Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - nier

Strony: [1]
1
Dyskusje / Ashen
« dnia: Grudzień 07, 2018, 09:26:24 »
Ashen to osadzona w otwartym świecie i umożliwiająca współpracę gra RPG opowiadająca o losach wędrowca poszukującego miejsca, które mógłby nazwać domem.

Tryb pasywnej współpracy
Podróżując przez rozległy świat Ashen, napotkasz na swej drodze innych graczy w sposób przywodzący na myśl pasywną rozgrywkę wieloosobową z gry Journey. Zadecyduj o tym, co nastąpi dalej ?stawcie wspólnie czoła złu, zaproś ich do swojej drużyny lub po prostu zignoruj ich i idź w swoją stronę.

Rozgrywka w stylu Souls (z haczykiem)
Rozgrywka w Ashen wierna jest grom typu ?souls?, gdzie walka opiera się na umiejętnym operowaniu wytrzymałością, zaś gracze mają za zadanie eskplorację tyle niebezpiecznego, co satysfakcjonująco rozległego świata. Tkwi w tym jednak pewien haczyk ? każda rozgrywka jest jedyna w swoim rodzaju. Nieważne, czy przedzierasz się przez ponure trzęsawiska, badasz zapomniany fiord czy łupisz starożytny pałac ? to, gdzie jesteś w danym momencie, dramatycznie wpływa na dalszy ciąg twojej przygody. Ten świat jest wielki i brutalny, a ty jedynie w nim żyjesz.

Stworzenia + Walka Świat
Ashen pełen jest niebezpieczeństw ? od dzikich stworzeń po agresywnych przeciwków. Obserwuj uważnie otaczający cię świat i jego mieszkańców oraz ostrożnie planuj swoje kroki, a nie miną cię nagrody. Tutejsza fauna i flora jest nie tylko intrygująca, ale i nierzadko zabójcza. Każda konfrontacja ? nieważne, jak z pozoru błaha ? może wiązać się z poważnymi konsekwencjami.

Rzemiosło to podstawa
W miarę, jak spotykać będziesz kolejnych ocalałych, zyskasz możliwość zapraszania ich do swojej osady. Zważ, że nie masz tu do czynienia ze zwykłymi poszukiwaczami przygód ? to potencjalni współpracownicy specjalizujący się w szeregu umiejętności, jak kowalstwo czy zbieractwo.

Fabuła + Ścieżka dźwiękowa
Studio Aurora44 nawiązało ścisłą współpracę z uznanym autorem powieści fantasy, Markiem Lawrencem (trylogia The Broken Empire) oraz zespołem muzycznym Foreign Fields w celu stworzenia niepowtarzalnej narracji i udźwiękowienia na najwyższym poziomie.Zwiastun
http://www.youtube.com/watch?v=aKak8OStnB4#ws

Premiera: Dziś na Xbox One (Game Pass) i PC (Epic Store)

2
Sprzedam, kupię, zamienię... / [S] TV Samsung UE40H6700 LED 3D
« dnia: Październik 29, 2018, 18:42:23 »
Zanim wrzucę na olx.pl może ktoś byłby chętny. Telewizor 40'' z 3D, plus okulary, piloty i pozostałe kabelki. Kupiony pod koniec grudnia 2014 i przez ten cały czas nie było z nim problemów. Odbiór raczej tylko osobisty w Warszawie. Cena 1000zł.

Strony: [1]