Sprzęt > PSP, PSP2, VITA

Kilka pytań o ps vita

(1/22) > >>

tolman:
Ile zajmuje największa gra do ściągnięcia z psn?
W jaki sposób emulowane są triggery Dualshocka podczas korzystania z Remote Play? Rozumiem, że Vita ma "na górze" tylko dwa przyciski.
Vnówka ita1 wifi + AC Liberation voucher + karta 4 gb za 600 zł. Brać?

SimonX:

--- Cytat: tolman w Czerwiec 04, 2014, 17:28:38 ---Ile zajmuje największa gra do ściągnięcia z psn?
W jaki sposób emulowane są triggery Dualshocka podczas korzystania z Remote Play? Rozumiem, że Vita ma "na górze" tylko dwa przyciski.
Vnówka ita1 wifi + AC Liberation voucher + karta 4 gb za 600 zł. Brać?

--- Koniec cytatu ---

1. Zdaje się, że są takie przekraczające 4gb, ale na kartę 8GB chyba każda wejdzie. Nie wiem, ja na wszelki wypadek szarpnąłem się na 32gb i mam spokój.

2. Bardzo różnie. Standard jest taki, że L1/R1 to przyciski L/R, a L2/R2 i R3/R3 są na touchpadzie z tyłu (touchpad podzielony na 4 równe strefy). Ale np. w AC4 byłoby bardzo niewygodnie biegać, więc zrobiono tak, że L2/R2 to przyciski L/R, na tylnym panelu na całą szerokość są tylko R1 i R2, a L3/R3 są na przednim ekranie dotykowym w dolnych rogach ekranu. I grało się super, grałem tak trochę i o ile w KZ grało się słabo, to Assassin jak najbardziej dawał radę.
Generalnie wiele zależy od gry i gra zawsze jak wchodzisz w remote play wykrywa ten fakt i często pokazuje Ci ekran ze sterowaniem na Vitę. To nie jest tak, że Vita udaje pada i system "nie wie" że grasz na Vicie i sterowanie jest zawsze takie samo.

3. Nie mam pojęcia :) Cena niby fajna, ale karta za mała, sprzedasz ją za 20-30zł i musisz kupić większą (chyba, że chcesz grać w pudełkowe, przy plusie chyba nie ma to sensu), a dołączona gra chyba taka sobie, też nie wiem ile to warte.

hazi:
Karta i kod warte niecałe 100zł, więc wychodzi coś ponad 500zł za golasa. Nie najgorzej, ale można było wyrwać korzystniejsze oferty.

A co do gry najwięcej zajmującej to na pewno nie wejdzie na kartę 4GB. Z tych co mam z plusa to najwięcej było chyba 4GB z hakiem a do tego trzeba patche doliczyć. Wydaje mi się, że najwięcej zajmuje killzone. Nie wiem ile bo nie mam, ale wymagana jest karta 8GB. W internetach są różne wartości od 3,2 do 4,6GB.

Michaelius:
Atelier cośtam zajmuje chyba 6,9 GB  :D

tolman:
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej