Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Don Simon

Strony: [1] 2 3 ... 547
1
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 21:58:29 »
Komu i ile płacić?

Bohaterowie mają zniżki jak rozumiem!

2
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 16, 2019, 07:23:40 »
Wkrótce EA będzie, żeby rynek wybadać i od graczy opinie i komentarze.

3
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 16:21:57 »
Proponuję założyć ankietę.

Tak - Szczawy i ja na moda
Nie - tylko ja na moda

4
Po godzinach... / Odp: Stan społeczności
« dnia: Czerwiec 13, 2019, 22:15:22 »
Widzę, że w dobrą stronę to idzie.

Naprawdę panowie - weźcie trochę dystansu do tego wszystkiego. Po co się tak zacietrzewiac i ciagamc kto co powiedział, czego kto nie rozumie i kto był chujem rok temu.

Złota rada - jeśli uważasz że wpis jest dwuznaczny - wybierz tę znaczenie, które jest milsze i Cię nie obraża.

Litości.

5
Po godzinach... / Odp: Stan społeczności
« dnia: Czerwiec 13, 2019, 18:49:09 »
PC to wyimaginowana sztuczna grupa.

Dzieci to żywe osoby.

Identyfikujesz się jako PC? I na tyle, że to jest etykieta którą sam siebie wewnętrznie opisujesz? I to dla Ciebie tak drogie, że taka wzmianka Cię boli?

Ja wielokrotnie pisze, że coś do dołu z wapnem (np marwel albo przegryw od Ep8).

Skąd ta nadwrażliwość?

6
Po godzinach... / Odp: Stan społeczności
« dnia: Czerwiec 13, 2019, 18:29:21 »
Nie wiem jak można wypowiedź PC do dołu z wapnem nie odebrać jako żart.

To chyba, jak ktoś się czuje narodowości PC.

Ja trochę czasem kogoś powyzywam (ostatnio szpynde od przegrywow), ale ogólnie jestem święty.

Mnie męczą te denne dyskusje do usrania, żeby mieć ostatnie słowo. Po chuj?

7
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 13, 2019, 08:06:14 »
Znowu mu się wszystko pomieszalo, ja nie jestem z Forumogadki i nie biorę udziału w żadnych streamach.

I dlatego nie będziesz zakładał konta na nowym forum  8)
A może ze względu na Ciebie?

Mmgl to fanatyczny troll i szkodnik, co zauważysz przeglądając jego historię postów od początku jego bytnosci na forum (wcześniej tak samo zatruwał główną Polygamii, ale tamte
komentarze niestety przepadły).
Jak dla mnie 80% winy za niepotrzebne kłótnie, durne przysrywki i ciągnące się w nieskończoność spory o niczym jest Twoja. W skali całego forum.

8
Po godzinach... / Odp: Poplakalem sie :D
« dnia: Czerwiec 13, 2019, 08:01:53 »
Dawaj tldr że nieśmieszne, bo teraz mi wisisz 5 minut życia.
Dla mnie śmieszne.

9
Po godzinach... / Odp: Poplakalem sie :D
« dnia: Czerwiec 12, 2019, 19:00:51 »
To bylo?W Polsce pierwsze upały i spora część z was od pewnego czasu czuje przyjemne mrowienie w okolicach krocza. Dla niektórych jest to powód do niepokoju i szybkiej interwencji u wenerologa, ale większość po prostu czuje powiew lata i miałaby ochotę zamieszczać łopatą w betoniarce. I nie chodzi tu o pomaganie ojcu w budowie altanki - chodzi o włożenie baterii do pilota. Ale nie że idziesz do kiosku i kupujesz cztery R 20 ? po prostu kwiaty wypuszczają pąki, natura obudziła się do życia i każdy chciałby zacumować okręt w porcie.
Ale meandry relacji damsko-męskich są równie trudne co wymyślanie synonimów seksu, więc nie przedłużając zapraszamy na poradnik JAK PODRYWAĆ DZIEWCZYNY W RÓŻNYCH MIASTACH.

