Autor Wątek: Nowe forum  (Przeczytany 21688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SimonX

• Gość
Odp: Nowe forum
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 11, 2009, 09:27:11 »
miałem podobnie - z tym ze jeszcze reklama mnie przestraszyła jak mi nagle z głośnika w nocy ryknęło o ubezpieczeniach - tzn. przestraszyłem się, że kogoś obudzę w domu

niestety jest to oczywiste, że te reklamy są jednym z wymogów właściciela poly :(
i nie tylko polygamia je ma
jak chciałem wczoraj sobie przejrzeć galerię Dragon Age na GOLu, to myślałem że mnie krew zaleje - co chwilę musiałem zamykać jakąś reklamę
takie czasy - marketingowcy mogli by sobie dać na wstrzymanie, w czasopiśmie reklamy nie przeszkadzają, a jak wyjeżdża Ci coś na pełny ekran zasłaniająć to co oglądasz, to efekt reklamowy wydaje mi się wręcz odwrotny od zamierzonego

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 11, 2009, 10:39:59 »
z przyzwyczajenia kliknalem w link "Forum" na glownej Polygamii.
zaatakowal mnie lektor krzyczacy o super rewelacyjnym balsamie do golenia dla mezczyzn od Nivea.
z ciekawosci kliknalem w link "Gry" na tym forum.
zaatakowal mnie inny lektor zachwalajacy ubezpieczenie w jakiejs firmie.
ucieklem w poplochu.

miałem podobnie - z tym ze jeszcze reklama mnie przestraszyła jak mi nagle z głośnika w nocy ryknęło o ubezpieczeniach - tzn. przestraszyłem się, że kogoś obudzę w domu

adblock, adblock... adblock - i nie widzę tam żadnych reklam ;)

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 11, 2009, 12:31:19 »
Chrome nie ma adblocka.  :(

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 12, 2009, 12:59:39 »

Moja wersja 4.0.223.9 (moze sa i nowsze) ma, podobnie jak i kilka innych dodatkow znanych z FF. Nie jest moze tak dobry jak ten z FF ale daje rade.
http://www.mychromeaddons.com/

Na razie, na szczescie, adbloki dobrze sobie radza z reklamami/spamem nie tylko na Poly ale to jest ciagla walka tych co wymyslaja takie bzdury jak glosowe/video reklamy z tymi, ktorzy chca ogladac to co chca ogladac a nie to co im wciskaja marketingowcy.

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 12, 2009, 14:03:15 »
W pewnym sensie jesteśmy więc obserwatorami walki o władzę. Grupa Zaleskiego jest zmotywowana interesem własnym, bo szczury zawsze ocenia się po tym, które są na mecie. Oni muszą dobiec na dobrych pozycjach, albo stracą pracę. Grupa (hmm, redakcyjna?) może wydrzeć lepsze forum, komentarze itd. jeśli dobrze dociśnie. Ludzi kierujących się strachem, zawsze można docisnąć.

omg...

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 12, 2009, 16:28:40 »

Moja wersja 4.0.223.9 (moze sa i nowsze) ma, podobnie jak i kilka innych dodatkow znanych z FF. Nie jest moze tak dobry jak ten z FF ale daje rade.
http://www.mychromeaddons.com/

Na razie, na szczescie, adbloki dobrze sobie radza z reklamami/spamem nie tylko na Poly ale to jest ciagla walka tych co wymyslaja takie bzdury jak glosowe/video reklamy z tymi, ktorzy chca ogladac to co chca ogladac a nie to co im wciskaja marketingowcy.

Wolę jednak poczekać, aż wyjdzie coś podobnego do Noscripta. Póki co używam Ad Munchera.

Offline Cube822

• Stały bywalec
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 12, 2009, 18:26:29 »
A tak swoja droga to tylko u mnie na glownej poly "najnowsze na forum" przestalo sie odswiezac czy ktos jeszcze to zauwazyl ?

