Autor Wątek: Nowsza (!) Polygamia  (Przeczytany 230131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
Odp: Nowsza (!) Polygamia
« Odpowiedź #2480 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:00:11 »
A serio sie deklarujecie ze sie przerzucicie bez patrzenia w przeszlosc, w sensie tutaj?;) Zeby sie nie skonczylo jak z forum darkstara. Żeby sie Acrid tylko niepotrzebnie nie narobił.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2481 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:07:39 »
Wiadome, może zostać jak jest, po prostu nie liczyłbym na nic ze strony Polygamii, a 'po świętach' nie jest już nawet śmieszne ;x

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #2482 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:09:41 »
A serio sie deklarujecie ze sie przerzucicie bez patrzenia w przeszlosc, w sensie tutaj?;) Zeby sie nie skonczylo jak z forum darkstara. Żeby sie Acrid tylko niepotrzebnie nie narobił.
Kiedy to było robione, że ja nic tego nie pamiętam? :P Jakoś słabo się reklamowaliście, albo akurat musiałem być pod kamieniem. To powinna być paromiesięczna kampania, tak żeby nawet co niektórzy oburzali się, że to spamowanie, a nie jakieś popierdywanie. I dla każdego "starego" forumowicza który nadal tylko tu postuje powinien być opierdol i wykluczenie społeczne.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #2483 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:10:20 »
Ważny jest Tapatalk

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2484 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:17:29 »
Ważny jest Tapatalk
Tapatalk to najgorsze zło jakie istnieję. Potem mamy babole jak tag spoiler, na desktopie jest okej, tapatalk widzi to inaczej.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #2485 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:18:34 »
To nadal najlepszy sposób przeglądania forumka.

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #2486 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:24:52 »

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2487 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:30:46 »
Każdy zbanowany musi zapłacić 10 PLN za odbanowanie. Banowanie automatyczne po zebraniu 10 minusów.
Pierwsze 20 postów dziennie darmowe - następne płatne (chyba, że jakaś akcja typu E3 albo piątek).
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #2488 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:37:34 »
Okropne to by było. Nie cierpię systemu redditowego gdzie każdy niepopularny komentarz jest z automatu ukrywany, bo wiele osób się z nim nie zgadza. A tutaj proponujesz jeszcze gorzej, bo z banowaniem jakimś.

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #2489 dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:58:08 »
Ja za. To byłoby piękne. Zbiórka na 10 lat w pół dnia da radę i wystarczy by my krzykli. A kiedyś to i tak zrobio za nas. Chopy dajemy. Niech prezes zakłada patrieonate. Nie ma na co czekać.

Offline Deniryer

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #2490 dnia: Czerwiec 07, 2019, 22:06:18 »
I plusy/minusy skończą jak na każdej innej stronie/systemie komentarzy - dostajesz plusa/minusa za "sympatie", a nie koniecznie za merytoryczną treść. Za przykład może posłużyć każda wojenka na portalach IT Intel vs Nvidia vs AMD lub Console Wars.

W sumie to chciałbym zobaczyć ten system połączony z banami tylko po to żeby zobaczyć jak szybko forum by się wyludniło.
Nie moje forum, więc i decyzja też nie moja ;)

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #2491 dnia: Czerwiec 07, 2019, 22:23:29 »
Przyszeł, powieł i wyszeł.

Imho, i im resztu, opinie tej grupy o gierkach są najwartościowsze i nie ma co debatować. Straszyli, straszyli, aż czas nadszedł. Nadszłd. Nadszydł. Nadeszłd. Nadszedł.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #2492 dnia: Czerwiec 07, 2019, 22:30:17 »
Jak chcecie robić plusy/minusy i inne szambo to ja wolę zostać na forum bez ś.

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #2493 dnia: Czerwiec 07, 2019, 23:22:22 »
Na główną poly nie wchodziłem z ręką na sercu od czasu Kosa, więc pojęcia nie mam co tam się dzieje/działo. Jak to się mówi - krzyżyk na drogę i wszystkiego najlepszego.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #2494 dnia: Czerwiec 08, 2019, 03:05:48 »
https://polygamia.pl/jestem-wam-winien-troche-wyjasnien/
Znowu sie naczelny zmienia, znaczy po świętach będą zmiany ;).
Jezu jaka grafomania...

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2495 dnia: Czerwiec 08, 2019, 07:25:55 »
Żarty na bok.

Nowe forum super.

Ale co zrobić, żeby więcej o graniu, a mniej dennych przepychanek w kółko o to samo i od tych samych osób?

Byłem zdania, że powinna być pełna wolność i najwyżej omijać wątki.
Ale efekt jest taki, że to się wszędzie rozlewa i odechciewa się w ogóle wchodzić i cokolwiek pisać .
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #2496 dnia: Czerwiec 08, 2019, 08:19:35 »
Mi nie zależy na zawartości tego forum, bo wszystkich kojarzę po nickach i mniej więcej wiem co tam ktoś kiedyś powiedział i jaki jest, z kim mój gust growy się pokrywa, a z kim nie. Wiadomo - szkoda, że przepadnie wszystko, ale co zrobić. Czy to aby nie jest sunk cost fallacy (jakby Simplex nie miał bana, to by powiedział ;) )? W sensie, że dużo tu contentu, więc odwlekamy, contentu przybywa, więc odwlekamy, więc contentu przybywa... a gdyby uciąć wcześniej, to już dużo tego contentu byłoby na nowym forum (chyba że się nie przyjmie). Ja się ostatnio mało udzielam, ale obiecuję, że na nowym forum napiszę coś o grach znowu. ;)

Disclaimer dla Danio: "moje" forum zostało założone na szybko po N-tym padzie Polygamii, kiedy leżała i kwiczała chyba drugi dzień. Domena to stareforum.pl, chyba jest już wolna (ja nie przedłużyłem). Niestety zdecydowałem się wtedy na SMF, bo miałem iskierkę nadziei, że może qbar wysępi zawartość bazy danych i będzie można wszystko przenieść. Nie reklamowałem się jednak tutaj, bo wydawało mi się to nie fair. To było takie backupowe forum. Garstka osób się zarejestrowała, ale nic się tam nie działo i zdechło. Anyhoo, SMF nie polecam, wszystkie te stare silniki na PHP są do zsypu w 2019. :) Jakbym miał sam coś wybrać, to może Discourse. Wydaje mi się mieć najwięcej ficzerów, które pasują do forum o grach. Tapatalk jest przeżytkiem przy responsywnym UI. Discourse działa super zarówno na desktopie jak i na smartfonie.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #2497 dnia: Czerwiec 08, 2019, 08:45:05 »
Wreszcie konkrety, dzięki DarkStar. Róbmy przeprowadzkę, chętnie się dorzucę. Może jakaś ankieta ile osób jest zainteresowanych przejściem?
Gregys out.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2498 dnia: Czerwiec 08, 2019, 08:47:47 »
Ale co zrobić, żeby więcej o graniu, a mniej dennych przepychanek w kółko o to samo i od tych samych osób?
Wymienić ekipę. Nawet tu jest słaby dopływ nowej krwi, jak sie odetniemy, to bez promocji imho czeka nas jeszcze szybsze zdechniecie we własnym sosie. Na pewno nie wszyscy sie przeniosą. Pewnie niejeden uzna ze mu sie nie chce gdzies indziej rejestrowac, abo ze to dobry powod zeby marnowac czas w jednym miejscu mniej ;).

Masz ekipe w ktorej coraz mniej sie gra, srednia wieku poszła mocno w górę, a młodzi tez za forami raczej nie przepadają.

Byłem zdania, że powinna być pełna wolność i najwyżej omijać wątki.
Ale efekt jest taki, że to się wszędzie rozlewa i odechciewa się w ogóle wchodzić i cokolwiek pisać .
Moze dawaj dobry przykład? Chyba od dawna sam malo o grach piszesz...

