Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - snok360

Strony: [1]
1
http://konsole.cenega.pl/

No to ciekawe czy dadzą cenę sugerowaną, bo jakoś nie wierzę że miesiąc przed premierą największej gry w ich portfolium zapomnieli dodać cenę sugerowaną...

Edit: mam jeszcze pytanie, czy muszę się rejestrować w tej całej kompanii graczy jeszcze raz czy wystarczy że prześlę im paragon z gry i oni wyślą kod zniżkowy?

2
Mam pytanie odnośnie GTA 5 i muve.pl - jak to jest z tą promocją gra za 50% ceny, pamiętam że kupowałem na premierze Batman Arkham City za 120 zł na konsole i jak to jest teraz, czy nadal jest ta promocja, a jeśli tak to jeśli zamówię na ten sam adres ale na innego domownika to mi wyślą?

3
Sprzedam, kupię, zamienię... / [s] Soundtrack z gier
« dnia: Lipiec 03, 2012, 20:50:26 »
Witam. Mam do sprzedania cyfrowy soundtrack z gier Terraria, Plants vs Zombies, Fastfall, Ilomilo, Frozen Synapse w zamian za doładowanie mi konta Paypal za kwotę 1 zł. Wiem, że dość nietypowa oferta, ale chcę sprawdzić czy mogę wypłacać pieniądze z mojego konta Paypal.
Email Paypal wyślę w PW.

4
Xbox 360 / Problem z kupnem Xbox live gold
« dnia: Marzec 06, 2012, 22:18:10 »
Witam. Na konsoli pojawiła mi się promocja na konto gold 6 zł za 2 miesiące. Wszystko pięknie, tylko podpiąłem swoją kartę (bzwbk - karta internetowa) do konta i raz mi wywala błąd 80190848, a raz żebym usunął kartę i dodał nową. Dodam, że bez problemu przyjmuje mi ją Steam, Google i Appstore, więc nie wiem w czym problem. Miał ktoś może coś podobnego?
PS.W ustawieniach płatności na Xboksie pisze, że karta jest przyjęta  :P

Strony: [1]