Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Ludwiq

Strony: [1]
1
PlayStation 3 / Internet w ps3
« dnia: Kwiecień 26, 2009, 16:05:22 »
Mam kolejny problem z ps3, mianowicie posiadam internet bezprzewodowy, coś jak blueconnect tyle, że bez limitu transferu danych a chciałbym mojego czarnucha podłączyć do psn. Tak, wiem, że taki net to o kant dupy potłuc, jednak na kompie dało radę w CoD 4 (ping był 100-130) online grać a mi bardzo zależy na wipeoucie i flower. No i tu pojawia się problem bo kompletnie nie wiem jak to podłączyć, czy musze kupić router Wi-Fi czy mogę to podłączyć bez żadnych routerów skrosowanym kablem ethernet?
Ma ktoś podłączone ps3 do czegoś takiego?

Z góry dziękuje za pomoc.

2
TV, Audio, Peryferia... / Kino LG HT902TB do ps3 problem
« dnia: Kwiecień 26, 2009, 00:38:41 »
Witam,odrazu mówię, że jestem laikiem w tych sprawach. Posiadam ps3 i kino domowe  LG HT902TB, no i tu pojawia się problem, ponieważ gdy podłączam plejaka do kina optykiem i daje na pilocie przycisk audio in po prostu nie mam dźwięku a wiadomo żeby w killzone 2 się wczuć trzeba głośników 5:1.Coś trzeba zmieniać w ustawieniach konsoli albo coś innego jeszcze zrobic.
Z góry dziękuję za pomoc.

Strony: [1]