Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Acrid

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
PlayStation 4 / Czy otrzymujesz newsletter od Sony?
« dnia: Kwiecień 03, 2017, 11:57:39 »
Tak z ciekawości. Ja mam wrażenie, że nie otrzymuje wszystkiego, ale trochę spamu jednak wpada i zapewne więcej niż niektórym na forum. Tak jak w przypadku Sony bywa, problem jest znany i dotyczy dużej ilości osób. Niestety nie ma na niego rozwiązania :)

https://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Support/Sign-in-Playstation-newsletter-email-Problem/td-p/46080413
https://www.reddit.com/r/PS4/comments/61g602/how_many_of_you_arent_getting_the_playstation/

Wątek z reddita założony 8 dni temu.

Cytuj
I honestly don't get any emails from Sony besides receipts for purchasing on the store. I have no idea why either

W ciągu ostatniego tygodnia dostalem 3 maile od sony:
-> Kod na motyw za zdobycie platyny w Horizon (zdobywa 22 marca, otrzymane 1 kwietnia),
-> że kwalifikuje się na zwrot pieniędzy za wydanie ~250zł (31 marca),
-> kwietniowe informacje o PS Plus (31 marca), w newsletterze był link do bety GT Sport.

2
Dyskusje / Vikings - Wolves of Midgard
« dnia: Marzec 01, 2017, 11:08:03 »
Cytuj
Vikings - Wolves of Midgard is a combat-focused action RPG set in the shadow of Ragnarok - the end of days. When the Jotan begin to unite the Fire and Frost Giants under their flag in preparation for their march on Asgard, they cross paths with an outcast clan of Vikings called the Ulfung, the Wolf Clan. You arrive from the winter hunts to find your village in ruins and under attack from the Jotun. The old chieftain lies dead in the aftermath of the conflict and only a handful of survivors remain, leaving you to rebuild your home while fighting against the forces of evil that would doom the nine realms to oblivion.

zapomniałem sobie o tym tytule, a tutaj się okazuje, że za ~miesiąc premiera. poczekam sobie na pierwsze recenzje, ale brakuje mi takich gier, więc prędzej czy później na pewno trafi na listę zakupów. Szkoda, że w marcu jeszcze ME, a chwilę później Persona ;) Trzeba prace rzucić.

3
Dyskusje / [E3#2017] Microsoft
« dnia: Luty 15, 2017, 19:15:40 »


Typowy placeholder, ale sami zaczęli!

Cytuj
Przygotujcie się na NAJPOTĘŻNIEJSZĄ informację tego roku. Transmisja na żywo z konferencji #XboxE3 w niedzielę, 11 czerwca, godz. 23:00

zawsze była ~18? nie wspominając, że niedziela ;x chcą przykozaczyć nową maszyną ;)

4
Dyskusje / Greedfall
« dnia: Luty 09, 2017, 11:04:23 »
Nowa gra twórców: Mars: War Logs, Bound by Flame i The Technomancer. Tak że możemy nastawiać się na hit ;) Standardowo RPG.Cytuj
Akcja toczy się na tajemniczej wyspie, odkrytej przez przedstawicieli kilku krajów. Gramy jako neutralny śmiałek, co oznacza oczywiście możliwość przyłączenia się do jednej z frakcji i odciśnięcia swojego piętna na przygotowanym przez twórców świecie.

Fikcyjne miejsce wydarzeń łączy technologię z naturą i potwory z magią, a wszystko to w artystycznym i militarnym stylu XVII-wiecznej Europy.

Focus Home Interactive na swojej corocznej imprezie What's Next zaprezentowało tylko krótki teaser (obecnie niedostępny publicznie) oraz kilka grafik koncepcyjnych, więc brakuje szczegółów na temat rozgrywki. Jak na produkcję Spiders przystało, mowa o towarzyszach do przyłączenia.

Do tego tajemnice do odkrycia oraz kilka zakończeń, w zależności od podjętych decyzji. Możemy postawić na podbój religijny lub stanąć po stronie naukowców, badając nowe minerały i źródła energii.
http://www.eurogamer.pl/articles/2017-02-09-zapowiedziano-greedfall-nowa-gre-rpg-tworcow-the-technomancerhttp://www.greedfall.com/

5
Dyskusje / The Avengers Project
« dnia: Styczeń 26, 2017, 16:13:17 »


Cytuj
Marvel Entertainment and Square Enix announced today a multi-year, multi-game partnership, leading with the reveal of The Avengers project. This newly established partnership pairs the creative minds at Marvel and Square Enix for one of the most powerful alliances in interactive entertainment.

A game based on beloved Marvel heroes, The Avengers project is being crafted by Crystal Dynamics ? longtime developers of the award winning Tomb Raider series ? in collaboration with lauded Deus Ex developer Eidos-Montréal.

The Avengers project is being designed for gamers worldwide and will be packed with all the characters, environments, and iconic moments that have thrilled longtime fans of the franchise. Featuring a completely original story, it will introduce a universe gamers can play in for years to come. More details on The Avengers project and other games will be announced in 2018.

6
Dyskusje / Darkest Dungeon
« dnia: Styczeń 06, 2017, 13:31:33 »Cytuj
Darkest Dungeon to ponura gra RPG z turowym systemem walki, w której eksplorujemy pełne potworów lochy. Podczas zabawy kluczową rolę odgrywa stan psychiczny postaci, powoli ulegający erozji z powodu stresu i strachu, jakie wywołują wyprawy do podziemi.Gra pojawia się w większości GOTY 2016, właśnie mam zamiar rozpocząć z nią przygodę. Jakieś wskazówki?

7
Dyskusje / Najlepszy ficzer z gry wydanej w roku 2016
« dnia: Grudzień 23, 2016, 19:10:26 »
Zbliżamy się do końca roku, czy jakakolwiek wydana gra, bez róznicy w jakiej formie i na jaką platformę posiadała coś, czego nie znajdziesz u konkurencji? Nie było tego wcześniej? Pamiętam jak bardzo jaralismy się 'ficzerem' z Shadow of Mordor (Nemesis System) i to prawdę mówiąć jedyne co tak z marszu przychodzi mi do głowy. Przynajmniej do wydania Final Fantasy XV.

Możliwość robienia zrzutów to nic nowego, mamy tyuły, gdzie świetnie tym trybem można się bawić, wychodzą piękne kadry (Mad Max ftw), które zapierają dech w piersiach. FF XV podszedł do tego od strony, która bardzo mnie urzekła. Co ~40 minut powstaje kilka-kilkanaście ujęć z miejsc w których się znajdowaliśmy, czasem nawet z sytuacji, które nie miały miejsca, ale powiązane są z daną lokacją. Głównie są to selfie bohaterów, ale nie zawsze. Naturalnie są one różne, czasem lepsze, czasem gorsze (plecy, coś zasłonięte, mało wyraźne), ale samo podejście bardzo mi się podoba. Nie jestem użytkownikiem, który specjalnie odpala ten tryb, żeby coś wyczarować, nie mam do tego drygu, a w ten sposób jestem zadowolony i mogę pucować się na lewo i prawo jakie to ładne zdjęcia wyczarowałem.

Tutaj próbki, nie są to żadne spoilery, więc bez nerw. Wybrałem neutralne.(kliknij)

Naturalnie nie jest to coś, co może w jakikolwiek sposób zrewolucjonizować branże. Zapewne nie pojawi się także w żadnym innym tytule. Dla mnie jest to jednak bajer, który bardzo mi się spodobał. Patrząc na to w co grałem w tym roku, nie jestem w stanie wymienić nic innego. Co przegapiłem?

8
Cmentarz / Byłeś w Alpach?
« dnia: Grudzień 16, 2016, 10:07:53 »

9
Po godzinach... / Serialowe Podsumowanie Roku 2016
« dnia: Grudzień 12, 2016, 20:02:39 »
Ktoś chętny na serialowe podsumowanie roku? Best of, Premiery, Powroty, Rozczarowania oraz Odkrycia (coś co już dawno temu miało premierę, ale sprawdziliśmy dopiero w tym roku).

[b]Najlepsze seriale 2016:[/b]
[b]Premiery:[/b]
[b]Powroty:[/b]
[b]Rozczarowania:[/b]
[b]Odkrycia:[/b]

10
Dyskusje / Nex Machina
« dnia: Grudzień 11, 2016, 21:19:36 »


Cytuj
From the collaboration between Housemarque (Resogun, Alienation, Matterfall), and Robotron and Smash TV legendary creator Eugene Jarvis comes Nex Machina, an explosive arcade experience created with competition in mind.

! No longer availableczekam, będzie goty! no i ost <3 synthwave również w modzie.

