Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - LukeSpidey

Strony: [1]
1
Dyskusje / Untitled Assassin's Creed 2020 game
« dnia: Kwiecień 06, 2019, 08:48:47 »
Nowa gra wychodzi w 2020 r. Czekam. Plotki i to raczej pewne głoszą, że nowa odsłona serii zaprowadzi nas do czasów i rejonów Wikingów a gra ma nosić tytuł "Assassin's Creed Ragnarok" lub "Assassin's Creed Kingdom".

Co mogę powiedzieć? Ubi ma wszystko gotowe z poprzednich gier. Na pewno będzie pływanie okrętem tyle, że w nowych warunkach. Chłopaki mają rozmach, więc spodziewam się przeogromnej mapy. Do tego na pewno sama mitologia nordycka jest bardzo ciekawa, więc jest szansa na pojawienie się jakiś mitycznych istot. Na pewno czeka nas kilkadziesiąt godzin rozgrywki.

Liczę tylko, że usprawnią trochę model walki, bo po przygodach z Batmanem od Rocksteady i Spider-Manem od Insomniac mechanika walki w Asasynach trochę zajeżdża rowem.

Premiera pewnie na jesień 2020. Ciekawe tylko czy na konsole obecnej generacji czy też może na PS5 i Xbox 2.

2
Dyskusje / Growe nawyki
« dnia: Luty 18, 2018, 10:14:15 »
Nie wiem, czy podobny temat już zaistniał na forum, ponieważ jestem tu dość nowy a forum jest przeogromne i przeczesywanie go w poszukiwaniu takiego wątku to jak szukanie igły w stogu siana. Ale do rzeczy...

Chciałem się dowiedzieć, czy macie jakieś growe nawyki, które zawsze robicie, kiedy zasiadacie do konkretnego tytułu.

Dla przykładu, kiedy zaczynam grę, w której jest widok TPP to zawsze sprawdzam, czy moja postać może biegać, chodzić czy truchtać. Nie wiem dlaczego, ale jest to dla mnie bardzo ważne. Szczególnie, kiedy gra dzieje się w otwartym świecie a nasz protagonista jest przekozakiem. W trzecim Wiedźminie mój Geralt albo przemierzał świat konno (stepem lub kłusem) albo na piechotę, jeśli to drugie to zawsze szedłem, prawie nigdy nie biegałem. Majestatyczna sylwetka Geralta. falujące na wietrze i w czasie marszu włosy sprawiały, że animacja jego chodu wydawała się jeszcze bardziej naturalna. Dużą uwagę zwracam również na to czy postać ma inną animację, kiedy np. wchodzi po schodach. Bardzo mi przeszkadza, kiedy animacja marszu jest taka sama na każdym rodzaju podłoża.

Jeśli gra mi się podoba, a postać posiada w/w animacje to wtedy jestem wstanie maszerować przez cały świat. Mam wtedy taką wczujkę, że nie przeszkadza mi to, że godziny upływają mi na marszu.

W grach z otwartym światem lubię też obserwować zachowanie NPCów. W takim GTA V przejechałem się metrem kilka razy przeszedłem pieszo kilka kilometrów, aby zobaczyć jak miasto i ludzie wykreowani przez Rockstara żyją.

W platformówkach np. zawsze idę najpierw w przeciwną stronę, niż każe gra. Zresztą trofea czy osiągnięcia sprawiły, że zawsze staram się zaglądać w każdy zakamarek.

W strzelankach mam taki głupi nawyk, że zawsze przeładowuję broń nawet wtedy, kiedy wystrzelę tylko jeden nabój. Wiem również, że to dość częsta dolegliwość. Drażni mnie również asysta celowania, więc ta też z reguły jest wyłącza. Wychodzę z założenia, że bez tej opcji rozwijam swojego skilla.

Jeśli mówimy o trzeciosobowych grach akcji, kiedy nasz bohater wymierza sprawiedliwość pięściami (lub innym rodzajem broni białej) i mam do czynienia z grupą przeciwników to praktycznie zawsze podchodzę do nich marszem, powoli dając im znać, że jestem to ich dyspozycji.

W skradankach, kiedy mam wykonać misję w jakieś lokacji to zawsze staram się zrobić to po cichu, ale jednocześnie eliminuję wszystkich przeciwników. Raczej nigdy nie robię tak, aby zlikwidować tylko tych na mojej drodze. Albo wszyscy albo nikt.  ;)

W grach wyścigowych, w które generalnie nie gram za często, jak już zasiądę to zawsze daję minimum 50% długości całego wyścigu. Od razu wyłączam również wszystkie asysty. Wtedy z reguły sobie nie radzę jakoś wybitnie, więc co niektóre opcje wracają na ON.

No i chyba najważniejsze. Zawsze staram się grać w nie więcej niż 2 gry naraz, a ostatnio mam nawet tak, że gram tylko w jedną grę i męczę ją, aż jej nie skończę. No chyba, że jest tak słaba, że odpadam.

A wy brać forumowa? Jakie wy macie nawyki?

Strony: [1]