Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Blue__

Strony: 1 [2] 3 4 ... 581
41
Dogadaliśmy się z Pistakiem, więc proszę szukać dildo w innych źródłach ;).

42
Proszę, dla Panów specjalnie :
Przy takiej wielkiej umywalce  i moim sposobie, to bym tego koca nie potrzebował.

43
Nie o to, nawet jak mi waliło wszędzie, to akurat nie na podłogę, bo się nachylam nad blatem który mi mam na całą ścianę, więc jak już to wali tylko obok umywalki, a na tym blacie potrafi być sporo rzeczy.

44
Zamiast kombinować z osłanianiem wystarczy strzyc jak podłoga jest sucha i odkurzyć, 15 sekund roboty.
Ty masz tylko podłogę w łazience? ;)

45
PW

46
Komu potrzebny psvr bez pałek? ;)

47
Ja poprosze oferte na PSVR(co najwyzej bez tego aima), tylko musze sie zastanowić czy serio chce, bo czasu na granie też nie mam, ale tam wiele tych gier do ogrania nie ma ;).

48
Teraz jakbym miał kupować to bym wziął większą umywalkę, bo niestety mam za małą i muszę też czyścić po bokach(i rozmiar mi przeszkadza tylko przy goleniu), ale w porównaniu z tym co miałem bez namaczania to jest niebo a ziemia, zarost mocno skupiony, łatwo go zebrać z umywalki i wyrzucić w inne miejsce(bo się łatwo zbiera przez to że wilgotny), żeby nie zapchał odpływu.

49
Do tego strzela włosami po całej łazience
Też tak miałem, namaczam wcześniej zarost i wtedy jest w miarę ok.

Używam jakiejś taniej maszynki do włosów od lat+zwykły mach 3 do wygolenia miejsc na zero i się sprawdza.

50
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 18:16:36 »
Właśnie! Proszę zablokować tapataka.
To nie było tak że tamten silnik nie wspiera tego syfu? ;)

51
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 17:01:57 »
U mnie ta nadzieja słaba strasznie, ale co zrobic.

52
Po godzinach... / Odp: Co interesującego dzisiaj znalazłeś?
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 16:27:59 »
Ekhem, mnie tego uczyli na kursie prawa jazdy to będzie już jakieś 16 lat temu? Inna sprawa, jak się kto do tego stosuje.

53
PC, MAC / Odp: Wszelakie problemy sprzętowe i programowe
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 16:16:27 »
Ja bym w takim razie wział i sprawdzić te połączenia termoprzewodzące, może ten pomiar temp nie bierze jakiejś kostki pod uwagę, a ją Ci przegrzewa, a o tym nie wiesz i dlatego jak przywalisz wiatrakiem to działa.

Pamiętam że miałem jakieś jazdy z nową kartą graficzną, pomogło dokręcenie śrubek na chłodzeniu, widać wtedy docisnęło termopada do kostki ;).

54
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 15:05:08 »
Taki podcast już jest i nie ma chyba obecnie nic wspólnego z żadnym forum, więc raczej nie.

55
PC, MAC / Odp: Wszelakie problemy sprzętowe i programowe
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 15:03:47 »
Czyli pewnie coś siada. Ale jak nie masz gwarancji, to możesz rozłożyć, zmienić pastę, czy termopady i złożyć, możliwe że wtedy jeszcze pożyje na tych paru stopniach mniej, możesz też zdownclockować pamięci i gpu w sofcie i zobaczyć czy też się dzieje.

56
PC, MAC / Odp: Wszelakie problemy sprzętowe i programowe
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 14:27:41 »
W teorii temp na poziomie 72*C nie powinna oznaczać nic złego.

57
Wii, Wii U, Switch / Odp: Nintendo Switch (wcześniej NX)
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 13:34:02 »
https://www.youtube.com/watch?v=qTAabYS1-0U
Dante w sensie Devil May Cry 1 na switcha.

58
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 11:39:15 »
A wiadomo, czy Jamnik Katanki zapłacił i się z nami przeniesie?
Jamnika to już chyba nie ma z nami :(.

59
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 26, 2019, 11:34:33 »
Gadacie głupoty, na forum jest kilkaset osób aktywnych, z czego faktycznie kilkadziesiat mocno, ale tamta grupa której nicki się przewijają raz na jakiś czas mocniej, albo pojawiają się na kilka postów w miesiącu, też jest ważna dla bytu forum.

Szczerze mam coraz większe wątpliwości czy sobie wszyscy robią serio jaja z tego że na forum jest 20-30 ludzi, czy serio tak sądzą, bo tak często jest to powtarzane.


A co z nickami? Jednak wielu użytkowników sie tu zna i ma zaufanie do wysyłania kasy za gierki itp. z góry. Już nawet nie chodzi o potencjalne oszustwo bo jakiś żartowniś zrobi podszywkę ale o zajęcie nicka stałego i zaufanego użytkownika.
__

60
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 22:30:56 »
Naślemy Orsona na właścicieli ;).

61
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 20:01:56 »
Ok z GZ był chyba Komputer Świat:Gry zawsze mi sie myliły te dwie gazetki.