11
PlayStation 4 / Przejście PS4 -> PS4 Pro
« dnia: Październik 25, 2016, 14:17:23 »
Co należy wykonać przy przejściu PS4 -> PS4 Pro, jeżeli wiemy, że pozbywamy się poprzedniczki? Lista czynności? Prawdę mówiąc nigdy tego nie robiłem, więc nie bardzo wiem, a nie chce nic tam zostawiać.

-> Wszystkie zapisy mam w chmurze, gry cyfrowe mogę ściągnąć na nowo, nie muszę ich przenosić.
-> Wszelkie zrzuty/filmy mogę albo olać, albo zrzucić na pendrive?

Co potem? Jest jakiś piękny guzik, który powraca do stanu fabrycznego, czy trzeba się bawić poprzez jakieś menu serwisowe? Co z samą konsolą, która zapewne jest przypisana do mojego konta? Poprzez www mam ją sobie jakoś usunąć? Gdzie?

O czymś zapomniałem?

12
Dyskusje / Red Dead Redemption 2
« dnia: Październik 18, 2016, 14:59:33 »


Cytuj
Red Dead Redemption 2 will release worldwide in Fall 2017 on PlayStation 4 and Xbox One systems.

An epic tale of life in America?s unforgiving heartland, the game's vast and atmospheric world will also provide the foundation for a brand new online multiplayer experience.

Watch the Red Dead Redemption 2 Trailer at 11AM Eastern on Thursday, October 20th here on Facebook, at rockstargames.com, as well at the official Rockstar Games YouTube and Twitch pages.

13
Cytuj
Steam Code includes: Shadow Warrior 2 Game / Full digital OST / Digital Art book /
Cytuj
The Steam codes for all pre-orders will be delivered straight to your inbox on 13th October when the game releases worldwide.

Zamówiłem sobie winyl z OST, który dotrze do mnie w listopadzie/grudniu. Jak napisali, kod powinny pojawić się w skrzynce 13 października. Ktoś chętny? Z ceną będzie problem, bo steam pokazuje obecnie ~40 ojro, a wiem, że to stanowczo za dużo. Najpewniej się dogadamy.


14
Cmentarz / Co robi Simplex na wygnaniu?
« dnia: Wrzesień 16, 2016, 09:37:15 »

15
PlayStation 4 / PS4 Pro
« dnia: Wrzesień 07, 2016, 21:15:28 »
Czekałem na więcej informacji, jak chociażby faktyczna specyfikacja, ale jak widać nie chcieli tego podać. Pewnie do x h będzie znane. Przynajmniej mam taką nadzieję.

16
PlayStation 4 / Motywy
« dnia: Wrzesień 02, 2016, 08:09:43 »
Trzy darmowe z Dishonored 2

Dishonored 2: Emily and Corvo Dynamic Theme
Dishonored 2: Karnaca Dynamic Theme
Dishonored 2: Throne Dynamic Theme

Podgląd:
https://www.youtube.com/watch?v=R8TNSQNmo50
https://www.youtube.com/watch?v=N5PavglHBWg
https://www.youtube.com/watch?v=2-cBH3wf1Ak

Karnaca jest przyjemna.

A ogólnie prawda taka, że korzystam z domyślnego czerwonego, bo najbardziej mi leży ;) Gdybyście jednak widzieli coś fajnego, darmowego, dorzućcie.

17
Dyskusje / Frostpunk
« dnia: Sierpień 30, 2016, 10:50:39 »
Cytuj
In a completely frozen world, people develop steam-powered technology to oppose the overwhelming cold. Society in its current form becomes ineffective and it has to change in order to survive.

What does this change mean? What is culture when morality stands in the way of existence? Think about how survival may, in the end, leave us different beings. Whether worse, better, stronger, weaker or, last but not least, more or less humane ? that is debatable.

Frostpunk ? developed by the creators of This War of Mine.

Eurogamer podaje, że to PC only.

Cytuj
Frostpunk is a PC-only game for the time being, with a release date of Q2 2017.

18
Dyskusje / Project Awakening
« dnia: Sierpień 21, 2016, 16:31:31 »


https://www.youtube.com/watch?v=pAcD9xISxFA

Cytuj
Cygames announced Project Awakening, a high-end console game, during its Cygames Next 2016 event in Tokyo.

A platform was not announced, but the end of the teaser trailer shown at the event reveals the developer to be Cygames Osaka, which Cygames opened in May 2015 to focus on PlayStation 4 development.

http://gematsu.com/2016/08/cygames-announces-high-end-console-game-project-awakening

19
Dyskusje / Bruce
« dnia: Sierpień 18, 2016, 14:37:33 »


Cytuj
IMGN.PRO is pleased to unveil a new project joining its line-up ? 2.5D platformer Bruce. Orignally announced in 2012 by a Polish developer Tabasco Interactive as Bruce: The Game, it was suspended until further notice. IMGN.PRO has joined its forces with a Danish developer Logic Artists to bring this project back to life.

Setting of the game is inspired by "Sin City" and other film-noir classics. It has comic book style graphic design, reffering to Art Deco and Art Nuveau. Player can expect a lot of brutal fights and mature story.

PC and consoles in 2017!

https://www.youtube.com/watch?v=jB6qpOhhjv8

21
Cmentarz / A Ty jak nazwiesz Gówniaka?
« dnia: Sierpień 12, 2016, 12:26:53 »


edycja: temat naturalnie nie ma obrażać ;)

22
Dyskusje / Furi
« dnia: Lipiec 06, 2016, 11:55:53 »

https://furi.bandcamp.com/
http://store.steampowered.com/agecheck/app/423230/
https://store.playstation.com/
http://opencritic.com/game/2940/furi

Co jak co, ale gra zasługuje na swój temat. Wczoraj sobie przypomniałem, że po raz pierwszy usłyszałem o niej ze względu na OST. Danger, Carpenter Brut czy Kn1ght. Sama śmietanka new retro wave, synth, czy jak to sobie nazwiesz. Wpasowuje się elegancko. W dodatku będzie limitowany winyl!23
Dyskusje / The Surge
« dnia: Czerwiec 17, 2016, 21:36:28 »
Mam dziwne wrażenie, że gdzieś było już o tej grze (chyba newsy?), ale jak na złość nie mogę znaleźć temat? Google, też nie pomaga. Najwyżej się sklei. Wracając jednak do najważniejszego. Kolejna gra Deck13 (znaczy Lords of The Fallen), która ponownie jest Dark Souls podonna, tym razem w sci-fi sosie.

24
Dyskusje / Death Stranding
« dnia: Czerwiec 14, 2016, 04:20:52 »

25
Dyskusje / Spider-Man
« dnia: Czerwiec 14, 2016, 04:09:45 »

26
Dyskusje / Resident Evil 7 biohazard
« dnia: Czerwiec 14, 2016, 04:00:45 »

27
Dyskusje / Days Gone
« dnia: Czerwiec 14, 2016, 03:22:32 »
http://www.youtube.com/watch?v=n95IaELdWDU#ws (Embedding disabled, limit reached)

http://www.youtube.com/watch?v=nRV4WRWwrAk#ws (Embedding disabled, limit reached)

28
Dyskusje / God Of War
« dnia: Czerwiec 14, 2016, 03:10:28 »
http://www.youtube.com/watch?v=CJ_GCPaKywg#ws (Embedding disabled, limit reached)

29
Dyskusje / [E3#2016] Sony
« dnia: Czerwiec 14, 2016, 03:09:27 »
O kurwości, co to się dzieje, same atomówki! :D

30
Dyskusje / Steep
« dnia: Czerwiec 13, 2016, 23:39:28 »

31
Dyskusje / State of Decay 2
« dnia: Czerwiec 13, 2016, 19:52:05 »
http://www.youtube.com/watch?v=_JMJFyXuGUw#ws (Embedding disabled, limit reached)

32
Xbox One / Xbox One S
« dnia: Czerwiec 13, 2016, 18:46:32 »
http://www.youtube.com/watch?v=XuTwtOo88r8#ws (Embedding disabled, limit reached)

Cytuj
Introducing the new Xbox One S. Play the greatest games lineup, including Xbox 360 classics, on a 40% smaller console. Experience richer, more luminous colors in games and video with High Dynamic Range technology. Stream 4K video on Netflix and Amazon Video, and watch UHD Blu-ray movies in stunning 4K Ultra HD. Includes the newly streamlined Xbox Wireless Controller.

Cytuj
Meanwhile, one of the console?s USB ports has been moved to the front for easy access, along with the controller pairing button, and there?s a new built-in IR blaster. One thing has been removed, however: the Xbox One S doesn?t include a dedicated Kinect sensor port. If you want to hook up a Kinect for voice controls you?ll need a separate USB adaptor.

Cytuj
A special, limited edition launch edition of the Xbox One S will be available in early August with a 2TB hard drive for $399. Two standard versions will be available soon after: a 500GB edition for $299, and 1TB for $349.

http://www.theverge.com/2016/6/13/11911184/microsoft-xbox-one-s-announced-price-specs-e3-2016

33
Dyskusje / [E3#2016] Microsoft
« dnia: Czerwiec 13, 2016, 17:57:33 »34
Dyskusje / Berserk
« dnia: Czerwiec 13, 2016, 07:24:22 »


http://www.youtube.com/watch?v=m5w1UlJb-ZY#ws (Embedding disabled, limit reached)

A jednak! Omega Force tworzy musou w świecie Berserka. Najprawdopodobniej ujrzymy w 2017 na PS4/PSV/Steam.


35
Dyskusje / Injustice 2
« dnia: Czerwiec 08, 2016, 15:17:38 »
http://www.youtube.com/watch?v=hX0WA6yIZ7I#ws (Embedding disabled, limit reached)


36
Dyskusje / Agents of Mayhem
« dnia: Czerwiec 06, 2016, 17:21:19 »
http://www.youtube.com/watch?v=kfBOHGWsJWQ#ws (Embedding disabled, limit reached)

Nowa gra twórców Saints Row.

37
Po godzinach... / EURO 2016 + Liga Typera
« dnia: Maj 17, 2016, 20:30:59 »


Wiem, że czasu jeszcze trochę zostało, ale akurat wisi nade mną deadline, także musiałem odpowiednio to wykorzystać 8) Najpewniej na kilka dni przed starem odświeżę i się przypomnę. Pomijając samą ekscytację Euro zachęcam do udziału w lidze typera. Ostatnio bawiliśmy się na Mistrzostwach Świata 2014, które wygrał Emil (archiwum). Czy obroni tytuł?

Rejestracja jest już otwarta. Korzystamy z tych samych zasad co wcześniej, aczkolwiek jeżeli uważacie, że coś powinno się zmienić to słucham. Za dokładnie wytypowany wynik (ilość bramek) - 3 pkt, za wytypowany wynik meczu (wygrana, remis) bez podania dokładnej ilości goli - 1 pkt.

Typer: http://euro2016.kista.pl/
Rejestracja: http://euro2016.kista.pl/wp-login.php?action=register

Hint: Korzystając z http://euro2016.kista.pl/typer/ należy po wpisaniu wyników skorzystać z magicznego guziczka na dole strony (srogi scroll). Niestety to mało intuicyjne.

38
Dyskusje / E3 2016
« dnia: Maj 03, 2016, 12:37:58 »

Cytuj
Electronic Arts will host a press conference on June 12 at 1:00pm (PDT) as part of their own EA Play event.
Bethesda Softworks will host its second press conference on June 12 at 7:00pm (PDT).
Microsoft will host a press conference on June 13 at 9:30am (PDT).
PC Gaming Show will host its second press conference on June 13 at 12:00pm (PDT).
Ubisoft will host a press conference on June 13 at 1:00pm (PDT).

Czego możemy się spodziewać? Najpewniej tony zwiastunów gier, które nie ukażą się w tym czy przyszłym roku (o ile w ogóle), indie czy VR. Mój namiot na pewno jeszcze nie stoi. Aczkolwiek bardzo interesuje mnie Microsoft.

39
Cmentarz / Czy zostawiasz napiwek u fryzjera?
« dnia: Kwiecień 21, 2016, 12:29:03 »


Jak w temacie!

#przedpiatek

40
Dyskusje / Seven
« dnia: Kwiecień 20, 2016, 20:33:38 »


http://www.youtube.com/watch?v=rDB0De7kZU8#ws (Embedding disabled, limit reached)

Cytuj
Seven is a Thief-inspired, 3D isometric RPG, in which you take on the role of a lone traveller. You?re going to explore a nonlinear, sandbox world
- the Empire of Vetrall.

Classic isometric gameplay is going to be redefined. We have created a parkour climbing system that gives you the ability of free-traversing obstacles, of any height, horizontally and vertically.

The quests take place in a "beyond post-apocalyptic" environment created by the minds behind The Witcher 3: Wild Hunt. You can expect difficult moral choices with unforeseen consequences. More to come soon.

Info o grze swego czasu pojawiło się w temacie zbiorczym. Tytuł tworzony jest przez polskie studio Fool's Theory, które zostało założone przez byłego pracownika CD Projekt RED. IMGN.PRO pomaga w dewelopingu.

Gra będzie prezentowana w najbliższy weekend, podczas imprezy PAX w Bostonie.

Strony: [1] 2 3 ... 6