Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - friedrich

Strony: [1]
1
Dyskusje / Bravery Second - koniec? nie koniec? ile konców?
« dnia: Marzec 30, 2017, 06:48:59 »
Mam zagwozdkę z Bravery Second: niby ją skończyłem na chapter 4. I pięknie. Ale:

(kliknij)

U góry pytanie które w zasadzie całe jest spoilerem.

2
DS, DSi, 3DS / MH4U czy MHG dla nowicjusza?
« dnia: Marzec 19, 2017, 13:40:51 »
Nabrałem ochoty na polowanie w świecie Monster Hunter: byłem nastawiony na zakup Monster Hunter 4 Ultimate ale szukając w necie napotkałem info o nowszej grze: Monster Hunter Generation będącej spin offem głównej serii. W którą część w związku z tym lepiej wejść? (Mam new3DS (nie XL))

3
PlayStation 4 / PS4 - dwa typy kamer na rynku?
« dnia: Listopad 17, 2016, 11:24:08 »
Rozglądając się na allegro za kamerami do PS4 zauważyłem że są dwa rodzaje: klasyczna (kwadratowa) oraz jakaś nowa, owalna opisana na pudełku "VR". Nie mam pojęcia czym one się różnią bo na stronie Sony Poland specjalnie nowinek nie widać, a opisana jest tylko ta stara.

Kamera przydałaby się obecnie gier muzyczno/tanecznych a gogle VR kupię w przyszłości lub wcale. Ale zwątpiłem: teoretycznie nowa kamerka powinna być lepsza ale z drugiej strony ona jakaś taka wykastrowana wydaje się w porównaniu do starej.

4
Xbox One / Klawiatura do XONE
« dnia: Wrzesień 30, 2016, 13:28:38 »
... a dokładniej z Elite Dangerous.

Ale najpierw pytanie: czy XONE współpracuje z klawiaturami i czy np. bezprzewodowa klawiatura logitecha będzie przez konsolę widziana?

A jeśli tak: to pytanie nr 2: Czy gry również widzą klawiaturę? Dokładniej chciałbym przypisać część operacji w grze Elite Dangerous do klawiatury. Jest ich mnóstwo, na padzie uruchamia się je przez sekwencje przycisków ale gdy robi się gorąco człowiek się nie wyrabia. Przypisanie niektórych operacji do klawiatury sporo by pomogło.

A - z tego co wiem klawiaturka kciukowa dołączana do pada nie jest widziana jako obiekt do przypisywania działań w grach. Podobnie jak "wajchy" w padzie Elite.

Strony: [1]