Sprzęt > PSP, PSP2, VITA

Jaka karta do PSP? MS czy MSAdapter z microSD?

<< < (3/3)

DarkStar:
Wspieram polski biznes. :) Transfer musi być "good enough" dla PSP, podejrzewam że sama konsolka ma marne transfery, to nie jest komputer. Chyba nie będzie wolniej niż z UMD?

Blue__:
Panie, ja miałem kilka kart do DS i naprawdę potrafiły być problemy z microSD- jak dorwałes dobrą chodziła jak złoto, a podróbki, czy tanie modele to masakra jakaś kompletna i losowość. (tak przyznaję się miałem czytnik)

A kupiłem niedawno pendrive z goodrama, za co mnie Simplex przy okazji zjechał, to właśnie miałem takie jazdy że filmy się cieły, transfer skakał etc. W grach to skutkuje zwiechami. I kupiłem właśnie, żeby naszych wspierać. Zamieniłem na Adata i 0 problemów, dobrze że się sprzedawca zgodził wymienić, ale i tak sobie przy wymianie trochę w kulki poleciał i z 30 zł mnie ta wymiana kosztowała - lepsze to niż zostać z syfnym pentkiem z którego filmy w słabej jakości będą ciąć, a który jest USB 3.0 tylko z nazwy.

Może u Ciebie będzie ok :) musisz mieć nadzieję.

ekiera:

--- Cytat: Blue__ w Luty 07, 2014, 18:09:04 ---O, następny po mnie co zaufał goodramowi,bo polski. Żebyś się nie przejechał tak jak ja ostatnio z pendrive ;).

A adapter działa, sam miałem na 2 microsd i włożoną jedną 2GB. Tylko bardzo ważna jest właśnie jakość tej karty.

--- Koniec cytatu ---
Mój GoodRam w PSP ciągle działa. FYI.
(kliknij) ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej