Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Mr.P.

Strony: [1]
1
PlayStation 3 / Serwis PRAM
« dnia: Lipiec 21, 2010, 12:28:08 »
Nurtuje mnie jedna rzecz dotycząca tego serwisu. Otóż planuje odesłać konsolę do "naprawy". Główny powód to bardzo szybkie nagrzewanie się konsoli co za tym idzie nie miłosierny hałas. Konsola stoi w dobrze wentylowanym miejscu w dodatku temperatura 23 stopnie w pokoju.

Po włączeniu konsola zachowuje się cicho. Niestety kilka minut później, wystarczy odpalić coś z dysku konsola startuje na wyższe obroty. Potem już jest gorzej. Po następnych kilku minutach obroty się zwiększają. Efekt jest taki , że konsole słychać z drugiego pokoju i to nie w nocy kiedy jest cicho. Zagłusza mi nawet mój system audio, co za tym idzie psuje mi cała zabawę z grania.

Jednak nie o tym miałem pisać. Serwis PRAM dał mi odpowiedź żebym do nich odesłał konsolę. Muszę wypełnić formularz i teraz mam wątpliwości. Mam do wyboru jeden z dwóch dostępnych wariantów.

  • Konsola odnawiana- Nie jest sprzętem, który Pan(i) oddaje do serwisu lecz w pełni sprawną konsolą, która wcześniej trafiła do naprawy.Wygląda i działa dokładnie tak, jak nowy sprzęt i została dopuszczona przez tę samą procedurę badania technicznego, jak w nowym systemie. Wadliwe elementy zostały zastąpione nowymi.
    Konsola zostanie wydana bezzwłocznie.

    Konsola naprawiana- Jest to konsola wysyłana do centrum naprawczego gdzie po usunięciu wadliwych elementów odsyłana jest do klienta.
    Czas naprawy może przekroczyć 6 tygodni. Jeżeli do tego czasu konsola do Państwa nie wróci w sprawie dalszych kroków skontaktuje sie z Pańswem pracownik serwisu.


Teraz się zastanawiam, która z opcji będzie najkorzystniejsza. Czy zaryzykować i brać konsolę już naprawioną ( nie wiadomo po jakiej usterce) czy wziąć wariant drugi co automatycznie skaże mnie na czekanie nawet do 6 tygodni. Wybierał ktoś podczas serwisu wariant pierwszy ?

2
PlayStation 3 / Błąd 8001050F
« dnia: Luty 03, 2010, 17:49:55 »
Dzisiaj po kilku dniowej przerwie próbowałem zalogować się do PSN. Jak się okazało zamiast ekranu powitalnego ujrzałem dymek z informacją o błędzie 8001050F. Co ciekawe przeglądarka działa normalnie. Dzwoniłem do sony, ale miła Pani z która rozmawiałem sprawiała wrażenie jak by nie za bardzo ogarniała to co do niej mówie. Podała mi jakieś porty, które miałem odblokować,których odblokowanie nic nie dało. Teraz nie wiem tak naprawdę co robić. Może ktoś spotkał się z podobnym problem i zna jakieś rozwiązanie. Będę wdzięczny za pomoc.

3
TV, Audio, Peryferia... / Telewizja satelitarna
« dnia: Styczeń 24, 2010, 19:23:01 »
Z racji tego, że kończy mi się umowa z cyfrą + postanowiłem poszukać jakiejś ciekawej alternatywy. Jedyną sensowną alternatywą wydaje się być telewizja "N". Cyfrowego Polsatu w ogóle nie biorę pod uwagę. Ogólnie konsultanci zalewają mnie kiedy tylko mogą masą telefonów, ale z braku czasu nie miałem kiedy wysłuchać ich oferty.

Dzisiaj więc przysiadłem i przejrzałem ofertę N i poczytałem trochę ich forum. Nie wiem ile na polygami osób używa "N", ale może jest kilka co zechcą napisać parę słów o "telewizji nowej generacji" czy faktycznie jest to nowa generacja. Ogólnie zastanawia mnie to całe VOD. Z tego co czytałem wypowiedzi użytkowników VOD w "N" strasznie kuleje. Jednym słowem nie warto w to inwestować. Powód? Większość filmów to SD z dźwiękiem stereo gdzie ponoć lepiej już wypożyczyć jakiś film DVD, a filmów w HD to ze świecą szukać. Nie mniej jednak obecnie mają chyba najwięcej kanałów HD na rynku chociaż tutaj Cyfra+ nie odbiega za bardzo.

Osobiście potrzebuje dwa dekodery i zastanawiam się nad dwiema opcjami FULL , bądź Hollywood. Jednak jeżeli faktycznie to VOD jest słabe to nie widzę sensu dopłacania. Na dniach będę rozmawiał z cyfrą i kto wie, może przedstawią ciekawszą ofertę. Jak na razie poszukuje jakiś rzeczowych opinii.

4
PlayStation 3 / Z ps3 wszystko ok?
« dnia: Grudzień 05, 2009, 01:22:04 »
Dzisiejszego dnia stałem się posiadaczem PS3 SLIM 250 wersja z AC2 . Oczywiście wrażenia wizualne jak najbardziej pozytywne , jednak podczas pierwszego uruchomienia konsoli lekko się rozczarowałem. Z racji, że byłem do niedawna posiadaczem Xboxa 360 sądziłem, że pierwsze co zauważę, a w zasadzie usłyszę to cichą prace konsoli. Fakt jest ciszej niż xbox, ale nie aż tak jak się spodziewałem . Nie wiem może coś jest nie tak z moim egzemplarzem, albo spodziewałem się za wiele. Konsola fakt lekko szumi i momentami wydaje jakieś tam chrupnięcie(jak jest gra odpalona). Na początku gdy odpaliłem film Blu Ray złapałem się za głowę. Obecnie cisza w pokoju , działa sam laptop i ps3 i mimo to słyszę pracę konsoli. Może jestem przewrażliwiony ?

EDIT

Wyłączyłem wszystko zostawiłem samo PS3 szumi , słychać z drugiego końca pokoju. Zresztą z korytarza też hmm.

5
Po godzinach... / MacBook 13 aluminium - warto ?
« dnia: Lipiec 05, 2009, 01:25:55 »
Witam wszystkich.
Stoję przed wyborem laptopa i nie sposób było wziąć pod uwagę sprzętu apple. Zastanawiam się nad słabszą wersją tego maca, a mianowicie wersja z prockiem 2,0Ghz. Wiem , że wśród Polygamistów jest dość spora grupa co posiada maci tak więc jestem ciekaw ich opinii. Laptop miałby być do zastosowań multimedialnych (jakaś amatorska obróbka zdjęć, oglądanie filmów, internet , office itp). Co do filmów to tutaj pojawia się pewna wątpliwość. Otóż chciałbym by przyszły laptop odtwarzał filmy FULL HD z dysku po podłączeniu do TV(hdmi). Z tego co czytałem z macami są różne problemy . Niby się wieszają , brak programów, kodeków itp . Jak to rzeczywiście jest? No i podstawowe pytanie warto płacic 4 tys czy może kupić coś innego ? Nigdy nie miałem styczności z macbookami tyle co w sklepie, a nie powiem , że mają coś w sobie :)

Strony: [1]