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #2499 dnia: Czerwiec 08, 2019, 08:53:20 »
Trochę nie rozumiem o co Wam chodzi. Forum było już spuszczane w kiblu dziesiątki razy, ciągle pływa. Zmiana naczelnego (po raz n-ty znowu) raczej nie zaskutkuje zamknięciem, a że nic się nie zmieni od strony technicznej to chyba jasne. Jeśli zamkną, to trudno... Zostaną miłe wspomnienia, jak po pierwszej dziewczynie ;) Mam wrażenie, że niektórzy jakoś nazbyt poważnie traktują to miejsce.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2500 dnia: Czerwiec 08, 2019, 09:04:09 »
Mam wrażenie, że niektórzy jakoś nazbyt poważnie traktują to miejsce.
Bo może jest sporą częścią ich życia, znają tu ludzi i nie bardzo widać sensowną alternatywę?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2019, 09:07:00 wysłana przez Blue__ »

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #2501 dnia: Czerwiec 08, 2019, 09:19:22 »
Discourse wygląda obrzydliwie. Przynajmniej na ich głównej stronie.
Przejście będzie miało sens jak przeniosą się wszyscy i tu zastosujemy akcje nuklearną.

Ale szczerze, jeżeli nowe forum będzie wyglądać tak samo jak tutaj - czyli przepychanki tych samych 3 osób w każdym możliwym temacie to raczej nie ma co się kopać z koniem.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #2502 dnia: Czerwiec 08, 2019, 10:13:44 »
Ja bym chciał wyrazić obawę, że jeżeli forum zostanie przeniesione bez zawartości, to skończy się jak z przenoszeniem fajnej dyskusji (off-topa) do osobnego wątku.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2503 dnia: Czerwiec 08, 2019, 10:14:36 »
Ano właśnie.

@Blue - pisze zawsze jak gram i skończę. Ostatnio 2 gry się udało.
Ale zawsze chętnie czytam, w przeciwieństwie o kolejnych mundrosciach o VR (dlaczego ktoś nie ma racji komentując), klatkach, iksboks kał, kto co powiedział i dlaczego się pomylił...

Offline muminek

• Super Badass
  • PS4: fisiek_ck
« Odpowiedź #2504 dnia: Czerwiec 08, 2019, 10:30:48 »
Co do napływu świeżej krwi, chyba są jakieś statystyki nowych kont czy coś...
Poza tym szkoda że Forumogadka odcięła się już całkowicie od forum, zawsze była to jakaś reklama. Teraz chłopaki nawet sie tu nie udzielają.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #2505 dnia: Czerwiec 08, 2019, 10:31:31 »
Jaka forumogadka, jaka nowa krew? Kaman.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2506 dnia: Czerwiec 08, 2019, 10:36:21 »
http://forum.polygamia.pl/mlist/?sort=registered;start=16740

Ostatni aktywny user to widmo, zarejestrował się w kwietniu http://forum.polygamia.pl/profile/?u=35029,, poparzedni z marca http://forum.polygamia.pl/profile/?u=34953 , potem bieda i dopiero ktos z  grudnia, ale chyba sie juz wysypał, bo ostatnio go widziano w kwietniu http://forum.polygamia.pl/profile/?u=34785
  ale średnio kilka osób w miesiącu wchodzi i coś napisze, czy się przyjmą czy nie, to osobna kwestia, ale jakiś dopływ jest, choć to raczej nie kompensuje odpływu, ale przedłuża agonię ;).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2019, 10:39:10 wysłana przez Blue__ »

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #2507 dnia: Czerwiec 08, 2019, 10:42:27 »
Bo może jest sporą częścią ich życia, znają tu ludzi i nie bardzo widać sensowną alternatywę?

Znaczy masz na myśli miejsce gdzie ludzie obrzucają się gównem i robią "heheszki"? To polecam forum PPE, lub (bodaj) Nikogoforum. Z pewnością wszyscy chętni poczują się tam jak w domu.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2508 dnia: Czerwiec 08, 2019, 10:47:15 »
Jestem za forum. Chętnie się zarejestruje, wrzucę na domenę.

Normalne forum, bez jakichś plusów, minusów czy innego wynalazku.

