Sprzęt > PSP, PSP2, VITA

Jaka karta do PSP? MS czy MSAdapter z microSD?

(1/3) > >>

quong:
Zakupiłem ostatnio PSP ale na pokładzie jest tylko 2GB karta pamięci. Zresztą nawet nie jakaś chyba oryginalna. Chciałem zapytać jaką kartę pamięci do takiego PSP (30004) można by zakupić i być z niej zadowolonym? U mnie w środku siedzi microSD z adapterem, ale nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie i czy tak naprawdę również i tańsze niż kupienie pełnego MemoryStick'a ? Rozglądam się za 8 bądź 16 GB pamięci. Będę wdzięczny za dorady.

Vir:
Ja w swoim PSP miałem od praktycznie zawsze adapter microSD i w nim karte 4GB i działało bez żadnych problemów. Co do cen to sprawdź po prostu. 16GB MS Stick Pro Duo kosztują na Allegro około 150 złociszy i więcej podczas gdy przejściówka + microSD o tej samej pojemności to koszt około 50 PLN.

ps. "Dorada" to taka rybka ;)

vrds:
Podłączę się pod temat. Zauważyłem promocję na psn na trylogię residen evil z psx. Jako że uwielbiam tą konsolkę a residenty wypadałoby skończyć postanowiłem wymienić kartę na coś większego, 8 albo 16 gb i tu pojaiwa się pytanie. Jakie karty sprawdzają się najlepiej, wolałbym nie mieć problemów z wolnym wczytywaniem. Druga sprawa co z savami, jeśli podepnę konsolkę i przekopiuję savy na dysk a potem z pc przekopiuję na nową kartę po włożeniu do pspka to będą działać?

Vir:
Gdzie jest ta promocja, bo jej nie widzę (sprawdzałem na PSV, PS3 i WWW)? Dobra znalazłem na WWW przez linka na jakiejś stronie z promocjami. Ładny burdel.

DarkStar:
Taka karta - http://allegro.pl/memory-stick-pro-duo-adapter-goodram-16gb-sony-psp-i3901205886.html - naprawdę działa z PSP? Chodzi właśnie o cenę, to co Vir pisał kiedyś. Karty np. SanDisk 8GB kosztują dwa razy drożej niż 16GB SDHC z adapterem. Sprzedający pisze, że ten zestaw działa z PSP i że było to testowane. Ale kto tam wie Allegro. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej