Autor Wątek: Moderatorzy i porzadek na forum, czyli forumowa Gra o Tron!  (Przeczytany 98357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
Odp: Moderatorzy i porzadek na forum, czyli forumowa Gra o Tron!
« Odpowiedź #1560 dnia: Maj 11, 2018, 13:31:53 »
+1. ekiera człowiekiem roku polyforum!

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #1561 dnia: Maj 11, 2018, 14:47:24 »
Nie mam zamiaru angażować się w zbędne spory, acz nadmienię iż określenie 'Orson ma okres' chyba pasuje do jego wpisów z ostatnich dni na forum. Wszędzie gdzie pojawia się dziwna dyskusja, Orson z przylbica na czele ;)
Wyzwoliciel I obrońca utrapionych, choć reprezentuje tylko siebie i swoje zdanie ;)
Szalony!

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1562 dnia: Maj 11, 2018, 15:50:07 »
To jest właśnie ciekawe. Cały burdel na forum robią te same trzy-cztery osoby. W każdym możliwym wątku. Przez te trzy-cztery osoby masa ludzi uciekła z tego forum (polecam wejść w pierwszy lepszy wątek sprzed ~3lat i zobaczyć ile osób się wtedy wypowiadało), bo każdy wątek wygląda tak samo - przepychanka tych samych osób na każdy możliwy temat.  Do tego moderacja/administracja daje sobie tym osobom wchodzić na głowę. Wcześniej nie mogli banować, teraz też się boją.
Jak to będzie tak dalej wyglądać to forum samo umrze, bez żadnej pomocy ze strony Polygamii.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1563 dnia: Maj 11, 2018, 16:02:02 »
Banować po kolei na tydzień i sprawdzać czy lepiej czy gorzej.

Po znalezieniu złotej kombinacji przestać banować.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1564 dnia: Maj 11, 2018, 16:04:29 »
Nie, lepiej nic nie robić i pozwolić żeby kilku furiatów mających za dużo czasu rozwaliło do końca to forum.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1565 dnia: Maj 11, 2018, 16:10:26 »
Ale ja pisałem na serio.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #1566 dnia: Maj 11, 2018, 16:12:30 »
Dom Simon del Duralex.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1567 dnia: Maj 11, 2018, 16:18:00 »
Za moich czasów nie do pomyślenia było, żeby użytkownik pyskował i wyzywał moderatora. Łagodna tyrania oświecona! O!

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1568 dnia: Maj 11, 2018, 16:19:00 »
Ale ja pisałem na serio.
To w takim razie popieram :P

Offline Goldberg

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1569 dnia: Maj 11, 2018, 17:45:46 »
Ja pierdole, z bardzo dobrze IMO umotywowanego PYTANIA, czy Orson chce by jego posty traktowac jak wypowiedzi wioskowego przyglupa, kiedy on sam przyznaje, ze pisze posty nie zwazajac czy ktos je czyta, co samo w sobie jest zwyczajnie obrazliwe dla reszty spolecznosci Forum Poly, zrobila sie drama jakiej nie pamietam od czasow Musiola...

Serio, Forumku? Moderacjo, pokazcie kto tu rzadzi i wprowadzcie porzadek na tym ?polskim Gafie?!

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #1570 dnia: Maj 11, 2018, 17:47:41 »
Wyprowadzić gilotyne!

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1571 dnia: Maj 11, 2018, 17:55:33 »
Ja pierdole, z bardzo dobrze IMO umotywowanego PYTANIA, czy Orson chce by jego posty traktowac jak wypowiedzi wioskowego przyglupa, kiedy on sam przyznaje, ze pisze posty nie zwazajac czy ktos je czyta, co samo w sobie jest zwyczajnie obrazliwe dla reszty spolecznosci Forum Poly, zrobila sie drama jakiej nie pamietam od czasow Musiola...

Serio, Forumku? Moderacjo, pokazcie kto tu rzadzi i wprowadzcie porzadek na tym ?polskim Gafie?!
Jesteś u naczelnego Poly. Screenshot już zrobiony!

Offline Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1572 dnia: Maj 11, 2018, 18:05:37 »
W wątku o filmach. Ponoć screeny masz.

O, Orson posty skasował.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1573 dnia: Maj 11, 2018, 18:07:00 »
Yup bo no chce mi sie juz o tym jednak gadac.

Offline Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1574 dnia: Maj 11, 2018, 18:07:14 »
:D

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1575 dnia: Maj 11, 2018, 18:11:50 »
No co mam dodac, nie bede sie zwracal do ludzi PYTANIEM  czy jestes glupkiem wsiowym, imo tak sie niw godzi. Ty nie rozumiesz nawet, ze zle zrobiles. Jedyne co moge zrobic to totalnie Cie zignorowac co tez postanawiam uczynic. Jezeli nie zlamie regulaminu to dla dobra wspolnego prosze cie o to samo, ok?

A tamto to jest potwierdzeni tylko ze ty nie ogarniasz nic juz wlasciwie. Napisales "kazdy musi czytac",-odp "tu nikt nic ni e musi".

Jezeli to jest dla ciebie rownoznaczne z tym czy obchodzi mnie czy KTOKOLWIEK mine czyta...no to gratuluje czytania ze zrozumieniem. Ja np wyobraz sobie ze Gregysa nie czytam, nie podrodze nam, ale tez nie zaczepiam go itd. No i od teraz Ciebie.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2018, 18:20:13 wysłana przez Orson. »

Offline Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1576 dnia: Maj 11, 2018, 18:20:02 »
Zwracaj się z tym pytaniem do każdego, kto mówi nie mając pojęcia o czym mówi i uważa, że udzielając się w dyskusji może pisać, aby pisać bo nikt czytać nie musi przecież.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1577 dnia: Maj 11, 2018, 18:22:20 »
Dobrze dobrze, bo to znow bedzie absurdalene. Nie chei sie tlumaczyc ci czemu ignoruje filmy Marvela, nic sie nie stanie jak tego nie zrozumiesz.
Umowa gentelmanow o wzajemniej ignorancji dla dobra publicznego?

Offline Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1578 dnia: Maj 11, 2018, 18:46:33 »
Jakie to ma znacznie, czemu ignorujesz? Bardziej liczy się, dlaczego oceniasz bez oglądania ale zostawmy to, sama sytuacja jest tak nikogo, że dramat, jaki zrobiłeś z tego powodu zasługuje na uznanie. To nie były widły z igły, a cały kombajn.

Orson, a po co mi garb w postaci jakichś umów z Tobą? Jesteś dorosłym człowiekiem i udzielasz się na publicznym forum. Nie chcesz dyskutować, nie dyskutuj. Chcesz ignorować, ignoruj. Rób co uważasz za słuszne.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1579 dnia: Maj 11, 2018, 18:51:36 »
Ok, adios Amigo :) 8)

Offline Goldberg

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1580 dnia: Maj 11, 2018, 19:12:28 »
Orson, pamietam Cie jeszcze z czasow Konsolowiska- od wtedy uwazalem Cie za wysmienitego uzytkownika bioracego udzial w dyskusjach w wielu tematach, majacego swoje zdanie i zawsze potrafiacego je poprzec argumentami- lepszymi lub gorszymi, ale zawsze argumentami! Twoje posty ostatnimi czasy juz nie sa takie jak kiedys. Nie znam Cie, nie wiem co wplynelo na zmiane Twojego stylu, ale teksty z cyklu ?tu nikt nic nie musi? w kontekscie czytania Twoich wrzut, olewanie czytelnikow poprzez ciagle literowki oraz dyskutowanie w tematach, gdzie sam przyznajesz, ze omawianych gier/filmow nie ograles/ogladales raczej nie pomagaja w traktowaniu Cie z przesadna estyma...

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1581 dnia: Maj 11, 2018, 19:14:48 »
Goldber kolego ale ja napisałem jedynie, ze rozrywkowe podejscie Marvela nie jest tym czego szukam i dlatego po film nie siegam bo sa rezyserzy ktorzy zrobia temat duzo powaznej
Nie czarujmy sie, wytwornia majaca swoj targetvw mlodych ludziach, inwestujaca ogromne pieniadze nie zrobi nizszowego kina i posluzylem sie przykladem filmu Milosc w rezyserii Haneke

No tyle napisalem. Nie ma tu wypowiadania sie na temat samego filmu. Moge zgadywac ze by mi nie przypadl do gustu

I naprawde nie uwazam bym zaslugiwal za to na obrazliwe teksty. Prosze nie popieraj retoryki Rolka bo akurat w tym przypadku jest absurdalna. Nie podcbodzisz do czlowieka i nie pytasz go "hej kolego czy aby wiejskim przyglupem nie jestes" bo w realu pewno co drugi chlop by w pape wycial za to.

Jednego jestem pewien ze z Rolkiem zadawac sie nie chce i klopotow nie bedzie.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2018, 19:25:43 wysłana przez Orson. »

Offline Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1582 dnia: Maj 11, 2018, 19:30:52 »
Nie, napisałeś, że znasz lepszy film od Wolverina w kwestii ukazania przemijania i starości jednocześnie przyznając, że filmu nie widziałeś, ale jednak znasz lepsze, jak np. Miłość.

Doskonale podsumował to Screwball

Jak nie krytykuje Twojego innego zdania, tylko Twoją ignorancję. Szanujmy się w dyskusji.

pozdr

A na pytanie, dlaczego użytkownicy muszą dyskutować z kimś, kto nie wie co pisze, odpowiedziałeś.

Ktos cos tu musi? Ha, ha ha ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2018, 19:32:56 wysłana przez Rolek »

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #1583 dnia: Maj 11, 2018, 20:16:33 »
O ja pierdole, Orson. To czy Rolek zrobił źle czy dobrze już dawno zeszło na drugi plan. Sorry ale to się zrobiło żenujące jakąś stronę temu.

Jeśli trollujesz to sobie trolluj, ale jeśli nie to b. mi przykro.

Offline Goldberg

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1584 dnia: Maj 11, 2018, 20:52:58 »
Orson, wyobraz sobie taki scenariusz: jestes zaproszony na fajna imprezke- sliczne panie, przystojni panowie stoja w grupkach, pija Cristala i dyskutuja o archetypie przemijania jednostki w kontekscie filmow MCU. Inna grupa rozmawia o nadchodzacych grach na plebejskie wynalazki zwane konsolami.

Podchodzisz do jednych, bekasz i mowisz ze nie widziales obrazu o ktorym dyskutuja, ale znasz lepszy film niz wlasnie omawiany i rzucasz tytul klasyka, do ktorego nikt marvelowego filmidla nie odwazylby sie porownac. Obracasz sie i podchodzisz do drugiej grupy i mowisz, ze w omawiana przez nich w szczegolach gre nie grales, ale wiesz, ze to tylko 6/10 , bo tyle ma user score na Metacritic. Nastepnie odchodzisz 2 kroki dalej, patrzysz na zdziwione twarze i rzucasz, ze zadna z obu grup nie musiala Cie wcale wysluchac, bo to impreza i tu nikt nic nie musi. Odwracasz sie i zamiast oklaskow i okrzykow zachwytu zostawiasz za soba konsternacje i oburzasz sie, kiedy slyszysz na swoim odchodnym, ze ktos kwestionuje Twoj przywilej wypowiadania sie w towarzystwie slicznych pan i przystojnych panow na tematy w ktorych nie masz pelnej wiedzy.

Naprawde nie widzisz w tym zachowaniu niczego niedorzecznego i uspawiedliwiajacego pytanie Rolka?

A tak na sam koniec- Orson, to tylko internety!!! Naprawde nie ma sensu tak mocno sie spinac o to, co ktos kto nigdy osobiscie Cie nie poznal, moze sobie myslec o Twojej osobie ...

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1585 dnia: Lipiec 25, 2018, 17:38:21 »
Wiedzialem ze gdzies watek w ktorym jest notoryczny piatek mi zaginal! W koncu go odnalazlem!

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1586 dnia: Lipiec 25, 2018, 20:21:44 »
Screwball dzwonił, ktoś mu robotę zabiera!