Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - francisgangotri

Strony: [1]
1
Xbox One / Odłączanie Wi-Fi po wyłączeniu Xboksa
« dnia: Sierpień 12, 2018, 12:35:15 »
Mam tylko One One S przez około 3 dni, jestem podłączony do internetu bezprzewodowo. Ilekroć wyłączam moją konsolę i włączam ją. Mówi, że jestem podłączony do sieci, ale nie ma połączenia z internetem. Jeśli przejdę do trybu offline, a następnie spróbuję ponownie nawiązać połączenie, wszystkie dostępne połączenia nie są już widoczne, tak jak nie odświeża się w poszukiwaniu dostępnych sieci automatycznie, a Idk, jak to zrobić ręcznie.

Jedynym znalezionym przeze mnie Fixem był w zasadzie twardy reset (wydaje się automatycznie wyszukiwać sieci podczas uruchamiania w ten sposób), a następnie po ponownym włączeniu; Mogę zobaczyć dostępne sieci i połączyć się z nimi ponownie. Czy ktoś napotkał ten problem? Po prostu irytujące, że muszę robić to dziwne resetowanie za każdym razem, gdy wyłączam konsolę i włączam ją ponownie, zwłaszcza gdy jest ona zupełnie nowa.

Tl; Dr: Po włączeniu konsoli z powrotem po wyłączeniu zasilania, połączenie z siecią jest utrzymywane, ale nie jest już połączone z Internetem. Podczas próby rozłączenia i ponownego połączenia wszystkie dostępne sieci nie są już wymienione i nie są odświeżane. Znaleziono tylko trudny reset za każdym razem, gdy się to zdarzyło, prawie zmuszając go do ponownego szukania sieci.

Strony: [1]