Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - indeed

Strony: 1 ... 3 4 [5]
161
Dyskusje / Odp: Assassin's Creed Odyssey
« dnia: Październik 16, 2018, 16:27:12 »
A u mnie było nieco inaczej:

(kliknij)

U mnie właśnie to samo wyszło, a że niestety nie przysłuchiwałem się zakończeniu questa (kobiety za grosz wyczucia chwili nie mają ;) ) to
(kliknij)

Ten pierwszy dzik jest faktycznie mocno upierdliwy. Nastepne sa latwiejsze.

Ja dziada odpuściłem po paru próbach - mimo, że system walki mi sie podoba to w momencie, w którym knur do pomocy wzywa kolegów moja cierpliwość się kończy. Przegapiłem coś ważnego w zwiazku z powyższym? Mam nadzieję, że nie blokuje mi to możliwości polowań na kolejne legendardne bestie?

162
Dyskusje / Odp: Assassin's Creed Odyssey
« dnia: Październik 16, 2018, 13:19:47 »
Przy zadaniach pobocznych naprawdę odrobili zadanie domowe z Wiedźmina. Często kończą się w nieprzewidywalny sposób (czasem tragiczny, czasem komiczny) i mają swoje zwroty akcji. Wczoraj naprawdę uśmiałem się na zadaniu z młodzieńcem który zamknął się w klatce bo wyrocznia wywróżyła mu że przez jego działania marny los spotka jego rodziców, więc on z tej klatki nie zamierza wychodzić po czym okazuje się, że.....
ale zagrajcie lepiej sami, co wam będę opowiadał.

Jak się to to skończyło? Robiłem tego questa, ale akurat w momencie, gdy go kończyłem zagadała mnie dziewczyna i przegapiłem całe zakończenie, a quest wydawał się interesujący :)

163
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Październik 04, 2018, 10:51:04 »
Ale z Thompsonów to chyba Brytyjczycy faktycznie w czasie wojny korzystali, czego o Garandach powiedzieć nie można. Nie żebym bronił decyzji DICE o ograniczeniu arsenału, ot staram się znalęźć logiczne jej wytłumaczenie ;)

164
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Październik 04, 2018, 10:46:43 »
Nie ma nawet Garanda. Żenada.

A to nie jest spowodowane tym, że aliantów w grze reprezentują tylko Brytyjczycy chyba? Z tego samego powodu nie ma w grze chyba radzieckiego uzbrojenia, mimo, że taka pepesza też jest ikoniczną bronia z tego okresu historycznego.

165
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Wrzesień 11, 2018, 11:55:36 »
A z tym się w pełni zgodzam, ale mam nadzieję, że tak w BFV nie będzie.

166
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Wrzesień 11, 2018, 11:38:56 »
Dziwne podejście, za dużo broni i mało się różniły, wiec lepiej mieć mało broni, które nie różnią się w sumie w ogóle? :]

A gdzie ja powiedziałem, że wolę mieć mało broni, które się od siebie nie róznią? ;) Z tego co widziałem bronie w BFV się między sobą różnią (choć zaznaczam, że spędziłem łacznie może 2-3 godziny w becie, więc to tylko pierwsze wrażenie), więc pytanie nietrafione. W BF4 twórcy moim zdaniem przedobrzyli i za dużo tego było, jak na mój gust. W BF1 podobało mi się to, że bronie się dość wyraźnie nawet w ramach danej klasy różniły, choć bardzo na minus trzeba poczytać fakt, że pomijając warianty to było ich z tego co pamiętam raptem 5 na klasę.

167
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Wrzesień 11, 2018, 11:16:13 »
Ja jestem zwolennikiem ograniczenia ilości broni. Łatwiej mi wybrać z kilku wyraźnie różniących się modeli, niż z kilkunastu bardzo podobnych. No i to mimo wszystko WW II, broń dostawało się z przydziału, wszyscy taką samą. 8)

Dla mnie również mniejszy wybór broni nie stanowi problemu - w BF4 było tych gnatów wręcz za dużo, a niewiele się między sobą różniły. Choć z drugiej storny w BF1 bez dlc broni było faktycznie trochę za mało, a te rózne warinaty tego samego karabinu to był jakiś żart ;)

Mam pytanie do osób, które grały w betę trochę dłużej - czy w operacjach przed wczytaniem mapy dostajemy tło historyczne bitwy tak, jak to miało miejsce w BF1? Nie chodzi mi o gadkę "dowódcy" przy pokazaniu mapy. Zawsze dołączałem już do trwającej rozgrywki i nie wiem, czy to dlatego nie dostałem nigdy tego wprowadzenia, czy też może DICE z tego zrezygnowało/nie dodało do bety.

168
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Wrzesień 10, 2018, 12:14:29 »
A jak jest z tym o czym mowił Angry Joe, że ma się wrażenie, że to jest CoD na większych mapach?

Coś jest na rzeczy, bo faktycznie ginie się odczuwalnie szybciej nawet majac pełny pasek życia (nie wspominając już nawet o tym, co się dzieje, gdy nie doleczyliśmy się apteczką po poprzedniej strzelaninie) i często sam łapałem się na tym, że nawet nie zauważyłem kiedy i skąd zostałem ustrzelony i nie mówię tu o byciu ofiarą snajperów. Ale to może równie dobrze być kwestia nieznajomości map etc.

169
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Wrzesień 10, 2018, 11:15:09 »
Aby reanimować należy wcisnąć guzik, aby podnieść broń - przytrzymać. Jeśli reanimujecie z przytrzymanym guzikiem to podniesiecie broń.

Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku, nie miałem o tym pojęcia ;)

Ale na minus tak czy siak fakt, że musiałem często nad trupem trochę się "pokręcić", żeby mi wreszcie wyśweitlił się przycisk od jego podniesienia.

170
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Wrzesień 10, 2018, 10:58:47 »
Pograłem trochę, więc i ja dorzucę swoje trzy grosze.

Plusy:
+ nowy model strzelania bez losowego rozrzutu etc.;
+ ograniczona regeneracja zdrowia wymusza odrobinę bardziej taktyczną rozgrywkę, jak w starych BF-ach z ubiegłej dekady;
+ rozdawanie apteczek i amunicji zmiast skrzynek automatycznie leczących/uzupełniajacych zapasy;
+ reanimacja, która wreszcie nie jest natychmiastowa i nie pozwala już na bieganie jak wariat z defibrylatorem/strzywką od trupa do trupa i trzepanie horrendlanych ilości punktów;
+ większy nacisk na grę zespołową.

Minusy:
- zbyt mało amunicji po odrodzeniu (rozumiem i chwalę pomysł wymuszający współpracę z supportami, ale medyk mający raptem jeden zapasowy magazynek do stena to gruba przesada);
- reanimacja i podnoszenie broni tym samym przyciskiem - kur**** można dostać gdy chce się kogoś podnieść, a zamiast tego podnosi się jego broń, do tego nawet gdy już reanimuję delikwetna to proces kończę z inna bronią niż tą, z która zaczynałem reanomiwać;
- mundury niektórych żołnierzy wyglądają dość dziwacznie (brytyjscy medycy w ogóle nie noszący hełmów, metalowe maski noszone przez niemieckich supportów - wtf?);
- w ogóle nie wygląda to jak II WŚ, bardzo brakuje klimatu;
- troche bugów, ale że to beta i premiera będize za 2 miesiące to się ich bardzo nie czepiam.

Ogólnie to grało się przyjemnie, ale niczym mnie gra nie powaliła. Najbardziej doskwiera chyba przemożne wrażenie, że to w ogóle nie wygląda jak II Wojna Światowa.

171
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Wrzesień 05, 2018, 08:52:52 »

A bo to jest tak, ze wzywasz czołg i on się pojawia dla Twojego squadu w oknie respawnu. Chcesz crocodile? Wezwij go i walnij samobója.


Ale możesz taki czołg wezwać także będąc "martwym", czy tylko gdy biegasz po mapie?

172
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 17:07:39 »
Dlaczego nie zrobili battleloga jako integralną część gry? Nie wiadomo...

A główną funkcją battleloga nie było przypadkiem zabezpieczenie przed piratami? ;) Odkąd przesiadłem się na kosnole kompletnie zapomniałem o tym uciążliwym ustrojstwie, ale cieszy mnie, ze Dice poszło po rozum do głowy i zrezygnowało z uruchamiania gry przez przeglądarkę internetową.

173
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 15:22:14 »
BC2 akurat na pececie miało akurat średni start - pamiętam, że przez pierwsze miesiące regularnie potrafiło nie łączyć z serwerem wybranym/wieszać się na bodajże loadingu. Poprawili to po jakimś czasie, ale było irytujące jak cholera. Pamiętam, jak bodajże Sławek Serafin na nieodżałowanym Gamecornerze nie mogąc ścierpieć narzekań ludzi na ten problem w grze (którego on nie doświadczał) wrzucił filmik, w którym problem nie występował chcąc udowodnić, że ludzie sobie wymyslają - gównoburza w komentarzach była nieziemska ;)

174
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Wrzesień 03, 2018, 16:30:58 »
więc jak zamierzasz poświęcić więcej czasu Destiny - zaryzykuj i weź już lepiej forsaken z dodatkami.

Z tym może być problem bo na PS Store takiego pakietu nie widzę niestety. No nic, w takim razie pozostaje poczekać na recenzje Forsaken, bo wyglądaa na to, że kupowanie tych wcześniejszych DLC nie ma sensu, jeśli nie ma się zamiaru brać też Forsaken.

175
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Wrzesień 03, 2018, 10:05:29 »
jak odebrać tą mosje od Caydana podchodzę zabieram jakiś łup i nic sie nie dzieje, co musze przejść dodatki poprzednie:)?

W inventory (na ekranie pod sprzętem, ktory nosi postać chyba) powinien Ci się pojawić przedmiot związany z misją. Najedź na niego kursorem i wyświetlą Ci się wymagania do pchnięcia questa dalej - zazwyczaj to jest zabicie okreslonej ilości danego rodzaju przeciwnika etc. Gdy wykonasz wysztkie zadania wracasz do Cayda i dostajesz nowe. Większość "specjalnych questów" tak wygląda.

Btw jest sens kupować teraz te 2 DLC do Destiny 2? Są na promocji w PSN, każdy kosztuje 42 zł i tak siezacząłem zastanawiać nad zakupem, skoro D2 mam w plusie (swój egzemplarz sprzedałem z 2 miesiące po premierze). Niby wiem, że są wymagane do Forsaken, ale z zakupem Forskaen wstrzymam się do pojaiwneia isę peirwszych opinii i recenzji.

176
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Sierpień 30, 2018, 16:14:07 »
A może im to pomoże - termin pierwotnej premiery mieli w wyjątkowo tłocznym miesiącu, a listopad zapowiada się pod tym względem zdecydowanie spokojniej. Ludzie przejdą sobie RDR2, ograją się z BO4 i może prędzej sięgną po BF-a. Inna sprawa, że gdyby ten BF miał sensowniej prowadzoną kampanię marketingową, to moze nie musielibydo tkaich menwrów się uciekać. Albo po prostu brakło im czasu na dopracowanie gry ;)

177
Dyskusje / Odp: No Man's Sky
« dnia: Lipiec 26, 2018, 16:02:02 »
Według tego artykułu, powinieneś być w stanie takie cudeńka w kioskach kupić.

178
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 17:04:34 »
Ja Battlefielda ceniłem za to, że był jako tako osadzony w realiach, które kolejne części wybierały. Gdy miałem ochotę na kompletny odlot i arcade odpalałem Call of Duty, a gdy chciałem się fajnie pobawić zachowując, bardzo umowne rzecz jasna ale jednak, więzi z autentycznością to grałem w Battlefielda. Po obejrzeniu pierwszego trailera byłem święcie przekonany, że twórcy serwują nam alternatywną wersję historii i nie mówię tego, żeby krytykować grę - po prostu pomyślałem z mieszanką żalu i zainteresowania, że odpuścili IIWŚ i mamy coś w stylu IWŚ trwającej 20 lat i w sumie to ciekawe, jak im to wyjdzie.

Teraz gdy dowiaduję się, że to ma być normalna IIWŚ to robi się trochę dziwnie jednak - mundury (czy raczej skiny) postaci, kobiety biegające z karabinami na froncie zachodnim w regularnej armii etc. mnie jednak wyrywają z tej dość umownej, ale jednak dotychczas działającej iluzji brania udziału w historycznym konflikcie. I tak pewnie zagram, bo lubię tą serię, ale mój entuzjazm trochę opadł.

Inną sprawą są tłumaczenia DICE - od czytania tych głupot aż krew się gotuje, bo ewidentnie udają, że nie rozumieją, o co chodzi większości narzekających, byleby tylko rozkręcić aferkę z seksistowskimi graczami i dzielnym DICE, które chce być ikoną inkluzywności i maksymalnej politycznej poprawności.

179
Dyskusje / Odp: Battlefield V
« dnia: Czerwiec 13, 2018, 09:41:56 »
Gameplay w sumie wygląda wypisz wymaluj, jak w BF1, więc tragedii nie ma. Troche dziwnie ta zorza na niebie wygląda, ale rozumiem, że chcieli odejść od najbardziej wyświechtanych klisz z II Wojny Światowej (choć takie lądowanie na plażach Normandii w trybie multiplayer w skali i jakości Battlefielda byłoby na pewno ciekawe). Te wrzeszczące kobitki trochę kłują w uszy, ale to kwestia przywyczajenia raczej, choć tak czy siak uważam wciskanie ich na silę za nie do końca trafiony pomysł. Nie powala to to na razie, ale pewnie i tak się skuszę, jeśli pierwsze recenzje nie będą alarmowały o powtórce sytuacji z Betafielda 4 ;)

180
Dyskusje / Odp: PREY
« dnia: Czerwiec 11, 2018, 11:05:00 »
Ciekaowstek ciąg dalszy - według PS Store'a Mooncrash wymaga podstawki Preya. Więc chyba jednak weń nie zagram, podstawke przeszedłem i sprzedałem jakoś rok temu i nie uśmiecha mi się kupować jej ponownie.

181
Dyskusje / Odp: Kingdom Come: Deliverance
« dnia: Marzec 18, 2018, 15:59:11 »
Da się w to to już grać na ps4 bez rzucania padem o telewizor? :) Bardzo chciałem zagrać w ten tytuł, ale ilość bugów, o której mówili recenzenci i gracze mnie powstrzymała - udało się to Twórcom połatać już?

182
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Grudzień 10, 2017, 20:54:24 »
Jest sens wracać do Destiny 2 teraz i kupić ten dodatek? Odbiłem od gry jakoś miesiąc po premierze i niby wiem, że DLC krótkie i ubogie w content, ale mam ochotę wrócić i postrzelać sobie trochę.

183
Dyskusje / Odp: PlayStation Plus - wątek ogólny
« dnia: Październik 04, 2017, 13:08:34 »
No i ponoć ta gra nie ma zakończenia.

Między Bogiem, a prawdą, to gra tak naprawdę nie ma zakończenia - brakuje finałowej misji, której making of wraz z cut-scenkami był wrzucony do edycji kolekcjonerskiej (można na yt znaleźć). Co nie zmienia faktu, że sama gra jest świetna.

184
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Wrzesień 15, 2017, 09:01:44 »
A ja mam pytanie trochę z innej beczki - jak to jest z minigunami w Destiny 2? Mojemu warlockowi (228 lighta) przez całę grę ani razu do rąk ten rodzaj broni nie wpadł i zaczynam zastanawiać się, czy to nie jest podklasa broni, która tylko titanom wypada, czy ki pies? Inna sprawa, że w ogóle poza betą chyba nie widziałem tej broni u nikogo (ale to tylko moje doświadczenia ;) ).

185
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Wrzesień 13, 2017, 09:57:51 »
No to nie wiem.
Goscie przed chwila grali w cos co mialo z lewej strony (opis misji) napis: Nightfall.
Zabijali i nie wiedzialem by dodawaly sie sekundy - no chyba ze jest opcja by wylaczyc ten komunikat.
Ewentualnie juz nie ma tych dodawanych sekund - tylko Nightfall trwa dany czas i tyle.

Sam NF jeszcze nie robiłem, ale widziałem na yt gości robiących i był i timer i dodające się sekundy za ubitych przeciwników - na liczniku było widać, że cofał się po zabójstwach.

186
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Wrzesień 12, 2017, 08:39:39 »
Ja chcialem zobaczyc co to sa za zadania "niebieskie tlo z korona w srodku" na kazdej planecie. Zaczalem sobie robic takowe na ziemi i okazalo sie ze w pewnym momenie musze ustrzelic "heady" ze scout rifle. Pech chcial, ze kiedys tam mialem scouta w ekwipunku i juz dawno z niego wyroslem, a "bogowie dropa" nie chca mi dac drugiego.
No nic - trzeba teraz biegac, sprawdzac kazdy sklepik i liczyc na szczescie.

Jeśli to jest quest z EDZ to radzę poodkładać sobie trochę scout rifle-ów -
(kliknij)

187
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Wrzesień 11, 2017, 15:01:03 »
Nie jestem pewien, bo w Taken Kingu nie trzeba było przechodzić story. Można było od razu zacząć z fabułą dodatku, więc tutaj może być podobnie.

W Taken King, o ile mnie pamięć nie myli, dostawało się przedmiot, który automatycznie levelował nam postać i dawał sprzęt pozwalający przechodzić od razu dodatek, ale samych misji z głównej kampanii nie zaliczał - jak ktoś chciał je mieć odblokowane to i tak musiał je "ręcznie" przechodzić. Z tego co pamiętam można było też ten przedmiot (Mote of Light się chyba nazywał) kupić za normalne pieniądze.

188
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Wrzesień 11, 2017, 13:08:03 »
A minimalny light na rajd to? Zrobiłem sobie wszystkie klasy na 20lvl, wybrałem domyślną i zbieram, może uda się do środy. Zaklepuje jeden slot!11!

Jeśli jedynka może coś sugerować to pewnie 270.

189
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Wrzesień 11, 2017, 11:58:06 »
Grałem masę strajków z randomami i miałem może dwa przypadki, kiedy ktoś czekał, aż dojdziemy do końcówki, aby zacząć strzelać do głównego żółtka. Zero innych problemów z tym związanych. Kontak z randomami polecam.

Też w jedynce robiłem strajki z randomami i nigdy nie miałem problemów żadnych, zresztą w jedynce ani raidów ani nightfalli nie tknąłem, bo nie miałem ekipy, a jednak jakoś nabiłem level i godziny i to głównie w strajkach właśnie.

190
Dyskusje / Odp: Destiny 2
« dnia: Wrzesień 11, 2017, 11:09:50 »
Do grupowego grania na PS4 to i ja bym się pisał - co prawda na forum lurkuję głównie w robocie, a udzielam się na głównej sporadycznie, ale to chyba jeszcze nigdy nie stanowiło przeszkody we wspólnym łojeniu przez neta ;)

PSN: QuiteIndeed

Strony: 1 ... 3 4 [5]