Sprzęt > PSP, PSP2, VITA

PSP v. 3.8

(1/2) > >>

fakaf_onlajn:
Radio! :-D

Ktos na Polygadce narzekal na te funkcje, a ja uwazam, ze jest swietna! To kolejny bajer, ktory czyni z PSP maszyne jakich malo; grac w gry, w przerwach ogladac filmy i jesli najdzie potrzeba sprawdzenia kim jest jakis malo znany aktor wchodzimy (w trakcie ogladania filmu) na wikipedie i sprawdzamy co i jak... Czy moze byc lepiej? PSP jest boskie! :-)

A radio w PSP to czad jakich malo... Nie sadzicie?

Maciej Kaczyński:
O ile rozumiem, to narzekano na nowości w wersji 3.8, czyli kiepskie radyjko i remote play dla gier z PS1.
A czy może być lepiej? Jasne. Mój telefon ma klawiaturę QWERTY. Dużo łatwiej się nią wpisuje rzeczy niż przy pomocy PSP. Nie mowiąc o tym, że ma dostęp do internetu nie tylko przy hotspotach.

Toread:

--- Cytat: Maciej Kaczyński w Grudzień 25, 2007, 10:24:19 ---i remote play dla gier z PS1.

--- Koniec cytatu ---

Mi się akurat RP w PSP podoba ;>

Maciej Kaczyński:

--- Cytat: Toread w Grudzień 25, 2007, 11:33:44 ---
--- Cytat: Maciej Kaczyński w Grudzień 25, 2007, 10:24:19 ---i remote play dla gier z PS1.

--- Koniec cytatu ---

Mi się akurat RP w PSP podoba ;>

--- Koniec cytatu ---
No widzisz, dla mnie to ciekawe rozwiązanie, które nie ma żadnego praktycznego zastosowania. W domu przecież mógłbym pograć sobie w te gry na PS3 i nie musiałbym mieć włączonych dwóch urządzeń. No chyba, że ktoś cierpi na chroniczne rozwolnienie, wtedy faktycznie granie na PSP jest lepszym rozwiązaniem.
W przypadku wyjazdów, chyba jednak nie ryzykowałbym zostawiania konsoli nawet w uśpieniu.

Nie mówiąc o tym, że zhackowany firmware potrafi odpalać gry z PS1 od dawien dawna i nie potrzeba do tego dodatkowej konsoli. W dodatku mogę sobie dzięki temu pograć w moje ntsckowe oryginały.
Gdyby Sony wprowadziło podobne rozwiązanie, byłoby znacznie lepiej.

Dahman:
Nowe radyjko, to jakas taka odpowiedz na popularny homebrew pspradio (ktory notabene bez wad nie jest). Dla mnie generalnie kazde urzadzenie wifi powinno miec taki gadzet. Trzeba przyznac sony, ze przynajmniej probuje i przy obecnym poziomie piractwa na psp musi co chwile wymyslac jakies powody, zeby ludzie updateowali firmware. Osobiscie uwazam, ze przelomem bedzie dorzucenie klawiatury i zestawmu sluchawkowego i jakas wersja skype\a :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej