Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - griftus

Strony: [1]
2
Dyskusje / zaskoczony o__O
« dnia: Lipiec 05, 2009, 21:03:53 »
witam

Dzisiaj przydarzyła mi się dziwna rzecz. Otóż grając w COD4 online, odezwał się do mnie ktoś (nie pamiętam nicku, później sprawdzę) który zapytał mnie, czy nie chciałbym mieć ostatniego poziomu prestiżu w grze. Zapytałem, że bym chciał tylko co z tego jak mi zostało jeszcze trochę do przejścia. zainteresowani wiedzą o co chodzi :) Otóż, ten delikwent zaproponował mi, żebym podesłał mu swój adres e-mail oraz hasło do PSN i się wylogował na 45 minut (ciekawe, czy później, było by się gdzie z powrotem zalogować?) On w tym czasie wejdzie i zrobi co trzeba w COD4.

Chciałem się dowiedzieć, czy ktoś już miał taką śmieszną próbę wyłudzenia danych do konta na PSN? Bo strasznie szczeniackie to jest i mi się śmiać chce. Mamusia zawsze uczyła, żeby się nie dzielić takimi danymi z nieznajomymi :)

pozdrawiam serdecznie Polygamistów ;)

3
PlayStation 3 / themes dla PS3
« dnia: Listopad 12, 2007, 19:47:51 »
Mam takie pytanko. Czy może już ktoś bawił się tematami na ps3? Nie mieliście z nimi problemów? bo ja podłączam pamięć flash do ps3 i próbuje je zainstalować, ale konsola ich nie widzi :( Może, ktoś coś poradzi?

pozdrawiam

4
TV, Audio, Peryferia... / LCD... jaki wybrać?
« dnia: Październik 14, 2007, 19:26:51 »
Witam serdecznie.

Otóż mam taki mały problemik, albo jak to mówi moja dziewczyna zachciewajkę :) niedawno nabyłem sobie PS3 i wszystko było by cacy, tylko abym mógł rozwinąć skrzydła i ujrzeć piękno wysokich rozdzielczości potrzebuję dobrego tivika. Mój wybór padł na model firmy LG mianowicie LG 42LF65R [full hd]

Mam pytanie, czy może ktoś już grał na takim telewizorku, a w ogóle co sądzicie o firmie LG? Mnie ona przekonałą świetnymi monitorami lcd, i bardzo podobają mi się kolory w ich matrycach. Jak sądzicie będzie to dobry wybór pod kątem PS3?

pozdrawiam
griftus

Strony: [1]