Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Metalburn11

Strony: [1]
1
PlayStation 3 / Co tu kupić, no co?
« dnia: Lipiec 14, 2013, 14:10:11 »
No to jedziemy!

Mimo, że około lutego 2012 roku w temacie 'newbie pytania' deklarowałem szybkie kupno slimki, aż do tej pory nie udało mi się kupić konsoli. Wiele powodów, ale tu nie o tym.
W tym momencie mam cholerny dylemat - kupować po wakacjach używane PS3 slim 320GB za ok. 550/600zł CZY w tym wrześniu złożyć preorder na PS4?
Pytam, bo miałem plan kupić to PS3, lecz gameplay z Killzone Shadow Fall zmienił mnie nie do poznania i jestem szczerze mówiąc bardziej za preorderem. Tym bardziej, że na PS4 ma funkcjonować rzekomo streaming tytułów z PS3 przez Gaikai, a to powinno mi zrekompensować wrażenia z gier, w które nie miałem okazji zagrać na konsoli (Heavy Rain, Unchartedy, The Last of Us, Gran Turismo 5/6).

Pytanie do Was - wydać małe pieniądze na podstarzałą i używaną konsolę czy zacząć obcowanie z konsolami na starcie nowej generacji?

Strony: [1]