Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - xeron

Strony: [1]
1
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Blogi
« dnia: Marzec 13, 2016, 01:03:14 »
Czy ktoś z redakcji może wypowiedzieć się na temat blogów i podać dokładną informacje na ich temat?

2
Pytania, propozycje i sugestie / Blogi
« dnia: Luty 28, 2016, 17:21:26 »
Po zmianie strony całkowicie zniknęły blogi. Przeczytałem, że mają powrócić, ale jak dotychczas obecny ich adres nie działa, tak jak wszystkie odnośniki z Google do blogów.

Uważam za bardzo nieprofesjonalne podejście do tego tematu redaktorów Polygamii, którzy niepoinformowali wcześniej o tym społeczności. Blog prowadziłem przez pięć lat, miałem ponad 100 tysięcy wyświetleń i kilkadziesiąt artykułów. Od pewnego czasu nie dodawałem więcej wpisów, jednak czuje się osobiście dotknięty, że wcześniej o zamknięciu blogów nie została napisana ani jedna wzmianka, która umożliwiłaby mi wykonanie kopii moich wpisów. Zapewne nie tylko ja jestem oburzony tą sytuacją.

3
PlayStation 2 / Strona poświęcona w całości PS2 po polsku
« dnia: Listopad 27, 2010, 02:06:06 »
Witam, może zauważyliście, że w polskim internecie nie ma żadnego serwisu poświęconego w pełni grom na PS2. Ja chciałbym takie założyć miejsce gdzie każdy mógłby dodawać swoje recenzje, krótkie recenzje, spis tytułów byłby od ich ukazania się (podobnie jak na gamespocie). Można by było umieszczać recenzje nie tylko sławnych gier ale tych mniej sławnych (w polskich stronach ciężko znaleźć recenzje dosyć nie popularnej gry na ps2). Wszystko musimy szukać po google, przeszukiwać sto stron zanim dojdziemy do tej właściwej. PS2 nie tylko jest u nas sławne, ale codziennie przybywa nowych użytkowników. W Polsce gdzie nie każdego stać na PS3 czy Xboxa 360, PS2 jest najlepszym wyborem. Ta strona by miała przyszłość lecz sam jej nie mogę zrobić. Poszukuje chętnych do wsparcia mojej idei (szczególnie zależy mi na osobach którzy znają się na zakładaniu stron). Każdy może poświęcić chwile nie koniecznie musi być związany z tym projektem.

Może znajdą się jacyś chętni?  :)

Strony: [1]