Don Simon nic nie pisać od czasów wojny secesyjnej, a płacze jak małe dziecko i tylko bany by dawał.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2509 dnia: Czerwiec 08, 2019, 11:06:18 »
Jestem w drodze na targu po materiał do kiszenia (:D), jak wroce to napisze jak to wszystko wyglada, jakie sa skrypty, mozliwosci. Oczywiscie nie musimy nic robic, ale tak jak jeszcze te x miesiecy temu bylo zapewnienie ze cos zostanie poprawione, tak teraz mozemy byc pewni ze nie. Mimo wszystko mamy tu swoja dzika spolecznosc, spotykamy sie w grach, dissujeny zakupy, po co z tego rezygnowac? ;)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2510 dnia: Czerwiec 08, 2019, 11:09:50 »

Znaczy masz na myśli miejsce gdzie ludzie obrzucają się gównem i robią "heheszki"? To polecam forum PPE, lub (bodaj) Nikogoforum. Z pewnością wszyscy chętni poczują się tam jak w domu.
A kolega to tu w zasadzie po co siedzi?

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2511 dnia: Czerwiec 08, 2019, 11:11:18 »
Panowie, dajcie spokój. Takie pytania to już na nowym forum proszę zadawać! 8)

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #2512 dnia: Czerwiec 08, 2019, 11:48:12 »
Czasami widzę kilkanaście zarejestrowanych użytkowników w temacie i nawet po 50 gości. Nie wiem jak to działa/pokazuje. Może gdyby zamknąć forum/jakieś działy dla niezarejestrowanych to by się szpiegi porejestrowaly i coś naskrobały ;)
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #2513 dnia: Czerwiec 08, 2019, 12:01:35 »
Daaawno żadnego nowego posta nie zostawiłem, ale forum regularnie czytam każdego dnia. Smutno by było, żeby całkowicie zamknąć, bo tak jak pisał Blue, trochę jednak czasu człowiek tu zostawił i przyzwyczajenie robi swoje. Jak po raz pierwszy była mowa o przenosinach, to też bałem się stracenia tego całego contentu, który się tu nazbierał, ale cytując klasyka Cyk Walenty, na bok sentymenty. Zrobimy nowe po swojemu. Jakby co, to macie mój miecz.

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #2514 dnia: Czerwiec 08, 2019, 12:04:03 »

A kolega to tu w zasadzie po co siedzi?

Żeby coś szybko sprzedać bez prowizji i pośmiać się z kilku postów jak cisnę klocka. Generalnie moje życie nie legnie w gruzach, jak się tutaj posypie, bo dłuższe dyskusje o "życiu" i zmartwychwstaniu w takich miejscach, to raczej nie moja bajka, acz może łezka by się uroniła.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2515 dnia: Czerwiec 08, 2019, 12:08:04 »
Panie Biskupie, no ale pieniądze ważniejsze od papieża, więc jak padnie to gdzie bez prowizji sprzedać? Proszę pamiętać, iż zapłacona prowizja i nie zapłacona prowizja to już dwie prowizje!

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #2516 dnia: Czerwiec 08, 2019, 12:11:18 »
Stąd ta łezka właśnie, bo czekałoby mnie rakowisko z OLX  ;)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2517 dnia: Czerwiec 08, 2019, 12:53:12 »
dłuższe dyskusje o "życiu" i zmartwychwstaniu w takich miejscach, to raczej nie moja bajka, acz może łezka by się uroniła.
A w jakich jest ok? ;)

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #2518 dnia: Czerwiec 08, 2019, 14:09:05 »
Czasami widzę kilkanaście zarejestrowanych użytkowników w temacie i nawet po 50 gości. Nie wiem jak to działa/pokazuje.

Ja to się nie znam, ale bym bardziej celował, że to jakieś boty/skrypty nabijające ruch na stronie.

Offline Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #2519 dnia: Czerwiec 08, 2019, 14:12:27 »
Jak chcecie to mogę się pozajmować strona techniczną. Osy, upgrejdy, backupy itd to aż tyle czasu nie zajmie poza samym początkiem i ustawieniem wszystkiego.. dajcie tylko cynka spokojnie mogę poświęcić trochę czasu.

No i moja obawa jest też brak napływu ludzi i że szybciej padnie jak się odłączymy bo nie będzie napływu ludzi, no ale czas pokaże
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty