Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - TurboGad

Strony: [1]
1
Dyskusje / A Plague Tale: Innocence
« dnia: Kwiecień 25, 2019, 11:20:55 »


Zakładam wątek, gdyż (ponieważ) premiera w ten sam dzień co Rejdż 2 - 14 maja, czyli już za dwa tygodnie "z hakiem". Wedle zapowiedzi opowieść ma być wielce emocjonalna (wierzę). Gameplay to skradanie i "survivalowe łamigłówki" - protagoniści, siostra z młodszym bratem (kierowanym przez SI), ale na gameplayach widać w pewnym fragmentach też drugiego szczyla, mają przejebane po całości, bo akcja dzieje w czasie czarnej śmierci...we Francji...czyli na zarazę nakłada się jeszcze wojna stuletnia. Głównym zagrożeniem są hordy szczurów, które trzeba odganiać ogniem i/lub manipulować nimi żeby pożarły wrogich Anglików czy tam innych maruderów dybiących na życie rodzeństwa (w przypadku siostry to chyba na ciało, nie żywot, by dybali, no ale...). Na moje oko to wygląda to obiecująco.

Info z "głównej" o osiągnięciu "złotego" statusu. - są zwiastuny

Lista trofików.

2
Dyskusje / We Happy Few
« dnia: Lipiec 09, 2018, 10:16:24 »
Premiera za miesiąc, a nie widzę żeby był dedykowany wątek. Gra mnie obchodziła średnio-wcale aż do momentu jak pojawił się cyfrowy pre-order w Xbox Store za ok. 200 PLN. Zdziwiło mnie to, bo wcześniej sądziłem, że to projekt o skali zbliżonej do tej gry o somsiedzie z piekła rodem niż do pełnowymiarowej produkcji, choćby klasy AA. Uznałem, że musieli to nieźle rozbudować i się nie myliłem:

https://www.gameinformer.com/interview/2018/07/05/we-happy-fews-creators-discuss-how-and-why-the-game-has-changed-so-much

Czyli gra na kilkanaście godzin, bardziej linowa, fabułą i eksploracja na pierwszym miejscu, survival zepchnięty na drugi, czy wręcz trzeci plan (ale ma po premierze być jakiś tryb wyzwania, podobny do tego co było w early access).

3
Spotkania / Spotkanie forum (starego i nowego) na Śląsku
« dnia: Maj 22, 2016, 23:19:05 »
Mieliśmy spotkanie forumowe w prastarym polskim grodzie o nazwie Krakau (  ;D ) i fajnie. Jednak z racji tego, że nie wszyscy forumowicze pochodzą z Małej Polski, ale też m.in. ze Śląska, to dobrze by było jakby spotkania odbywały się też w tym województwie, zwłaszcza, że małopolska reprezentacja z forum miałaby blisko, podobnie jak opolska i łódzka (o ile istnieją). W związku z tym (i póki Śląsk jest jeszcze częścią Polski, a nie Reichu :v) oficjalnie zakładam temat mający służyć zorganizowaniu forumowej imprezy w najludniejszym województwie.

Jako wstępny termin proponuję czerwiec, a jako lokalizację...no i tutaj jest pies pogrzebany. Naturalnie, pierwszą rzeczą jaka przychodzi na myśl jest stolica regionu, czyli Katowice, do których z Krakowa i innych miast w miarę łatwo dojechać i w którym na pewno są jakieś game puby (nie zapominajmy jaki jest motyw przewodni naszego forum!). Jednakoż, na spotkaniu starego forum w październiku 2015 padła propozycja imprezy w innym śląskim mieście - moim, które tak na prawdę śląskie to jest tylko nominalnie, bo:

"Jest tako kraino, kaj hanysów ni mo, za to goroli jest w chuj, ta kraino to Joszczymbi-Zdrój"

Jeśli chcecie zakosztować takich atrakcji jak wizyta w oryginalnej górniczej mordowni, oględziny zabytkowych miejsc, takich jak parking przed JSW, gdzie ponad rok temu górnicze roszczenia zderzyły się z gumowymi kulami lub budynek, w którym mieścił się sklep z bronią napadnięty w latach 90 ubiegłego wieku, to zapraszam. Chętnie ugoszczę, ale moja noclegownia pomieści tylko parę osób...na podłodze  ;D Z drugiej strony niedaleko mnie znajdują się dwa hotele i jeden hostel...

Niemniej jednak zachęcam innych śląskich forumowiczów do formułowania propozycji miast, w których można by się spotkać i po którym to spotkaniu dałoby się zapewnić nocleg lub metodę powrotu dla wszystkich forumowiczów-imprezowiczów.

4
Xbox One / MGS V: Ground Zeroes + DLC
« dnia: Kwiecień 01, 2014, 14:35:21 »
Najnowsza para-gra od samego mistrza Kojimy!!! Stan w zasadzie idealny, w zestawie DLC do Phantom Pain (kiedy już gra się ukaże). Cena: 60 PLN (koszt wysyłki listem poleconym w porządnej kopercie wliczony!)!!!1111one.

PS Byłbym zapomniał - jak to piszą na Allegro: "serdecznie polecam!"  ;D

5
Xbox One / Sprzedam FIFA 14 (wersja cyfrowa)
« dnia: Listopad 28, 2013, 18:00:04 »
Do sprzedania mam kod na grę FIFA 14 (otrzymany w ramach bundla z konsolą) do pobrania na Xbox One z Live (10,5 GB zajmuje download). Przy zakupię wysyłam nie tylko kod na samą grę, ale też na "FIFA Launch Pack" (nie udało mi się ustalić co ten dodatek zawiera, chyba chodzi o "monety", za które gracz może kupić bardziej elitarnych piłkarzy do swojego wirtualnego zespołu). Kod wyślę kupującemu na maila i/lub (wedle życzenia) w postaci PW po wpłynięciu pieniędzy, ale na życzenie mogę też wysłać kartę zawierającą oba kody drogą pocztową. Proszę o kontakt poprzez PW.

Cena: 150 PLN.

6
Dyskusje / Army of Two: The Devil's Cartel
« dnia: Sierpień 23, 2012, 14:53:17 »


Grę zapowiedziano, zwiastuny i nawet gameplaye się pokazały, a wątku nie ma. Stwierdziłem, że trzeba to nareperować.
Poprzednie części mi się podobały. Doceniam to, że w pierwszej odsłonie twórcy próbowali jakoś zabrać głos w sprawie nasilającego się zjawiska jakim jest rozwój korporacji wojskowych, a w drugiej zobrazować konsekwencje decyzji w czasie kryzysu i przybliżyć kwestię odpowiedzialności. Były to próby niespecjalnie udane, ale mam nadzieję, że tym razem się uda i gra nie tylko będzie bardzo dobrą strzelanką TPP, ale też w ciekawy sposób poruszy problem rozbuchanej przemocy w północnym Meksyku.

Wedle zapewnień jednego z twórców humor znany z poprzednich częsci wróci (chyba z poprzedniej, bo IMO w The 40th Day to prawie go nie było), ale będzie bardziej stonowany. Koniec z żółwikami i przerysowanym "bro-ismem".
Gra działa na Frostbite 2, tworzy ją Visceral (oddział z Montrealu, pewnie złożony z dawnych pracowników EA Montreal, twórców poprzednich AoT), premiera (póki co) w marcu 2013. 

Salem i Rios pojawią się jako NPCs, ale nowi bohaterowie (na razie znani tylko jako...Alpha i Bravo) prezentują te same archetypy: jedne jest bardziej żołnierski i szlachetny, drugi to kowboj, któremu nie do końca po drodze z dyscypliną. 

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=qGiMeNt653M
Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=d8VIquCD85Y (HUD rodem z BF3 czy MoH mogli by sobie darować).

7
Mnie irytują wielcy patrioci, którzy pozatykali na autach flagi polskie, nawiązujące swoim wyglądem do II WŚ (godło w górnej części) z okazji nadciągającej piłkarskiej fety (którą gardzę i która mnie wpienia za każdym razem kiedy pomyślę jakież to debilne marnotrawstwo publicznego gorsza. Igrzysk już mamy dość, chleba ciągle brak, uwagi od drugiego już pierwszym nie da się odwrócić i nie dało się już w 2007).  Ciekawe ilu z tych "husarów" (niektórzy mają po dwie flagi zamontowane do tylnej pary drzwi) wywiesza flagę na 2 i 3 maja? Żeby nie było: patriotyzmem zakrawającym na nacjonalizm/szowinizm i polegającym na naiwnym i podszytym tęgą ignorancją oraz hipokryzją (bo innym zarzuca się to samo) wyolbrzymianiu czynów swoich przodków też gardzę.

Chętnie zobaczyłbym miny tych piłkarskich patriotów kiedy nasze "orły" dostaną sromotny wpier@#l od przeciwników lub kiedy dzicz zwana kibicami rozwali im szybę w aucie.

Mam nadzieję, że budowlana fuszerka znowu da o sobie znać kiedy ta cała hucpa się zacznie i strop nad jednym z wejść znowu się zawali, najlepiej zaraz przed Platinim lub innym piłkarskim bonzem jego pokroju na oczach wszystkich telewidzów.   

Rzekłem...teraz mnie zjedzcie, smacznego.

8
Po godzinach... / Perfumy, zapachy, kosmetyki
« dnia: Maj 14, 2011, 10:16:07 »
Zapach Hugo Boss Energise - 128zł - jeszcze nie miałem a wydał się ładny.


W istocie, jest ładny, ale niektórzy mogą go uznać za zbyt...charakterystyczny, w sensie: ciut za mocny i mało "dyskretny".

Strony: [1]