Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - AlexW

Strony: [1]
1
Ania Keller ma 24 lata i jest świeżo upieczoną magisterką. Mieszkamy razem niecały jeden rok, razem jesteśmy prawie dwa, a znamy się około trzy. I tak właśnie raz-dwa-trzy zakochaliśmy się w sobie :) Niestety niedawno między nami zaczęło się psuć ? kłótnie stały się codziennością, a chwile spokoju rzadkością. Co gorsza, zaczęła się coraz dziwniej zachowywać ? milczeć, kręcić się i wykonywać różne bezcelowe czynności. Myśląc, że to jakieś kobiece fanaberie, nie zwracałem specjalnie na to uwagi. Jak się okazuje, zrobiłem głupio. Anka wyjechała do jakiegoś spa i słuch po niej zaginął. Jak kamień w wodę. Staram się na tej stronie zorganizować jej poszukiwania. Jeśli chcesz pomóc, a przy okazji wygrać 10 000 złotych nagrody, dołącz do nich czym prędzej.

Szczegóły na: http://www.gameodyssey.pl/

2
Po godzinach... / Dziewczyna a granie
« dnia: Maj 01, 2010, 16:00:16 »
Maam pytanie: jak wasze dziewczyny "reagują" na wasze granie?

3
Xbox 360 / Awaryjny xBox
« dnia: Kwiecień 20, 2010, 17:37:11 »
Planuję kupić konsolę. Nastawiałem się na xBoxa, ale wyczytałem, że jest strasznie awaryjny. (http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Xbox_360_najbardziej_awaryjna_konsola-28152.html)
Czy rzeczywiście się tak psuje? Jak wygląda sprawa ze sprawnością serwisów itp.?

Strony: [1]