Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tovinothomas

Strony: [1]
1
PC, MAC / Jestem całkowicie zagubiony. Na moim trzecim GPU 2070 ....
« dnia: Lipiec 30, 2019, 14:24:15 »

Kupiłem więc pierwszą kartę EVGA XC 2070, kiedy po raz pierwszy wyszła, i trwała ona do około maja tego roku, a następnie zaczęła artefaktować podczas grania w gry i zamykania mojego systemu. Mnóstwo kierowców rozbija się na przestrzeni miesięcy podczas posiadania karty, ale artefakty dopiero się zaczęły w maju. Skontaktowałem się z EVGA i wysłałem im moją kartę, a następnie odesłałem mi odnowioną.

Miało to miejsce na moim starym systemie i7-3820, Biostar x79.

Dostałem nową kartę w sam raz na moją nową kompilację. 3900x, x570 ASRock

Zainstalowałem kartę i najnowsze sterowniki i mogłem grać w gry dobrze, ale zauważyłem jakiś artefakt, ale inny niż ten, którego doświadczyłem za pierwszym razem. Za pierwszym razem byli bardziej artefaktami najeźdźców kosmicznych, ale tym razem było to więcej migających kolorów w przypadkowych miejscach ekranu. Skontaktowałem się z EVGA i ponownie wysłałem im kartę i wysłali mi kolejną.

Właśnie otrzymałem najnowszą wersję dzisiaj i nie mogłem nawet ukończyć testu userbenchmark, nie widząc małych zielonych kropek pojawiających się wokół mojego ekranu. Sterownik ulegnie awarii i odświeży się, ale nie będzie ciężkiej blokady. Następnie wypróbowałem test GTA5 i zamarł. Wypróbowałeś Shadow of the Tomb Raider i jeszcze raz, migając kolorowe światełka na ekranie, a potem gra się załamała.

W tym momencie tracę całkowicie. Podejrzewałbym, że inny sprzęt, ale za każdym razem, gdy karta się nie uda, wracam do starego EVGA 970 GTX i NIGDY nie miałem problemu, przez cały czas zajmowania się kartami RMA. To kicker i dlatego jestem tak zdezorientowany. Jakieś sugestie?

Strony: [1]