Autor Wątek: Wysiadam z tego pociągu  (Przeczytany 28932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BluePL

• Gość
Odp: Wysiadam z tego pociągu
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 18, 2013, 15:08:27 »
Się opierdalacie, moderatorzy. ;P

A może nie? Może trzeba po prostu wskazać metaforycznym palcem, wyraźnie i WIELKIMI LITERAMI zgłosić że "To jest do zrobienia, odtąd dotąd przenieść bardzo proszę i wydzielić do nowego tematu. Temat nazwać tak. Nie odtąd, a odtamtąd, pokazałem przecież. Dziękuję bardzo." Tak strzegółowo, w punktach, z planem konspektem i algorytmem postępowania ;)
Wniosek rozpatrzymy w terminie do 14 dni roboczych.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 18, 2013, 15:11:10 »
Czy tylko mnie to forum odpowiada w jego obecnej formie ? tj. W formie luźnej rozmowy, czasem z odrobiną przekory, czy nawet niewielkiej złośliwości. Wydaje mi się że tak było jak tu trafiłem po raz pierwszy (za sprawą katanki i jego akcji :D )to już tak było, chociaż mogę się mylić. Nie wiem z czego ta drama ...
Edycja: Jedyne co się zmieniło to "generacja", co poniektórzy wybrali PC zamiast nowej konsoli i tyle. Też mi coś ... Gry to gry.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2013, 15:15:52 wysłana przez Pats »

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 18, 2013, 15:23:27 »
Czy tylko mnie to forum odpowiada w jego obecnej formie ? tj. W formie luźnej rozmowy, czasem z odrobiną przekory, czy nawet niewielkiej złośliwości. Wydaje mi się że tak było jak tu trafiłem po raz pierwszy (za sprawą katanki i jego akcji :D )to już tak było, chociaż mogę się mylić. Nie wiem z czego ta drama ...
Edycja: Jedyne co się zmieniło to "generacja", co poniektórzy wybrali PC zamiast nowej konsoli i tyle. Też mi coś ... Gry do gry.
+1000 Po co zmieniać coś, co dobrze działa? Ludzie fochy strzelają, przejmują sie duperelami, traktują to forum jakby było celem ich życia, a każda opinia jest ostateczna. A te przepychanki są najlepsze właśnie i o ile ktoś nie bierze ich serio, to nie ma co robić dramatu. A jak ktoś bierze... No cóż. Najlepiej mieć wyjebane i dobrze się bawić rozmową - nawet jeśli ktoś ci wsadził patyk w oko, to weź swój i wsadź mu w dupę. Albo olej. Ocet... Anyway, nie ma co strzelać fochów pt. "Odchodzę!" czy "Nikt mnie nie rozumnie, wezmę se i odpocznę", "O matko, jak to strasznie mnie gnębią..." Olać i tyle. Ignorować i w końcu sobie odpuści jeden z drugim.

Lubie to forum, ale jak w każdym miejscu na Ziemi są tacy ludzie, do których nie mam ochoty gęby otworzyć i tego nie będę robił - lub zrobiłem raz i w zupełności mi wystarczyło. I te osoby omijam, nie wdaję się w dyskusje, mam wyjebane. A jak ktoś się sam nakręca, daje podpuszczać i łyka wszystko jak młody pelikan, to sam jest sobie winny.

Ja rozumiem np. odejść z forum nawet z powodów osobistych (jak np. ja z innego forum) ale odchodzenie z fajnej społęczności, bo jakiś noname nazwał cię głupim chujem? Sam jest chujem. Wydrukuj jego awatar w formacie A3, walnij klocka, zamieść w necie i żyj dalej.

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 18, 2013, 15:29:37 »
Edycja: Jedyne co się zmieniło to "generacja", co poniektórzy wybrali PC zamiast nowej konsoli i tyle. Też mi coś ... Gry to gry.
Gry to się podobno od 1080p60fps zaczynają.

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 18, 2013, 15:30:29 »
Pikacz pojechał hardcorem widzę ;).

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 18, 2013, 15:36:34 »
Gry to się podobno od 1080p60fps zaczynają.
Nie podobno, tylko tak.

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 18, 2013, 15:44:21 »
W takim razie może na PS5 zagram w końcu w jakąś :)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 18, 2013, 15:46:12 »
Ojtam, jest resogun, multi killzone :)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 18, 2013, 16:40:52 »
Pikacz pojechał hardcorem widzę ;).
Dobrze gada musi mieć bratnie wielkopolskie geny. ;)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 18, 2013, 16:43:07 »
Dobrze gada musi mieć bratnie wielkopolskie geny. ;)

Z tego co pamiętam to nie lubi kartoffelchips i piwa Lech ;) Ale rację ma.

budda

• Gość
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 18, 2013, 16:44:59 »
odejść z forum nawet z powodów osobistych
???
Twój były partner tam został czy jak?
Czekaj, skoczę po czipsy pyzy.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 18, 2013, 18:59:23 »
Się opierdalacie, moderatorzy. ;P

A może nie? Może trzeba po prostu wskazać metaforycznym palcem, wyraźnie i WIELKIMI LITERAMI zgłosić że "To jest do zrobienia, odtąd dotąd przenieść bardzo proszę i wydzielić do nowego tematu. Temat nazwać tak. Nie odtąd, a odtamtąd, pokazałem przecież. Dziękuję bardzo." Tak strzegółowo, w punktach, z planem konspektem i algorytmem postępowania ;)

+1

Zresztą i tak widać postęp, bo Simplex po pewnej uwadze grzecznie zakłada cyferkowe tematy :)

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 18, 2013, 20:12:47 »
Co do postów Patsa i Pikacza, mogę tylko powiedzieć Amen.
Jest to chyba jedyne forum o grach (i nie tylko), gdzie można spotkać świetnych i dojrzałych ludzi, którzy nie tylko wymienią się z tobą poglądami, ale i pomogą jak potrzeba. Mam nadzieję, że będzie się to trzymać dalej, bo szkoda by było tak fajnej społeczności.

Online szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 18, 2013, 22:46:02 »
Jest to chyba jedyne forum o grach (i nie tylko), gdzie można spotkać świetnych i dojrzałych ludzi, którzy nie tylko wyśmieją twoje poglądy, ale i wyśmieją ciuchy.

Poprawiłem 8)
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart