Sprzęt > PSP, PSP2, VITA

Tanie PSP w USA?

(1/2) > >>

Pafnucy:
Cześć!
W związku z aktualnym kursem dolara (2,17 ?!) postanowiłem nabyć peespeka w Stanach. Jak na razie, najlepszą ceną jaką znalazłem jest 217$ na Amazonie za zestaw konsolka piano black + karta SanDisk 4gb + folia hori.
Znacie jakieś inne sklepy, oferujące psp w niższej cenie? Najlepiej w kolorze innym niż czarny (nie żeby mi jakoś specjalnie przeszkadzał, ale odciski palców wyglądają na nim wyjątkowo nieestetycznie).
Z góry dzięki za pomoc! :)

Torin:
ibej?

Pafnucy:
Patrzyłem i na ebayu ceny są podobne jak na amazonie, a tam jest jeszcze wysyłka na terenie USA gratis.
Jak to jest z gwarancją amerykańską? Jest realizowana tylko w Stanach? W ogóle często zdarzają się awarie tego sprzętu? Jeśli tak, to chyba wolę dopłacić te 200 zł niż później się martwić, jak padnie.

lego:
Jedyne awarie PSP to tylko ekran - martwe piksele, ale tego chyba gwarancja nie obejmuje, tak samo uszkodzenia mechaniczne (upadek z wysokości itp). O innych nie słyszałem.

Ja też się przymierzam do nabycia psp z amazonu, kumpel wraca z work&travel ;)

Kraven:
Jedyne o czym nalezy pamietac to blokada regionalna na filmy. Nawet jezeli bedziecie korzystac z custom firmware'u - opcja "no region" tam nie dziala. Kupowanie filmidel na rodzimym Allegro odpada, ale chyba i tak malo kto to robi.

Gwarancja na Stany Zjednoczone, ale  - przynamniej w przypadku starej Black Mama - to solidny kawalek sprzetu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej