Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Big_Gun

Strony: [1]
1
Dyskusje / Giermasz CD Projekt
« dnia: Czerwiec 29, 2010, 21:14:51 »
Chciałbym zapytać czy ktoś z forumowiczów był na Giermaszu w zeszły weekend i czy przypadkiem zapamiętał jakie gry były dostępne na Xboxa 360? Następny Giermasz będzie w Krakowie (17 lipca). Zamierzam się wybrać, ale chciałbym wiedzieć na co można być przygotowanym finansowo.

2
Xbox 360 / Gry Arcade a nowa konsola - ciekawy problem
« dnia: Czerwiec 03, 2010, 14:32:33 »
Niedawno padła mi konsola (E74). Postanowiłem kupić nową - Arcade. Ze starej przerzuciłem dysk (20 GB), na którym miałem kilka pełnych wersji gier z Xbox Live. Od tego czasu minęło kilka dni - przez ten czas nie grałem w te gry tylko w "duże" produkcje. Dzisiaj postanowiłem poćwiczyć w Zumę. Odpalam grę - a tu klops - mam tylko wersję próbną!! Zaznaczam, że konsola nie była podpięta do neta (często gram offline). Po podpięciu okazało się, że pełne wersje gier są dostępne do grania (nie musiałem ich ponownie ściągać ani nic z tych rzeczy). Po odpięciu neta dalej mam dostęp tylko do wersji próbnych. Na starej konsoli ten problem nie występował - można było używać gier Arcade offline i online. Jak usunąć ten problem?? Macie jakieś pomysły?

Jeszcze jedna rzecz - gry są na dysku w wersji pełnej, ale nie mogę ich uruchomić.

3
Xbox 360 / Xbox 360 - ERROR 73
« dnia: Kwiecień 03, 2010, 13:23:20 »
Mam problem. Wczoraj padła mi konsola - Error 73 - problem z portem Ethernet. Zadzwoniłem na infolinie Microsoftu i dowiedziałem się, że za naprawę muszę wybulić 100 euro (konsola nie ma już gwarancji). Trochę to dla mnie za dużo jak za 3 letni sprzęt, więc postanowiłem podziałać na własną rękę. W necie są poradniki jak spróbować "naprawić" ten błąd poprzez przegrzanie konsoli (blokada wentylatorów). Udało się - konsola zastartowała. Niestety po kilku godzinach znowu miałem ciemny ekran i Error 73. W tej sytuacji zastanawiam się nad zakupem nowej konsoli. Ponieważ zależy mi na zawartości dysku twardego chciałbym kupić wersję Arcade i przełożyć stary dysk. Czy w tej sytuacji zachowa mi się profil gracza i game score?

4
Sprzedam, kupię, zamienię... / KUPIĘ AMIGĘ CD32
« dnia: Listopad 20, 2009, 11:55:30 »
Jak w temacie. Na allegro coś nie mogę jej dostać (zawsze mnie ktoś przebije). Jeśli ktoś chciałby sprzedać to jestem zainteresowany.

5
Retro / Amiga CD 32
« dnia: Październik 30, 2009, 17:30:48 »
Jestem właśnie "na kupnie" zestawu Amigi CD 32. Ponieważ do zestawu sprzedawca dołącza kilkanaście płyt, w tym kilka z kompilacjami gier na Amigę mam pytanie czy ktoś z Forumowiczów posiada takową kompilację i co można na niej znaleźć (oczywiście przy założeniu, że posiada CD 32)?

Strony: [1]