Offline fireman19

• Junior
  • *
Nowe forum polygami
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 13, 2009, 20:33:41 »
Muszę wyrazić swoje rozczarowanie to forum jest po prostu koszmarne  jest nieczytelne i panuje na nim jeden wielki bałagan. Nie mówię tego żeby urazić kogokolwiek, tylko po to aby przekonać włodarzy serwisu aby pozostawili forum takim jakie jest

PS właśnie dlatego nie wchodzę na forum gazety pl 

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 16, 2009, 16:10:14 »
Nie bede tutaj wspominal jak bardzo SLABE jest nowe forum. Chce tylko poplakac, ze poprzednio [zaraz po rejestracji] na 10 prob zalogowania udawalo mi sie moze z dwa razy. Teraz w ogole sie nie moge zalogowac, mimo 'przypomnienia' a raczej zmiany hasla [niepotrzebnego, bo nie zapomnialem]. Probowalem sie logowac loginem [Jay] i mailem [takiego wala, zebym podal xD] i oczywiscie nic...

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 16, 2009, 16:57:33 »
Pamietasz, ze system nie rozpoznaje duzych liter?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 16, 2009, 21:30:02 »
Nie pamietam :> Kajam sie w pas przed systemem z wieloma wadami =]

Edit:

Jednak sie nie kajam w pas, juz moge sie zalogowac [na maila] czego przedtem nie moglem zrobic, widocznie login serwer byl w pozycji lezaco horyzontalnej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2009, 21:37:55 wysłana przez Jay »

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 17, 2009, 08:55:42 »
Ja od 3 dni nie mogę się zalogować,z jednym wyjątkiem bo raz mi się udało, a nic się nie zmieniło w sposobie w jaki wpisuje e-mail i hasło.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 29, 2009, 19:25:14 »
Zostawienie starego forum jest chyba największym posunięciem do przodu na Poly ;) w ogóle wybieranie forum też jest bardzo przyjemne bo zawsze kursor schodzi mi jakoś na dół czyli na stare forum nawet jeśli chcę wejść na nowe.

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 29, 2009, 19:31:00 »
IMO "nowe lepsze" okazało się już porażką.

Niewygodne, nieczytelne, zostało olane przez użytkowników pomimo promocji na stronie głównej i komicznych wysiłków niektórych osób, które naprodukowały tam połowę wszystkich postów.

I bardzo dobrze  :)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 29, 2009, 21:55:22 »
Faktycznie zabawnie się to czytało. Radek Zaleski, Radek Zaleski, Radek Zaleski...
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 29, 2009, 22:03:28 »
Dajcie mu jeszcze szansę ;)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 30, 2009, 00:31:47 »
Spoko. Gdyby tylko napisał coś w stylu: "Słuchajcie ludziska przyszedł prikaz z góry. Musimy założyć nowe forum na delikatnie mówiąc ;) niedoskonałym silniku Agory. I na dodatek w tym beznadziejnym drzewkowym wydaniu. Nie mamy wyboru."
Taka sytuację rozumiem, bo wiem jak w życiu czasem bywa.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline lewik

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 30, 2009, 01:45:28 »
Więc pewnie wyobrażasz też sobie, że takie pisanie nie spotkałoby się z zachwytem prikazadowaców.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 30, 2009, 07:13:53 »
Oczywiscie, że nie. To jest korporacja, tam musi byc wszystko cycuś glancuś :) Nawet jak ktoś ci w oczy siusia, to mówisz, ze to majowy, ciepły deszczyk. Ja to rozumiem, dlatego do Pana Zaleskiego nie mam o nic pretensji. A całe nowe forum i stare forum muszą z sobą troszkę jeszcze poistnieć. Myslę, że tak po około roku sytuacja będzie jasna. tylko ciekawe co stanie się, kiedy nowe forum otrzymywac będzie posta raz na dzień, a stare kilkaset dziennie :) Czy stwierdzą, że to, że nowe forum sie nie przebiło, nie jest czasem winą starego? to korporacja, więc moga tak pomysleć ;) A wtedy ...

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 30, 2009, 10:18:09 »
Więc pewnie wyobrażasz też sobie, że takie pisanie nie spotkałoby się z zachwytem prikazadowaców.

Jeśli sprawa jest delikatna to należy wykazać się chociaż odrobiną dyplomacji. Arogancja, brak szacunku czy lekceważenie oponentów oraz kłamstwo w żywe oczy raczej się w tym kanonie nie mieszczą.

Offline Verminaard

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 30, 2009, 13:51:06 »
Oczywiscie, że nie. To jest korporacja, tam musi byc wszystko cycuś glancuś :) Nawet jak ktoś ci w oczy siusia, to mówisz, ze to majowy, ciepły deszczyk. Ja to rozumiem, dlatego do Pana Zaleskiego nie mam o nic pretensji. A całe nowe forum i stare forum muszą z sobą troszkę jeszcze poistnieć. Myslę, że tak po około roku sytuacja będzie jasna. tylko ciekawe co stanie się, kiedy nowe forum otrzymywac będzie posta raz na dzień, a stare kilkaset dziennie :) Czy stwierdzą, że to, że nowe forum sie nie przebiło, nie jest czasem winą starego? to korporacja, więc moga tak pomysleć ;) A wtedy ...

Hello,

Ależ co ty opowiadasz. Koleś ci nałgał w żywe oczy, a ty nie masz do niego pretensji?
Korporacja, jak każde miejsce, rządzi się swoimi prawami. Wbrew pozorom, wcale nie jest taka najgorsza i wiele rzeczy da się w niej załatwić, gdy tylko wie się jak.

Radzio rozegrał to jak zastraszony dzieciak z podstawówki. Arogancja itd. to przywary, jak ktoś chce, to niech sobie tłumaczy.
Kłamstwo było na zimno, Radzio dobrze wiedział, co ma w zanadrzu, a natura podpowiedziała mu, właściwie dla niego rozwiązanie.   

To co chciała korporacja, a to co pokazał Radzio, to są dwie różne sprawy.

A na drugą szansę zarabia się zwykle prostując fakapy zrobione podczas "pierwszej szansy".

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 30, 2009, 17:17:39 »
Czy stwierdzą, że to, że nowe forum sie nie przebiło, nie jest czasem winą starego? to korporacja, więc moga tak pomysleć  A wtedy ...

A wtedy zrzutka na nowy silnik forum i server, z Toreadem dogadamy się w sprawie przeniesienia bazy danych i żadne korporacje nie będą nam straszne. ;)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 30, 2009, 17:21:35 »
No i super, takiego optymizmu trzeba polygamistom :)

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 30, 2009, 22:16:14 »
Ależ co ty opowiadasz. Koleś ci nałgał w żywe oczy, a ty nie masz do niego pretensji?
[...]
Radzio rozegrał to jak zastraszony dzieciak z podstawówki. Arogancja itd. to przywary, jak ktoś chce, to niech sobie tłumaczy.
Kłamstwo było na zimno, Radzio dobrze wiedział, co ma w zanadrzu, a natura podpowiedziała mu, właściwie dla niego rozwiązanie.   

Nazywasz mnie kłamcą. Publicznie. Hmm.

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 30, 2009, 22:37:42 »
oho, będzie pozwik

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 30, 2009, 23:22:19 »
Niestety Panie Radku, jak sam Pan twierdził wadą PHPBB jest jego otwartość, zmienność, brak logowania zmian i dowolna możliwość edycji i kasowania wypowiedzi, co nie spełnia, w przeciwieństwie do nowego forum, wymagań koniecznych do wiarygodnego skompletowania materiałów dowodowych do pozwu.

Co więcej każdy sędzia, który zostanie zapoznany ze specyfiką tego rodzaju forum nie będzie w stanie obiektywnie stwierdzić, że czyn ten wypełnił znamiona czynu zabronionego z art 212 KK, ani nie spełnił wymagań dot. uznania czynu zabronionego za przestępstwo.

A na przyszłość proszę się wstrzymać z sugestiami mającymi znamiona Art 190 par 1 na publicznym forum.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 01, 2009, 00:01:17 »
Niestety Panie Radku, jak sam Pan twierdził wadą PHPBB jest jego otwartość, zmienność, brak logowania zmian i dowolna możliwość edycji i kasowania wypowiedzi, co nie spełnia, w przeciwieństwie do nowego forum, wymagań koniecznych do wiarygodnego skompletowania materiałów dowodowych do pozwu.