62
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 19:54:07 »
ŚGK nie był związany z Gamezillą(która miała swoje martwe forum)? Czy to jakas inna gazeta?

63
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 17:52:25 »
Pie... cyna bezołowiowa, próbowalem zmienić mikrostyk w Dream Machines DM1 Pro, bo ofc po 2 latach używania bardziej biurowego, niż growego pojawił się dwuklik. Przegrzałem pole(bo te bezołowiowe mają wyższe temp topnienia, a ja lutuje od problemów z myszką do problemów z myszką, więc doświadczenie miałkie) i poszła z niego miedź, skutkiem czego nie dało się przylutować nowego styku. Na szczęście ojciec jest magikiem i wlutował się w ścieżkę nitką miedzianą, ale co sie nawnerwiałem na swoje 2 lewe ręce to moje.

64
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 15:47:03 »
Zaczepianie o papieroska to chyba każdy miał? I o 2 zeta do flaszki kierowniku ;).

Ja jako koleś z firmą do której telefon można znaleźć łatwo w necie, mam jeszcze różne dodatkowe scamy typu chcą kupić pana domenę, tylko z .com zamiast .pl i się pod Pana podszywać! Ma Pan prawo pierwokupu. Albo "na fundusze europejskie" pierwsze wciskają przez telefon, że się pomagają ubiegać, że jest konkurs etc i idealnie pod profil działalności, a potem wysyłają jakąś rzecz typu płyta i stek papierów za 249zł(to się zmieniało w zależności od tego jak prawnie zmieniały się kwoty za wykroczenie) ;). Oczywiście na dzień dobry dostaje się pocztą kwit do wpłaty za wpis do prywatnego CEIDG z pisemkiem sugerującym ze tak ma być. W tym roku próbowali wcisnąć obowiązkowe szkolenie przeciwpożarowe dla jednoosobowych firm etc. Dzień jak co dzień, ale od kiedy zainstalowałem w telefonie program do identyfikacji dzwoniącego i odrzucam wszystkie syfy mniej się wnerwiam(Za to ten program pewnie już sprzedał moje listy kontaktów wszędzie gdzie się da, ale to już urok czasów, a nie kraju) ;).

Wracam też pewnego pięknego dnia do domu, a tam podpisana umowa z jakimś operatorem krzak, jest jedna strona umowy z czterech, przyjechała pani podająca się za kominikację. Ofc odkręcanie tego kosztowało troche siana, za zerwanie umów z tpsą i potem z nimi. Dzwoni też potem któregoś dla Pani podająca się za TPSA(dopytywałem się 3 razy czy na pewno telekomunikacja polska s.a. a nie jakieś inne firmidło) i oferująca jakąś umowę, uznałem że będę w domu więc scamu nie będzie. Przyszła, wyciąga papiery, "DIALOG", no kurna, wyszła szybciej niż weszła, kolejnym razem bym kazał pokazać papiery przed przejściem progu.

65
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 13:37:04 »
W Krakowie mnie chcieli obrobić z telefonu, niedaleko mojego mieszkania zabili dziewczynę, a w godzinę po tym jak opuściłem jedną dyskotekę to się tam nawalali maczetami. Dzikie miasto, dziki kraj ;).

66
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 12:37:46 »

67
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 12:28:27 »
co 5 minut bylem zaczepiany przez roznych typow czy nie chce kupic marihuany

A u nasz nadal ciemnogród :( Żodyn nie zapyta, nie zaczepi.


U mnie też ostatnio nie pytają, ale 2 razy dostałem propozycje kupna jumanych zegarków(raz mieli jeszcze metki z salonu z Krk), raz podróbki perfum ala odidos, więc jak cie rajcują takie rzeczy to można spróbować u mnie ;). Oferty nie były od bezdomnych, ale też osoby te miały jedną cechę wspólną, która się może kojarzyć z okolicami Andrychowa, ale uznajmy że nie jestem rasistą ;p.

68
tak tylko uprzejmie przypominam, że część tych tytułów była w plusie, i może masz je już dodane do biblioteki? :)
mała taka przyjacielska uwaga.
powodzenia w zakupach!
A to się samo dodaje, czy jednak nadal trzeba ręcznie? Bo nie mogę sobie wyobrazić, że ktoś kto regularnie dodaje te gry, by nie wpadł na to, że może je mieć. Dodatkowo czasach pod koniec ps3 mniej niż 1/8 posiadaczy opłacała psplus, obecnie to jest ok 1/3 regularnie używajacych konsoli ponoć(mogło się coś zmienić), więc to też nie tak że każdy to opłaca. Sam nie mam, kupiłem tylko kilka razy doraźnie jak coś mnie faktycznie interesowało do grania "Teraz".

69
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 09:22:52 »
Instynkt samozachowawczy działa.

70
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 09:09:45 »
Jakieś głupoty wklejacie - pewnie sponsorowane przez złą Polskę, a przecież szpynda wyszedł z auta na prowincji i rozmawiał tam z ludźmi! :]
Po prostu zapewne szpynda ma pechowy bąbelek otoczenia w PL, a w miarę normalny w Irl i tyle, wnioskowanie o całym kraju na podstawie własnego kregu znajomych i własnych doświadczeń może być mylące.

