Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - sirmilo

Strony: [1]
1
Dyskusje / Odp: Steam - informacje, promocje, dyskusja.
« dnia: Marzec 07, 2019, 23:44:00 »
Z tego samego powodu z którego "nie można" zrobić gry o romansowaniu z dziećmi.
Jeśli naprawdę nie czujesz tej różnicy, a nie chcesz sobie tylko potrolować dla samego trolowania, to nie podejmę się wyjaśniania jej.

Nie myślę żeby chciał potrolować, bo ja też to rozumiem. Nie ma zgody w społeczeństwie na zabijanie, molestowanie, gwałcenie, pedofilie etc. Ale o najcięższym z grzechów głównych można robić wszystko, za to na resztę jest rzucone tabu. Ot co.

2
Dyskusje / Odp: Steam - informacje, promocje, dyskusja.
« dnia: Marzec 07, 2019, 20:13:30 »
Dzięki :)

Wiesz jak działa Steam Direct?

Każdy może wrzucić wszystko co chce, pewnie nawet pedofilia by przeszła bo steam absolutnie nic nie sprawdza. Reaguje dopiero na zgłoszenia użytkownikow.

A skoro mogą być na steamie gry o gwałceniu, to czemuś nie o pedofilii? I jedno i drugie to przestępstwa. Trzeba łamać tabu!

Ej ej ej bo chyba próbujesz mi wmówić, że to pochwalam, a do tego mi daleko :D A co do steam direct to sprawdziłem zasady:

Cytuj
Czego się spodziewać
Poniżej znajduje się lista kilku kroków, które należy wykonać przed wydaniem gry na Steam.
1. Wypełnij cyfrową dokumentację. Potrzebne będą informacje wyszczególnione poniżej.
2. Wpłać zaliczkę za pomocą jakiejkolwiek metody płatności wspieranej przez Steam, tak jak opisano to poniżej.
3. Uzupełnij dokumentację informacjami bankowymi oraz podatkowymi oraz przejdź proces weryfikacji tożsamości, abyśmy wiedzieli, z kim współpracujemy.
4. Od teraz masz dostęp do Steamworks i możesz zacząć przygotowywać się do wydania swojego tytułu. Wymagane będzie stworzenie strony produktu w sklepie, przesłanie kompilacji, dopasowanie wszelkich funkcji Steamworks oraz określenie ceny. Naszym celem było usprawnienie narzędzi i udokumentowanie wszystkich funkcji, z których możesz korzystać. Więcej informacji znajdziesz w dokumentacji Steamworks.
5. Zanim twoja strona w sklepie lub kompilacja gry będzie mogła zostać opublikowana, nastąpi krótki proces podczas którego uruchomimy twoją grę, przyjrzymy się stronie w sklepie i sprawdzimy, czy wszystko działa tak jak należy i nie czyni niczego szkodliwego. Zajmie to do 5 dni.

A z tego co wyczytałem to strona tej gry już była, czyż nie?

EDIT: Okej, teraz widzę, że właśnie na tym punkcie Steam wyrzucił tą grę bo łamała regulamin. Z góry przepraszam Gaben'a za pomówienie :D

3
Dyskusje / Odp: Steam - informacje, promocje, dyskusja.
« dnia: Marzec 07, 2019, 20:00:14 »
Za duzo iksde.

Ja tam widzę różnice między grami o zabijaniu a o gwałceniu.

Jasne, że widzisz. Ja też widzę. No, ale to jest głupota. Jasne, że steam to usunął, ale jakim sposobem wcześniej dodał tę grę do siebie :)

Tak jak napisałeś z lekką ironią "Gwałt na wolności słowa". Ale tej gry nikomu nikt na siłę nie wciska. Jeden powie "omg, powaliło ich, nie będę w coś takiego grał". Drugi stwierdzi, że by to sprawdził. Pewnie też to przyświecało steamowi jak to dodawali.

Mówisz, że widzisz różnicę w zabijaniu a w gwałceniu. Jasne, że widzisz - bo tym nas karmią od cholery lat w filmach czy grach. Gwałtu nigdy nie było (chyba?) i dlatego to jest złe? Bo się nas tym nie karmiło i to jest dla nas nieludzkie do oglądania, a zabójstwo już tak?

To jest gruby temat którym powinni się inni zająć. Na pewno nie my i nie tutaj.

PS. Sorka za "iksde", postaram się już tego nie nadużywać :)

4
Dyskusje / Odp: Steam - informacje, promocje, dyskusja.
« dnia: Marzec 07, 2019, 19:45:41 »
Valve usunęlo ze sklepiku grę w której można wcielić się w gwalciciela (kobiet).
Gwałt (hehe) na wolności słowa!

https://www.pcgamer.com/valve-blocks-rape-day-from-steam/

Ej padłem jak zobaczyłem jaka gównoburza się z tego wywiązała... W Polsce o tej sytuacji info jakieś podały tylko strony gamingowe. W UK można o tym przeczytać we wszystkim: independent, bbc, businessinsider, dailymail, sun - i jeszcze więcej... no masakra jakaś.

A co ciekawe twórcy ogłosili, że to nie koniec tej gry i nadal nad nią pracują i chcą ją wypchnąć. Jeśli tak się stanie to media światowe zrobiły grze porządną reklame xD

Swoją drogą - symulator mordercy może być, ale gwałt to już za wiele xD WTF?! Nie pochwalam zagadnienia, ale to się zrobił jakiś chory absurd już w tych internetach XD

5
PC, MAC / Satisfactory - jutro startują zamknięte alpha testy.
« dnia: Marzec 07, 2019, 19:38:59 »
I tak się składa, że się na nie dostałem. Ktoś jeszcze?

W ogóle kogoś tak gra interesuje? Sam jako fan Factorio liczę na coś dobrego :)

Jak ktoś ma jeszcze zapro na testy i nie miałby z kim pograć, z chęcią się dołączę.

Edit: podali też datę early access - 19 marca.

Strony: [1]