Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - hollowone

Strony: [1]
1
Spotkania / A tak tu po latach zajrzałem
« dnia: Styczeń 28, 2019, 19:14:59 »
.. i ciekaw jestem czy wogóle i czy często/regularnie wchodzą tu jeszcze osoby, które pamiętają jak to się wszystko na tym serwisie i portalu zaczęło.
Jeszcze zanim Toreadowy (Gnypowy) blog zaczał zbierać popularność, jak się te pierwsze artykuły zbierało twórczo po pewnych targach E3 za pomocą ircowych i usenetowych rozmów, gdy wszyscy odkryliśmy, że te konferencje to już w internetach streamują...

Taki sentymentalny trip do 2005 czy 2006 roku w sumie to już sam nie pamiętam jak to już dawno było... anybody?

2
Retro / Stare magazyny o komputerach i grach komputerowych
« dnia: Styczeń 28, 2019, 18:54:58 »
Taki temat bez konkretnej platformy czy gier w tytule, ale w klimacie mam nadzieje.

Od jakiegos czasu przegladam sobie na archive.org archiwa roznych starych magazynow. To ze tam mozna znalezc polskie pozycje jak Secret Service, Gambler, etc.. to jedno.
Zachodnie (angielskie/ amerykanskie) pozycje z lat 80/90tych to dopiero trip.

Jesli kogos ciekawi rekomendacja samych tytulow roznych miesiecznikow to podam takie:
- Byte (Amerykanski, praktycznie od poczatku rewolucji komputerowej, swietnie sie po latach czyta jak w latach 80tych duzo teorii, ktore dzisiaj wdrazamy byly juz wymyslone, np. AI, VR, AR.. tylko troche na takie druty, sznurki oczywiscie)
- Crash (magazyn o grach na spektrum. Polecam aby sprawdzic, tylko po to, zeby wiedziec skad Secret Service zerżnął layouty i strukturę magazynu, nawet z dokładnością co do czcionki.
- Zzap64 analogiczne tylko o C-64.

Ktos z was dotarl do tych pozycji?

3
Pytania, propozycje i sugestie / Recenzje i Felietony
« dnia: Maj 04, 2010, 09:48:02 »
Pytanie do redakcji czy obok Recenzji nie dało by się również w menu wyodrębnić Felietonów aby łatwo na nie trafić jedno- góra dwuklikiem?

Strony: [1]