Szpynda ma z tą PL tak jak ja z graniem na PC ;), jak już coś włączę to prawie zawsze problemy, jak się gra regularnie, to problemy giną w morzu dobrej i bezproblemowej rozgrywki ;).

71
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 08:33:58 »
W Irlandii nie ma homofobów, tylko u nas takie zacofanie.
https://www.irishtimes.com/news/social-affairs/rates-of-lgbt-self-harm-suicide-are-horrific-says-mcaleese-1.2583054
https://www.youtube.com/watch?v=iGIO9bJT1C0

"Research published in 2016, by leading Irish LGBT+ organisations, found that one in three LGBTI people had been threatened with physical violence. One in five of them had been punched, hit, or physically attacked in public. "
https://www.irishexaminer.com/breakingnews/ireland/homophobia-rife-in-ireland-says-broadcaster-courtney-925363.html

72
Dyskusje / Odp: System Wars!!!1
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 08:22:41 »

73
Dyskusje / Odp: Cyberpunk 2077 (Nowa gra od CDP)
« dnia: Czerwiec 24, 2019, 19:41:54 »
Po pierwsze - nie zapomni
Mocny optymista, jeden zapomni inny nie, jak nie wzmocnisz przekazu to więcej ludu zapomni i nie utrwali nazwy, która dla niegeeków nie jest raczej czymś specyficznym i oczywistym i tyle.  Szczególnie że pewnie duża część trailera pewnie nie obejrzałą, tylko występ Kijanu jako ciekawostkę, a teraz dostaną reklamę z Kijanu i kawałkiem trailera i przy akcji promo na premierę mogą bardziej kojarzyć materiał z gry.

74
Dyskusje / Odp: Cyberpunk 2077 (Nowa gra od CDP)
« dnia: Czerwiec 24, 2019, 16:14:01 »
Reklamy i Kijanu działają, wczoraj byłem na chrzcie siostrzeńca to osoby, które grami w ogóle się nie jarają i bym nie podejrzewał o gadanie o nich mówiły o słynnym momencie na E3, o tym jaki Kijanu jest fajny i jaka ta gra będzie super i jak nie mogą się doczekać aż zagrają. Dla nas reklamy bez sensu bo już dawno wiemy, że kupimy, ale CDPR walczy o więcej niż tylko hardkorowych graczy i chyba robią to dobrze.

Dokładnie jak piszesz - zrobili to dobrze perfekcyjnym wystrzałem pijarowym z Kijanu na E3. I o tym mówią ludzie, tym się jarają. Nie reklamami, które zresztą są typowo produktowe, nie wizerunkowe.

pozdr
Jak nie wzmocnią tego kolejną wiadomością w postaci reklamy/czegokolwiek, to do premiery 10 razy zapomni o co szło z tym kijanu i nazwy gry nie utrwali.

75
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Czerwiec 24, 2019, 13:17:34 »
Chyba nie ma na polskiej scenie żadnego sensownego merytorycznie podcastu giereczkowego ;). Ja już dawno Forumogadki nie słucham. Czasem jakaś Rozgrywka, albo Fanta, ale też już coraz mniej.

76
Dyskusje / Odp: Cyberpunk 2077 (Nowa gra od CDP)
« dnia: Czerwiec 24, 2019, 13:15:13 »
Ok, ale jeżeli jak domniemywam chcą zrobić z tego markę z rozpoznawalnością rokującą do tworów R*, z szerokim gronem odbiorców, a nie tylko geekami, to i może takie działanie jest jakimś środkiem do celu. Inna sprawa że sama tematyka nie jest raczej przyjazna szerokiemu gronu odbiorców.

77
Po godzinach... / Odp: Poplakalem sie :D
« dnia: Czerwiec 24, 2019, 12:29:18 »
Młodszy był.

78
Dyskusje / Odp: Cyberpunk 2077 (Nowa gra od CDP)
« dnia: Czerwiec 24, 2019, 12:27:11 »
Teraz już nie robią takich filmów :(

Filmów, w których scenarzyści strasznie chcieli być Tarantino, ale nie do końca im to wychodziło?

(kliknij)

I znowu totalnie nie rozumiem, czemu oni reklamują coś, co wyjdzie za rok?
Reklamy Days Gone miałem na Youtube praktycznie od początku roku, też nie rozumiałem wtf, sprawdzalem czy mi sie coś nie powaliło z datą premiery.

79
Dyskusje / Odp: Konsole dziewiętej generacji - spekulacje
« dnia: Czerwiec 21, 2019, 18:31:00 »
A jakas gra jest tru currgen? Np ten wiesiek 3 ktory wychodzi na switcha?;)

80
Po godzinach... / Odp: Poplakalem sie :D
« dnia: Czerwiec 21, 2019, 13:06:40 »
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/av8Kxg5_460svvp9.webm
 ;D
Oj tam, oj tam, niech pierwszy rzuci kamieniem, ten który by to wszystko spamiętał :D.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 581