Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Nad1

Strony: [1]
1
Mam do sprzedania kolekcję filmów Christophera Nolana na płytach UltraHD. Wydanie zawiera 7 filmów: Dunkierka, Interstellar, Incepcja, Prestiż, Batman Początek, Mroczny Rycerz, Mroczny Rycerz Powstaje.
Zestaw pochodzi z włoskiego Amazona, ale na płytach UltraHD są polskie napisy i lektor w każdym z filmów.
Zestaw jest nowy, niestety przesyłka ucierpiała w transporcie i zniszczona jest tekturowa obwoluta, pudełka z filmami są całe i jeśli komuś nie zależy na zbiorczym opakowaniu to będzie zadowolony.
Cena jaka mnie interesuje to 390 zł + ew. przesyłka 10 zł.

2
Sprzedam smartfon Huawei P9, model EVA-L09, w kolorze Titanium Grey, wyposażony w aparat z podwójnym obiektywem firmy Leica, 32GB pamięci na dane, 3GB pamięci RAM, 5,2-calowy ekran Full HD. Smartfon nie posiada blokady simlock i nie pochodzi od żadnego z operatorów.

Smartfon jest nowy, oryginalnie zapakowany i zafoliowany, nigdy nie był wyjmowany z pudełka i nie był używany. W komplecie wszystko co dostarcza producent.

Podaję link do ogłoszenia na OLX gdzie można obejrzeć zdjęcia zafoliowanego pudełka.

Cena, która mnie interesuje to 1400 zł, ale dla forumowiczów na pewno znajdzie się jakaś zniżka.

Strony: [1]