Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - spisu

Strony: 1 ... 69 70 [71] 72
2801
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Styczeń 28, 2013, 19:38:37 »
Pisałem już wcześniej w tym temacie o zasadach w sieci UPC, zgodnie z którymi obecny klient to gorszy klient od tego jeszcze nie złowionego.

No i zdecydowałem się za niewielką dopłatą przyspieszyć sobie internet z 25 mb/s do 60 mb/s.
Miła pani umówiła mi montera, który miał przyjść z umową i nowym modemem.
Pierwsza wizyta miała być we środę 23.01 b.r. między 17, a 19. Czekam, nikogo...
Wizyta w punkcie obsługi klienta następnego dnia, Pani lekko skonfundowana przeprasza, że wie Pan, teraz przez te śniegi to zdarza się monterom nie dotrzeć do klienta.
Ok, bez problemu umówiłem się na inny termin, myślę może się zdarzyć. Pani powiedziała jeszcze, że w systemie zaznaczy, że klientowi zależy na czasie, że już jeden termin przepadł. Jeśli ma to pomóc, niech zaznacza.

Dziś między 17, a 19 miał dotrzeć monter z umową i modemem...jest 19:39 i nikogo...
Mimo, że jestem zazwyczaj niezwykle spokojny i staram się nie psuć miłej atmosfery, szczególnie że Pani bardzo sympatyczna :) to myślę że moja jutrzejsza wizyta nie będzie należała do najmilszych.

2802
Dyskusje / Odp: W co obecnie gracie?
« dnia: Styczeń 28, 2013, 19:29:52 »
Na pewno warto? 8)

Mimo wszystko uważam, że warto.

Gdyby nie zagrała i nie wciągnęła się kilka razy na kilka długich godzin, nie rozumiałaby czemu siedzę przy jakichś giereczkach, zamiast w tym czasie iść do knajpy czy kina/teatru.
Nie muszę się zastanawiać jak to wytłumaczyć, bo sama tego doświadczyła, a jak pisałem wyrabia się, gra coraz lepiej i dzięki temu coraz mniej niepotrzebnych napięć powstaje w czasie gry.

Choć gdyby czytać tylko to co wytłuściłeś z mojej wypowiedzi, to faktycznie trzeba by się zastanowić nad postawioną przeze mnie tezą ;)

2803
Dyskusje / Odp: W co obecnie gracie?
« dnia: Styczeń 28, 2013, 14:55:50 »
Ja niestety jestem lepszym graczem 8) niż towarzyszka i często się na nią wkurwiam podczas gry, bo najczęściej przez nią widzę napis "Game Over" w grach, a to nie umie trafić we wroga, a to gdzieś spadnie, a to nie zdążymy dźwigni przełączyć, bo nie umie mnie znaleźć (MAPA! RADAR! STRZAŁKA! NOSZ KUR....). Niestety jestem dość nerwowy. A najbardziej mnie wkurza pytanie typu "gdzie jest R1?". ;D Rozumiem gdyby ktoś pierwszy raz siedział z padem w ręku, ale ona sama ograła różne gry, jak ktoś przechodzi dwie części God of War, to chyba zna rozkład przycisków na DualShocku - chyba robi to specjalnie, żeby mnie wkurzyć.

No niestety mam to samo, dlatego wynajduję gry, w których nie ma zbyt dużych konsekwencji popełnianych przez żonę błędów. Zawsze sobie powtarzam, że mam się nie denerwować i do tej pory zawsze kończyło się skokiem ciśnienia i jakimś uszczypliwym komentarzem, na który jedyną reakcją żony było: "A graj sobie sam..."
Do tego jest ambitna i denerwuje ją, że z czymś sobie nie radzi.
A już najgorszym co mogę powiedzieć, to żeby się skupiła, bo to przecież łatwe albo że przecież gra jest od 7 lat i skoro dzieci dają radę, to ona też da :) Wtedy ma śmierć w oczach.

Dlatego do tej pory sprawdziły się Legoludki, bo są w miarę bezstresowe, Lara Croft The Guardian of light i o dziwo Gears of War 2 i 3 (w jedynce dołączyła się na samą finałową walkę, czym przyczyniła się znacznie do końcowego sukcesu i żeby jej poprawić humor zawsze o tym przypominam) a na PS3 grywamy w Ratchety.
Ogólnie jestem zadowolony z postępów jakie robi, choć często zdarza jej się mylić przyciski oraz strony lewa z prawą.
Przydaje się za to przy łamigłówkach, lubi układać puzzle i takie tam.

Po tych wszystkich próbach wiem tyle, że warto zainteresować swoją drugą połówkę własnym hobby, bo potem ona jest w stanie więcej zrozumieć i pozwolić na długie sesje w ulubioną grę.

 

2804
Dyskusje / Odp: W co obecnie gracie?
« dnia: Styczeń 28, 2013, 14:10:34 »
(...) Ta gra zdecydowała że kupiłem PS4 (...)

O czymś nie wiem?  8)

Ponieważ moja żona niezbyt chętnie grywa na konsoli ostatnio szukałem gier z coopem, które przyciągnęły by ją tematyką.
Lubi trylogię Tolkiena zarówno książkową (zaczęła ją czytać chyba trzeci raz) jak i filmową, lubi papierowe RPG, lubi gry z serii Lego więc naturalnym okazał się wybór LOTR Wojna na Północy oraz Lego LOTR. Gra Lego była pewniakiem, bo już wcześniej przeszliśmy wspólnie Lego Indiana Jones oraz Lego Piraci z Karaibów ale okazało się, że to właśnie Wojna na Północy podeszła nam bardziej, skutecznie odciągając od swojej "lego siostry".
Zobaczymy jak pójdzie dalej, póki co jesteśmy w drugim rozdziale i żona nie narzeka, co przy innych grach zdarzało się często i kończyło drobniejszymi kłótniami.

 

2805
Po godzinach... / Odp: Forumowicz, z którym warto robić interesy!
« dnia: Styczeń 23, 2013, 20:55:49 »
+1 dla Drake PL

2806
Dyskusje / Odp: W co obecnie gracie?
« dnia: Styczeń 20, 2013, 21:02:32 »
Ja dziś wraz z małżonką zaczynamy Lego-przygodę w Śródziemiu :)
Gra zakupiona jako jeden z elementów prezentu na urodziny obchodzone dzisiaj przez wyżej wymienioną.
 

2807
Po godzinach... / Odp: Jakie książki polecacie
« dnia: Styczeń 20, 2013, 20:51:06 »
Ale ten podpis dodawany jest... Automatycznie.  Nikt go raczej nie wpisuje ręcznie. I dziwi mnie ze ktoś ma chęć żeby to komentować.  Wg mnie takie komentowanie to przypał.

Dobra. Z mojej strony koniec offtopu :)

Wiesz, chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że ta informacja jest dodawana automatycznie. Tylko prawdopodobnie da się to zablokować.

2808
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Styczeń 20, 2013, 20:04:57 »
Byłem w szoku jak się dowiedziałem jak tanie są mieszkania w Kato (ok. 4000 za m2), ale z drugiej strony samo miasto wygląda jak mordownia z horroru, więc coś za coś.
(...)
Katowice mordownia z horroru lol, najbardziej zielona stolica województwa. Może ci się pomyliło z Bytomiem czy Chorzów Batory:D

Zapraszam do Katowic, szczególnie do śródmieścia w okresie wiosennym. Naprawdę jest na czym zawiesić oko, szczególnie jeśli ktoś ceni architekturę modernistyczną. Jest to bardzo dużo pięknych zakątków i monumentalnych budowli.

Ogólny obraz Katowic i Śląska to wina okolic torów kolejowych oraz dworca, to co widziało się z okien pociągów nigdy nie wyglądało zachęcająco. Do obrazu nędzy i rozpaczy przyczyniło się też kino - filmy Kutza, kino moralnego niepokoju młodej fali. Śląsk (Katowice również jako symbol śląskiego miasta) pokazywany był jako miejsce gdzie smutni zapracowani/bezrobotni/ubodzy (niepotrzebne skreślić) ludzie mieszkają wśród szarych blokowisk i familoków, w zanieczyszczonym środowisku bez nadziei na lepsze jutro. Rzygać już się tym chce.

Podobnie z Bytomiem, który jest naprawdę pięknym, a w przeszłości bogatym miastem o czym świadczą zabytki architektury, które niestety obecnie niszczeją. Mimo to jest co oglądać, miasto ma swój charakter.

A dla amatorów aktywnego odpoczynku na wolnym powietrzu w Chorzowie (dość ciężko odnaleźć granicę między Katowicami, a Chorzowem będąc w parku) jest jeden z największych parków miejskich w Europie - WPKiW.

Także zapraszam, jeśli ktoś będzie miał chwilę czasu, warto wpaść i się nieco rozglądnąć.

Na zachętę garść zdjęć z Katowic prosto z innego ulubionego przeze mnie forum :)

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1551961&page=2
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=910828
   

2809
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Styczeń 20, 2013, 02:10:21 »

2810
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Styczeń 20, 2013, 01:20:43 »
Dzwoniles do utrzymania klienta? Jak Ci sie konczy lub skonczyla umowa to warto:
Dzial Utrzymania Klienta 324949935 lub 324949937

Właśnie umowa kończy mi się dopiero w październiku b.r.

I mogę:
- płacić po staremu 66 zł. miesięcznie za 25 mb/s do października;
- podpisać nową roczną umowę na 68 zł. za 60 mb/s i w listopadzie (na dwa miechy przed końcem umowy negocjować obniżenie ceny)

Konsultantka (bardzo miła skądinąd) przeglądała przy mnie oferty i wymsknęło jej się, że gdybym nie miał umowy to mógłbym od zaraz podpisać umowę na 59 zł. miesięcznie za 60 mb/s.

Ale dzięki za numery, skorzystam w listopadzie, bo zdecydowałem się zwiększyć prędkość do 60 mb/s za 2 zł. miesięcznie więcej.

Taa a jak ja tak powiedziałem debilowi z cyfry, że sobie rozwiążę i założę od nowa, to straszył mnie że mi nie przyznają warunków dla nowego. To ja - ok, to wezmę na dziadka, a ten znowu się pluje, że tak się nie da i czymś tam straszył. Co za imbecyl... szkoda, że na niego wtedy nie doniosłem. Z cyfrą mam same złe wspomnienia, a dalej debilom płacę.

A to ciekawe, bo już od kilku ładnych lat korzystam z cyfry i za każdym razem gdy mi się kończyła umowa odmawiałem jej przedłużenia, zdawałem sprzęt i tego samego dnia w tym samym punkcie podpisywałem nową umowę jako zupełnie nowy klient na korzystniejszych warunkach niż oferowane klientom po kilkuletnich (najczęściej dwuletnich) umowach.
Swoją drogą co to za debilizm, żeby nie "wynagradzać" stałych klientów, a wręcz ich odstręczać podnoszeniem opłat, z jednoczesnym biciem po oczach reklamami z upustami dla nowych klientów. Niezły system lojalnościowy, choć paradoksalnie działa, skoro płacę im od co najmniej 7 lat...

2811
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Styczeń 18, 2013, 16:32:57 »
Byłem dziś w UPC i dowiedziałem się, że za ponad dwa razy lepszą usługę od tej, którą mi obecnie dostarczają pobierają od nowego klienta około 10 zł. mniej.

Najbardziej wkurzające jest nie te parę złotych miesięcznie tylko fakt, że nie mogę zamówić neta 60 mb/s (teraz mam 25 mb/s) w cenie oferowanej nowemu klientowi, tylko muszę zostawić jak jest lub podpisać roczną umowę za więcej, a za rok przed końcem umowy zmienić na korzystniejsze warunki.

Taki urok umów długoterminowych.

2812
Po godzinach... / Odp: Co Cię w życiu napawa optymizmem?
« dnia: Styczeń 18, 2013, 16:29:15 »
No cóż, idzie weekend. Leci w tv Władca Pierścieni. Kupiłem zapas piwa. A w sobotę impreza urodzinowa żony. Drobne radości ;)

2813
Po godzinach... / Odp: 80 na 80.
« dnia: Styczeń 18, 2013, 14:53:26 »
15. pociechy z wnuka/wnuków

albo 14. jeżeli propozycja draaka się nie załapie :)

2814
Xbox 360 / Odp: [z] Darksiders 2 PL
« dnia: Styczeń 18, 2013, 14:16:42 »
To biorę w takim razie. Daj na PW dane do przelewu.

2815
Po godzinach... / Odp: Pijacki wątek, taki po prostu
« dnia: Styczeń 18, 2013, 12:37:09 »
Wyborowa? Jedna z gorszych. Krupnik rula! :)

De gustibus... ale pozwolę się nie zgodzić. Wyborowa idzie nawet na eksport i z tego co wiem na Zachodzie jest w miarę rozpoznawalna.
Zresztą nie ma to dla mnie znaczenia, ważne że mi podchodzi i to wystarczy  8)

A nie tak dawno miałem okazję chlapnąć czarnego Smirnoffa, walił strasznie spirolem. Nie wiem czy trafiłem na felerny czeski transport czy wszystkie tak mają?

2816
Dyskusje / Odp: Ile najdłużej siedzieliście przy grze?
« dnia: Styczeń 18, 2013, 11:26:40 »
Jeżeli tylko nadarzy się okazja (weekend bez żony, urlop) to z krótkimi przerwami mogę grać cały dzień. Decyduje wyłącznie materiał, jeśli gra jest wciągająca to przerwy mam tylko dla załatwienia potrzeb fizjologicznych i zjedzenia posiłków choć to drugie niekoniecznie.

2817
Po godzinach... / Odp: Jedzonko
« dnia: Styczeń 18, 2013, 11:20:10 »
Zdecydowanie masło. Decydują walory smakowe i zdrowotne. Tylko trzeba zwrócić uwagę, żeby była 82% zawartość tłuszczu mlecznego. Ostatnio coraz więcej podróbek z informacją z przodu opakowania, że 3/4 zawartości tłuszczu, a małym druczkiem informacja, że tłuszcz mleczny to tylko 62%. Reszta to roślinny, czyli prawie margaryna.

2818
Po godzinach... / Odp: Pijacki wątek, taki po prostu
« dnia: Styczeń 18, 2013, 11:15:54 »
Ja jakoś stałem się wierny jednej marce. Wyborowa jeszcze nigdy mi nie zaszkodziła, a nawet jeśli to nie była jej wina tylko moja  ;D

No i nie ma wnerwiającego dozownika.

2819
Xbox 360 / Odp: [z] Darksiders 2 PL
« dnia: Styczeń 18, 2013, 10:46:34 »
Czy tylko zamiana, czy wchodzi w grę sprzedaż, jeśli tak to za ile?

2820
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Styczeń 18, 2013, 10:31:50 »
A CoD WaW w dwóch egzemplarzach na dwie różne platformy to rozumiem dla achievementów i pucharków czy do odsprzedaży?

2821
Po godzinach... / Odp: Pijacki wątek, taki po prostu
« dnia: Styczeń 18, 2013, 00:30:58 »
Na bieżąco z tego co właśnie mną targa to stwierdzam że żubrówka z 7-upem daje radę, właściwie to żubrówka sama w sobie daje radę :)

Oj nie, u mnie żubrówka zdecydowanie nie daje rady od czasu studiów. Jeszcze u mnie, jak u mnie ale u żony wywołuje odruch wymiotny na samo wspomnienie. Nie pomaga żaden sok jabłkowy czy inny.
Mam też podobnie z Bolsem, którego dla odmiany ciągle dostaję od kogoś w prezencie i muszę kombinować. Taki chichot historii.

2822
Dyskusje / Odp: Saints Row: The Third
« dnia: Styczeń 18, 2013, 00:23:15 »
jac3k5

No cóż, szybkiej reakcji to nie miałem :)

Brak sensownego systemu autosave'a to masakra, może zniechęcić do skończenia najlepszej gry.
Ostatnio z tego powodu miałem delikatnego wkur... w Resident Evil 6 - nie, nie uważam tej gry za najlepszą ;)
Nie ma to jak zapisywanie stanu gry w Oblivionie albo Skyrim.
Inne rozwiązania najczęściej w sztuczny sposób przywiązują gracza do konsoli i nie pozwalają skończyć rozgrywki kiedy akurat potrzeba.


2823
Dyskusje / Odp: Borderlands 2
« dnia: Styczeń 17, 2013, 23:40:35 »
Ech zasadzałem się na tą grę ale ponieważ jedyneczkę zakupiłem w wersji GOTY, to myślę że wytrzymam jakoś do wydania pudełkowego z wszystkimi dodatkami.
Szczególnie, że z tego co widzę dlc wyjdzie do niej chyba sporo. Na szczęście w trudnym postanowieniu pomoże mi wytrwać moja rosnąca "kupka wstydu".

2824
Dyskusje / Odp: Deadly Premonition
« dnia: Styczeń 17, 2013, 23:33:01 »
O tej grze pewnie powiedziano już wszystko ale obawiam się by zmiany mające na celu jej poprawienie w efekcie jej nie zepsuły. Crapowatość gry (jak widać po proponowanych zmianach jednak nie całkiem zamierzona przez twórców) była jej zdecydowanym plusem. Moim zdaniem jeśli zmieniać, to tylko usprawnić sterowanie, które rzeczywiście leżało i kwiczało.
Reszta powinna pozostać i dawać świadectwo... ;)   

2825
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Styczeń 17, 2013, 22:01:40 »
No widzę, że jednak moim OT-postem uraziłem kilka osób.
W takim razie przepraszam i nie żywcie urazy. Co złego to nie ja.

2826
Dyskusje / Odp: Saints Row: The Third
« dnia: Styczeń 17, 2013, 21:35:48 »
Ktos tutaj ma Saints Row The Third - The Full Package na ps3? Dlc jest na dysku czy kody?

Sorry, że dopiero teraz ale odkopię.
W pudełku są dwie płytki, z dysku nr 1 można "pobrać i zainstalować zawartość do pobrania" tj. trzy pakiety misji oraz trzydzieści innych dodatków - stroje itp.

Kupiłem swego czasu w przecenie na muve i po zagraniu kilku szpili jakoś mnie znudziła więc szczerze powiem nawet nie pamiętam, czy instalowałem te dodatki. Kiedyś na pewno wrócę.

2827
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Styczeń 17, 2013, 21:02:32 »
Hmm...jesteś pierwszy. Proponuję trochę wyluzować bo widzę, że agresja w Tobie aż kipi.

Dobra koniec ot bo robi się nieprzyjemnie.

2828
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Styczeń 17, 2013, 20:51:13 »
Skąd ten nagły napływ robiących bydło randomów? Na głownej poly im sie znudziło?

Pff wypraszam sobie, może dużo się nie udzielam ale forum czytam regularnie od dość dawna i siary staram się nie robić.
Randomów, srandomów, też mi coś...  ;)

2829
No wiesz, mobilność w ograniczonym zakresie. Nie będę z nim jeździł tramwajem, chodzi raczej o wygodne usadowienie się w mieszkaniu, zmianę miejsca w razie potrzeby. Po prostu laptop wygodniejszy jest od pieca.
i7 a i5 czy to naprawdę robi większą różnicę?
Raczej zależałoby mi na opinii na temat laptopów Della, ich awaryjności, żywotności.

Ale dzięki za wszystkie porady  :)   

2830
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Styczeń 17, 2013, 19:20:51 »
Sorki za offtopa ale we właściwym temacie gdzie zamieściłem posta z prośbą o radę w sprawie zakupu lapka mało kto bywa.
Poradzicie plizz? ;D

Post #1855 w temacie w linku poniżej

http://forum.polygamia.pl/pc-mac/co-kupic-w-poszukiwaniu-dobrego-sprzetu/1840/

2831
Poszukuję laptopa, który udźwignie większość aktualnych gier ale bez szczególnej napinki, w końcu gram głównie na konsolach. Poza tym chcę by płynnie można na nim było korzystać z wielu funkcji jednocześnie, bez denerwujących zwiech, oglądać filmy w dobrej jakości, słuchać muzyki. Po prostu wykorzystywać wszystkie funkcje komputera stacjonarnego ale przy zachowaniu mobilności.

Obecnie korzystam z leciwego już lapka Fujitsu Siemens (kupiony w 2006 r.) który coraz częściej nie wyrabia przy najzwyklejszym przeglądaniu stron internetowych, youtube itp. Po przesiadce na nowy sprzęt chciałbym odczuć zdecydowaną różnicę w komforcie użytkowania.

Chciałbym zainwestować w coś, co posłuży dłużej niż dwa trzy lata.

Co myślicie o ofercie w liku poniżej? Spodobał mi się już w zeszłym roku. Cena trochę zniechęca ale ponieważ mam go w założeniu używać kilka dobrych lat, może warto?

http://www.x-kom.pl/p/118560-notebook-laptop-17,3-dell-inspiron-7720-i5-3210m-16gb-1000-brcombo-1080p.html

Z góry dzięki za głosy doradcze. Ktoś może korzysta z Della? Jest to dobry sprzęt?

2832
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Styczeń 13, 2013, 16:12:57 »
Bd wymiata, nie zawiedziesz sie :). Tylko pierwsza godzinka jest srednia, potem sie rozkreca i rządzi :).

Lecą napisy końcowe, gra naprawdę dobra. Jedna z lepszych w jakie grałem przez ostatni rok. Fabuła mogłaby trafić do filmu science fiction i byłby znośny. Mechanika w porządku, przyjemnie się grało, poziom trudności "survivor" nie przesadnie trudny ale jest jeszcze odblokowany "no mercy".

Ciekawe jak podeszła qbarowi, już niedługo się dowiemy.

Dzięki za polecenie gry, było warto wydać pięć dzyszek.


2833
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Styczeń 06, 2013, 18:09:08 »
Rozwód w KK nie jest możliwy. Jest natomiast unieważnienie ślubu.
Chodzi tu zapewne o problemy prokreacyjne. Wydaje mi się ze możliwe jest unieważnienie ślubu z powodu zatajenia możliwości zapłodnienia lub zajścia w ciążę.

Mówiąc ściślej, nie unieważnienie ślubu, a stwierdzenie jego nieważności.
Chodzi o to, żeby stwierdzić że od samego początku zawarty ślub był nieważny.

2834
Dyskusje / Odp: The Walking Dead
« dnia: Styczeń 06, 2013, 18:04:28 »
Wiesz arian znikanie zapisanych stanów gry w ogóle jest słabe i należałoby wieszać ludzi odpowiedzialnych za tego typu błędy na rynkach miast za jaja.
A rezygnując z tych, przyznaję, nieco barbarzyńskich sposobów wyrażania dezaprobaty konieczne jest moim zdaniem wspominanie o tego typu błędach w recenzjach i obniżanie finalnej oceny gry.

W każdym razie wspominanie przez twórców o przenoszeniu save'ów do następnego sezonu w kontekście wspomnianych problemów z przenoszeniem ich między odcinkami pierwszego sezonu oraz brak komentarza odnośnie tej sytuacji jest śmieszne.

2835
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Styczeń 06, 2013, 17:52:49 »
Dzięki za info BluePL, mam nadzieję, że się wciągnę w rozgrywkę.

Ciekaw jestem Twojej qbar opinii o BD, szczególnie, że przy okazji następnej "Forumogadki" będę miał grę na świeżo, podobnie jak Ty.
Co do Sonica, jeżeli choć jedna z tych dziesięciu gier byłaby dobra, to może warto?  ;) Na pozostałe dziewięć możnaby wtedy rzucić się z niczym nieskrępowanym hatem.

2836
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Styczeń 06, 2013, 16:57:44 »
Kurcze, trzeba Wam chłopaki przyznać, że potraficie "sprzedawać" gry. Już kolejny raz po przesłuchaniu podcastu oraz krótkim researchu w sieci kupuję grę przez Was lub część z Was zachwalaną. Tą razą padło na "Binary Domain" i mam nadzieję, że było warto Tartaq :)


2837
Dyskusje / Odp: The Walking Dead
« dnia: Styczeń 06, 2013, 16:52:49 »
U mnie na Xboksie wysypał się na poczatku czwartego (musiałem powtarzać grę od nowa), a na początku piątego gra przerzuciła mnie do pierwszego epizodu - serio, rozpoczynam epizod, a tu Lee w kajdanach na autostradzie. Na szczęscie tu już save się nie wysypał i mogłem zacząć piąty ze swoimi wyborami.

Potwierdzam,

miałem podobnie. Zarówno na początku czwartego jak i piątego epizodu czekam na początek, a tutaj brak przypomnienia co działo się w poprzednim odcinku i rzut kamery na autostradę, a po sprawdzeniu save'a informacja, że zapisano epizod 1 (nadpisanie poprzedniego stanu gry).
Dwa razy się trochę zdenerwowałem (za drugim razem już mniej) ale za każdym razem po uruchomieniu epizodów z poziomu menu gry (przycisk start) epizod zaczynał się już prawidłowo i przypomniane decyzje pokrywały się z tymi podjętymi przeze mnie.

Niemniej sytuacja irytująca, szczególnie w grze, w której to właśnie wybory są ważne.

2838
Dyskusje / Odp: Pierwszy achievement / trophy 2013
« dnia: Styczeń 03, 2013, 23:22:58 »


"Closed an Oblivion Gate"

Suchar nad suchary ale gra dobra i wciąga, wcześniej nie miałem okazji, potem grafika nieco odrzuciła ale teraz zaskoczyło i gram wieczorami :)

2839
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Styczeń 03, 2013, 23:08:05 »
No bilet do azji drogi ;-)
A payu to tylko w Polsce.  Za granica standard to PayPal.
___
Wyslane z mojego OMG Galaxy Nexusa bez pomocy tapashitu :-P

;) Chodziło mi oczywiście o paypal, choć  do Azji z chęcią bym pojechał na rekonesans.

Do tej pory miałem okazję korzystać tylko z payu więc nie mam zbyt dużego doświadczenia w transakcjach przez internet, a po niegdysiejszych problemach z włamaniem na serwery psn nie mam zaufania dla portali/sklepów gdzie trzeba podawać dane karty.


2840
Po godzinach... / Odp: Jakie książki polecacie
« dnia: Styczeń 03, 2013, 21:43:30 »
Simplex wiesz, bardziej niż definicją space opery kierowałem się opisem zawartym w pytaniu ale spoko przyjmuję i zgadzam się, że "Solaris" z definicją space opery się nie pokrywa.

Jeszcze można polecić "Pierścień" Larry'ego Nivena, to wprawdzie też nie czystej wody space opera ale jest tam podróż, zadanie ratowania świata itp. Więc można powiedzieć, że powieść awanturnicza z akcją umiejscowioną w kosmosie. 

Strony: 1 ... 69 70 [71] 72