Co więcej każdy sędzia, który zostanie zapoznany ze specyfiką tego rodzaju forum nie będzie w stanie obiektywnie stwierdzić, że czyn ten wypełnił znamiona czynu zabronionego z art 212 KK, ani nie spełnił wymagań dot. uznania czynu zabronionego za przestępstwo.

A na przyszłość proszę się wstrzymać z sugestiami mającymi znamiona Art 190 par 1 na publicznym forum.
Pięknie to pasuje:
No i super, takiego optymizmu trzeba polygamistom :)

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 01, 2009, 00:39:51 »

Na litość boską - gdzie?!

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #148 dnia: Grudzień 01, 2009, 00:59:12 »

A na spokojnie. Nigdy nigdzie nie pisałem, że PHPBB nie spełnia wymagań "koniecznych do wiarygodnego skompletowania materiałów dowodowych".

Być może, ale nie ma precedensu.

Mogę prosić o taką sugestię?

Bardzo lubię to forum, ale czasem mam wrażenie, że dochodzi tutaj do sytuacji z Kafki. Ktoś mnie nazywa kłamcą, zaraz potem ktoś wkłada w moje usta dwukrotnie rzeczy, których nie powiedziałem. Wow.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #149 dnia: Grudzień 01, 2009, 09:51:11 »

Verminaard czy ty aby naprawdę nie przesadzasz? Choć odrobinkę? :)

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #150 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:20:22 »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #151 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:07:57 »

A na spokojnie. Nigdy nigdzie nie pisałem, że PHPBB nie spełnia wymagań "koniecznych do wiarygodnego skompletowania materiałów dowodowych".

http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,3049.msg62853.html#msg62853

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:13:44 »

"Nie wiem. To się zapewne okazuje w chwili kontroli lub konieczności udostępnienia danych organom śledczym."

Offline mgenek

• Badass
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:19:09 »

"Nie wiem. To się zapewne okazuje w chwili kontroli lub konieczności udostępnienia danych organom śledczym."

Sory stary ale Ty ciągle czegoś nie wiesz. Najpierw twierdzisz, że muszą byc spełnione jakieś warunki techniczne (tak sądzę, nie znam się). Pytają JAKIE. "Nie wiem" odpowiadasz. Potem piszesz, że są wymagania prawne, - JAKIE? -> "nie znam ich". Potem piszesz o materiale dowodowym ale następnie, że nie wiesz jaki.
Co tu nie gra?
Pzdr.
Michał

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:20:54 »

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:28:31 »

Sory stary ale Ty ciągle czegoś nie wiesz. Najpierw twierdzisz, że muszą byc spełnione jakieś warunki techniczne (tak sądzę, nie znam się). Pytają JAKIE. "Nie wiem" odpowiadasz. Potem piszesz, że są wymagania prawne, - JAKIE? -> "nie znam ich". Potem piszesz o materiale dowodowym ale następnie, że nie wiesz jaki.
Co tu nie gra?

1. Warunki techniczne - bezpieczeństwo, przewidywalność platformy, szanse na jej rozwój.
2. Nie znam tych przepisów, to nie moje zadanie. Ufam jednak osobom, które się na tym znają.
3. http://wyborcza.pl/1,76842,7155486,Prezydent_Szczecina__gamonia__nie_popusci.html - tu chodzi o tego typu sytuacje.

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #157 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:29:11 »

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #158 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:29:22 »
Nie dość, że żyję w państwie policyjnym to jeszcze na moim ulubionym forum zaczynają się dziać dziwne rzeczy...

Offline radek.zaleski

• Stały bywalec
« Odpowiedź #159 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:30:18 »
Cytat: Mariusz  link=topic=3231.msg68871#msg68871 date=1259666962
Nie dość, że żyję w państwie policyjnym to jeszcze na moim ulubionym forum zaczynają się dziać dziwne rzeczy...

gdzie się coś dzieje?

zamiast narzekać nagrajcie się:) - http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7292965,Najwieksza_gwiazda_God_of_War_3_to___.html