Autor Wątek: Nowe forum  (Przeczytany 21759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Odp: Nowe forum
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 04, 2009, 06:41:32 »
To nowe coś ciężko nawet nazwać forum. Masakra.
Ale Wielki Brat (czyt. Radosław Z.) wie lepiej.
Pewnie za jakiś czas to forum szlag trafi i zostanie nam pudelkowe badziewie.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 04, 2009, 08:46:43 »
To nowe coś ciężko nawet nazwać forum. Masakra.
Ale Wielki Brat (czyt. Radosław Z.) wie lepiej.
Pewnie za jakiś czas to forum szlag trafi i zostanie nam pudelkowe badziewie.

wrocimy na p.r.g.k. ;-)

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 04, 2009, 09:41:41 »
Przez google się niewygodnie pisze na niusgrupy :)
W domu mam czytnik, ale w pracy mam zablokowane okazuje się (wtf?).

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 04, 2009, 19:17:41 »
Przez google się niewygodnie pisze na niusgrupy :)

I tak wygodniej niż przez "nowe forum"  ;D

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 04, 2009, 23:13:42 »
No Panowie Administratorzy! Przyznajcie się, ze ktoś postanowił się "wykazać" i dał wytyczne co macie robić. A że nie zna się zupełnie na sprawie to wyszło jak zawsze. Po prostu z gówna czekolady nie zrobisz. Dajcie namiary meilowe na tego pajaca to grzecznie mu wyjaśnimy :) Czuję nad Wami niezłego durnia który uważa się za wcielenie mądrości. Poza tym oczywistym jest, że postanowiono uśmiercic to forum. Z czasem.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Slateer

• Junior
  • *
    • Gamersite
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 04, 2009, 23:39:28 »
te nowe forum to jakis zart?

Gry, konsole, PC: www.gamersite.pl

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 05, 2009, 15:00:58 »
No Panowie Administratorzy! Przyznajcie się, ze ktoś postanowił się "wykazać" i dał wytyczne co macie robić. A że nie zna się zupełnie na sprawie to wyszło jak zawsze. Po prostu z gówna czekolady nie zrobisz. Dajcie namiary meilowe na tego pajaca to grzecznie mu wyjaśnimy :) Czuję nad Wami niezłego durnia który uważa się za wcielenie mądrości. Poza tym oczywistym jest, że postanowiono uśmiercic to forum. Z czasem.

Myślę, że bez większych problemów odnajdziesz odpowiednią osobę. Zresztą z tego co wiem to wypowiada się w innym wątku i jako jedyna podnosi, że nowe forum jest lepsze niż stare.

Offline lego

• Aktywny forumowicz
    • gametrade.pl
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 05, 2009, 17:25:48 »
Abstrahując od (miernego) poziomu technicznego, usability etc nowego forum - to jakoś nie widzę tam żadnej aktywności :)

Offline Verminaard

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 05, 2009, 17:32:10 »
Hello,

No, szpynda zaszalałeś, a wielki brat, który to owe forum w pocie czoła urodził, patrzy i punkciki ci minusuje ;).

Rzeczywiście, to forum zostanie za jakiś czas zamknięte i można by powoli zacząć się zastanawiać nad alternatywami.

Vv

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 05, 2009, 17:35:38 »

Rzeczywiście, to forum zostanie za jakiś czas zamknięte i można by powoli zacząć się zastanawiać nad alternatywami.

Vv

Nie ma planów zamykania tego forum.

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 05, 2009, 20:07:53 »
Abstrahując od (miernego) poziomu technicznego, usability etc nowego forum - to jakoś nie widzę tam żadnej aktywności :)

Największą aktywność na tym forum generuje jego twórca. Chyba wystarczy to za jakikolwiek komentarz. Widać ogromna większość ludzi wyraziła w ten sposób opinię co sądzi o "lepszym" forum.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 06, 2009, 09:09:32 »
Ja spasowałem, gdyż wpisując nowy temat, wskoczył mi do tekstu jakiś tag html, którego nie zauważyłem robiąc enterami nową linię. Chciałem go poprawic, ale się nie da :(

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 06, 2009, 10:15:27 »

Największą aktywność na tym forum generuje jego twórca. Chyba wystarczy to za jakikolwiek komentarz. Widać ogromna większość ludzi wyraziła w ten sposób opinię co sądzi o "lepszym" forum.

