Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - hadxmen

Strony: [1] 2 3 ... 34
1
Xbox One / Odp: [K] xklocka
« dnia: Listopad 22, 2017, 22:04:30 »

2
Dyskusje / Odp: Gran Turismo Sport
« dnia: Listopad 22, 2017, 20:46:44 »
Emiel GT 5 (pięć) :D.

Sport sprawdzę, kiedyś. Niech dodają content!

3
Dyskusje / Odp: Gran Turismo Sport
« dnia: Listopad 22, 2017, 19:32:40 »
To raczej nie exy tego kalibru co GTS:). Zupełnie nie śledziłem ich historii, wymazałem je całkowicie z pamięci.

Co do GT6 to już był spadek formy, o ile pamiętam gra nie przyjęła się świetnie u graczy. Na GT5 czekaliśmy jak na mesjasza.

4
Dyskusje / Odp: Gran Turismo Sport
« dnia: Listopad 22, 2017, 18:31:10 »
Właśnie jest co się dziwić, bo GT prawie zawsze sprzedawało się świetnie. GT4 na PS2 to był fenomen sprzedażowy o ile mnie pamięć nie myli.

A tu mamy pierwszą część serii na PS4 - konsoli, na której przecież brakuje dobrych samochodówek. Xbox One miał do tej pory kilka części FM i FH. PS4 miało średniego Drive Cluba.

Mam nadzieję, że "Sport" oraz gra jako usługa odbije im się mocną czkawką.

5
Dyskusje / Odp: Gran Turismo Sport
« dnia: Listopad 22, 2017, 17:53:31 »
angh - szkoda, że zmarnowali czas na te pseudo wsparcie dla VR, kiedy w tym czasie mogli zaprojektować lepszą kampanię.

A zaczynają robić coś koło kampanii, bo chyba sprzedaż nieco zawiodła Sony - widzieliście exa, który został przeceniony prawie o połowę w takim czasie od premiery?

6
Xbox One / Odp: [K] xklocka
« dnia: Listopad 21, 2017, 19:44:48 »
Xboxa One starego sprzedałem jakoś rok temu naszemu forumowiczowi za jakieś 500zł, wygrał licytację. Na dysku zostawiłem kilka (naście?) grubych gier.

Nie polecam się frajerować i płacić więcej, bo jesteśmy przed czarnym piątkiem, Blue podsunął kilka dobrych ofert. Biorąc nówkę z dwoma grami to spokojnie te gry można często pogonić za minimum 150zł/szt, a mamy gwarancję zarówno na sprzęt, jak i taką, że sama konsola jest dużo więcej warta. 500+ za fata dziś to zdzierstwo.

7
149 zł to bym może za jakiegoś lootboxa dał, ale tak za samą grę? Zdzierstwo!

8
Dyskusje / Odp: Zapomniane produkcje, w które warto zagrać nawet dziś
« dnia: Listopad 19, 2017, 11:48:55 »
Ja nigdy nie grałem w JA, choć nasłuchałem się dużo dobrego o starych częściach. Kaczor podpowiedz jaką poleciłbyś laikowi. Nie umiem w takie gry grać, więc zależy mi na możliwości odpalenia poziomu trudności dla debili.

9
Dyskusje / Odp: Zapomniane produkcje, w które warto zagrać nawet dziś
« dnia: Listopad 19, 2017, 11:19:11 »
Rudy_rydz - na czym grałeś w tego Colina? Na PC? Pamiętam, że na PS2 dużo przyjemniej mi się jeździło. Sterowanie na PC było udziwnione. Dla mnie  4 ma najlepszy model jazdy z tych klasycznych części.

10
Dyskusje / Odp: Observer
« dnia: Listopad 18, 2017, 23:15:21 »
Zagraj w końcu!

11
Dyskusje / Odp: Zapomniane produkcje, w które warto zagrać nawet dziś
« dnia: Listopad 18, 2017, 23:08:32 »
Wracając do tematu ścigałek, uwielbiałem WRC od twórców DriveCluba/Motorstorma. To zdecydowanie moja ulubiona seria od nich, w którą nawet dziś można z przyjemnością zagrać, zwłaszcza, że to jedna z ładniejszych gier na PS2.

Odpalcie sobie video, rozwalił mnie oznaczony niżej moment.
https://youtu.be/eMnP0XW463c?t=10s

Miazga, zupełnie o nim zapomniałem (pamiętam zwierzęta wyskakujące na jezdnie w polskim Xpand Rally :)), ale to jednak nowa jakość.

12
Dyskusje / Odp: Star Wars Battlefront II
« dnia: Listopad 18, 2017, 19:23:23 »
Gra na zrzutach wygląda gorzej niż w rzeczywistości, zwłaszcza przez TAA. W ruchu wygląda obłędnie wprost. Wszystkie problemy wizualne naprawili po becie, dali możliwość wyłączenia filtrów (przynajmniej na PC), nie ma pop-upu jak na PS2 już.

13
Ta drama to coś absolutnie cudownego, wymknęła się całkowicie spod kontroli. Szkoda,  że nie ma możliwości oceniania gry jak na Steamie, bo skończyłaby na czerwono. Branża gier to jedna z nielicznych, w których zasada- nie wazne co, ważne by mówili po prostu nie działa.

Łatkę mają przypiętą cudowną, ponownie wrócili do poziomu szamba. Oczywiście Battlefronta sprzeda się sporo, bo to Star Wars, ale jak chyba każdy - jestem pewny, że mniej niż przed dramą. Pewnie odbiją sobie w lootboxach.

Dali nauczkę innym, że nie warto przeginać.

14
Sprzedam, kupię, zamienię... / Odp: [S] IPhone 6 16 GB
« dnia: Listopad 15, 2017, 23:42:08 »
Ceny 6 bardzo poszły w dół, a twój chyba jest w jeszcze gorszym stanie niż mój. Ciężko będzie, ale polecam OLX, wylęgarnia debili - zarówno tych zawracających dupę chcących się zamienić za dwa kg ryżu, jak i takich, którzy wezmą drożej używkę niż nówkę można dorwać ;).

15
Po godzinach... / Odp: Co interesującego dzisiaj znalazłeś?
« dnia: Listopad 15, 2017, 23:35:44 »
Ja wezmę na cel ten rosyjski, ale to po książce. Dla mnie akcja nie musi być szybka, lubię czasem obejrzeć coś mało intensywnego, ale dającego do myślenia. Książka mnie ciekawi jak diabli, choć nie znoszą SF.

16
Dyskusje / Odp: Need for Speed Payback
« dnia: Listopad 15, 2017, 23:34:02 »
Wszyscy myśleli, że walka o tytuł gry roku będzie rozgrywać się między Zeldą a Mario, ale dziś chyba nikt nie ma wątpliwości - konkurencja w postaci Battlefronta 2 i Paybacka definitywnie rozwiała wszelkie wątpliwości między jakimi grami nadal toczyć się będzie bój!

17
Dyskusje / Odp: Zapomniane produkcje, w które warto zagrać nawet dziś
« dnia: Listopad 15, 2017, 22:34:01 »
Tekstury lepsze niż na idTech :). Mnie rozwaliły odbicia w Hot Pursuit 2 o którym pisałem, później może podeślę zrzut. Normalnie realtime w grze z 2002 roku.

18
Dyskusje / Odp: Zapomniane produkcje, w które warto zagrać nawet dziś
« dnia: Listopad 15, 2017, 22:13:39 »
MP1 niedawno skończyłem na ajponie, ciągle daje radę. MP2 wygląda zaskakująco dobrze, efekty nawet dziś dają radę, a w dniu premiery to musiał być kosmos.

19
Dyskusje / Odp: Zapomniane produkcje, w które warto zagrać nawet dziś
« dnia: Listopad 15, 2017, 21:36:57 »
Ja mimo mojego popierdolenia na punkcie aspektów technicznych uwielbiam absolutnie erę PS2. Lubię tą toporność, umowność, klimat. To była zawsze moja konsola marzeń i kiedy położyłem na niej łapska to rzeczywiście okazała się najlepszym sprzętem growym w moim życiu (na drugim miejscu Xbox 360:)).
Tylu klasyków co PS2 nie ma inny sprzęt.

Planuję kiedyś sprawić sobie jakiś porządny TV CRT ok 21 cali i do tego PS2.

20
Dyskusje / Zapomniane produkcje, w które warto zagrać nawet dziś
« dnia: Listopad 15, 2017, 21:29:45 »
Brakowało mi tu miejsca, w którym można by pogadać o grach, o których nie rozmawia już nikt - tytułach zapomnianych, często niemedialnych i niebanalnych, ale ciągle grywalnych.
Można dzięki temu powspominać, przypomnieć, a i zapoznać się z niektórymi tytułami.

Wiem, że na forum nie ma wielu archeologów, ale może znajdzie się parę osób, które lubią zagrać czasem w starsze gierki. Jeśli jest coś nie tak to temat oczywiście do wywalenia, albo przeniesienia.

Myślałem o tym temacie już dawno temu (ogrywając choćby świetne Eternal Darkness czy bawiąc się pierwszy raz z serią Onimusha), ale dopiero NFS Payback po części skłonił mnie do powrotu do przeszłości.
Chciałem sobie przypomnieć jak wyglądała ta seria w czasach prawdziwej świetności, kiedy to EA wyznaczała trendy (dziś też wyznacza, ale kurwa inne) mając w rękach sporo asów.

Po zagraniu w Payback aż musiałem sobie przypomnieć jak wyglądał kiedyś NFS bez absolutnie dennej i wymuszonej fabuły, modelu jazdy tak banalnego, że kiedyś nadawałby się co najwyżej do salonów Arcade, poziomu trudności wymuszającego na graczu wygrywanie tych samych wyścigów w kółko, albo ładowania kasy bez końca (do tego przeznaczony jest oddzielny temat). Że im nie jest nawet wstyd tego, co zrobili z tą marką...

Pamiętacie Hot Pursuit 2? Gra w Polsce została zapamiętana jako średniak, początek końca marki, ogromny krok wstecz względem Porsche Unleashed. Po części było w tym dużo racji - nie wiem czy pamiętacie, ale kilka lat temu EA bardzo lubiło tworzyć dwie kompletnie różne gry pod tym samym tytułem na różne platformy. I ofiarą tego rozwiązania był właśnie m.in. NFS: HP2. Niestety, dzięki temu pamiętamy głównie średnią i popularniejszą u nas edycję PC/GCN/Xbox zamiast doskonałego wydania na PS2 (metacritic 89% z 31 recenzji!).Wystarczyło mi dosłownie 5 minut, aby przypomnieć sobie jak fantastyczna to była produkcja i pomimo oczywistych braków technicznych o ile jest lepsza od aktualnie serwowanej nam przez EA papki. Hot Pursuit 2 to kwintesencja wszystkiego co było najlepsze w klasycznych NFSach. Mamy tu rozbudowany tryb kariery (oczywiście zarówno jako pirat drogowy, jak i policjant; oprócz tego mamy tryb 'mistrzostw' - serii wyzwań bez udziału policji), w którym z praktycznie każdym wyścigiem odblokowujemy kolejne trasy i auta (brakuje elementów losowości, ekhm). Poziom trudności rośnie proporcjonalnie do postępów, często kluczem do wygranej jest zapamiętanie trasy. A te są obłędne - zróżnicowane, pełne skrótów, niebezpiecznych zakrętów. Gra jest bardzo dynamiczna, pościgi dają mnóstwo frajdy. Odpaliłem dosłownie na chwilę, a 1/3 trybu dla pojedynczego gracza już za mną;). Zaskakująco daje radę również model jazdy - kilka klas lepszy od tego co mamy w serii dzisiaj.

Gra raczej na pewno odrzuci graczy wychowanych na Undergroundzie+, którzy nigdy nie mieli przyjemności szarpać klasycznych części NFS, ale dla innych może być całkiem ciekawym powrotem do przeszłości. Graliście, pamiętacie?

21
Po godzinach... / Odp: Co interesującego dzisiaj znalazłeś?
« dnia: Listopad 15, 2017, 20:06:42 »


Nie znałem Solaris - ani książkowego oryginału Stanisława Lema, ani żadnej adaptacji filmowej. Szczerze nie miałem pojęcia, że takie dzieło w ogóle istnieje. A tu jak się okazało wiele elementów tych utworów było inspiracją dla jednej z ważniejszych gier w jakie grałem, czyli Silent Hill 2. Niektórych podobieństw nie da się ukryć, a wydają się wplecione idealnie. Koniecznie muszę zapoznać się z książką, może wezmę się też kiedyś za film. Polecam zobaczyć tym, którzy znają historię z SH2.

Przy okazji polecam kanał na YT, bo gość jest świetny.

22
Dyskusje / Odp: Need for Speed Payback
« dnia: Listopad 11, 2017, 14:29:07 »
Ja ciągle nie mogę się doczekać systemu płacisz/czekasz za naprawę auta i paliwo w grach AAA. Jesteśmy coraz bliżej.

Payback to średniak totalny, nie wyróżniający się niczym szczególnym. Dzięki mikropłatnościom, które nie są już tak opcjonalne (żadna część NFS nie wymagała grindu....), koszmarnie słabej polskiej wersji (której na PC nie da się oczywiście zmienić w naszym regionie na inną niż rosyjska...), dennej i niepotrzebnej fabule, zabezpieczeniu antypirackim, które na 99% powoduje problemy z wydajnością - jest to pierwszy NFS od lat, którego prawdopodobnie nie kupię nigdy i dokończę najszybciej w Origin Access.

Ta seria to dla mnie coś w stylu guilty pleasure - proste, szybkie, arcadowe ścigałki praktycznie zawsze ładne graficznie, nie wymagające większego skupienia (oczywiście wyłączając Shifty, które były całkiem wymagające, czy też Prosche Unleashed z całkiem przyjemnym, lekko symulacyjnym charakterem). Bywały części lepsze i gorsze, ale zawsze bawiłem się nieźle. Jednak nie dam z siebie robić debila i Payback na razie całkowicie olewam. Plus taki, że na konsolach można zagrać i pogonić, ale też nie będzie mi się chciało tak bawić.

23
Dyskusje / Odp: Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy
« dnia: Listopad 10, 2017, 17:54:33 »
LG to nie tylko bieda HDR, ale i bieda 4K. Nie polecam, ale za tą cenę można jeszcze zakup przemyśleć jak komuś zupełnie nie zależy na jakości.

24
Dyskusje / Odp: ARK Survival Evolved
« dnia: Listopad 08, 2017, 18:01:41 »
Nie wiem czy to tylko ja, ale ta gra wygląda wprost żałośnie, niezależnie od platformy. Na Xbox One wygląda jak gra na Androida, na Xbox One X jak tytuł z poprzedniej generacji bez VSynca.

25
Dyskusje / Odp: Grand Theft Auto V
« dnia: Listopad 05, 2017, 21:43:29 »
Okropny mod. Zdecydowanie bardziej wolę NVR.

26
Dyskusje / Odp: Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy
« dnia: Listopad 05, 2017, 21:38:36 »

27
Dyskusje / Odp: Wolfenstein: The New Order
« dnia: Listopad 05, 2017, 09:56:06 »
Ten ostatni screen to można z The Division pomylić !!1!

28
PC, MAC / Odp: PC gaming - mózg rozjebany
« dnia: Listopad 04, 2017, 23:46:34 »
Mi również od day1 działa wyśmienicie.

29
Dyskusje / Odp: Need for Speed Payback
« dnia: Listopad 03, 2017, 17:06:32 »
Polska wersja boli bardzo, wykręca uszy.

1440p60 Ultra. Jak chcecie zobaczyć stutteringi to polecam wyścig w mieście. Przycinki/frame-skipping pojawia się wraz z nagłym wzrostem obciążenia procesora, więc pewnie Denuvo effect. Powtórka z AC Origins.

PS. Na filmiku widzę stutter nawet w 60FPS, podczas gry nie istnieje. Jedynie jak są spadki klatek, takie delikatne przeskoki przy zużyciu proca ~80% to są problemy. Poza tym płynność jest idealna.

30
Dyskusje / Odp: Need for Speed Payback
« dnia: Listopad 02, 2017, 21:12:36 »
Mi się bardzo podoba - gra dużo fajniejsza niż takie The Crew i dla mnie najlepszy NFS tej generacji. Jeździ mi się banalnie, ale bardzo przyjemnie - model jazdy przypomina mi NFS z czasów Undergroundów.
Graficznie rzeczywiście dość średnio - tzn. gra jest ładna, ale nic poza tym. Świat jest całkiem spory jak na tą serię, wydaje się nieźle zaprojektowany.

Fabularnie - dno, polska wersja bez możliwości zmiany języka - dno - takie combo dno do kwadratu.

Wymagania ma dość z kosmosu jak na to jak wygląda - GTX1080 nie wyrabia do końca na Ultra w 1440p, po zejściu z detalami niżej jest niewiele lepiej - 1070 pewnie poradzi sobie w 1080p, wolę nie wiedzieć jak słabsze karty. Zużywa +10GB RAM, mój i7-6700 śmiga na 50-70% więc też nieźle go męczy. Dodatkowo gra ma przycinki podczas intensywnych wyścigów i pościgów, których nie udało mi się wyeliminować. Nie ma tragedii, ale nie podoba mi się to wcale.

Cóż, gdyby nie Forza Horizon, która zawiesiła poprzeczkę ekstremalnie wysoko grę kupiłbym pewnie na premierę, a tak nie czuję, że jest tego warta - poczekam jak będzie za 70, max 100zł, albo jak dodadzą ją do Accessa. Bawię się dobrze, ale nie na tyle, aby wyłożyć ponad 200zł - nie powaliło mnie (stawiam, że kampania zajmie 10-15h).

Osoby lubiące arcade powinny być zadowolone. Gra jest dużo łatwiejsza niż poprzednia część (czołowe zderzenia nie powodują kraksy), AI dalej jedzie jak po sznurku, zaprogramowane tak, aby nie oddalić się za bardzo od gracza, ale też nie dać mu łatwo przegrać.
 
Pierwsze wrażenia to takie naciągane mocno 8/10. Za karty i mikrotransakcje 7.

31
Dyskusje / Odp: Wolfenstein II: The New Colossus
« dnia: Listopad 02, 2017, 20:22:56 »
To ja niepotrzebnie odpłynąłem, chciałem jak dziecko podnieść trochę psxowi ciśnienie, a zachowałem się jak jeszcze większy kretyn.

Ja pograłem trochę z szera i kupuję na 100%, na razie nie odpalam - muszę tylko dojść do siebie z finansami po zmianie pracy. Gra jest fantastyczna, ale racja, że FPSy to dziś zazwyczaj miernoty, a często jak już to średniaki + w singlu.

32
Dyskusje / Odp: Wolfenstein II: The New Colossus
« dnia: Listopad 02, 2017, 19:00:25 »
Hahaha widzę, że zupełnie na temat, dyskusja się trzyma :), ale wierszyk udany.

33
Dyskusje / Odp: Wolfenstein II: The New Colossus
« dnia: Listopad 02, 2017, 18:47:42 »
Przemyślę to :).

34
PC, MAC / Odp: Assassin's Creed Origins
« dnia: Listopad 02, 2017, 17:44:46 »
No AC jest tak zoptymalizowane, że pewnie i9 by zajechało. I Simplexing nie śmiej się, bo zobaczymy jak u ciebie będzie. :p
Na procu mam taktowanie 4,2GHz (OC z 3,6GHz + turbo) z custom biosem, więc to prawie jak K :).

35
Dyskusje / Odp: Wolfenstein II: The New Colossus
« dnia: Listopad 02, 2017, 17:43:14 »
Więc może przejdź do tematu z Destiny, a nie spamujesz tutaj? Nikt raczej nie chce czytać twoich kretyńskich postów na temat The Old Blood i Destiny w temacie o New Colossus.

36
PC, MAC / Odp: Assassin's Creed Origins
« dnia: Listopad 02, 2017, 17:40:37 »
Dziękuję ci Ubi za patcha, kurwa. Niektórzy raportują lepszą wydajność, u mnie jest gorzej niż było. Nie trzymam stabilnego framerate nawet w 40FPS, zużycie proca podnioslo sie do 90-100%. Masakra.

buforuje się

Gra cały czas czka. Na filmiku nie wygląda to aż tak irytująco jak jest w samej grze.

37
Dyskusje / Odp: Wolfenstein II: The New Colossus
« dnia: Listopad 02, 2017, 17:15:40 »
Jakby dodali lootboxy, multi i mikropłatności, bohatera geja zakochanego w naziście oraz new game + z czarnoskórą nazistowską feministką to byłby to bestseller, a tak PSXfanowi zostały tylko pokemony.

38
Dyskusje / Odp: Wolfenstein II: The New Colossus
« dnia: Listopad 02, 2017, 16:19:28 »
To zupełnie jak nasz stosunek do twojej obecności na forum :D
PS. Nawet nie ma żadnego wyjątku.

39
Dyskusje / Odp: Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy
« dnia: Listopad 01, 2017, 22:33:27 »
1. Można zamówić jednorazowo produkt ze zniżką.
2. Zamówić musi osoba, do której przyszedł mail.
3. Spokojnie można zamówić za pobraniem (ok 20zł kurier) albo z odbiorem w markecie za free (jeśli market ma sprzęt na stanie - jeśli nie to trzeba zapłacić, albo wziąć kuriera).

Moja zniżka już wykorzystana.

40
Dyskusje / Odp: Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy
« dnia: Listopad 01, 2017, 17:09:19 »
Ja jeszcze się zastanawiam, zwłaszcza że są raty 0.
Iphone 8 korci jak diabli:).

Strony: [1] 2 3 ... 34