Sprzęt > PSP, PSP2, VITA

PS Vita - w co trzeba zagrać z plusa i nie tylko.

<< < (2/9) > >>

Michaelius:
Z plusa zdecydowanie warto zagrać w Gravity Rush, Virtue Last Reward, BlazBlue, Mortal Kombat, Super Mutant Blobs Attack, Guacameele, Dynasty Warriors Next, Motorstorma, SFxT, Soul Sacrifice, Rayman Origins.

Spoza plusa obowiązkowo Persona 4 Golden, Toukiden, Dragon Crown.

hazi:
Imo jet set radio staroć który słabo się zestarzał, unit 13 jest słabe i warto ograć tylko dlatego, że poza killzonem vita nie ma dobrych shooterów, blazblue tylko dla miłośników dziwnych i hardcorowych japońskich bijatyk w 2d, dla przeciętnego gracza z plusowych bijatyk lepiej mortal kombat albo street fighter x tekken. Dynasty warriors też jest specyficzne a motorstorm to gra rodem z flashówek. Z reszą się zgodzę, niemniej najlepiej samemu spróbować szczególnie że wszystkie te plusowy gry masz. Ode siebie polecam:
Z plusa: Uncharted Złota Otchłań, Rayman Origins, Tales from Space: Mutant Bloobs Attack, Lumines, Thomas was Alone, Street Fighter x Tekken, Sonic & sega: all star racing transformed, soul sacrafice, virtue's last rewared. Reszta z plusa jest imo najwyżej przeciętna
Z poza plusa: Virtua Tennis 4 to jedyna gra w którą grałem (poza fifą) :) ale mogę polecić. W inne nie grałem więc nie wiem
Swoją drogą fakt, że praktycznie nie kupuję gier na vitę sporo mówi o konsoli jej sytuacji na rynku.

GregoryMc:
Dzięki za wszystkie sugestie, przejrzałem te tytuły jak się prezentują na YouTube i niestety większość to dziwne japońskie twory  :) Zaskoczyłem się trochę negatywnie bo spodziewałem się więcej gier na rynek zachodni. Ale myślę że ogram na bank klaski z MGSem na czele i liznę ich wszystkich po trochu i chyba w kolejności publikacji w plusie.

Puchacz:
Ja tam japońszczyzny nie lubię, a taka Persona 4 to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem, do tego genialny MGS3 (wiem że to staroć), a nigdy do MGS nie mogłem się przekonać. W Soul Sacrifice wbiłem platynę (sporo czasu grania), a to też jakby nie było typowa japońszczyzna. Durna japońszczyzna może być fajna.

Xian:
Właśnie, jeszcze Sonic & All Stars Racing Transformed! ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej