Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Lanki

Strony: [1]
1
PC / GTA V - wersja pudełkowa
« dnia: Grudzień 13, 2018, 16:28:01 »
Witam. Chciałbym sprzedać GTA V, w które już od dłuższego czasu nie gram. GTA Online nadal jest rozwijane, więc może ktoś się skusi. Mogę wysłać same dane do logowania na konto Rockstar (social club) lub pudełko wraz z płytami (z tego co pamiętam, mapa w zestawie) i oczywiście loginem i hasłem. Szczerze mówiąc nie wiem na ile wycenić tę grę, więc odpowiem na propozycje.

Mam postać na GTA Online, lvl około setny. Nie wiem czy można zresetować progress, bo nigdy nie zagłębiałem się w systemy gry. Na koncie jest pewnie około miliona, w garażu parę aut. Nic wielkiego.

2
Konkursy / Speedrunners na Steam - jeden kod
« dnia: Wrzesień 26, 2017, 19:51:43 »
**8FJ-QWK7Y-NYRMC

 Te dwa znaki to pierwsze litery dwóch wyrazów składających się na nazwę największego rywala Ubisoftu (przynajmniej w boju o niesławę).

Rebus prosty, zasady też - kto pierwszy, ten lepszy. Mam nadzieję, że kod nadal działa - dostałem w bundlu, a grę już mam.

Strony: [1]