Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Yeb

Strony: 1 2 [3]
81
Dyskusje / Battlefield Bad Company - koniec dema?
« dnia: Lipiec 25, 2008, 12:47:39 »
Dzisiaj o 9.01 naszego czasu większość serwerów obsługujących demo Bad Company została wyłączona. Na szczęście dla nas serwery te, jak można przeczytać na oficjalnej stronie gry, zostaną uruchomione ponowne po przestawieniu na obsługę pełnej wersji gry!. Miejmy nadzieję, że poprawi to jakość połączeń, która obecnie mocno kuleje, czego doświadczyłem na sobie. Do obsługi dema pozostanie mniejsza niż dotychczas, niestety nie sprecyzowana, ilość serwerów.
 
Kolejną dobrą wiadomością ze świata Battlefield jest informacja o zapowiadanym darmowym dodatku - Conquest Mode. Cztery mapy z trybu Gold Rush zostały przeprojektowane. Dodano nowe oświetlenie i efekty pogodowe. Opublikowano też obrazek na którym możemy zobaczyć 5 flag, o które będziemy walczyć już wkrótce.

Link do foto http://ll-100.ea.com/cem/u/f/GPO/ea.com/battlefield/conquest/img/bfconquest2.jpg

82
Dyskusje / Battlefield Bad Company - Drużyna, Klan - PS3
« dnia: Czerwiec 24, 2008, 13:42:48 »
Jak by ktos reflektował pograć razem w drużynie, klanie, to proszę się wpisywać. Można też odrazu dodać sobie mnie na PSN. Battlefielda już mam także jestem ready ;) W tym tygodniu kupię jeszcze headseat i będziemy mogli wspólnie łoić przeciwników ;D

83
Pytania, propozycje i sugestie / Kilka małych sugestii...
« dnia: Maj 29, 2008, 12:24:20 »
Fajnie by było gdybyście zamieszczali też recenzje pism poświęconym konsolom a ukazującym się w polsce i informacje kiedy już są w kioskach. Ja osobiście kupuje dwie gazety ale chyba zostanę przy jednej bo neo+ w mojej opinii stacza się coraz niżej i coraz mniej tam treści które mnie interesują.

A drugi mój pomysł to coś czego mi brakuje, to jest daty ukazania się gier na poszczególnych rynkach. Można by zrobić jedną zakładkę w której te informacje byłyby zebrane do kupy i w miarę pojawiania się nowych danych, załoga by to updatowała na bieżąco, a każdy zainteresowany mógłby sobie sprawdzić ile jeszcze musi czekać na pożadaną gierke. Gry ktore zostałyby wydane zostawały w bazie jako wydane z datą kiedy się ukazały.

Trzeci pomysł to stworzenie działu Rekomendujemy (Polygamia poleca już jest, chociaz dotyczy czego innego) w którym by się znalazły gry które Waszym zdaniem warto kupić i zagrać. Do których dołączony zostałby krótki komentarz, a najlepiej 2, 3 opinie + opinie userów.

Na końcu chciałbym pogratulować świetnej strony i genialnej polygadki, bo to jest coś co tygrysy lubią najbadziej ;)

Pozdrawiam

84
PlayStation 3 / bundle pack GTA4 a cena w polsce
« dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:41:02 »
Cytuj
23 kwietnia 2008 ? Sony Computer Entertainment Europe potwierdziło dzisiaj wypuszczenie na rynek ekskluzywnego zestawu PLAYSTATION?3 z Grand Theft Auto?IV. Ten wyjątkowy bundle będzie dostępny na rynku polskim w tym samym dniu, w którym zostanie on wprowadzony do sprzedaży w innych krajach europejskich, czyli już 29 kwietnia. Zestaw zawierać będzie PLAYSTATION?3 z 40GB dyskiem, bezprzewodowy kontroler SIXAXIS oraz grę Grand Theft Auto?IV. Sugerowana cena detaliczna zestawu to 1699zł.

Moim zdaniem sugerowana cena 1699 zł w polsce za ten zestaw to skandal! Biorąc pod że europejska cena to 430 euro czyli 1462zł przeliczając po dzisiejszym kursie 3.4 zł. Znowu ktoś robi nas w bolka  >:( Mam pomysł, może zrobimy jakąś akcję mailngową, zasypmy skrzynki sony poland albo stwórzmy stronę która by wyrażała nasz sprzeciw przeciwko traktowania nas w ten sposób, gdzie każdy mógły napisać swój komentarz. Można by to również rozpropagować po inny sitach o ps3 i grach. Może ktoś w Sony przejrzałby na oczy. Co o tym myślicie?

Strony: 1 2 [3]