Autor Wątek: PSP vs. NDS  (Przeczytany 31850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bang

• Nowy Forumowicz
  • *
Odp: PSP vs. NDS
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 10, 2009, 17:07:47 »
Mam PSP od niedawna (niecałe dwa miesiące) i jestem zadowolony. Kupiłem nową 3004 z Tekkenem i GoWem w zestawie. Tekkena cały czas męczę i idzie mi coraz lepiej ;) (ostatnia część, w jaką grałem to chyba trójka na pierwszym playu). Chain of Olympus wymieniłem na LocoRoco, w które z kolei pograłem może z 30 minut, ale jestem zachwycony.

Dodatkowo klasyki z PS (Crash, Final Fantasy - wspooomnienia... :)).

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 10, 2009, 19:19:13 »
ale nie zagrałeś nawet w GoW i wymieniłeś? dla mnie to najlepsza gra na PSP :)

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 10, 2009, 19:57:44 »
Crimson Gem Saga. Powinniscie sprobowac:)
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline bang

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 12, 2009, 13:23:32 »
ale nie zagrałeś nawet w GoW i wymieniłeś? dla mnie to najlepsza gra na PSP :)
Zagrałem, nawet do końca ;) A  teraz dalej RC i demo nowego MGS, czekam na Little Big Planet.

Offline Jakismietek

• Junior
  • *
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 07, 2009, 21:16:04 »
Ja wole PSP, ma ładniejszą grafikę i lepsze gierki (ostatnio wyszedł Assasin's Creed Bloodlines, Little Big planet ) wg. mnie trudniej się gra na Ds'ie  :)

Offline MruceDee

• Junior
  • *
  • PS3
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 04, 2010, 02:06:45 »
1.Ja wybrałem PSP, a to że "pojawiają się głównie odgrzewane kotlety z PSX i PS2" jest tylko zaletą. Przygodę z konsolami zacząłem od PS3. PSX i PS2 przeszły mi bokiem gdy grałem na PC.
2.W tej chwili nie miałbym nawet telewizora by odpalić porty tych gier na PS3 (nawet nie próbowałem, jeśli się mylę że zabiłaby mnie pixeloza, proszę wyprowadzić mnie z błędu). A na ekranie PSP nie powinno razić.
3.Jeśli ktoś lubi popierdułki to imho powinien kupić iphona. Też ekran dotykowy, dużo popierdułek, ale i starają się zrobić gry bardziej rozbudowane. I pewnie za jakiś czas im się uda - idą w tą stronę pieniądze na developing. Do tego masz 1 urządzenie zamiast 2.
4.Dużo gier, oraz używanych/tanich gier w Polsce. Wiem, że na "dużo" zaraz się ktoś obruszy, ale porównuję z PPC, który miał mi zapewnić zajęcie czasu od 30min do 4 godzin, gdzieś w trasie. Niestety gier na PPC jest jakoś mało, emulacja odpada bo sensownie mogę jedynie grać stylusem na ekranie. A np do mojego ukochanego Transport Tycoona mam za mały ekran. Po prostu nie da się grać.
5.Wciągnąłem się w Finale i MGSy :)
Reasumując wybierając się w drogę zabieram komórkę i PSP. Pewnie idealnie dla mnie by było wziąść iphona, ale nie ma tam automapy i gry mi jakoś nie podeszły. Podobnie z grami na DS, chociaż nie próbowałem Wrighta i Claytona, ale chyba generalnie bliżej mi jest do tego co próbuje sprzedać Sony niż Nintendo.
6.Nie przeraziło mnie to że PSP jest dość duże. Komórkę też mam nienajmniejszą :)
Reasumując: Trzeba się zastanowić co/jak/kiedy będziesz robił z konsolką i jakie gry lubisz. A nawiązując do posta powyżej, do domu, do grania stacjonarnego to nie wyobrażam sobie niczego innego niż PS3/XBOX. Wcale nie wychodzi wiele drożej niż PSP +pokrowiec + karta pamięci+dodatkowa bateria.

Offline Kazz

• Kazz Krul Podcastu Rozgrywka
  • Stały bywalec
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 02, 2010, 14:53:55 »
Jak dla mnie NDS.
PSP to chyba najmniej używana konsola ze wszystkich dotychczas przeze mnie kupionych.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 03, 2010, 07:36:11 »
W pojedynku PSP vs NDS dla mnie? Na pierwszym miejscu PSP, ale tylko z niewielką przewagą nad handheldem Nintendo. U mojej córeczki natomiast, liczy się tylko PSP, na NDS prawie nie gra, bo zakochała się w LocoRoco :)

Offline Kazz

• Stały bywalec
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 03, 2010, 21:27:44 »
Jak już gdzieś wspomniałem od psp odrzuca mnie sterowanie, a gry często wydają się być przenośnymi klonami z dużych konsol, z gorszym sterowaniem. Jednak wolę przenośny nds z innymi grami, niż psp z grami zbliżonymi do tych z ps2.
Co do córki, to akurat mnie to bardzo dziwi. Wydawało mi się, że dzieciaki bardziej kręci ds.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 04, 2010, 07:36:47 »
Na PSP jest super to, że pościagałem jej masę gier rodzaju MINIS, a te gierki sa takie słodkie, proste i w ogóle ... fajne dla dziecka :)

Offline Kazz

• Stały bywalec
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 04, 2010, 13:42:28 »
Na PSP jest super to, że pościagałem jej masę gier rodzaju MINIS, a te gierki sa takie słodkie, proste i w ogóle ... fajne dla dziecka :)

No chyba że, ja na długo przed minis odstawiłem psp do szafy i się kurzy ;)

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 04, 2010, 13:43:31 »

A jakie MINIS polecasz ? Przeglądałem to i nic specjalnie fajnego nie znalazłem. Mam PSN PL.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 04, 2010, 14:16:52 »
bo minis nie sa znane, to takie pierdółki :) Moja uwielbia Yummy yummy Cooking Jam :)