KRAKÓW. Idealna randka z Krakowianką to romantyczny spacer, który zaczniecie przy Krypcie Wieszczów na Wawelu , a skończycie w Piwnicy pod Baranami. Przez cały czas próbujesz sprowadzić rozmowę na temat pierwszych bootlegów Grześka Turnaua. Jeśli poczujesz, że dziewczyna lubi ostrą jazdę, to możesz jej szeptać do ucha fragmenty piosenek Artura Andrusa. Jeśli na koniec zaprosi cię do swojego mieszkania, najlepszym rozwiązaniem jest tzw. piłkarski poker, czyli idziesz do łazienki, rozbierasz się do golasa, przepasasz się szalikiem Wisły i modlisz się o to, żeby laska nie była fanką Cracovii. W innym wypadku nie tylko oznacza to koniec randki, ale jeszcze tej samej nocy helikopter będzie cię musiał przetransportować do Genewy na operację przyszycia z powrotem twarzy.

WARSZAWA. Od czasu rozpoczęcia budowy drugiej linii metra 28 lata temu ? Warszawa zwana jest Dubajem Polski Środkowo?Wschodniej. Aby dziewczyna z Warszawy zwróciła na ciebie uwagę, musisz spełnić trzy zasadnicze kryteria. Po pierwsze ? mieć imię typu ?korporacyjny spleen?, czyli Kacper, Oskar, Krystian. Z kartoflanym imieniem typu Mirek albo Sławek możesz podrywać prosiaki u siebie w mieszkaniu. Po drugie ? musisz regularnie latać samolotami, w tym przynajmniej raz w roku Lufthansą. Po trzecie ? nie możesz się pocić. Najlepiej jakbyś się wcześniej poddał zabiegowi usunięcia gruczołów łojowych. Idealna randka to kolacja w Szarlocie i drinki na Powiślu. Na koniec w drodze do domu zahaczacie o Centralny, gdzie dla zabawy okradacie bezdomnego.

PODLASIE. Podlasie, zwane Afryką Polski Wschodniej, to teren dziki i pomimo niedawnej elektryfikacji, wciąż nie do końca zbadany. Nie dotarły tu jeszcze ideały gender, dlatego aby pójść z dziewczyną na randkę, będziesz musiał zyskać aprobatę jej ojca. Najmilej widziane upominki to nafta, cynamon, tabletki na malarię. Idealna randka to kino, spacer po parku i wspólne polowanie na wiewiórki oraz inne małe gryzonie. Po wieczorze wypełnionym śmiechem, zabawnymi anegdotami i szarpaniem się z wilkami na ulicach Białegostoku, zasiądziecie wreszcie do ogniska, gdzie jedząc szaszłyki z chomików możesz spróbować zaimponować jej elektronicznym zegarkiem.

RADOM. Wenerolodzy są zgodni co do tego, że nie ma ciekawszego miejsca niż Radom. Na skutek wieloletniego chowu wsobnego ludzie w Radomiu są dziwni, ale bardzo sympatyczni i otwarci. Jako przybysz z innego miasta będziesz miał dodatkowy plus, albowiem jest całkiem spora szansa, że nie jesteście rodzeństwem. Idealna randka to wizyta w klubie ?Babilon?, gdzie zamawiasz piwo i czekasz aż ktoś podejdzie i złapie cię za krocze. Po tym subtelnym sygnale udajecie się do jej mieszkania, gdzie zgodnie z radomską tradycją odbędziecie stosunek na tapczanie na oczach jej rodziców. Pomimo dyskomfortu, przez cały czas jesteś miły dla teścia, bo wiesz, że jeśli coś z tego wyjdzie, to będziecie szwagrami.

GDAŃSK. Idealna randka w Gdańsku to taka, na którą przychodzi dziewczyna. A jako że 70% fajnych Gdańszczanek wyjechało do Warszawy, to zdarza się to rzadko. Na pierwszą randkę dziewczynę najlepiej zabrać na romantyczny spacer po ruinach Stoczni, gdzie porozmawiacie o ideałach Sierpnia, a później w basenie portowym będziecie karmić chlebem stoczniowców. W związku z tym, że w Gdańsku niezależnie od pory roku zawsze jest 8 stopni, pada deszcz i wiatr wyrywa dzieci z objęć matek - możecie się schronić do poniemieckiego bunkra, gdzie powołując się na swoją samotność ładnie ją poprosisz o to, żeby z tobą przespała. Tam jej obiecujesz, że kiedyś wyjedziecie razem do Warszawy, ale jeszcze tego samego wieczoru umieracie po przedawkowaniu relanium.

Miasta typu KOSZALIN, INOWROCŁAW, PIŁA. W tych miastach relacjami damsko-męskimi rządzą odwieczne prawa natury. Liczy się przetrwanie i bezpieczeństwo. Dlatego jeśli jesteś 32-letnim, przedstawicielem handlowym ze służbowym fiatem panda, to w miastach do 120 tys. mieszkańców będziesz golonką wśród ziemniaczków z buraczkami. Na początku randki, aby podkreślić swój status osoby pracującej, zapraszasz dziewczynę do siebie do biura. Pokazujesz biurko, kantynę, przedstawiasz szefowi, a na koniec gestem magika wyciągasz złoty gral tego wieczoru, czyli swojego służbowego laptopa HP. Po zademonstrowaniu i szczegółowym omówieniu wszystkich programów pakietu Office idziecie do pizzerii ?Robertino? na rynku, gdzie prosisz ją o rękę.

ŁÓDŹ. Łódź, powszechnie zwana pawulonem wśród polskich miast, znana jest nie tylko z nietypowej urody, ale przede wszystkim z wyjątkowego okrucieństwa. Nie dziwi zatem fakt, że dziewczyny z Łodzi są zastraszone i spragnione piękna. W ramach idealnej randki dziewczynie z Łodzi najlepiej pokazać świat, jakiego nie zna. Świat piękna, luksusu i bezpieczeństwa. Dlatego pierwszą randkę spędzacie, spacerując po strzeżonym osiedlu na Bałutach i krążąc między nowo ocieplonym blokiem czteropiętrowym a parkingiem strzeżonym. Przez cały czas szepczesz jej do ucha słodkie obietnice o tym, że kiedyś pokażesz jej starówkę w Sandomierzu. Randka kończy się na ławce w parku, gdzie na jej oczach zostajesz zgwałcony przez hordę kibiców ŁKS-u.

BYDGOSZCZ. Bydgoszcz w świecie najbardziej znana jest z tego, że kiedyś na Camerimage przyjechał tam Keanu Reeves. Miasto wygląda, jakby mu się bardzo spodobało w ?93 i postanowiło tam zostać na zawsze. Dziewczynom w Bydgoszczy najłatwiej zaimponować dżinsową kataną i czapeczkę Chicago Bulls. Miłym ukłonem w stronę bydgoskiej tożsamości będą pikantne żarty z Torunia. Na przykład: ?Ile mieszkańców Torunia jest potrzebnych, żeby wkręcić żarówkę? Żadnego, bo w Toruniu nie ma prądu?. Haha, bardzo śmieszne. No to jeszcze jeden: ?Bydgoszcz i Toruń lecą samolotem. Toruń w ekonomicznej, a Bydgoszcz w biznesklasie?. Moglibyśmy tak cały dzień, ale idźmy dalej. Poza żartami - dobrym ruchem będzie zaproszenie dziewczyny na dewolaja z frytkami do restauracji Żabusia, gdzie w czasie jedzenia buraczków wyciągasz z plecaka nowe Air Jordany, pozwalasz jej je przymierzyć i pobiegać w nich po restauracji. Wieczorem zabierasz ją do kina na Terminatora II, a potem do Mózgu na koncert coverbandu Bon Jovi.

ŚLĄSK. Dziewczynę na Śląsku najłatwiej poznać na spacerze w kopalni. Tradycyjnie pierwsza randka odbywa się w domu rodzinnym dziewczyny, gdzie poznajesz jej 12 braci i 8 sióstr. W trakcie zajadania się krupniokiem i kapustą spróbujesz zyskać akceptację jej rodziców. Aby zyskać aprobatę matki najlepiej jest pochwalić jej szerokie ramiona, mocny uścisk dłoni i gęsty zarost na twarzy. Ojca najlepiej urobić nauczoną zawczasu gwarą śląską. W tym celu wypowiadamy zdanie typu: ?Mosz aua i dwa boloki a twoje dzieci som glacoki?, co w wolnym tłumaczeniu znaczy ?Owszem, masz w worku mosznowym dwa jądra, ale twoje dzieci mimo wszystko są niezbyt rozgarnięte?. To tradycyjne śląskie pozdrowienie spowoduje, że przyszły teść przymknie oko na fakt, że nigdy nie kradłeś węgla z pociągu. Po obiedzie dziewczynę zabierasz do Spodka na koncert Myslowitz, gdzie w przerwach między numerami opowiadasz jej, że byłeś w oryginalnym składzie Paktofoniki, ale musiałeś się uczyć, bo byłeś zagrożony z matmy.

KIELCE. Kielce to coś jak Radom, tylko że bez Castoramy. Dziewczyny w Kielcach są jak róże wytatuowane na czyichś lędźwiach - niby kwiaty, ale nie postawiłbyś ich w wazonie. Mimo to kielczanki mają wiele zalet i jak zajadzie taka potrzeba, to potrafią się napierdalać i zdjąć skalp z typa samymi tipsami. W Kielcach nie chodzi się na randki, tylko na tarło. W tym celu udajesz się z ziomalami do klubu Kosmos, gdzie ściągasz koszulkę i zaczynasz robić na barze pompki. Kiedy podejdzie jakaś dziewczyna, możesz przejść do etapu drugiego, czyli bajerowania. W Kielcach zasadniczo bajeruję się na jedną rzecz, czyli na ściemę, że chodziłeś do zawodówki z Liroyem. To ustawia przebieg całej konwersacji. Zaczynasz od słów: Scoobie-doo'ya, scoobie-dobie-doo'ya. Na co ona: Anirlinirli bum bum. Na co ty: Uap bam beluba uap bem boo.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy.

10
Dyskusje / Odp: E3 2019
« dnia: Czerwiec 12, 2019, 10:03:22 »
Dziękuję.
Grałem z tego tylko w Aliena i być może bym zagrał jeszcze raz.

11
Będę grał handheld.

12
Dyskusje / Odp: E3 2019
« dnia: Czerwiec 12, 2019, 09:26:10 »
Na Switch sporo ciekawych rzeczy (chociaż niektóre już stare):

Wiedźmin
Ni no kuni
Alien
Luigi
Dark Crystal
Spyro

Będzie co grać .

13
Dają złote zęby do tego?

14
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:34:06 »
@Pikaczu - święta racja.
Wzajemny szacunek i brak dopierdalania się o każdą pierdolę i ciągnięcie durnych przepychanek powinno być w regulaminie nowego DonSimonforum.

15
Dyskusje / Odp: E3 2019
« dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:13:02 »
Open world i crafting. Tfu.

16
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:39:15 »
Prokuratura.

17
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:25:36 »
Jak wyżej.
Żeby dopływ nowej myśli był. Żeby poszukać ciekawych tematów i ludzi.
Co to szkodzi?

18
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:00:25 »
Ale po co?
Żeby społeczność żyła.
Zawsze to wieksza szansa na dopływ dobrych i ciekawych dyskutantów.

Jak się przeniesiemy to konta nie skasuję, ale przestanę tu pisać.

19
Po godzinach... / Odp: PolyEXIT
« dnia: Czerwiec 11, 2019, 09:59:49 »
Ja chętnie się przeniose.

Można wtedy pomyśleć o jakimś połączeniu forum z ciekawą strona na Fejsie.

Np z codziennikiem albo z Pixelem albo z czymś tam, kto pasuje profilem i nie ma własnego forum.

20
Dyskusje / Odp: Deathloop
« dnia: Czerwiec 11, 2019, 06:44:16 »
Mi się podobało Singularity.

21
Dyskusje / Odp: Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy
« dnia: Czerwiec 10, 2019, 15:05:11 »
Wrócił z więzienia i jaka demoralizacja.
Poka dziary zrobione długopisem!

22
Po godzinach... / Odp: Globtroter czyli w watek podróżniczy
« dnia: Czerwiec 10, 2019, 09:09:40 »
Czy będzie odcinek o gejszach i chlaniu?

23
Co wyniosłeś z tej medytacji?

24
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Nowsza (!) Polygamia
« dnia: Czerwiec 08, 2019, 10:14:36 »
Ano właśnie.

@Blue - pisze zawsze jak gram i skończę. Ostatnio 2 gry się udało.
Ale zawsze chętnie czytam, w przeciwieństwie o kolejnych mundrosciach o VR (dlaczego ktoś nie ma racji komentując), klatkach, iksboks kał, kto co powiedział i dlaczego się pomylił...

25
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Nowsza (!) Polygamia
« dnia: Czerwiec 08, 2019, 07:25:55 »
Żarty na bok.

Nowe forum super.

Ale co zrobić, żeby więcej o graniu, a mniej dennych przepychanek w kółko o to samo i od tych samych osób?

Byłem zdania, że powinna być pełna wolność i najwyżej omijać wątki.
Ale efekt jest taki, że to się wszędzie rozlewa i odechciewa się w ogóle wchodzić i cokolwiek pisać .

26
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Nowsza (!) Polygamia
« dnia: Czerwiec 07, 2019, 21:30:46 »
Każdy zbanowany musi zapłacić 10 PLN za odbanowanie. Banowanie automatyczne po zebraniu 10 minusów.
Pierwsze 20 postów dziennie darmowe - następne płatne (chyba, że jakaś akcja typu E3 albo piątek).

27
PLAYSTATION 4 / (S) Wolfenstein 2
« dnia: Czerwiec 07, 2019, 14:03:55 »
Przeszedłem, chętnie oddam.

Chce ktoś?
Powiedzmy 60 PLN + przesyłka będzie ok?
W Warszawie możliwy odbiór.

28
Dyskusje / Odp: Newsy (temat zbiorczy)
« dnia: Czerwiec 06, 2019, 22:25:05 »
A focus na komoreczki?

29
Simplex i mmgl zostali ukarani decyzją garstki panującej. Jako, że zbliża się E3 i w wielkiej teorii będzie o czym pisać, to ban potrwa tylko ~48h. Jeżeli ten czas to dla nich za mało na ochłonięcie, poleci dłuższy. I tak do momentu aż przestana na siebie zwracać uwagę.
Jeszcze Rolek powinien. Za pyskowanie do moderacji wyklętej.

30
Cmentarz / Odp: Mmgl dramy wszelakie!
« dnia: Czerwiec 06, 2019, 13:24:53 »
Denna ta dyskusja. Odechciewa się na forum wchodzić.
Kilka banów bym rozdał na tydzień i byśmy zobaczyli czy będzie przyjemniej.
Jak rozdasz bany piszacym to liczysz na cicha rewolucje i przywrocenie przez niepiszacych? To za grube!
Ważne kto liczy!

A na serio to bym miał nadzieję, że energia ludzi by się przekierowała na pisanie o grach. To co wyżej to jest patoforumowanie.

Albo ustawmy, że jedna osoba w danym temacie może maksymalnie 2 posty na godzinę wrzucić - może ten niekończący się syf się skończy.

31
Cmentarz / Odp: Mmgl dramy wszelakie!
« dnia: Czerwiec 06, 2019, 13:16:56 »
Denna ta dyskusja. Odechciewa się na forum wchodzić.
Kilka banów bym rozdał na tydzień i byśmy zobaczyli czy będzie przyjemniej.

32
Cmentarz / Odp: Mmgl dramy wszelakie!
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 22:11:08 »
Moim zdaniem weźcie się odpierdolcie od mmgl.

Taką mam koncepcję.

Nie podoba się - to ignorujcie, a nie jakieś pedoraporty i płacze i samogwałty... tzn samosądy.

33
Po godzinach... / Odp: Jaki trailer ostatnio widziałeś?
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 09:36:33 »
Holder!

34
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 09:35:32 »
Powinieneś zadać pytanie - czy ktoś mnie nie obrażał.  ;)
Tyle przegrać :(

35
Po godzinach... / Odp: Co Cię w życiu napawa optymizmem?
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 09:33:54 »
Zdobądź jej numer.

36
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 09:33:11 »
Nie zdążyłem przeczytać :(

Czy mnie tez ktoś obrażał?

37
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 02, 2019, 00:13:05 »
Czy są jakieś badania o bezdzietnych?
Jak im się powodzi, czy dłużej żyją, czy lepiej zarabiają i czy po latach nie żałują?
Czy są jakieś badania o dzietnych? Czy żyją krócej z powodu nerwów i stresow wychowania, czy gorzej zarabiają bo zamiast robić nadgodziny zajmują się dziećmi i czy po latach nie żałują?
Nie wiem czy są - pytałem o bezdzietnych.

Wydaje się, że aktualny model społeczny i możliwości konsumpcji mocno promują DINKSy - mają łatwiej o karierę, urlop, przeprowadzki jak trzeba, wypoczynek, koszty itp.

Byłem ciekaw, czy w dłuższym okresie jest tak samo i czy np badanie jakieś ktoś zrobił, czy wielu z nich żałuję braku dzieci później (lub np czy związki się nie rozpadają, bo jedno jednak chce dziecko i musi na gwałt szukać później - zwłaszcza kobiety).

Nie mam tezy (uprzedzając mundrosci Simplexa) - autentycznie pytam.

38
Po godzinach... / Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« dnia: Czerwiec 01, 2019, 13:07:22 »
Czy są jakieś badania o bezdzietnych?
Jak im się powodzi, czy dłużej żyją, czy lepiej zarabiają i czy po latach nie żałują?

39
Dyskusje / Odp: Wolfenstein II: The New Colossus
« dnia: Czerwiec 01, 2019, 10:44:55 »
Wolfenstein 2: New Collosus (PS4)

Gorsza niż jedynka, ale ciągle znakomita. Cały świat, klimat, oprawa, teksty (niektóre dialogi to złoto), Terror-Billy, niektóre sceny - majstersztyk.
Z wad: niepotrzebny hub(U-Boot) po którym trzeba łazić bez sensu, jęczenie Blazko na początku, momentami jednak przegięcie z nieprawdopodobnymi pomysłami (strzelanina w ciąży). Do tego niewykorzystano potencjału tematu i świata - za mało akcji w US, a za dużo w ciemnych jaskiniach, wnętrzach baz, czy innych okrętach.
No i troche niepotrzebnie rozwleczona - za dużo podobnych do siebie walk, aren itp.

Mam nadzieję na trzecią część z bardziej liniowym podejściem i większym urozmaiceniem miejscówek.

Ogólnie-swietnie się bawiłem (choć czasem kląłem) i bez wątpienia to obowiązkowa pozycja dla fanów FPS.

40
Dyskusje / Odp: Indies - czyli gry niezależne
« dnia: Czerwiec 01, 2019, 10:33:56 »
Forgotton Anne (Switch)

Pierwsza ukończona gra na Pstryka potwierdza, że to świetna platforma do przenośnego grania w indyki.

Idealnie skrojona pode mnie przygodowka nowego typu - trochę łamigłówek, trochę skakania, ciekawy i oryginalny świat oraz znakomitą realizacja. Zarówno dubbing jak i muzyka świetnie dopełniają unikalną oprawę - animacje, zbliżenia, krótkie filmiki - dzięki kompletne.
Fabuła trochę infantylna i przewidywalna, ale nie przeszkadzało to za bardzo. Elementy zręcznościowe też momentami niepotrzebnie utrudnione (a jedną scenę musiałem googlac bo nie wiedziałem co robić).

Ogólnie - warto zagrać - tego typu "przygodowki" zawsze chętnie! Polecam.

Strony: [1] 2 3 ... 547