Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kiender

Strony: [1]
1
Dobre wieści z krainy retro  :)  Robimy film ! ?Gry, użytki ? co dla Ciebie ?? będzie dokumentem o giełdach komputerowych w Polsce z lat 80/90-tych - zjawiska, które dotyczyło praktycznie każdego gracza wychowanego w tamtej epoce. Któż nie pamięta wypraw z kumplami po ?nowości? z paczką dyskietek w kieszeni, wertowania spisów tytułów u handlarzy, pudełek pełnych VHSów z chałupniczo tłumaczonymi hitami, piratów na konsole dostarczanych zza wschodniej granicy i policyjnych nalotów ? Nasz film będzie spojrzeniem na świat giełdy z wielu perspektyw ? różni ludzie, różne miasta, różne opowieści.
Całość powstaje jako prywatna inicjatywa, wkładamy w to własny czas i zasoby. Wspiera nas dużo osób z polskiego środowiska retro, zapału nie brakuje więc musi się udać. Trzymajcie kciuki :)
Film powinien być gotowy pod koniec roku. Dla wszystkich, bez opłat i jak zwykle na naszym kanale Loading?

Na zachętę pierwszy trailer - https://www.youtube.com/watch?v=BG3Ocxa3if0

2
Po godzinach... / Battlefield 1 na Amigę ;-)
« dnia: Październik 17, 2016, 09:19:42 »
Co robisz kiedy masz fioła na punkcie retro ? Razem z kumplami szykujesz projekt oryginalnego wydania Battlefield 1 na? Amigę 500. Pomysł był szalony, ale wart realizacji. W specjalnym odcinku Loading pokażemy Wam co znaleźlibyście w pudełku z grą gdyby takowa stała na półkach sklepowych ponad 20 lat temu. I to wszystko w namacalnej wersji razem ze screenami.

Link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=AGdLO1Vgt3o

Zdjęcie promocyjne :)

3
Po godzinach... / Projekt "Retrospekcja"
« dnia: Lipiec 30, 2015, 08:35:27 »
Pcham dalej ten swój wózek z grami retro ;) . Uruchomiłem własna stronę "Retrospekcja" , która będzie przede wszystkim moim blogiem zawierającym wszystkie dotychczasowe i przyszłe wpisy z facebooka. Ponadto znajdziecie tam kolejne odcinki programu "Loading", relacje z retroparty "Krakowskie Retrospekcje" które organizuję z zaprzyjaźnionymi Wapniakami oraz obszerną galerię z mojej kolekcji starych sprzętów, gier i czasopism. Zapraszam do rzucenia okiem

retrospekcja.net.pl

4
Podcasty / "Loading..." - videocast o tematyce Retro
« dnia: Maj 29, 2015, 15:25:01 »
Jako grupa wapniaków z miłością do starych gier i komputerów uruchomiliśmy naszą inicjatywę na youtube czyli program "Loading...".
Program, a konkretnie video-cast traktuje o retro - dyskutujemy, wspominamy, analizujemy. Tematycznie wciskamy się w niszę, której jeszcze w Polsce nikt nie wypełnił. Owszem, jest kilka kanałów retro, ale mają inną formę prezentacji niż "Loading..." . My chcemy zrobić program, który sami chcielibyśmy oglądać. Wkładamy w to trochę pracy i serca mając nadzieję zainteresować tematem kilka osób. Działamy non-profit, robimy to dla retro społeczności.  Zapraszamy do posłuchania

https://www.youtube.com/channel/UCtN091eVcegkAt4vdXlVp9Q

Nowe odcinki pojawiają się systematycznie co 2 tygodnie

Strony: [1]