Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - shmayek

Strony: [1]
1
PlayStation 4 / Gry dla dzieci na start
« dnia: Listopad 05, 2013, 14:19:46 »
Czy ktoś z Was się orientuje jakie gry dla dzieci (4-6 lat) będą dostępne na starcie PS4? Knack zupełnie odpada, za trudne i ogólnie nie bardzo trafia do dziewczynek. Mogą to być jakieś popierdółki, coś z PSN, byle zainteresowało dzieci. Prawdopodobnie będę brał zestaw z kamerą, więc dedykowane pod to gry byłyby idealne.

2
Wii, Wii U, Switch / Najlepsze gry dla dzieci
« dnia: Sierpień 22, 2011, 12:10:56 »
Nie widziałem podobnego tematu, więc zapytam.

Kupiłem parę dni temu Wii dla 4-ro letniej córki. Jakie gry polecacie dla dzieci w tym wieku? Gry muszą być bardzo łatwa bo córa dopiero oswaja się z konsolą.

3
Dyskusje / Ankieta dotycząca wieku
« dnia: Listopad 12, 2008, 17:20:49 »
Jako że zaciekawił mnie wątek dotyczący wieku graczy (http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,1074.0.html) postanowiłem utworzyć ankietę bo ciekaw jestem w jakim wieku jest przeciętny poligamista. Zatem głosujmy ;)

BTW, czy da się połączyć ankietę z powyższym wątkiem?

Ankiete można potem porównać z ankietę z forum PSX Extreme http://www.psxextreme.info/Uaktualnione-BADANIE-WIEKU-uytkownikw-forum-t31932.html.

Strony: [1]