Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Wallhammer

Strony: 1 [2] 3 4 ... 8
41
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 02, 2017, 17:59:22 »
Sadzac po tym, jak mocnym (psycho)fanem jest trojki wirtualnych kolegow podcasterow, to ci jego realni koledzy, którzy maja nabijac kliki wydaja się być wyssanymi z palca...  :D

Z palca, to ja sobie mogę wyssać ponad 7 tysięcy znajomych.

Tyle jest aktualnie exit nodes w TOR.

Ale nie zrobiłbym tego chłopakom, to by tylko zafałszowało rzeczywistość.

Mam wielu znajomych, tylko jestem strasznie niewyspany i budzę się w dziwnych miejscach...


42
Xian, analizy są wstrzymane, w porządku, ani słowa więcej na ten temat tutaj.

Napisałeś, że NAJLEPIEJ (kapitaliki moje), abym założył wątek na cmentarzu, pytałem, czy mogę zacząć na "Po godzinach", które w każdej chwili przecież możecie przenieść na cmentarz, nie otrzymałem odpowiedzi.

43
Orson, nie sądź innych po sobie :P

44
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 02, 2017, 11:21:00 »
Świetny bojkot - usuń jedyny zajebisty podocast i słuchaj tych chu.owych.
Chłopakom na pewno przykro będzie z tego powodu.

Mało tego, przecież to jest foch jak wypisującej nastolatki do chłopaka, który ją rzucił, że jest on "be".

Z tym, że po przeciętnej nastolatce mało kto się spodziewa choćby odrobiny godności, wiadomo, w głowie siano, we krwi szaleją hormony. Po forumowiczach tutaj zdawało mi się, że można się spodziewać nieco więcej.

45
Prośba została opublikowana na niniejszym forum.

Propozycja: za potwierdzenie przelewu w wysokości przyzwoitego czteropaka (20 zł) na rzecz WOŚP, poślę Ci linka do tej prośby na PW, a Ty napiszesz tutaj, że prośba miała miejsce.

Ja nie zyskam zupełnie nic, a poświęcę czas na rzecz fundacji, Ty zyskasz wiarę. Dla wiary ludzie to się wysadzają w powietrze, 20 zł to nic.

Stoi? Czy Cię nie stać? :P

46
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 02, 2017, 11:09:03 »
W takiFochy niczym u nastolatki, którą rzucił chłopak, a ona do niego wypisuje, jaki to on nie jest be.

Po 10 dniach blokady tematu to nawet nastolatka by ochłonęła.

Odrobinę godności.

47
Nie raz oglądałem streamy gdzie goście wrzucali coś na szybko do mikrofali i zjadali to w dwie minuty, bo czat na streamie czeka.

Szkolny błąd, Marcinie, nie dowodzi się tezy generalnej na podstawie wybranych przykładów. Jeśli ktoś żyje zdrowo (dieta, sen, ruch, brak chorób, nie jest starcem), żaden 24-godzinny stream mu nie zaszkodzi, choćby podczas niego nie jadł i pił tylko wodę i/lub energetyki, albo pił w tym czasie energetyki i jadł z mikrofali, ale wcześniej, jak pisałem, prowadził zdrowy tryb życia.

Do tego nie jest niczym nadzwyczajnym, że ktoś żyje niezdrowo i udaje mu się zrobić taki stream, ale to już mniej lub bardziej podwyższone ryzyko.

Gdyby nasi przodkowie podczas nieudanego polowania, po 24 godzinach wysiłku padali jak muchy, gdy do jaskini trzeba przynieść jedzenie, nie byłoby tu dziś żadnego z nas, bo Internet by jeszcze nie istniał przy tak zmniejszonej populacji.

Zdrowe, ludzkie ciało zniesie wiele, zaniedbane ludzkie ciało może odmówić posłuszeństwa w każdej chwili.

48
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 02, 2017, 09:46:51 »
Chyba ze robimy osobny dzial dla kazdego podcastu, no to niech zostanie otwarty oczywiscie

No ale nie widzisz co się dzieje? Kliknij tutaj: http://forum.polygamia.pl/po-godzinach/

Jest temat o zakładaniu tematów dla podcastów (Incepcja). M2 ma już swój temat. Hammerzeit ma już swój temat. Ja spytałem, czy założyć nowy temat dla FG, skoro ten był zablokowany przez 10 dni. Okazało się, że moderacja zapomniała go odblokować (zdarza się nawet najlepszym).

No więc jest ten temat otwarty, nie jest już przyklejony i tutaj forumowicze mogą dyskutować o FG albo nadal rozdzierać rany, że sobie poszli.

Myślę, że to jest dobre miejsce na rakuny, gdy ktoś lubi. Mnie się nie znudziły, ja je lubię :)

49
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 02, 2017, 05:24:44 »
Jedno nie wyklucza drugiego.

Część forum bojkotuje podcast w odpowiedzi na zbojkotowanie forum przez podcast.

Całe poprzednie kilka stron jest na ten temat.

50
Bezimienny #80

1. A propos DOTY - w szachy też gra się na jednej i tej samej planszy. OD PÓŁTORA TYSIĄCA LAT NA TEJ SAMEJ PLANSZY. Ludzie, którzy się dziwią, że można w kółko grać na jednej planszy, chyba nigdy nie grali w szachy, warcaby ani kółko i krzyżyk, albo są debilami.

Nie wspominam nawet o go czy backgammon i innych grach, w które grało się sporo, zanim rozpowszechniły się gry elektroniczne.

W Twistera gra się na jednej planszy.

PS. Tyle dobrego za 30 zł? Fajnie macie. My w LOL-u wciąż czekamy na nowego klienta i zaimplementowanie powtórek... :( No ale podobno Volvo Was nie rozpieszczało nowymi championami, a u nas są regularnie od lat :)

2. Proszę mi tu nie siać paniki.

Jeśli ktoś nie jest chory, zdrowo się odżywa, normalnie sypia (minimum kilka godzin na dobę), UPRAWIA JAKIŚ RUCH (bardzo ważne, nawet szczupłe osoby potrzebują ruchu dla zdrowia) i nie przesadza z używkami oraz nie jest już podstarzały, NIE MA SZANS, żeby po wyspaniu się, doba przy komputerze mu jakoś trwale zaszkodziła, nie wspominając już o takiej tragedii.

Także kolego zanim wymienisz ksywki znajomych stramerów, może wypadałoby się spytać o ich tryb życia najpierw, zamiast opowiadać takie rzeczy szczególnie nie będąc lekarzem. Już lepszy ten czarny humor w tym segmencie, nawet się uśmiechnąłem.

3. Koleżanki od beta testów nie ma. Cóż, tak się składa, że na prośbę pewnego forumowicza, po ostatnim odcinku Bezimiennych analizowałem jej osobę na tym forum, tylko już w innym temacie. Przypadek? Być może. Jeśli wróci do podcastu, to przypadek. Dodam, że deklarowałem, iż już nie wrócę do analizy jej osoby i tę deklarację podtrzymuję.

51
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 02, 2017, 02:16:31 »
Żarty żartami, ale w ramach poparcia na nowej drodze życia, roześlę linka WSZYSTKIM swoim dobrym znajomym, którzy czasem grają, z nowym odcinkiem z krótkim wyjaśnieniem i prośbą, żeby pobrali plik i posłuchali kilku minut. Jak ktoś posłucha więcej, to tym lepiej.

Innym oddanym fanom FG sugeruję zrobić to samo. Niech im skoczą słupki słuchalności w proteście przeciwko bojkotowi tego podcastu przez niektórych tutaj.

(No chyba, że odcinek wyjdzie strasznie chujowy, to wtedy roześlę może kolejny. Ale ja nie pamiętam ani jednego odcinka FG, który oceniłbym jako strasznie chujowy, a odsłuchałem ich już kilkadziesiąt, w tym wiele archiwalnych.)

52
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 01, 2017, 20:32:04 »
Wiesz, dlaczego jestem taki ostrożny, pytam adminów itp.?

Hint: Dlatego, że coponiektórym tutaj "wyjebie żenadometr w kosmos", jak to mówi dzisiaj młodzież. Z tym, że ja przy okazji nie naruszę regulaminu ani zasad. Będzie jak przy analizie podcasterek, ćwierć ludzi będzie miała bekę, ćwierć będzie zażenowana, ćwierć to pozostałe spektrum emocji, w tym wkurwienie, rozważanie stanu mojego zdrowia psychicznego (szkoda zachodu, mam już medyczną opinię na ten temat) i inne, a ćwierć jak sądzę miała to w dupie.

Dobra, zamykam się już w tym miejscu, bo znowu zablokują ten temat.

53
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 01, 2017, 19:08:01 »
aż do kolejnej dramy.

No już dzisiaj była z moim udziałem, tylko moderacja pokasowała (i zapewne słusznie). Ale mam zarchiwizowane wypowiedzi, mam zgodę admina na założenie własnego wątku i cytaty z tego, co usunięte, będzie się działo, co prawda już nie dzisiaj, bo nie mam czasu wiele, ale stay tuned :)

54
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 01, 2017, 18:44:24 »
Serduszko wciąż boli widzę, zagoi się.

Ojojać Ci serduszko?


55
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 01, 2017, 18:29:26 »
Dzielny rycerz na białym koniu, czyli moja nieskromna osoba, wywalczyła tu wolność, świętujmy!

(Przyzwala się również na dalszy płacz ;) )

56
Podcasty / Odp: Czy każdy podcast powinien mieć swój wątek?
« dnia: Marzec 01, 2017, 16:52:50 »
Bo widzę, że powstają wątki dotyczące różnych podcastów.

Czy administracja miałaby coś przeciwko temu, abym założył wątek dotyczący podcastu Forumogadka? Bo oryginał już 10 dni zablokowany na "odsapnięcie", może przyda się nowy start dyskusji jako po prostu o podcaście, który (już) nie jest związany z tym forum.

57
ludzenie sie, ze limit podjedzie o 140 PLN do gory.

Mała szansa. MDM to program znienawidzonego przez aktualną władzę PO, a teraz każdy grosz jest im potrzebny na program mieszkanie+.

58
Za tydzień dział po godzinach będzie zajebany tematami podcastowymi i do popłakałem się na drugą stronę będę właził?

To jeszcze nic. Wyobraź sobie, że jak dostanę "weny", to nie będę walił swoich komentarzy w jednym wątku podcastowym, a w dziesięciu...

Wiem, że są tutaj osoby szczerze mnie nie cierpiące, mam nadzieję, że tak jak ja, nie mogą się tej chwili doczekać... :)

Tylko poczekam aż takich wątków będzie z dziesięć, żeby się nie rozdrabniać  8)

59
Ale Ty bierzesz to co my mówimy tak bardzo na serio?

Ty wziąłeś mój komentarz na serio, nie słuchałbym, gdyby to nie było warte, a dosłuchałem do drugiego podziękowania za wytrwałość i będę słuchał dalej :P

Czyli żart się udał, choć dziewicy nie było :D

Sam poczułem się jak prawiczek przy takiej grze wstępnej do bluzga, mrau <3 ;)

60
Już nie mogę edytować, ws. DoDechy by Night miałbym cały elaborat o pomieszczeniu dla mnie w moim planowanym domu, gdzie mógłbym o tym napisać, żeby ludzie z kijem w dupie się nie dopierdolili? Bo mam to konkretnie przemyślane, słucham także podcastu Billa Burra, który jest młodym ojcem i ma podobne do moich dylematy, z tym, że on gra dla relaksu na perkusji i próbuje zachować to swoje hobby.

61
Podcasty / Odp: Czy każdy podcast powinien mieć swój wątek?
« dnia: Luty 24, 2017, 23:26:15 »
Przypomnę, iż wątek z podcastami miał na celu wrzucanie linków do podcastów, a nie analizy psychologicznej czy sposobu robienia zakupów.

1. Wątek z podcastami ma prawie 400 stron, tysiące wiadomości, w tym różnorakich opinii.
2. Dopierdol się do opinii jednego usera.
3. ???
4. Profit?

Widzę, że chyba mam psychofana. Będę miał Cię na oku.

PS. Ankieta mówi, że jesteś w zdecydowanej mniejszości.

62
DoDechy by Night

Ten ktoś, kto wytknął tę cenzurę to ja. I spodziewałem się, że powtórzycie ten dowcip bez cenzury tym razem. A Wy nie chcecie przeklinać w podcaście dla dorosłych do słuchania w piątek wieczorem. Mnie się to kojarzy z zakazem przeklinania w piątek wieczorem w pubie. Powodzenia z takim pomysłem.

Mięczaki jesteście, skoro czujecie potrzebę autocenzury, a normalnie zdarza się Wam przekląć. :P

Edit 2: O jaka gra wstępna przed przekleństwem, z muzyczką nawet, atmosfera niczym przy dobieraniu się do dziewicy ;)

Edit: O, widzę temat zakupów się pojawił po raz drugi w podcaście w przeciągu jednej doby, ale oczywiście jakbym skomentował kwestię zakupów, to jakiś kretyn z kijem w dupie włożonym tak głęboko, że wystaje mu on przez usta by się dojebał, że offtop.

Kwestie zakupów w podcastach - nie offtop, komentarz o zakupach w wątku o podcastach mówiących o zakupach - offtop.

http://akapedia.pl/images/1/1d/Wi%C4%99ty_Tomasz.jpg

63
Proszę o założenie sobie wątku o krytyce tego wątku i tam się wypowiadać. :P

64
Dzięki, fajnie poczytać taki komentarz.

Planuję ciąg dalszy tego komentarza, ale jak będę miał nieco luzów, nie podczas pracy, bo się odrywam od niej.

Opcja z Ukrainą dość interesująca, zastanawiam się tylko czy bariera kulturowo językowa by nie dała w kość + jak Putin wjedzie to może się zrobić nie miło :D

Jaka różnica kulturowa? To ten sam krąg kulturowy. Bariera językowa? Google translate speech to voice, heloł? ;) Poza tym jak sądzę jak zapłacę porządnie, nasza pomoc domowa będzie miała solidną motywację do nauki języka. Przyda jej się, bo jest umówione z moją dziewczyną, że jakby co, to będzie starsza pani, mocno starsza... :)

Z zakupami kompletnie zapomniałem, że jest opcja poprzedniego koszyka. Daaaamn... A gdzie kupujesz najczęściej?

Spożywkę z dostawą kupuję w jednym miejscu - ezakupy Tesco. Oni tam mają wszystko, co potrzebne na co dzień ze spożywki, a nawet więcej - naczynia, garnki, małe AGD, małe RTV. Dowożą rzeczy z chłodni, także mrożonki. "Miazga", jakie to jest wygodne.

Co kupiłem spoza spożywki i chemii - ostatnio naczynie żaroodporne do piekarnika, 2 lata temu toster za 30 zł, działa do dziś bez zarzutu, słuchawki douszne do słuchania podcastów, gdy gdzieś idę, bo w domu mam porządne, wokółuszne, z którymi bym nie wyszedł na ulicę, obcinacz do paznokci, pomijam całą serię akcesoriów kosmetycznych, które zażyczyła sobie moja dziewczyna, szczęśliwa, że nie musi rozwalać pieniędzy na wysoką marżę w Rossmanie, a gdy nie widać różnicy, to po co przepłacać.

:)

Edit: Ale i tak zawsze zaczynam od przywrócenia poprzedniego koszyka, ryż jemy ten sam, mleka używamy tego samego, jej płatki są te same, schab, szynka, ser, pomidor, jabłka te same, wiele rzeczy tych samych, a Ty jeszcze masz dziecko, więc wiadomo, co lubi. Wystarczy raz zamówić, a później już z górki.

Do tego można przejrzeć promocje, oni tam czasem dają nawet -30%, można spróbować czegoś nowego, a promocje to osobna kategoria.

Wiem, że brzmi to jak komentarz sponsorowany, ale jak coś jest dobre, to pochwalę. A to jest dobre, a dostawcy mili i uprzejmi.

Uprzejmość dostawców można zwiększyć napiwkiem :)

W lato, jak oni mi tachają zgrzewki mojej ulubionej wody prosto do kuchni, aż się prosi, żeby im dać tego piątaka, co robię. :)

65
Komentarz do Grubych Rozmów:

* Mój rekord pracy praktycznie non stop to ~36 godzin, kończenie spraw przed przeprowadzką za granicę. Generalnie nocki mi się ostatnio zdarzają (praca dla klienta po drugiej stronie sadzawki) i ja się wtedy czuję, jakbym był pijany.
* Cooldan mówi, że weekendy dla rodziny i ma rację, ale w moim towarzystwie wykształciły się męskie piątki 2x w miesiącu. Z tym, że wiadomo, trzeba pić normalnie, żeby w sobotę nie było kaca.
* Prez mówi o nieposiadaniu dzieci ani kredytu, polecam ten stan w wieku po 30-tce. Człowiek się naimprezował, nazwiedzał i dopiero wtedy, gdy zaczyna naprawdę czegoś więcej brakować w życiu, mając już ustabilizowaną karierę zawodową, dobrze jest pomyśleć o dzieciach, gdy ktoś chce oczywiście.
* Prez mówi o swoim kuzynie, lekarzu. Ja już tutaj wspominałem o swojej dziewczynie, pielęgniarce, że myślimy nad wyjazdem do UK. A mnie chodzi po głowie jeszcze coś innego. Za odstępne z wynajmu mieszkania, plus to, co wydaję na jedzenie z dowozem miesięcznie, w średnim mieście na Ukrainie wynająłbym dom oraz opłacił... służącą na pełen etat (tam minimalna to ~220 zł, średnia krajowa to ~550 zł). Przy okazji inne wydatki by mi zmalały i żylibyśmy jak król i królowa, jednocześnie kupka z oszczędnościami by rosła, bo fizycznie nie byłoby na co wydawać pieniędzy. :)
* No właśnie, to dorabianie. Na fejsbuniu u znajomych (nie mam konta) czasem widzę narzekanie kogoś "w pracy wyzysk za 1200 zł" i jednocześnie polubione 20 seriali. Jakim kurwa cudem ta osoba ma mieć kiedyś do zaoferowania pracodawcy więcej, niż pracę wartą minimalną, gdy cały swój wolny czas spędza przy oglądaniu seriali, zamiast zrobić cokolwiek produktywnego.
* Cooldan weź się zmuś do tych pierwszych zakupów z dowozem do domu. Wiesz, jak wyglądają kolejne? Logujesz się, klikasz "przywróć poprzedni koszyk" i 70% rzeczy, które kupujesz, masz w koszyku, zmieniasz tylko kilka według potrzeb.

Następnie koleś z wózeczkiem grzecznie wjeżdża Ci do mieszkania do kuchni, gdzie pomaga Ci zakupy rozpakować. Ja już nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem w supermarkecie. Kilka razy w zeszłym roku przed świętami i to wszystko. No chyba, że lubisz stać w korkach, szukać miejsca do zaparkowania i stać w kolejce do kasy :p

To komentarz do 37 minut podcastu. Nie daję rady skupić się na pracy. Włączam coś innego, dokończę słuchanie innym razem, pozdrowienia dla panów, dobra robota :)

66
Plus kącik kazirodczy z Fire Emblem.
Oho! Wallhammer będzie miał co analizować.

Wysłuchałem całego odcinka. Nie ma czego analizować, wszyscy mają pierwszorzędny ubaw z tego, co jest w grze możliwe. Pod tego typu względami to ja mogę być obiektem analizy, w Mass Effect zawsze najbardziej intrygowało mnie romansowanie z rasami nieludzkimi. W dwójce już Jack była bardziej interesująca, niż w tak oczywisty sposób seksowna Miranda, że aż banalna. Kto nie robił z ciekawości głupot w grach, niech pierwszy rzuci kamieniem.

67
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Luty 20, 2017, 19:00:37 »
Może przygotujmy plan na kolejne blokady? Po blokadzie tego tematu proponuję przejść do tematu o podcastach, a gdzie potem? ;)

68
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Luty 20, 2017, 18:42:49 »
Ja to bardziej obserwuję jako zjawisko, sam jestem moderatorem w jednym miejscu i wiem, jak to wygląda od środka. Ale na taki pomysł bym nie wpadł. Tam, gdzie moderuję, są dwie zasady: wolność słowa w granicach prawa, a poza tym, hands-off, nie licząc usuwania spamu.

69
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Luty 20, 2017, 18:36:58 »
Ktoś mi to wyjaśni? Ludzie na forum dyskutują, dyskusja jest powiedzmy dynamiczna, ale praktycznie bez bluzgów, minimalne ad personam, w sumie jak na internet - pełna kultura.

Czy ja tutaj czegoś nie widzę? Bo wygląda to, jakby mod zamknął wątek forum za to, że ludzie piszą w nim wiadomości.

70
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 20, 2017, 18:01:24 »
@Rolek: Dysonans poznawczy w najczystszym wydaniu :P

my sie zzylismy z tymi kolesiami. Traktowalismy ich jako nasz NASZ podcast I jest naprawde dziwnie teraz.

Rozumiem to.

Ja przynajmniej mam uczucie jakby 3 kolesi ktorych zajebiscie cenie...nagle jak jedem maz przeistoczyli sie w 16 latke I jeb foszek, tu nozka, bo ktos cos napisal uszczypliwego

W porządku, ale te "płacze" że się nie udzielają wcześniej, to też było dla mnie jest jak foch nastolatki.

71
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 20, 2017, 17:45:09 »
do robienia psychoanalizy

Pokaż mi JEDNO miejsce, gdzie użyłem takiego określenia wobec mojej aktywności na forum.

A jak frekfazza ci pocisnał (mi tez zreszta) psychoanalize zes wariat, to sie wolnosc słowa slonczyła :)

Człowieku o czym Ty do mnie rozmawiasz? Jaka wolność słowa się skończyła? On mi dosrał, ja mu dosrałem i tyle, nie raportowałem jego komentarza. Jeśli został on skasowany, to nie z mojego powodu.

Mam odszczekać te wszystkie wyproszone analizy, które do śmietnika poleciały? Hał hał.

Ostatnia jest na miejscu, ta właśnie na prośbę od forumowicza. Widzę, że wprawę masz swoją drogą.

Edit:

Ty na poważnie widzę myślisz, że Twoje wypociny wzbudzają jakieś emocje u kogokolwiek?

Tak, mam przekonanie, że u Ciebie teraz.

72
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 20, 2017, 17:26:12 »
Wallhamer

Jedno ci powiem. Bawisz sie w analizowanie postaw/ osób a to:

To nie jest analiza, to są spekulacje.

1 dana osoba powinna sobie tego zyczyc

Litości. Do polityków i celebrytów ludzie też mają dzwonić z pytaniem, czy można wyrazić o nich opinię?

2 jesli juz to wypadaloby miec konpetencje. Wlasne problemy sie srednio zaliczaja

Do fachowej opinii, jak najbardziej. Moje są po prostu opiniami, analiza to może słowo na wyrost, no ale jednak oddaje proces, którego się podejmuję, analizuję osobę. Chociaż powtarzam, w tym przypadku to nie miało miejsca, to były spekulacje.

3 I nie robic psychoanalizy na podstawie paru zdan w internecie czy podcascie powiedzianych

Wolność słowa.

Reklamy w podcascie o gierkach po polsku? Sry ale nie ten zasieg.

Nie wiadomo, ilu ludzi ich słucha. Widać tylko na YT i może coś tam można wnioskować z iTunes. Na YT mają po 2-3k wyświetleń. Może słucha ich 10x więcej ludzi, a może 20x? Reklama do tylu ludzi, którzy są IDEALNYM targetem, to może nie taki zły pomysł.

A wartosciowe komcie? Przeczytalem pod ost Forumogadka na FB. Nic ciekawego naprawde. I seriooo? Naprawde naprawde tu sa lepsze

Ja na tej ich grupie nie byłem nigdy, w porządku, mój błąd, że tak założyłem.

Ale widocznie te komentarze tutaj nie takie wspaniałe, skoro jednak sobie poszli, hę?
Trzeba przeczytać forum? Matkobosko! Nie ma wersji obrazkowej? Nie ma lajków? Tylko tekst?! Wybieranie wartościowej treści?!?!? Takie średniowiecze!

Żebyś wiedział, takie samo średniowiecze jak cytowanie całego, długiego posta, żeby się odnieść. Widzisz, nawet Ci się nie chciało pobawić w cytowanie, takie tu jest średniowiecze. W normalnym serwisie zaznaczasz myszą fragment, klikasz odpowiedz i cytat gotowy. A tutaj trzeba tagi kod przeklejać. Już usenet był lepszy, przynajmniej miał wątki.

Bezwartościowe posty, faktycznie, taki jeden pisze swoje analizy osobowości podcasterów, które nie tylko nikogo

Jak Ci podam linka do prośby o analizę, to odszczekasz?

Powód do rejestracji odleciał.

A rejestracja pozostała.

Trochę się tu może jeszcze z niektórym podrażnię, ale nie wykluczam, że też sobie pójdę, jak będzie dokąd, ku uciesze niejednego jak widzę. Teraz rozumiem decyzję chłopaków jeszcze lepiej :)

73
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 20, 2017, 16:21:31 »
Ja nie sądzę, że byłoby tak miło, gdyby oni się pożegnali. Bo powiedzcie mi, co mieliby napisać? Nie napisaliby wyjaśnień, byłyby narzekania na brak wyjaśnień. A gdyby napisali wyjaśnienia, to jasny szlag by wielu z Was trafił.

A prawda jest taka, że żeby przejrzeć to forum, myślę o stronie technicznej, to zabiera mnóstwo czasu. Na grupie na fejsie wystarczy zerknąć na 15 minut, aby wiedzieć, co się dzieje. Tutaj wartościowe posty giną w chmurze bezwartościowych, co drugi user ma stopkę na ćwierć ekranu, scrolluje się i scrolluje, nie ma żadnej punktacji komentarzy, nie wiadomo, co ważne a co nieważne bez przeczytania wszystkiego.

Tak więc co by mieli napisać, że nie mają na czytanie czasu? Byście ich zjedli.

A czas tu pełni kluczową rolę. FG zaczynała kilka lat temu. Przez te kilka lat panowie trochę się wyszaleli, są już  w wieku, w którym myśli się o ustatkowaniu, pojawiły się stałe partnerki, którym nie do końca odpowiada to, że ich partnerzy spędzają kilkadziesiąt godzin w tygodniu grając i nie bardzo mogą przestać z powodu podcastu.

Prawdopodobnie dlatego pojawiła się idea wsparcia finansowego, chcieli zobaczyć, jak to wyjdzie. Nie wiadomo jak wyszło, zapewne średnio, czyli raczej nie muszą już wydawać własnych pieniędzy na gry, ale nic więcej. Czyli przestali dopłacać do hobby, które wciąż im zżera masę czasu. Czasu, który może niebawem być im bardzo potrzebny, gdyby rodzina któregoś się powiększyła. I to nie jest tak, że kobiety to wymuszają. Dojrzały mężczyzna rozumie swoje priorytety i co prawda nie powinien zupełnie rezygnować ze swojego hobby, ale nie poświęcać mu nadal mnóstwa czasu kosztem pogorszenia procesu nawiązywania więzi z własnym dzieckiem.

No i ostateczny argument, który zabolałby Was najbardziej - oni widzą statystyki. Widzą, ile jest wejść z forum, a ile z innych miejsc. To oczywiście może być mylące, bo wielu z nas subskrybuje FG w innych miejscach i nie klika na linka na forum. Ale to pozostanie, większość tutaj nie odsubskrybuje ich z powodu focha, że odeszli, a liczba kliknięć na forum zapewne nie jest już warta tego, aby się tutaj udzielać.

Stąd brak pożegnania.

Poza tym być może idą zmiany. Przykładowo kto wie, czy w podcaście nie pojawią się np. reklamy. Oj ale się tutaj by szambo wtedy wylało, że się sprzedali.

Na ich miejscu zrobiłbym chyba tak samo. Nie miałbym ochoty zaglądać tutaj wcale w takiej sytuacji.

74
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 20, 2017, 14:54:32 »
możecie teraz założyć nowy własny podcast z forum, konkurencja dla FG :P Tak tylko mówię :D

PrawdziwaNiewyklętaForumogadka? :P

75
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 19, 2017, 11:43:59 »
Przeciez to fanboy - poleci gdzie by nie byli.

Fanboy - prawda, to drugie niekoniecznie, bo już dawno byłbym na grupie na fejsie.

A odcinek niezly - lepiej jak jest duzo pierdololo i z dwie gierki. To chlopakom wychodzi spoko.

Pierdololo jak pierdololo, analiza zmian w Greenlight przez Mieka o wiele lepsza, wnikliwsza i bardziej merytoryczna niż np. u Niezatapialnych. Rzekłbym, że naprawdę dobra, bo obserwuję co się dzieje w gamedevie i być może kiedyś tam zadebiutuję.

Marcinie, tak, jestem fanbojem FG, ale dzień, w którym FG nie dostarczy mi wiedzy ani rozrywki dwa razy pod rząd, będzie dniem, w którym zapewne przestanę słuchać. Ale na razie dostarczają i to w wysokiej jakości.

A po naszym sylwestrowym spięciu, za co Cię już przepraszałem, przysłuchałem się uważniej Twoim opiniom o autonomicznych samochodach w M2 i wierz mi, obaj nie chcemy, żebym poszedł tą drogą i napisał opinię na ten temat ;)

(Dla jasności, gdyby emotikon okazał się niewystarczający, powyższy akapit to żart, nic takiego nie planuję, mam inne zajęcia.)

Wallhamer zdradził Forum :)

:)

Nie. Ja po prostu nie zdradziłem chłopaków :P

76
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 19, 2017, 10:48:54 »
Ten temat został odklejony. RIP.

A z tym forum na ich stronie chodzi o nazwę, że jest FORUMOgadka. No więc nadal będzie, tyle że z własnym forum, a nie Polygamii.


To co się dzieje w tym wątku to jest niezła komedia, ale to co napisane powyżej, to jeszcze większa. Jest szansa, że wziąłeś żart na serio...Nie, nie wierzę, to na pewno troll albo żart :)


Pisałem półżartem, powinien był być pewnie emotikon.

Edit: A sam odcinek całkiem niezły, dobre analizy Steam Greenlight oraz afery z Pew Die Pie. Nie skończyłem jeszcze słuchać, ale to dobry odcinek jest.

77
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 19, 2017, 00:51:13 »
No widzisz, a ja prywatnego FB nie mam wcale, bo bym się pokłócił z połową rodziny. A z konta firmowego nie będę udzielał się na grupie o giereczkach, bo by mnie kontrahenci przestali traktować poważnie.

A z tym forum na ich stronie chodzi o nazwę, że jest FORUMOgadka. No więc nadal będzie, tyle że z własnym forum, a nie Polygamii.

Zgłoszę się jako moderator bo jestem fanem FG :)

78
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 19, 2017, 00:00:52 »
Ok,zatrudniamy prawnika I domagamy sie zmiany nazwy podcastu.

Słucham właśnie (~15 minuta) i panowie chyba z tego nieźle wybrną, coś czuję, że założą na forumogadka.pl własne forum, bo mówią o dużych zmianach na stronie, gdzie sami sobie będą dobierali towarzystwo banując niepokornych na lewo i prawo.

Ja bym się tam nieźle wpisał, jestem ich wielkim fanem :)

79
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Luty 18, 2017, 17:30:09 »
Obserwujemy tutaj na żywo interesujący przykład samospełniającej się przepowiedni.

Im forum bardziej płacze, że jest olewane, tym mniej panowie mają ochotę na nie wchodzić, a jak wejdą, to jest płacz, że mało wchodzą, później ponawia się płacz, że jest olewane i tak w kółko.

Był taki dzień, kiedy po raz ostatni rodzic wziął cię na ręce albo gdy ostatni raz w życiu wyszedłeś z piaskownicy. Dzień, jak każdy inny zdawał się być wtedy. Być może taki dzień nadejdzie jeśli chodzi o posty panów na forum. Ale sami się do tego przyczyniacie.

80
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Luty 18, 2017, 17:12:46 »
Wyzej napisałesj jakoby młodzi zmierzali do komunikacji obrazkowej czyli krok do epoki malunków w jaskiniach niemal.

Albo kierunek języków wschodnich, chiński, japoński. Zobacz różnicę:

Kocham cię

<3

Mniej treści, zgoda, ale o ile efektywniej.

To zdecyduj sie, idiokracja czy Pink Floyd I Dostojewski.

Jedno i drugie. Chodziło mi o to, że nie ma jakiejś jednej młodzieży, a na każdą małoletnią najebaną prostaczkę w autobusie przypada inna z nosem w książce w sobotni wieczór w domu.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 8