Jak tylko wszystkie xboty i playslavy rozgrzeją sobie paluszki to Ci mina zrzednie ;). A tak na serio to coś w tym jest, że ludziom łatwo przychodzi pisanie komentarzy ale już aktywne udzielanie się na forum i śledzenie wątków to znacznie bardziej wymagające zadanie.

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 06, 2009, 10:46:01 »
Jak tylko wszystkie xboty i playslavy rozgrzeją sobie paluszki to Ci mina zrzednie ;). A tak na serio to coś w tym jest, że ludziom łatwo przychodzi pisanie komentarzy ale już aktywne udzielanie się na forum i śledzenie wątków to znacznie bardziej wymagające zadanie.

Mina już mi zrzedła jak zobaczyłem nowy twór. Jakoś na tym forum nie ma problemów z sensownymi wątkami, częstotliwością pisania itp. Wygodę i aspekty wizualne pominę, bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie stwierdzi, że w tym względzie nowe jest lepsze.

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 06, 2009, 11:45:29 »
Odnośnie funkcjonalności tego drzewka to powiem tylko tyle, że ile razy szukałem czegoś w Google i jako wynik pojawiał się ten dziwny twór to był automatycznie pomijany jako kompletnie nieczytelny. I piszę to bez złośliwości wobec kogokolwiek. Być może porównanie aktywności użytkowników obydwu for da do myślenia betonowym mózgom ;) I chodzi nie tylko o ilość wątków ale i zawartość i objętość postów bo jak widzę te jednozdaniowe tematy..... pokolenie SMSów powstań! pokolenie iPoda powstań!

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 06, 2009, 12:11:51 »
Nie ma problemu, żeby dogadać się przed ewentualnym zamknięciem tego forum i przenieść się gdzieś indziej wraz z całą jego zawartością. Jedyne co zrobimy do zmienimy adres i superadmina :)

I tak, wiem, czytałem, że nie ma planów zamykania tego forum.
Gregys out.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 06, 2009, 12:20:32 »
Nie ma problemu, żeby dogadać się przed ewentualnym zamknięciem tego forum i przenieść się gdzieś indziej wraz z całą jego zawartością. Jedyne co zrobimy do zmienimy adres i superadmina :)

Jesli tak sie stanie (beda chcieli zamknac), to ja jestem za tym co napisal Gregys... nawet jesli mialoby sie to wiazac z jakas comiesieczna zrzutka pieniezna na utrzymywanie forum.

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 06, 2009, 12:26:18 »

Widzę, że Twoja ufność w zapewnienia Radka Z odnośnie losów tego forum jest podobna do mojej ;).

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 06, 2009, 12:32:41 »

Jesli tak sie stanie (beda chcieli zamknac), to ja jestem za tym co napisal Gregys... nawet jesli mialoby sie to wiazac z jakas comiesieczna zrzutka pieniezna na utrzymywanie forum.

chętnie zasponsoruję serwerek :)

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 06, 2009, 12:35:46 »
@Skylight
On akurat chyba nie ma z tym forum niczego wspólnego. Chociaż jak patrzę ile czasu już proszę o moda z opcją ignore - to możliwe. Prawdopodobnie instalacja tego moda tutaj, spowoduje niezgodność forum Agory z jakimiś przepisami prawa, których R.Z. nie zna. ;D

@Katanka
Na razie bez pośpiechu i ekscytacji. Mam nadzieję, że przynajmniej zostaniemy powiadomieni wcześniej, w razie jakby co.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 12:37:50 wysłana przez Gregys »
Gregys out.

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 06, 2009, 12:53:04 »
@Skylight
On akurat chyba nie ma z tym forum niczego wspólnego.

Akurat w tym temacie sam zainteresowany twierdzi, że jest jednoosobową wyrocznią:

http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,3049.msg59714.html#msg59714

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 06, 2009, 13:25:30 »
Pozostaje się modlić żeby nadal zajmował się tym forum tak jak do tej pory ;)
Gregys out.

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 06, 2009, 13:58:46 »
Widzę, że Twoja ufność w zapewnienia Radka Z odnośnie losów tego forum jest podobna do mojej ;).

Ja też nie bardzo wierzę w te zapewnienia.

Offline Verminaard

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 06, 2009, 14:18:22 »
@Skylight
On akurat chyba nie ma z tym forum niczego wspólnego. Chociaż jak patrzę ile czasu już proszę o moda z opcją ignore - to możliwe. Prawdopodobnie instalacja tego moda tutaj, spowoduje niezgodność forum Agory z jakimiś przepisami prawa, których R.Z. nie zna. ;D

@Katanka
Na razie bez pośpiechu i ekscytacji. Mam nadzieję, że przynajmniej zostaniemy powiadomieni wcześniej, w razie jakby co.

Hello,

Myślę, że minie jeszcze kilka miesięcy, zanim przyjaciele królika zdecydują się na jakieś gwałtowniejsze ruchy. Na razie szczęśliwie błądzą we mgle i odkrywają, że niektóre tapty nie dość, że brzęczą, to jeszcze kłują.

Tabelki i inne dupochrony muszą im jasno pokazać, że to już czas na wykopywanie grupy inicjatywnej. Poza tym byłoby niefortunnie stracić paru redaktorów w czasie tego procesu itd.

EDIT: brak dopływu świeżej krwi spowoduje, że forum będzie obumierało w sposób naturalny i za jakiś czas będzie je można w fanfarach i z uzasadnieniem zamknąć. Nowe, jest przecież pyszne, czyż nie ;).

Vv
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 14:21:16 wysłana przez Verminaard »

Offline Cube822

• Stały bywalec
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 06, 2009, 21:10:11 »
Ja mam jakies obawy,ze jednak to forum zostanie usuniete. Do kiedy bedzie istniec , nowe nie ma szans sie przyjac , co zreszta doskonale widac . Pan Radek stara sie tam udzielac , tworzy rozne tematy ,ale golym okiem widac ,ze nic z tego nie wychodzi. Zreszta wystarczy tylko spojrzec ile jest nowych postow w ciagu godziny na nowym i starym forum  ;D Coz , trzeba byc dobrej mysli  ;)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 07, 2009, 10:25:36 »
Nie ma planów zamykania tego forum.

poniewaz wlascicielem tego jest Toro jako osoba prywatna?

to moze raczej zdanie powyzej powinno brzmiec: "nie mam niestety mozliwosci zamkniecia tego forum"?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 08, 2009, 14:24:19 »
wiem, ze nie powinienem posta pod postem walic, ale nie moglem sie powstrzymac.
dzis na Poly przeczytalem nastepujacego newsa:

A na forum... straszą demony
08.11.2009 13:54
demon`s souls
forum
społeczność
Jak wiecie ruszyło nasze nowe (a w zasadzie to oficjalne) forum. Morze znaków zostało przelane, setki maili rozesłanych i dym chyba opada. I dobrze, bo chciałbym, żeby ciekawe wątki się rozwijały. A jak wątek poświęcony Demon's Souls mógłby być nieciekawy? Szczepan600 Założył Demon Soul's - Centrum Pomocy, w którym pisze:
Jakiś czas temu gra Demon soul's stała się nieco bardziej dostępna, co spowodowało że już wielu graczy z naszego kraju cieszy się ta produkcją (w tym ja). Ale jak wiadomo DS to gra dość trudna, często wymagająca używania sztuczek itp. Zakładam ten temat by każdy kto potrzebuje pomocy z ta grą (jakimś jej elementem) zgłaszał to tu a inni na pewno postarają się jakoś pomóc

No właśnie. Gra zapowiada się na epicką przygodę (w którą wyruszę na dobre, gdy w końcu ogarnę inne sprawy i... odzyskam ciało) i to z gatunku dość rzadko spotykanych na konsolach. Podzielcie się swoimi problemami, rozwiązaniami oraz historiami.

Maciej Kowalik

kliknalem zatem w "czytaj dalej" i mym oczom ukazalo sie co nastepuje:

Demon Soul's - Centrum Pomocy
   szczepan600 04.11.09, 00:16 Odpowiedz
Jakiś czas temu gra Demon soul's stała się nieco bardziej dostępna, co spowodowało że
już wielu graczy z naszego kraju cieszy się ta produkcją (w tym ja).

Ale jak wiadomo DS to gra dość trudna, często wymagająca używania sztuczek itp.

Zakładam ten temat by każdy kto potrzebuje pomocy z ta grą (jakimś jej elementem)
zgłaszał to tu a inni na pewno postarają się jakoś pomóc

[...]
   radek.zaleski 04.11.09, 00:32 Odpowiedz
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

[...]
   szczepan600 04.11.09, 00:40 Odpowiedz

[...]
   radek.zaleski 04.11.09, 00:41 Odpowiedz

[...]
   szczepan600 04.11.09, 00:58 Odpowiedz

[...]
   toread 08.11.09, 00:52 Odpowiedz

swietne forum! gratulacje dla tworcow!

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 08, 2009, 14:35:07 »
Wklejam żeby nikt się nie musiał fatygować  :D

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 08, 2009, 14:53:41 »
naprawione - ciekaw jestem czemu to było ocenzurowane :) jakiś automat nadgorliwy chyba?
no bo gdyby sami uznali że pisali nie na temat, to można było te posty po prostu usunąć ...

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 08, 2009, 15:08:49 »
Żenujące. Umieszczenie tego na "głównej" świadczy tylko o poziomie jaki reprezentuje R.Z :) Jeszcze ten tytuł. Przypominają mi się czasy PRLu i Dziennik Telewizyjny. Choć z wyglądu pan Radek Zaleski wygląda jak szczyl żółtodziób i choćby dlatego nie powinien się tak zachowywać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 15:31:01 wysłana przez szpynda »

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 08, 2009, 15:14:45 »
Rozumiem, że w ramach nie wspierania starego forum Maciu nie będzie się przyznawał, że już dawno istnieje o wiele lepszy i posiadający więcej informacji wątek o DS?

O cotygodniowym informowaniu na głównej "Co nowego na (starym) forum" też możemy zapomnieć? Teraz będą lansowane wątki na nowym forum?
(kliknij)

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 08, 2009, 15:15:44 »
Żenujące. Umieszczenie tego na "głównej" świadczy tylko o poziomie jaki reprezentuje R.Z :) Jeszcze ten tytuł. Przypominają mi się czasy PRLu i Dziennik Telewizyjny. Choć z wyglądu pan Radek Zaleski wygląda jak szczyl i choćby dlatego nie powinien się tak zachowywać.

No ale to przecież nie R.Z. umieścił ten wpis na głównej ;)

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 08, 2009, 15:23:26 »
swietne forum! gratulacje dla tworcow!

Wystarczy zobaczyć kto się wypowiada na nowym forum. Redakcja (bo zapewne musi) i Pan Radek Zaleski.

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 08, 2009, 15:28:49 »
O ludzie, czujność znowu rewolucyjna. Te wpisy wywaliłem ja, bo było offtopiczne. A że wygląda to tak, jak wygląda no to cóż :]

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 08, 2009, 15:38:28 »
A że wygląda to tak, jak wygląda no to cóż :]
Nie oznacza to, że trzeba łykać wszystko jak pelikan. Nowe forum jest przestarzałe, dla analfabetów (ktoś wspomniał o pokoleniu SMS), jest wielkim krokiem wstecz i nie zmieni tego faktu chęć wciskania tego kitu odgórnie. Swoje zdanie mam i bedę się go trzymał niezależnie od wciskanej ciemnoty.

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 08, 2009, 15:46:58 »
A sie go trzymaj, przecież Ci nie bronię. Może nawet ktoś założy twój fanklub. Ja mówię tylko, że po mojemu to skasowane wpisy nie powinny być widoczne, bo wygląda to faktycznie głupio. No, ale może to też względy prawne or smthg. Mam w obowiązkach wrzucanie wpisów z ciekawymi postami, to to robie. Nie do mnie pretensje.

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 08, 2009, 16:00:22 »
Rozumiem, że w ramach nie wspierania starego forum Maciu nie będzie się przyznawał, że już dawno istnieje o wiele lepszy i posiadający więcej informacji wątek o DS?

Tak

O cotygodniowym informowaniu na głównej "Co nowego na (starym) forum" też możemy zapomnieć? Teraz będą lansowane wątki na nowym forum?

Tych wpisów nikt nie czytał. Teraz będą raz w miesiącu. O ile będzie coś faktycznie ciekawego.

Offline Expat

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 08, 2009, 16:11:41 »

Tak
Zawsze można taki temat podlinkować z forum Zaleskiego na to , co w przypadku DS zrobiłem .

Przy okazji przyznaję że nad-aktywność teamu na tamtym forum wygląda bardzo nienaturalnie , a niektóre wątki .... ;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 16:13:27 wysłana przez Expat »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 08, 2009, 16:18:43 »
Jakiego teamu?
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 08, 2009, 16:33:16 »