Autor Wątek: Nowa Polygamia  (Przeczytany 310456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
Odp: Nowa Polygamia
« Odpowiedź #3480 dnia: Luty 01, 2013, 07:11:37 »
Przecież nam się nic nie podoba i wszystko jest źle. Szkoda, że problem w tym, iż nie ma już na poly nawet na co narzekać  ;D

Offline Alexej

• I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #3481 dnia: Luty 01, 2013, 10:17:37 »
Strasznie delikatne te dzisiejsze dziennikarze.
Szkoła Kuźniara! 8)

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Ver

• Aktywny forumowicz
  • Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
    • Polygamia - najlepszy serwis o grach
« Odpowiedź #3482 dnia: Luty 01, 2013, 10:18:23 »
@lutoslav - dzięki za uwagi.

Cytat: matt
PS. Serio będziesz czekał aż RedNacz pozwoli pisać na forum? oO Swojego zdania mieć nie można? Swobody wypowiedzi "po godzinach"?
Żeby robić coś po godzinach, musiałbym czerpać z dyskusji tu przyjemność. Wolę sobie w Dark Souls pograć.  ;D

Czytam Was i co się da, biorę pod uwagę. Ale rozmawiał i obiecywał nie będę, bo się nie da.

Cytat: Alexej
Strasznie delikatne te dzisiejsze dziennikarze.
Dziennikarze? Gdzie?!
pozdrawiam, Paweł
@pawelk_

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #3483 dnia: Luty 01, 2013, 10:33:01 »
@Ver

A udzielanie się w komentarzach to jest wytyczna szefostwa? Bo czasem aż się dziwię, że chce Ci się na tamte jazdy odpowiadać...

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #3484 dnia: Luty 01, 2013, 13:56:27 »
Żeby robić coś po godzinach, musiałbym czerpać z dyskusji tu przyjemność. Wolę sobie w Dark Souls pograć.  ;D
Oj już przestań taką cipkę z siebie robić. Co tutaj napiszesz to się wypłakujesz, jacy to my jesteśmy niedobrzy, że po was jeździmy. Przytul się do kogoś albo weź tabletki na depresję geeez  ::) A nawet myślałem, że Ty to akurat jeden sensowny co się trafił.

Hint-tip: nie byłoby powodów to byśmy nie jeździli po "redakcji" :)

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #3485 dnia: Luty 01, 2013, 14:01:53 »
Ja tam jestem zdania, że zawsze się znajdą powody. Jeszcze się taki nie urodził...

Inna sprawa, że ja praktycznie też poly nie czytam. Fajne rzeczy są mało kiedy, przelecę po tytułach newsów i mi starczy.

Online szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #3486 dnia: Luty 01, 2013, 14:19:54 »
Ja tam jestem zdania, że zawsze się znajdą powody. Jeszcze się taki nie urodził...

+1
To narzekanie czasami przykro się czytało.

Inna sprawa, że ja praktycznie też poly nie czytam. Fajne rzeczy są mało kiedy, przelecę po tytułach newsów i mi starczy.

Ja nie czytam, ale ja tak naprawdę sam nie wiem co chciałbym poczytać/obejrzeć/posłuchać. Wiem za to kogo. Tadeusza Zielińskiego  :)
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #3487 dnia: Luty 01, 2013, 14:21:52 »
No Tadka się dobrze ogląda ;). Mi się podobały na GZ materiały wideo jak zbierali różnych redaktorów i spinali to w jakiś ciekawy materiał, na poly lubiłem polygadki z gośćmi i polytygodnie ;).

Czasem jakiś fajny tekst wpadnie, ale to od święta.

Cieszę się, że na GZ jest Quaz, bo w sumie tylko dla jego roboty wchodziłem na gaminatora, czy jak się nazywał ten poprzedni serwis ;). Po prostu lubię jego videorecki, choć humor pewnie sporemu gronu odpowiadał nie będzie ;).
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2013, 14:24:37 wysłana przez BluePL »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #3488 dnia: Luty 01, 2013, 16:28:27 »
@Ver

A udzielanie się w komentarzach to jest wytyczna szefostwa? Bo czasem aż się dziwię, że chce Ci się na tamte jazdy odpowiadać...

