Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Wallhammer

Strony: [1] 2 3 ... 8
1
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Kwiecień 26, 2019, 20:38:39 »
Forumogadka - śmieszne momenty:

https://www.youtube.com/watch?v=x9QA8CGt8uY

2
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Kwiecień 16, 2018, 11:17:12 »
A u lekarza już byłeś jakiegoś?

Nie byłem.

Wysyłam po lekarza TAKSÓWKĘ i mam wizytę domową  ;D

ja się stęskniłem za Wallhammerem :D

Love & peace, często bywam na czacie streamów i tam się udzielam, jeśli chodzi o Forumogadkę, jak pisałem, bywa bardzo wesoło, czwartek godzina 20 :)

A zgodnie z tym, co do mnie napisała administracja, mój następny ban będzie trwał rok, a zbiegło się to z odejściem chłopaków, więc poszedłem za głosem serca.

A słyszeliście w podsumowaniu roku jacy zadowoleni byli z tamtego roku jeśli chodzi o FG, że były lata, gdy nagrywanie nie było takie przyjemne, a tym razem jest inaczej, do tego jest teraz sporo streamów, paczka dla Qbara, dzieje się dużo dobrego, a jakieś powody porzucenia forum oni mieli, podobne jak ja tak mi się zdaje.

Nie licząc wczorajszego, mój ostatni komentarz tutaj był właśnie nieco ponad rok temu ;p

3
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 23:48:07 »
Sądząc po fotach czy to aby nie stream z Darkest dungeon?

Yup. Jeśli ktoś grał, to stream mu podniesie ciśnienie jak dwie kawy, tak było kaleczone, kupa śmiechu, wszystko jest na YT :)

Trzeba było na słuchawkach dźwięk mieć, to by się taksiarz nie bulwersował  :)

To był mniej bulwers a więcej stwierdzenie w rodzaju "świat wariuje coraz bardziej", bo ja się oczywiście spytałem, czy mogę sobie to głośno puścić. No i wpływ na to stwierdzenie miał także zapewne fakt, że gdy puściłem, to zacząłem robić zdjęcia, a też spytałem się, czy mogę i że będzie widać tylko kokpit samochodu.  ;D

Edit: Jeszcze taka anegdotka, bo ja się rejestrowałem na Twitchu specjalnie dla Forumogadki, ale tam Wallhammer był zajęty.

No więc wpisałem sobie WalIHammer i tutaj widać różnicę, ale Twich ma inny font i tam jej nie widać na oko.

I wszystko było okay do momentu, aż chłopaki nie zaczęli nakładać czata na filmiki, żeby później było go widać na YT no i te ich systemy wyświetlają wielkości liter, więc raz czy dwa mój nick został przeczytany jako "Walihammer", tego się nie spodziewałem  ;D Ale chyba już się kapnęli, że to ja.

Kupa śmiechu jest na wielu tych streamach, polecam powtórki na YT, jak ktoś ma w tle puszczony telewizor z jakimś TVN24 czy czymś podobnym, to niech sobie puści te streamy, a przynajmniej się pośmieje :)

4
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 15:12:17 »
Aww, znowu wspominają o mnie chłopaki <3

https://youtu.be/Tb42cU5Lnik?t=12m28s

Odpowiadając więc na pytanie, jest to tablet Lenovo 8" z dwoma głośnikami z przodu obudowy przy krawędziach ekranu i z systemem jakimś Dolby, a wspominam o tym dlatego, że dźwięk jak na tablet jest głośny i jednocześnie przyzwoitej jakości, nieźle słychać nawet w jadącym aucie średniej klasy gdy jest np. przymocowany uchwytem do szyby, albo nawet na kolanach.

Telefonem robiłem zdjęcia, ale nie za bardzo były warunki, bo mi ten tablet zjeżdżał z kolan na nierównościach i zakrętach, gdy nie miałem ręki wolnej, żeby go przytrzymać :)


5
Słusznie. Też bym opisał swoje wrażenia i opinie na temat Po Seansie ale jak nie ma watku to nie :P

Gdyż umówmy się, nie ma jednoznacznych ustaleń co gdzie wolno i należy, a co nie, jest jedynie grupa kilku krzykaczy, którzy chuj wie dlaczego uznali, iż skoro pojawiły się wątki z podcastami, tutaj ich zdaniem już niby się nie wolno odezwać, bo przecież nie może być tak, że ludzie na forum piszą wiadomości...  ???

A jak ktoś to zrobi, to się dosrają, psy ogrodnika bez własnych opinii, czy nie wiem co nimi kieruje.

Ale to kwestia drugorzędna, bo trzeba przyznać, że rzeczywiście aktualnie panuje tutaj pewne zamieszanie.

Moja propozycja jest taka: założenie wątku w tym dziale "Dyskusje o pozostałych podcastach bez własnych tematów".

Nie wiem, czy to najzgrabniejszy tytuł, nie zależy mi, abym to ja był autorem takiego tematu, ale przynajmniej Ty Szpyndo, czasem pewnie też ja oraz inni, będziemy mieli miejsce do pogadania o każdym podcaście w spokoju, a ci co mają potrzebę dosrywania się, będą musieli sobie znaleźć inne ujście swoich frustracji.

Tyle możemy zrobić my, userzy, ale może to być krok w kierunku takim, żeby w tym temacie pojawiały się wyłącznie ogłoszenia o podcastach i nic więcej, jak to się marzy np. Marcinowi Szymańskiemu, bo będzie gdzie dyskutować o każdym podcaście, nawet takim bez własnego tematu.

Wtedy do niniejszego wątku będzie się zaglądało wyłącznie aby zobaczyć co nowego, nie trzeba byłoby przebijać się przez dyskusje, ale to dzięki temu, że miejsce na dyskusje będzie już istniało gdzieś indziej.

6
Podcasty / Odp: MaNa MaNa - the geek podcast
« dnia: Marzec 20, 2017, 17:54:01 »
Dude, weź już przestań, przesłuchaj ten 4ty odcinek do końca - w zupełności kasuje Twoje wywody.

Słucham po kolei, w wolnej chwili poleci odcinek trzeci.

@all - chłopaki i dziewczęta, błagam, nie triggerujcie Wallhammera do offtopów tudzież analiz innych userów. Proszę.

Myślę, że wszystkim by to wyszło na korzyść.

7
Podcasty / Odp: MaNa MaNa - the geek podcast
« dnia: Marzec 20, 2017, 17:09:07 »
Obiecujesz czy grozisz? Piszesz o tym już kolejny raz i nie widać tego tematu.

Bo ten to jest inny koleś. Tamten poprzedni odczepił się ode mnie, wobec czego uznałem, że szkoda mojego czasu. Administracja wykasowała nam całą stronę sprzeczki i dała mi bana, ale ja te wiadomości zdążyłem zapisać u siebie, więc materiał jest. Ale jak pisałem, tamten dał sobie spokój, ja też sobie z tamtym dałem. :)

8
Podcasty / Odp: MaNa MaNa - the geek podcast
« dnia: Marzec 20, 2017, 16:21:28 »
A jakby napisały, że brunetki, to było by ok?

Co za ludzie, Wy nie czytacie tego, co jest napisane, ale to, co się Wam zdaje.

Pokaż mi męski podcast, w którego opisie panowie piszą o kolorze swoich włosów, niezależnie od tego, jaki to jest kolor.

Po waszych komentarzach wnioskuję, że Wallhammer znowu nie wziął leków. :(

Moderacja usunęła moje odpowiedzi do Ciebie po tym, jak już raz mnie obrażałeś.

Solidnie sobie grabisz.

Możesz być pierwszym bohaterem tematu "Pierdololo Wallhammera" który założę na cmentarzu.

Zerknij sobie w mój podpis, ban mi nie przeszkadza, a ludzie sobie zrobią kopię mojego komentarza o Tobie, nic się nie bój.

Albo wskaż, gdzie pisałem o braniu leków, albo przeproś i się odczep, albo będzie o Tobie pisane, Twój wybór. Bo czasem trzeba zwrócić uwagę na bzykającego przy uchu komara.

9
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 20, 2017, 16:03:42 »
Cytuj
Spieszcie się z czytaniem moich komentarzy, tak szybko mogą zniknąć.
Dodaj to do sygnaturki. :)

:)

10
Podcasty / Odp: MaNa MaNa - the geek podcast
« dnia: Marzec 20, 2017, 07:19:55 »
Aha! Tak się nachwaliłem podcasterek powyżej, zupełnie nie było się do czego doczepić.

Ale teraz jest i mam nadzieję, że da to do myślenia. Nie chodzi mi o najnowszy odcinek, bo jeszcze nawet trzeciego nie zdążyłem przesłuchać.

Co byście powiedzieli na takie opisy podcastów:

Forumogadka - trzech geek brunetów mówi o grach.
Rozgrywka - dwóch brunetów w tym jeden misiowaty i jeden szatyn z humorem o elektronicznej rozrywce!
Niezatapialni - brunet, szatyn z nadwagą i brunetka, którą Bóg stworzył prawie dla hecy (pozdro dla kumatych) z dredami o popkulturze.

:D

Opis z soundcloud podcastu MaNa MaNa:

Dwie geek blondynki zwiedzają internet lecąc razem z kotem na syntezatorze. Od czasu do czasu mają coś ciekawego do powiedzenia o tym co widziały/słyszały/grały. Oto efekt.

Świadome bądź nie, w trzecim słowie pierwszego zdania definiowanie się przez wygląd.

Moim zdaniem to jest auto-deprywujące w opisie podcastu, który jest zapisem wyłącznie audio, pisanie o swoim wyglądzie. Gdy wygląd w życiu staje się zbyt istotny, ostatecznie prowadzi to do frustracji, bo wygląd zawsze przemija, wcześniej czy później. I tych godzin spędzonych przed lustrem się już nie odzyska. Wiem, że zabrzmię tutaj jak szowinista, ale jakimś cudem w moim, przyzwoicie płatnym zawodzie informatyka pań jest jak na lekarstwo, a później płacze feministek, że są różnice w zarobkach pomiędzy płciami. NASA udowodniła wieloletnimi badaniami, że w zespołach kobiety są potrzebne i że one obniżają napięcie, przepełnieni testosteronem mężczyźni - bo nawet informatycy mają testosteron ;) - nieco się uspokajają w obecności kobiet.

A podcast jest przecież miejscem, w którym wygląd zupełnie się nie liczy, można mieć nawet tzw. radiową urodę!

Mniej myślenia o kolorze włosów a więcej inwestowania w rozwój kariery, w której wygląd się nie liczy, to wyjdzie wszystkim na dobre. Każdej płci.

 8)

11
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 20, 2017, 06:55:07 »
@Wallhammer - źle odebrałeś intencje. Coś ci się ubzdurało, ze wrogo nastawiony jestem.

No niech będzie, chociaż oczywiście nie mogłeś się powstrzymać przed czymś w rodzaju "ubzdurało ci się", ale powiedzmy, że ogólnie doceniam postawę i nie antagonizowanie sporu. Peace, choć niesmak pozostał ;) (pozdro dla kumatych ;) )

Dzięki za przypomnienie osobowości borderline. Święta prawda. Nie widzę w tym nic obraźliwego dla nikogo.

Obraźliwe jak obraźliwe, to nie ta kategoria rozumowania, to może być niebezpieczne zaburzenie, tak samo jak np. zignorowane zapalenie płuc może być niebezpieczne. Wklejam linka, jak ktoś nie ma ochoty czytać, sugeruję jedynie przejrzeć punkty pod klasyfikacjami: http://psychiatria.mp.pl/zaburzenia_osobowosci/74280,osobowosc-borderline-informacje-ogolne

Ja wiem, że temat poważny, ale wierzcie mi, chciałbym na ten temat wiedzieć o wiele, wiele mniej, niż wiem. Stałem się przeczulony na tym punkcie.

PS. Spieszcie się z czytaniem moich komentarzy, tak szybko mogą zniknąć.

(To parafraza słów księdza Jana Twardowskiego "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą".)

12
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 19, 2017, 20:18:50 »
Well to zostajemy przy letsplayerze, rite m8? :P

13
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 19, 2017, 20:07:17 »
Dzięki @Simplex.

Do pozostałych, narzekających. Oburzacie się na anglicyzmy typu content czy deal.

A tym czasem mamy całkiem przyzwoite i swojsko brzmiące tłumaczenie "letsplayer" jako "zagrajmer".

Wolicie letsplayera? To będzie narzekanie, że kolejny anglicyzm.

Malkontentom to nigdy nie dogodzisz.

Przypominacie mi moją babcię, która pod koniec życia prawie nie wyjeżdżała poza miasto. I jak tak raz na 2 lata braliśmy ją na jakieś spotkanie rodzinne do innego miasta, to po drodze narzekała, że kiedyś to przy drodze były same pola, a teraz same domy w tym miejscu, gdzie to zboże i kiedy braknie bułek w sklepach, bo skoro nie ma zboża przy drodze, znaczy że nie będzie bułek.

Świat się zmienia. Nie bądźcie dinozaurami jak moja babcia. Jej wybaczaliśmy, ona była wtedy już po 80-tce.

PS. Miało być "zagrajmera" oczywiście.

Edit: A gaming panów też razi? W rozumieniu np. polska scena gamingowa? :)

14
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 19, 2017, 18:41:30 »
Poza tym wolę pieprz niż sól @Wallhammer. Bierzesz leki to powinieneś wiedzieć jak to czasem jest być zero-jedynkowym. Czasem też inaczej się nie da.

Cóż za białorycerstwo w obronie damy, że do takich argumentów musisz się posuwać, na dodatek wyssanych z palca, chyba że wskażesz, gdzie pisałem, że biorę aktualnie jakieś leki.

No ale czego się spodziewać po kimś, kogo pociąga osobowość najprawdopodobniej borderline (ciut mało danych, ale można się domyślać). Gdybym chciał się zniżyć do Twojego poziomu, napisałbym, że swój ciągnie do swego.

(Spieszcie się czytać moje komentarze, tak szybko mogą być kasowane, bo gdy argumentów merytorycznych braknie, to pozostaje jedynie donos do moderacji :) Do przeczytania za tydzień jakby co :) )

To nie ma znaczenia. Każdy jest inny i dla każdego jest fajne coś innego. Dla mnie model jazdy z nowego Need for Speeda czy Drivecluba jest o kant dupy rozbić, a inni się zachwycają. Nie ma reguły.

Dlatego trzeba sobie znaleźć "swojego" zagrajmenra z podobnym gustem, tak jak jedni wolą recenzje Eurogamera inni Giant Bomb, kolejni nagrania Cynical Brit a jeszcze inni Angry Joe.

15
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 19, 2017, 16:55:28 »
No ale na twitchu czy YT nie dowiesz się czy strzelanie jest przyjemne albo czy model jazdy jest dobrze zrobiony. A jednak to są ważne rzeczy w kontekście gry wideo.

Dowiesz się, jeśli zagrajmer nie jest niemy i ma jakąś renomę oraz doświadczenie. Trudno mi polecić kogoś konkretnego, bo niewiele gram ostatnio. Bardzo lubię Wonzia, ale on nie ogrywa wszystkich premier, za to gra czasem w ciekawe indyki: https://www.youtube.com/user/StrumienieZRuczaju/videos

16
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 19, 2017, 12:03:16 »
Zdecydowanie wolę coś takiego niz sztuczne ą ę bułkę przez bibułkę. Zapewniam w tym rynsztoku znaleźlibyście więcej człowieczeństwa niż w waszych korpo.

Czarno-biały, zerojedynkowy człowiek. Istnieją tylko dwie skrajności, po środku nie ma nic, ani szarości, ani liczby zmiennoprzecinkowej. Zatrzymał się tam, gdzie są dzisiaj procesory czterobitowe, które praktycznie nie obsługiwały takich liczb.

Przekleństwa są jak przyprawa, co rozumie także Funkorama. Smacznego jedzenia samej soli, szpynda :P

A co do dem, to tę rolę przejął dziś głównie YouTube. Gdy mieliście dema na płytkach, YouTube jeszcze nie istniało. Aby przygotować demo potrzebna jest praca. Ale nie ma roboczogodzin, gdy studia wydają niedopracowane gry i natychmiast przystępują do pracy nad patchami day one. Skoro klienci i tak kupują, to z punktu widzenia developerów i wydawców, nie ma sensu wkładać w produkcję dodatkowej pracy.

17
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 18, 2017, 17:09:29 »
Ej podoba mi się ten oddzielny wątek, gdzie można normalnie porozmawiać a nie zaraz stoo trolli się zleci i wyrazi swoje zdanie :D Propsuję, aż miło się czyta :>

Stawiam tezę, że tworząc ten dział, admini zrobili miejsce do dyskusji o polskich podcastach, jakiego jeszcze w polskim internecie nie było. No chyba, że jest jakieś inne, to prosiłbym o wskazanie.

18
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 18, 2017, 12:46:06 »
Sam sie ojojaj. Nikoogo :)

Ojo... Ojajo... Ojojowuję się regularnie, dzięki czemu nic mnie nie boli, kukiel w szczególności :P

19
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 18, 2017, 12:44:26 »
Tak chodziło mi o to z Niezatapialnymi, albo iga opowiadająca o grze kiedy jeszcze jej nie ukończyła a potem errata że ta gra było o czymś innym niż myślała :D Dlatego gry powinno się ukończyć aby zacząć o niej mówić

Można mieć swoje zdanie, ale uważałbym z sugerowaniem, co inni powinni, szczególnie, że sam jesteś podcasterem. Sam widzisz, jak bardzo potrafię być krytyczny i nie wiem, czy jestem zaślepiony sympatią, czy coś, ale uwielbiam Niezatapialnych, chociaż opinię o psychice Ingi też już na forum pisałem.

a jako, ze mam specyficzny stosunek do ich podcastu i opinii (strasznie są zadufani w swoich osobach co to nie oni, ale to pewnie kompleksy :P )

 czasem coś mądrego powiedzą, ale jeden odcinek słucham pare dni bo mam rage quity przy tym, oraz mają brak szacunku dla słuchacz :D

Ja nie będę się wypowiadał na temat moich analiz, czy są trafne, czy nie, niech każdy sobie oceni sam, próbka jest powyżej. Mając to na uwadze myślę, że to są po prostu cholernie silne osobowości ze sporym dystansem do siebie, co być może rzeczywiście nieco delikatniejsi słuchacze mogą mylnie odebrać jako arogancję. Najsilniejszą osobowością jest tam ten grubasek i moim zdaniem on nie przejawia objawów posiadania żadnych kompleksów, albo doskonale się maskuje.

Moim zdaniem nie ma mowy o arogancji, gdy oni w czasie podcastu potrafią zmienić zdanie innego podcastera i przyznają się do tego podczas nagrania.

Poza tym umówmy się, Iga pisze pracę doktorską o grach i chyba ma prawo mieć jednoznaczne opinie na tematy, w których się wypowiada, nie?

Dawno był ten wpis? Chętnie poczytam. :)

Nie będę linkował tutaj, zapewne i tak już stąpam po cienkim lodzie, można szukać w historii moich komentarzy, CTRL+F border. :(

No i troche słabość z tym, że się pytaja Kali o sprawy programistyczne. Tak jak pisałem wyżej, nie do niej takie pytania.

Do niej, bo ona jest zawodową betatesterką. Słuchałem odcinka gdy opowiadała o swoim zawodzie i tam co prawda też musiała dorzucić swoje lewackie bajania (pośrednicy betatesterów zarabiają na pośrednictwie, jakież to niesprawiedliwe zuo że ktoś zarabia na swojej pracy! - powiedziała osoba, która co miesiąc spodziewa się wynagrodzenia, myli wartość pieniądza z siłą nabywczą, akapity można by trzaskać), ale gdy mówi o swojej pracy, wypowiada się moim zdaniem naprawdę profesjonalnie i zdaje się być ekspertem w tym, co robi.

OK, pierwszy raz słyszę, żeby ktoś się tak darł w podcaście jak Kali.

No i powiedz teraz, czy nie zajechało to rynsztokiem spod budki z piwem?

20
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 18, 2017, 11:48:26 »
Nikogo :)

Ponawiam propozycję ojojania bolących serduszek :)

21
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 18, 2017, 11:47:28 »
Na początek może przypomnę, że ja już robiłem tutaj kiedyś analizę osobowości Kali, jest ona w wątku "co cię dzisiaj wk..." i wnioski są naprawdę mroczne, ale koniec z tym, teraz jedziemy na wesoło, chociaż oczywiście z nieukrywanym sarkazmem :)

O Kali wiedziałem już tyle, że mieszka z kotem, wczoraj dowiedziałem się, że na Greya chodzi do kina z mamą oraz że czyta go na kiblu. Fajnie :)

Dygresja: obcowanie z erotyką/pornografią (wszystko jedno, czy wizualną, czy pisaną) na kiblu zarezerwowane jest praktycznie wyłącznie dla jednej płci, pomijając przypadki tragedii męskich w postaci posiadania mikropenisa :(

Kali o książkach o Greyu:

Cytuj
daje fałszywe pojęcie na temat tego jak wyglądają pary sado-masochistyczne bądź dominująco-uległe itd. i cała ta społeczność jednak na tym cierpi, bo pojawia się mnóstwo facetów, którzy uważają, że są dominantami


Dominanta to określenie ze statystyki, nie? No ale to nie ja tutaj jestem ekspertem od BDSM i zapewne wielu rzeczy nie wiem.

Cytuj
i bardzo źle traktują kobiety, a nie na tym te relacje w ogóle polegają, tutaj ogromna puszka pandory się otwiera i wolałabym nawet nie wchodzić w ten temat (...) Nie uważam, że powinniśmy nikomu zaglądać do sypialni bądź do ich preferencji seksualnych i zostawmy to po prostu tak jak jest, daje fałszywe poczucie tego, jak taki związek faktycznie wygląda i bez dalszego riserczu proponuję, żeby taki laik co przeczytał Greya nie brał się za takie rzeczy po prostu.

No takich wesołych bzdurek dawno nie słyszałem. A więc to oczywiście MĘŻCZYŹNI źle traktują kobiety w BDSM, bo w tym chodzi przecież o delikatne głaskanie po włosach, nie? :D A do tego ciekawe, jak się robi taki risercz, czyta się coś, ogląda? A skąd ma człowiek niedoświadczony wiedzieć, że czyta bądź ogląda to, co "należy" wg Kali? Ja jestem zwolennikiem praktyki i zdobywania doświadczenia w praniu.

Ale pomijając to, to my te kobiety ponoć krzywdzimy gdzie po lekturze Greya? Jak sądzę w łóżkach, a pani koleżanka uważa, że nie powinna zaglądać do czyichś sypialni. WTF.

Przypominam, że nie stosuje się dowodu anegdotycznego na poparcie tezy generalnej, studenci próbujący to robić na egzaminach wypadają z hukiem za drzwi, wobec czego jeśli jakiś nieudacznik nieumiejętnie chłostał Kali biczykiem po obejrzeniu Greya robiąc jej w ten sposób krzywdę, nie oznacza to, że inni mężczyźni robią innym kobietom krzywdę po obejrzeniu Greya w sypialniach, do których przecież nie powinno się zaglądać, nie? :D

A chwilę później też jest wesoło, bo panowie zaczynają się spierać o dostęp do Kali w sprawie gliczy w grach, na co ona wypala:

Cytuj
Spokojnie, starczy mnie dla wszystkich!

:D

I żeby nie było. Jesli o mnie chodzi, róbta co chceta, bawcie się w BDSM, bawcie się w otwarte związki (sam kiedyś kontemplowałem i być może będę jeszcze), swingerujcie, korzystajcie z życia ile wlezie nie oglądając się na dewoctwo, bądźcie wierni. Ale Święty Tomasz widzi i proszę z logiki kurwy nie robić.

Uwaga, będą anglicyzmy, puryści językowi proszę dalej nie czytać.

Triggeruje mnie takie typowe feminazistyczne podejście SJW do tematów męsko-damskich, uch jakie to kobiety pokrzywdzone i wiele z nich z całą pewnością jest, ale to postawa mizoandryczna, bez wzięcia pod uwagę np. tego, że to mężczyźni popełniają 3/4 samobójstw w społeczeństwach.

Kurde, miało być wesoło. Cóż, wyszło jak wyszło.

Czytajcie, póki wisi, poważne tematy nie są specjalnie mile widziane na tym forum, jeśli oberwę kolejnym banem, to do przeczytania za tydzień, serdeczne pozdrowienia :)

A chyba nie chcecie abym omawiał gry po ich zwiastunie tak jak to robią Niezatapialni :P

Sugeruję ostrożność, nie wiem o czym konkretnie mowa, ale wiem, że jakiś czas temu Niezatapialni omawiali recenzje gry, w którą nie grali, ale tematem były same różnice w recenzjach. Wylał się na nich hejt debili, którzy nie rozumieją, że można dyskutować o czyichś opiniach nie mając doświadczenia w temacie, a przykładowo każdy Polak ma opinię o każdej wojnie, czy to II WŚ czy np. na Ukrainie, a prawie żaden Polak udziału w wojnie nie brał, a więc opierają się wyłącznie na opiniach innych i braku własnego doświadczenia. Nie sugeruję, że jesteś debilem, uważam przeciwnie. Sugeruję jedynie ostrożność przy zabieraniu głosu na takie tematy.

Wiem, winny się tłumaczy

Temat mogę rozwinąć, jeśli zajdzie potrzeba, ale "tłumaczy się winny" to jedno z najbardziej debilnych i nielogicznych powiedzonek, coś jak "wyjątek potwierdza regułę", jeśli ktoś chce zobaczyć, jak wygląda wkurwiony profesor logiki, sugeruję w jego obecności wypowiedzieć jedno z nich, zostaniecie wtedy oświeceni :)

22
Podcasty / Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
« dnia: Marzec 18, 2017, 03:15:12 »
Tomek, czy Ty miałeś kiedyś swój tablet? Bo opowiadasz o Switchu w taki sposób, jakie ja miałem wrażenia po zakupie pierwszego swojego tabletu.

Pamiętam jeszcze premierę pierwszego iPada i jak pół internetu śmiało się, że na cholerę komuś coś, co ma funkcje smartfona, tylko ekran większy.

Po zakupie pierwszego tabletu stał się on moim ulubionym gadżetem. Dokładnie tak, jak opowiadasz, jest on moim osobistym sprzętem. Z tym, że na tablecie (Android) o dobre gry trudno, ogromna większość to popierdółki, chociaż w Clash Royale gram już chyba rok i wciąż mi się nie nudzi. Ale tablet dla mnie to też mnóstwo filmów i seriali (Netflix, Showmax a i pirata da się bez problemu obejrzeć z poziomu www). A Switch to byłby taki tablet, ale tylko do gier, z porządnym sterowaniem, a nie pukaniem palcem po ekranie jak neandertalczyk :)

Jak mnie to dziwi, przeciętny tablet dziś uciągnąłby Cywilizację 4, która jest szanowana wśród graczy, ale nie, w sklepie jest jakaś wykastrowana Cywilizacja za 50 zł, zbierająca wiele negatywnych recenzji.

No szkoda, że o Zeldzie nie było mówione. Obejrzałem jakieś recenzje i Zelda jest bardzo chwalona. Nigdy nie miałem żadnego Nintendo, ale Switch mnie kusi. Myślę, że poczekam, aż będzie nieco więcej gier, poprawienie samego hardware też by się przydało jak sądzę po wysłuchaniu odcinka.

Kali jest zajebista. ma wieksze cohonnes niż niejeden tutaj psychodelikatny delikatniś. Albo trzeba umieć rozróżnić rzucanie kurwami od rzucania kurwami.

No właśnie. Ja tutaj sam agitowałem, aby w podcastach nie były cenzurowane przekleństwa, bo na nie oburzają się albo dewoci, albo rodzice, którzy mają życzenie sobie słuchać podcastów w obecności dzieci. To niech sobie puszczą Radio Maryja, tam nie przeklinają.

Ale ta Kali chwilami jechała w tym odcinku rynsztokiem prosto spod przysłowiowej budki z piwem. Ja przeklinam, ale przekleństwa dozuję, żeby zachowały one swój wydźwięk, zastępowanie przecinka kurwą to prostactwo. I to miało miejsce w chwili mowy o tych nieszczęsnych pucharkach z nowego Mass Effect. Aż było słychać, jak panowie są zażenowani tym językowym ściekiem.

Tutaj sytuację zaognił koleś, który zaczął mówić o tych łączonych pucharkach, który mam wrażenie na początku nie przyjmował do wiadomości tego, że ktoś w tej sprawie może mieć odmienne zdanie. Dopiero później to zrozumiał i nieco się wycofał ze swojego jednoznacznego stanowiska.

Dodam jeszcze, że mnie się wydaje, że OS Switcha został przygotowany możliwie najszybciej i że wiele funkcji zostanie zaimplementowanych z czasem. Nawet Nintendo nie jest tak zacofane, żeby nie chcieć graczom dać pucharków albo apek. Z tym, że jak uważam, przyjdzie to z czasem.

Kali drwiła z tego, że w PS4 nie można było do niedawna zmieniać tapet, a później okazało się, że robi to tylko ona. Sony zapewne przeprowadza regularne badania oczekiwań swoich konsumentów i najwyraźniej zmiana tapet nie była dla nich priorytetem.

Za to wątek przyrównania pucharków do aktów seksualnych mnie rozwalił, to było świetne :)

Będzie jeszcze pisane o tym odcinku, bo jest o czym, ale to już będzie z czasochłonną transkrypcją, może uda się w ten weekend. Tak czy inaczej, odcinek na plus, dobra robota.

23
Cooldan już się tak nie rozpędzaj z tym wielkim zainteresowaniem :P Czasem, jak dopada mnie szarość dnia codziennego, puszczam sobie intro Rozgrywki odcinka Lorem Ipsum i w ten sposób natrzaskałem Wam zapewne już kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt ekstra odsłuchań, a jak sądzę, nie jestem sam. A Wy to widzicie jako pełne odsłuchanie, bo zanim intro się skończy, cały odcinek dawno zbuforowany.

A jak nie to, to intro Ejakulacji.

Jak w pasku przeglądarki wpiszę "lorem" to na pierwszym miejscu jest Wasz odcinek, tak samo jak gdy wpiszę "ejaku" i już mam to, czego chcę. Świetna robota.

Nie tylko ja tak mam. Amerykańscy komicy także poprawiają sobie humor, słuchając najsłynniejszej reklamy w podcaście Billa Burra:

http://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&noapp=1&v=duI7WC4NoJY#ws


24

Niech ktoś założy temat Bezimiennemu,

Zastanawialiśmy się, czy faktycznie jest to potrzebne po ostatniej dramie, ale skoro warto, to nam miło. Jutro wstawię i jakoś ładnie opisze na stronie naszą historię i o co kaman.

Dawajcie bo ja tutaj mam stygnące przemyślenia na poruszony temat obcowania z erotyką na kiblu i różnicach w tej czynności pomiędzy płciami.  8)

Niech ktoś założy temat Bezimiennemu, bo warto czy ja muszę? Gdyby ktoś linku Funkoramy nie zacytował to by przepadł w tej dramie. Nie dziwię się, że chłopaki z Forumogadki stąd odcięli się od tej dziecinady :P

Mylisz skutek z przyczyną. Było tak. Temat o podcastach i FG przyklejone. Następnie FG sobie poszła bez pożegnania (swoje powody mieli :P ), a więc odklejono jej wątek. Po czym bystry Cooldan dodał 2+2 i stwierdził, że skoro jakiś tam randomowy podcast FG ma swój osobny wątek, to może inne też powinny mieć. No i wtedy zaczęło się zakładanie wątków podcastom i ostatecznie utworzenie tego działu.

Tak więc można stwierdzić, że odejście FG z forum rozpoczęło całą tę sytuację, która przerodziła się w dziecinadę na tym poważnym forum  ;D

Edit: Do diaska wiedziałem, że lepiej abym nie słuchał więcej Kali, no ale jest w odcinku Tomek to chciałem jego posłuchać. Tak czy inaczej jest wesoło z nią, będzie pisane i postaram się już bez jakichś analiz, tylko humorystycznie. Zakładajcie ten wątek :P

25
Niestety, ale mylisz się. Tutaj masz miejsce do dyskusji na ten temat.
http://forum.polygamia.pl/index.php?topic=17881.0

Wobec czego zabrałeś głos na ten temat w niniejszym wątku, wiedząc, że dyskutuje się o tym gdzie indziej. Szkoda słów.

Tu powinny być TYLKO linki do nowych odcinów.

W porządku. Ale ponawiam pytanie, czy nie lepiej w takim razie wchodzić po prostu na podstacja.com tam są chyba wszystkie podcasty z tych tutaj listowanych plus wiele innych. A jak nie ma, to daj znać, napiszę do autorów, żeby się dodali, bo ja wchodzę właśnie tam, żeby czegoś posłuchać i zależy mi, aby lista była możliwie kompleksowa.

Jakieś odgórne zakazy dyskutowania o podcastach na FORUM, czyli miejscu do dyskusji, w specjalnym temacie o podcastach wciąż wydają mi się nadzwyczaj absurdalne.

26
Mimo wszystko jest to dyskusja o podcastach w wątku o podcastach na forum, nawet jeśli ona dotyczy miejsca tego tematu na tymże forum.

Biedny Rolek nie ma pojęcia, że sam robi dokładnie to samo, co zarzuca innym. Drzazga i belka w oku (pozdrowienia dla kumatych).

27
przez pierdololo o niczym zakryliście linki do podcastów ostatnich

Ludzie na forum w wątku o podcastach dyskutują o podcastach i to jest źle? Ogarnij się w końcu.

Tu masz linki, tam sobie siedź: podstacja.com

można nawet sobie temat do spotkań założyć i tam płakać nad losem zepsucia forum

To załóż i tam płacz, że - powtórzę - w wątku o podcastach ludzie dyskutują o podcastach.

28
Miałem bana i pokasowane wiadomości, w których odpowiadałem i się broniłem, a wiadomość od człowieka, który mnie chamsko obraził, wisi do teraz.

Nie za bardzo mam teraz czas się rozpisywać, w każdym razie zgodnie z sugestią jednego z adminów, swój temat założę na cmentarzu i tam napiszę coś więcej, tylko nie wiem, czy dam radę w ten weekend oraz o ile oczywiście nie wyhaczę kolejnego bana w międzyczasie za te wiadomości tutaj teraz.

Dzięki Biskupie za miłe słowa. Krytykę i hejt innych przyjmuję na klatę, ale z banem walczyć nie dam rady. Wiadomo, że żaden user nie jest zadowolony jak dostanie bana, ale wydaje mi się, że zostałem potraktowany niesprawiedliwie dlatego, że starałem się być w ciągłym kontakcie z moderacją zarówno na forum, jak i na PW.

Rzecz w tym, że jest tutaj nie tylko mentalne stulejarstwo, ale także wielu interesujących ludzi, których szanuję i darzę sympatią, bez nich by mnie tu już dawno nie było po odejściu FG.

Dobra, wystarczy, ewentualny ciąg dalszy będzie na cmentarzu.

Edit: No słucham tych Grubych Rozmów, panowie poruszyli temat szpitali. Moja dziewczyna jest pielęgniarką. Miałbym do napisania na ten temat wiele, informacje z pierwszej ręki. No nic, pójdzie to na Disqus pod odcinkiem.

29
Piękno Grubych Rozmów polega na tym, że rozmawiamy o czym tylko chcemy, a ponieważ siedem to wyjątkowa liczba, postanowiliśmy uczcić ją dyskusją o jedzeniu i piciu. Będzie smakowicie, będzie rubasznie i alkoholowo.

Chenie bym posłuchał, a później chętnie bym skomentował, jednak spodziewam się, że znowu ktoś się doczepi mojej nieskromnej osoby za to, że w wątku o podcastach piszę na tematy poruszone w tychże podcastach. Jeśli ktoś czytając co ma WUT? w głowie, to niech wita w klubie.

Posłucham, bo pamiętając poprzednie odcinki, na pewno warto, ale swoje uwagi napiszę zapewne w Disqus pod odcinkiem na stronie, a nie tutaj, gdyż nie mam zamiaru przeszkadzać (niektórym) userom i administracji w działaniach mających na celu wyjałowienie niniejszego forum z treści innych, niż poklepywanie się po plecach.

30
Podcasty / Odp: MaNa MaNa - the geek podcast
« dnia: Marzec 05, 2017, 13:04:34 »
Orson, robisz bardzo słusznie, że do tego, co tutaj piszę, podchodzisz z dystansem, ale powyższe pisałem zupełnie poważnie.

Może już wystarczy, to ma być wątek o podcaście, a nie o mnie. Wyjdzie kolejny odcinek, to mam nadzieję, że dyskusja się rozkręci o odcinku, bo ten jest już omówiony w temacie ogólnym.

31
Podcasty / MaNa MaNa - the geek podcast
« dnia: Marzec 05, 2017, 10:15:04 »


Cytuj
MaNa MaNa bo jesteśmy dwie ? jest Magda i Natalia. No i nazwa po prostu fajnie brzmi.

Mnie już znacie. Magda, zwana często Madzią lub Destynką, w zasadzie poznała mnie z podcastami. Bardzo szybko po tym zdecydowałyśmy, że chciałybyśmy spróbować zrobić coś same. Obie uwielbiamy gry, filmy i gadżety, obie pracujemy w gamedevie (przez chwilę nawet w jednej firmie!), a tematów do obgadania jest tyle, że szkoda byłoby tego nie nagrać.

O czym MaNa MaNa będzie? To w zasadzie zapiski naszych osobistych rozmów ? taką też, mało radiową, formułę będziemy się starały trzymać. Rozmawiamy o obejrzanych filmach i serialach, przeczytanych książkach, odwiedzonych miejscach, grach ? czasem również z gamedevowej perspektywy. Nie zajmujemy się newsami, nie walczymy o recenzję każdej nowości. Chcemy, żebyście z naszych rozmów wynosili popkulturowe inspiracje, dowiadywali się czegoś nowego, a czasem ? zwyczajnie posłuchali opinii zupełnie innej od Waszej. Będą na pewno pojawiać się goście, a jedyną ramę, którą chcemy przyjąć, to jeden motyw przewodni w odcinku.

Aktualnie są trzy odcinki: https://soundcloud.com/manamana-podcastPosłuchałem pierwszego odcinka. Jest bardzo dobrze, jest merytorycznie, jest wesoło, "suchary" bywają pierwszorzędne, bo to nie zawsze suchary, a niezły humor.

Mam kilka uwag. To wyszło dłuższe, niż myślałem, wobec czego daję w spoiler:

(kliknij)Na koniec luźne przemyślenia.

1. Zdecydowanie dobry pomysł z zaproszeniem gości. Proponuję Wonzia i quaza, obaj to zagrajmerzy, będzie wesoło, a tematyka nie tylko growa, ale także życiowa, różnoraka: https://www.youtube.com/watch?v=25Qd8iHz6zA

2. Zyskałem sobie tutaj mikrosławę (oksymoron) analizą osobowości podcasterek, w wątku ogólnym o podcastach pisałem o Idze z Niezatapialnych oraz Oli Daniel z Input Laga. Miałem także prośbę o analizę osobowości kobiety w podcaście Bezimienny, co nie skończyło się przyjemnie, moim niefachowym zdaniem przejawia ewidentne objawy osobowości borderline, o czym tutaj pisałem, ale zostało to skasowane, może nawet lepiej. Tak czy inaczej, jak tak dalej pójdzie z MaNa MaNa jak w pierwszym odcinku, nie będzie żadnych analiz z mojej strony, proszę się nie obawiać i podcast dalej nagrywać.

3. Mam jeszcze jeden interesujący wniosek po tym odcinku, ale dotyczy on wyłącznie mojej osoby, to może kiedyś, bo już się rozpisałem wystarczająco.Polecam podcast MaNa Mana i zachęcam do słuchania.

Zapraszam do wymiany opinii.

PS. Hmm... Jest już jakaś praca doktorska o polskich podcastach? Bo zaczynam wiedzieć w tym temacie - jak dla mnie - zaskakująco sporo.

Edit: Podcast powinien zostać dodany tutaj: podstacja.com

32
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 05, 2017, 09:24:34 »
4. Dla wielu tutaj: profit! :)

Orson, ja aż taki głupi nie jestem. Pytałem się już moderacji, czy mogę założyć nowy temat o FG, bo ten był długo zamknięty. Gdyby został ponownie zamknięty, spytałbym się znowu.

Dobrze wiem, jakie ja czasem treści produkuję i że muszę być ostrożny w kwestiach formalnych, bo możliwe, że moderacja chętnie by mnie stąd wypierdoliła za zamieszanie, jakie czasem robię, aby mieli święty spokój i może tylko czekają na pretekst.

Łeee myślałem, że ostatnie cztery akapity jakiś wiersz pierdykniesz, a tu taki zawód ;)

To ten durny meme generator tak tekst mi ustawił, pola tekstowe miałem na szerokość całego obrazka, a to gówno mi nowe wiersze robiło w losowych miejscach.

33
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 05, 2017, 07:50:51 »
Czasem tak. Zamknijcie ten watek bo nic dobrego z niego nie wynika. Chetni moga wrzucac info do glownego watku.

Słuchajcie, ja już powoli Was rozumiem. Ale mam dwie uwagi.

1. Jak zamkną ten wątek, ja albo ktoś założy nowy.
2. Z boku wygląda to tak, jakbyście zachowywali się jak ojciec, który wydziedzicza córkę za to, że wyprowadziła się do faceta.

Córka porzuciła dom rodzinny i się nie odzywa dlatego, że jej dom tak samo jak to miejsce dla panów z FG stało się toksyczne.

Inaczej przecież oni by tutaj zostali.

Widzicie drzazgę w ich oku, a belki w swoim nie.

Przerobić Wam tego mema z rowerem, żeby dotarło?

Edit: Macie. Dorośli ludzie a trzeba obrazkami przemawiać.


34
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 04, 2017, 13:00:18 »
Nazwisko każdego człowieka kiedyś zostanie wypowiedziane po raz ostatni.

Nigdy nie będziesz czymś więcej, niż gwiezdnym pyłem po wybuchu supernowej.

Nie chlej. Znajdź w swoim mieście ośrodek dla ludzi (dzieci) specjalnej troski i idź zagrać z nimi na konsoli albo w piłkarzyki, ucieszą się z towarzystwa.

35
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 04, 2017, 11:35:29 »
Czyli Ty nachalnie zdrajców promujesz żeby geszeft zrobić? Fstyt!

Oni zdradzili Was, nie mnie.

Są niczym kobieta, która kiedyś kochała, ale jej mąż zaczął chlać i przestał dbać o higienę.

Przestaliście dbać o higienę i zaczęliście płakać, że panowie są coraz bardziej zajęci.

Poza tym biznes to biznes. Jeśli moja forma będzie pionierem reklam w podcastach w Polsce, tym lepiej dla mnie. Jeśli nie, to jak sądzę, wciąż do garnka będę miał co włożyć.

