Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - radmor

Strony: [1]
1
Xbox One / Gry z amazona niemieckiego
« dnia: Maj 11, 2017, 18:55:30 »
Witam,
Być może gdzieś była już odpowiedź na to pytanie, ale nie znalazłem. Zakupiłem sobie właśnie na niemieckim amazonie xcom 2, ale ciekaw jestem jak jest w przypadku też innych gier.
Otóż w opisie stoi coś takiego:
 Spiel komplett in Deutsch

Rozumiem, że w takim razie mogę spodziewać się pudełka i instrukcji po niemiecku. Jak jest w takim razie z wersjami językowymi w samej grze? Jest dostępny angielski mówiony, czy np same napisy? A polski? Jest to jakoś ustandaryzowane na xboxie?

pozdrawiam

2
PlayStation 4 / PSN support, refund etc
« dnia: Luty 26, 2017, 12:03:20 »
Witam,
Mam ci ja dziwny problem, pierwszy raz spotkało mnie coś takiego. Kupiłem sobie Darkest Dungeon na PS4 i w tej grze nie działa mi touchpad co uniemożliwia kompletnie grę. Aby wyjść z wioski (huba) trzeba wcisnąć prawą część touchpada i w ogóle to nie działa. Tak samo w trakcie tutoriala. W innych grach oczywiście pad działa normalnie. Pytanie moje do was. Czy jest możliwe uzyskanie refunda, albo jakiejś rekompensaty? Pisałem póki co do supportu gry i oczywiście zaproponowali mi użycie innego pada, ale oczywiście takiego nie mam. Po tej genialnej poradzie już mi nic nie odpisali.
Ciekawy to przypadek, bo na konsolach takich jaj jeszcze nie miałem.

Strony: [1]