Autor Wątek: Polygamia w Polityce  (Przeczytany 2881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yuzeg

• Junior
  • *
Polygamia w Polityce
« dnia: Marzec 04, 2009, 21:36:30 »
Dziś jak co tydzień mojej malej tradycji stało się za dość - kupiłem "Polityke". Jakieś było moje zdziwienie gdy w artykule o grach (dość sensownym ) przeczytałem wypowiedź Piorta Gnypa :) W życiu nie spodziewałem się gdy zaczynałem was czytać 1,5 roku temu że ujrzę wasza nazwę w jednym z największych opiniotwórczych tygodników w Polsce. Czemu nikt sie nie chwali ?? Chyba powoli granie przebija się do świadomości społeczeństwa :)

Offline Toread

• Badass
    • http://discordia.pl/~toread
Odp: Polygamia w Polityce
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2009, 21:42:05 »
Czemu nikt sie nie chwali ??

W sumie to nie wiem, sądziłem, że trochę nie wypada i że przecież i tak to w końcu wyjdzie. Poza tym, trochę mi było głupio cytować tekst, w którym i tak się wypowiadam.
[url=http://pl.playstation.com/psn/profile/Toread

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2009, 21:45:49 »
Szkoda, ze w Polityce , ktorej programowo nie czytam :)

Offline yuzeg

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2009, 22:01:15 »
Jizzz mam nadzieje tylko że zaraz nie zacznie sie dyskusja na 50 postów o wyższości "św. Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi"... Tak czy inaczej nie mogę wyjść z podziwu dla temu Polygamii. Tak szybko moim zdaniem przeszli drogę od malutkiego blogaska do w pełni profesjonalnego serwisu o grach. A artykuł tak czy inaczej warto przeczytać, niezależnie od poglądów politycznych. Przynajmiej w nim nie ma nic o "wesołym" kabarecie na wiejskiej czy przygodach Prezydenta...

Offline radekzaleski

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2009, 22:25:58 »
Dziś jak co tydzień mojej malej tradycji stało się za dość - kupiłem "Polityke". Jakieś było moje zdziwienie gdy w artykule o grach (dość sensownym ) przeczytałem wypowiedź Piorta Gnypa :) W życiu nie spodziewałem się gdy zaczynałem was czytać 1,5 roku temu że ujrzę wasza nazwę w jednym z największych opiniotwórczych tygodników w Polsce. Czemu nikt sie nie chwali ?? Chyba powoli granie przebija się do świadomości społeczeństwa :)

Mówiłem Piotrkowi, żeby notkę zrobił, ale on nie chciał.

A jak się sam nie pochwalisz to Cię nikt inny nie pochwali...

Ja już dzisiaj nie mogłem, nie wypadało po filmiku;)

Offline Toread

• Badass
    • http://discordia.pl/~toread
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2009, 22:41:04 »
Mówiłem Piotrkowi, żeby notkę zrobił, ale on nie chciał.
A jak się sam nie pochwalisz to Cię nikt inny nie pochwali...

No nie chciał, może machnę z filmikiem ;>
[url=http://pl.playstation.com/psn/profile/Toread

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2009, 23:11:32 »
Jak już jesteśmy przy "Polityce", to krótki komentarz autora do wspomnianego artykułu
http://www.polityka.pl/_gAllery/13/77/66/137766/Gry_komputerowe.mp3

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2009, 06:39:11 »
No to trzeba będzie Politykę łyknąć :)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 05, 2009, 11:51:16 »
Nawet dla wypowiedzi Piotrka nie kupie tej "gazety".
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 05, 2009, 12:46:26 »
Nikt nikomu nie karze kupować polityki ;) zawsze jest empik.

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2009, 13:03:18 »
Nawet dla wypowiedzi Piotrka nie kupie tej "gazety".

Poltyka to tygodnik. Know your enemy, znaczy się jeżeli już masz kogoś nie lubić to chociaż go dobrze zidentyfikuj.

Offline wiewiorek

• Stały bywalec
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2009, 13:29:18 »
Poltyka to tygodnik. Know your enemy, znaczy się jeżeli już masz kogoś nie lubić to chociaż go dobrze zidentyfikuj.

Hehe, true. A choc mozna nie zgadzac sie z prezentowana w Polityce  'opcja' to felietony i artykuly 'niepolityczne' pisza tam jedne z lepszych pior dziennikarskich w Polsce, a te tzw 'polityczne' sa nieco bardzie wywazone (i mniej w nich zacieklosci) niz u konkurencji z prawej strony barykady. Jasne, mozesz nie zgadzac sie i polemizowac z ich pogladami - ale najpierw poczytaj, bo odrzucanie czegos z zasady to lekkie przegiecie i w dodatku chyba niezbyt madre. Krytycznie podchodz do WSZYSTKIEGO co czytasz, niezalezne od tego czy 'programowo' zgadza sie z Twoja opcja czy nie :) Polityka to nie marksistowska garazowka wydawana przez lewicowych aktywistow-studentow (ktore swoja droga tez polecam, bo mozna sie czasem obsmiac).

BTW, no flame wars, kindly please.
-----
Go and see the twitting squirrel! http://twitter.com/kacperkucinski [currently hibernating]

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2009, 14:25:13 »
Dlatego napisalem "gazety", a nie gazety.

Czy to tygodnik, magazyn, miesiecznik, kwartalnik to wszystko jedno - dla oceny tresci tam zamieszczanych nie ma to zadnego znaczenia. I nie wiem skad pomysl, ze odrzucam cos z zasady?

P.S. I Wprost tez przestalem czytac (jesli o tej konkurencji mowicie).
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2009, 15:51:03 »
Wprost i Rzepa to brukowce od dawna, najbardziej szkoda Rzepy. Wprost nigdy nie lubiłem. Polityka to rzetelny tytuł ale kupuje już Newsweeka od pierwszego numeru i jakoś tak zostało, nawet jak przez krótki moment skręcili za bardzo w prawo.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 05, 2009, 16:11:15 »
Wszystko zalezy od tego, jak zdefiniujesz "rzetelnosc" i "brukowiec" :-).

Ale OT sie zrobil. Nevermind.

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 05, 2009, 19:12:15 »
ale kupuje już Newsweeka od pierwszego numeru i jakoś tak zostało

Nedza dla mnie od 2003r., w ktorym to opisali i pokazali zdjecie mojego osiedla wraz z basenem i fitness clubem w dodatku je zachwalajac. Dodam, ze i basen i fitness club zaczeto budowac 3 lata pozniej i do dzis nie oddano do uzytku. Sprostowania nie zamiescili.

A konczac z offtopem to dobrze, ze w koncu informacje o swiecie gier zaczynaja trafiac nie tylko do odbiorcow-graczy ale i do szerszego grona. Moze powstanie choc mala przeciwwaga dla puszczanych przez superexpress czy fakt bzdetow.

Offline yuzeg

• Junior
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 05, 2009, 20:00:18 »
No wlasnie - raport w Polityce to jeden z niewielu artykułów jakie dane było mi przeczytać w rodzimej prasie ktory nie demonizuje gier, grania , konsol. I nie sprowadza elektronicznej rozrywki do wspolnego minownika strzelania, mordowania i bezsensownej przemocy