36
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 03, 2017, 22:15:59 »
Po 30 nie wysyłają kwiatów ;)

Generalnie racja, ale tak po 40-tce znowu zaczynają, zanim się rozwiodą, po rozwodzie przez jakiś czas podobnie. A później znowu po 50-tce itd. :)

Wytrzymać z jedną babą ponad dekadę, to wielka sztuka.

Trzymam kciuki, że może mi się kiedyś uda ;)

Kłóciłbym się co do wieku, po coś poszli na fejsa robić heheszkowo memowe wpisy. Raczej nie dlatego, że target to ludzie po 30tce.

Target, nie target. Wystarczy, iż odpowiednio wielu ludzi po 30-tce słucha. Bo to nie gimnazjaliści mają kasę na właśnie kwiaty, tylko ludzie po 30-tce, których stać na granie.

Dlatego klient jest oporny przed dużą inwestycją w pierwszą reklamę. Z drugiej strony statystyki na YT pokazują demografię i te dane można przełożyć na pozostały zasięg podcastu.

Mało tego, można założyć, że z apek RSS i z iTunes korzystają raczej ludzie starsi, niż ci słuchający FG na YT.

37
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 03, 2017, 21:38:16 »
Krzywo się patrzą bo co to za reklama dla podcastu co ma mikrozasięg.

FG ma ~2K wyświetleń na YT. W sumie mogą mieć odsłuchów może 10 tysięcy, a może 50. Będzie o to pytane. Ale nawet 10 tysięcy to nie jest mikrozasięg, gdy jest w target. A wielu słuchających jest w ich wieku, jak np. ja i wysyła np. kwiaty swoim dziewczynom/żonom/obiektom westchnień, też jak ja. Pamiętaj, że dzięki spersonalizowanemu kodowi rabatowemu my znamy dokładne wyniki sprzedaży, praktycznie co do jednego klienta.

Pytanie czy by się zgodzili i za ile. Za pierwszą emisję klient chciałby nie zapłacić za wiele, bo to zupełnie nowa forma no i wciąż nie znamy zasięgu. Ale na razie nie ma jeszcze nawet zielonego światła na spytanie się, niby firma internetowa, a ospała jak zarząd kopalni.

38
Podcasty / Odp: Forumogadka
« dnia: Marzec 03, 2017, 20:49:01 »
E tam, mi się podoba. Tylko te reklamy (mokry sen polskich podcasterów)

Nic się nie bój. Są rozmowy o produktach, które na próbę będą miały być reklamowane w podcastach. Pytanie, kto się zgodzi.

Tylko przygotowywane to jest w formacie takim jakby trochę czegoś do przeczytania, a trochę do improwizowania, żeby nie było sztywno. Przykładowo jest pomysł reklamy dla internetowego dostawcy kwiatów i w środku reklamy jest pytanie do jednego z podcasterów, które kwiaty zamówione z dostawą zapadły mu najbardziej w pamięć.

My to tutaj ładnie przygotujemy, za podanie kodu powiedzmy FG będzie 10% zniżki i w ten sposób ładnie zbadamy przełożenie na sprzedaż.

Ja się zajmuję także marketingiem internetowym, ogólnie wieloma rzeczami związanymi z internetem. No ale prezesi firm z brzuchami krzywo patrzą na takie "dziwactwa". A że podcast? A kto to słyszał.

No ale działam.

39
I tak, to ja, ale nie wiem czy jestem NAJWIĘKSZYM fanem, ale zdecydowanie polubiłem ten podcast.

Zaraz, bo tutaj się chyba robi kolejka do fana numer 1, gdyż jedna z podcasterek mówi, że wychowała się na giełdzie komputerowej w Katowicach.

Długo by pisać, ja też się tam wychowałem. I tam nie było wiele dziewczyn. Może jedna na 20 facetów/chłopaków.

Ja zaczynałem, gdy giełda była jeszcze w tym niskim domu kolejarza, czy coś z koleją, no za przejazdem. A później gdzieś to przenosili, to już nie dla mnie.

Pamiętam, jak weszło prawo autorskie, to na listach się pokazywało gry i płaciło, a później płyty przynosił jedenastolatek, który nie może zostać o nic poważnego oskarżony. Coś jak z narkotykami w USA.

Good times.

Panie są świetne, analizy ich osobowości nie będzie, nie ma co analizować, można prawie wyłącznie chwalić, chociaż mam kilka spostrzeżeń merytorycznych, ale to już innym razem.

Kurde, ale mam teraz głupie myśli, moja dziewczyna to się bardziej plumkaniem na pianinie interesuje, a z taką geekówną co się na katowickiej giełdzie wychowała, to chętnie bym powspominał, może jest informacja, że jest zamężna, to bym mnie może mniej kusiło na wymianę wspomnień przy jakiejś kawusi... Przecież ja też ze Śląska jestem, tu są dobre drogi, wszędzie blisko...

40
Uwaga, same kobiety, misiakk niech nie słucha!

Jest też wątek erotyczny

O kurczę, toż to dla mnie raj!

Proszę się nic nie obawiać, analizy będą w nowym, osobnym temacie. O ile w ogóle będą, jeśli to normalne dziewczyny, to nie będzie o czym pisać. Ale normalność z reguły jest przeciętna, a za nieprzeciętnością kryje się to, co mnie interesuje: prawdziwe oblicze, schowane za maską.

Akurat nie miałem czego słuchać przy pracy, zabieram się za słuchanie.

Edit: 12 minut pierwszego odcinka, nie mam żadnych negatywnych uwag dotyczących osobowości tych dziewczyn, przeciwnie, jest sympatycznie i wesoło.

Ale kurwa mam też zespoilowany Rogue One, nawet same później mówią, że trzeba będzie ostrzec w opisie, a nie widzę. No nic wielkiego się nie stało, wielkim fanem SW nie jestem, ale jakby ktoś był a nie mógł iść do kina, bo np. był chory albo mieszka w wypizdowie i nie bardzo go stać na wycieczki do miasta do kina, to taka osoba mogłaby się porządnie wkurzyć.

W komentarzach pod odcinkiem widzę, że nikt nie narzeka, pewnie same geeki słuchają podcastu, które już widziały film, posłucha nie-geek jak ja i się nadzieje.

Strony: [1] 2 3 ... 8