W gruncie rzeczy tak, bo komenty wiadomo co robią :).

Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Mruvek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #3489 dnia: Luty 07, 2013, 21:06:25 »
Czy mi się wydaje, czy odkąd jest nowy redaktor naczelny to na głównej stronie pojawiła się ramka "nie przegap", a tam artykuł o The Bitcher z 2011? Serio trzeba zachęcać ludzi cyckami.. ?
endl;

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #3490 dnia: Luty 07, 2013, 21:25:09 »
Jesli nic nie pomylilem, to nowy naczelny piszac o wiedzminie 3 nie wiedzial, ze "The Wild Hunt" oznacza "Dziki gon" i nazmyslal cos w stylu 'w grze bedzie wiekszy nacisk na polowania na potwory na co wskazuje sam podtytuł" i dopiero jak ktos w komentarzach go oswiecil, ze Wild Hunt to Dziki gon, to poprawil.
Tak przynajmniej ja to zrozumialem, bo pierwotnej wersji nie ma, jest tylko poprawiona i komentarz pod spodem:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13348708,Geralt_wraca__Zapowiedziano_The_Witcher_3__Wild_Hunt.html?bo=1

A ten bitcher to chyba wczesniej byl linkowany, z tym ze nie zawsze jest widoczny, te artykuly sie losują w jakimś stopniu przy odświeżaniu strony.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #3491 dnia: Luty 07, 2013, 21:27:30 »
No, ale że Koso nie czytał Wiedźmina... ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #3492 dnia: Luty 07, 2013, 21:33:51 »
Akurat to nie jest takie super oczywiste ze Wild Hunt to Dziki Gon, ja to wiem tylko dlatego, ze kiedys z nudow ogladalem na yt angielska wersje wiedzmina i przypadkiem sie dowiedzialem.

Offline Kosowsky

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #3493 dnia: Luty 07, 2013, 22:29:27 »
Jesli nic nie pomylilem, to nowy naczelny piszac o wiedzminie 3 nie wiedzial, ze "The Wild Hunt" oznacza "Dziki gon" i nazmyslal cos w stylu 'w grze bedzie wiekszy nacisk na polowania na potwory na co wskazuje sam podtytuł" i dopiero jak ktos w komentarzach go oswiecil, ze Wild Hunt to Dziki gon, to poprawil.

Cóż, nie czytałem Wiedźmina po angielsku, a Wild Hunt kojarzył mi się do tej pory ze strzelaniem do kaczek z plastikowego pistoletu. Co do zmyślania o polowaniu na potwory - obejrzyj sobie materiał w którym ludzie CDP RED mówią m.in. o monster huntingu.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #3494 dnia: Luty 07, 2013, 22:33:12 »
Akurat to nie jest takie super oczywiste ze Wild Hunt to Dziki Gon, ja to wiem tylko dlatego, ze kiedys z nudow ogladalem na yt angielska wersje wiedzmina i przypadkiem sie dowiedzialem.
Wild - dziki. Hunt - na dobre da się określić Hunt jako Gon, ale to juz moja bardzo luźna interpretacja. I do tego chyba troche trzeba znać Sapkowskiego.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #3495 dnia: Luty 08, 2013, 00:59:41 »

Cóż, nie czytałem Wiedźmina po angielsku, a Wild Hunt kojarzył mi się do tej pory ze strzelaniem do kaczek z plastikowego pistoletu. Co do zmyślania o polowaniu na potwory - obejrzyj sobie materiał w którym ludzie CDP RED mówią m.in. o monster huntingu.
Totez sam napisalem, ze to nie jest oczywiste, i ze sam o tym tytule dowiedzialem sie przypadkiem - no i przyznaje ze materialu o polowaniu na potwory nie widzialem, tak wiec sorry jesli to co napisalem wczesniej zabrzmialo oskarżycielsko.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #3496 dnia: Luty 08, 2013, 09:34:51 »
Ja również widząc podtytuł Wild Hunt pomyślałem, że w trzeciej części Geralt będzie na kogoś polował. ;)