Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mihau

Strony: [1]
1
Dyskusje / Odp: Silent Hill: Book of Memories(NGP)
« dnia: Czerwiec 04, 2011, 17:18:46 »
Być może gra będzie jakoś powiązana z SH2, w dwójce można było przeczytać fragment z "Lost memories" odnoszący sie do  dawnych wierzeń i historii mieszkańców Silent Hill. Ewentualnie będzie się dziać w dalekiej przeszłości, co by mnie bardzo odpowiadało, bo nowy SH chyba okaże się strasznym zawodem.

2
Dyskusje / Odp: Socom 4
« dnia: Marzec 24, 2011, 22:10:59 »
Respy są chaotyczne i to jest niepodważalny fakt, wtedy SOCOM nie różni się od innych online'owych szuterów. Niestety gra stara się być jak najbardziej nowoczesna i gubi swój dawny charakter.Co do animacji to jest ona świetna i w tym przypadku nie ma co narzekać.Mam jeszcze zastrzeżenia odnośnie kamery,powinna być troche dalej i wyżej,tak jak classic cam w Confrontation.

3
Dyskusje / Odp: Socom 4
« dnia: Marzec 24, 2011, 14:09:31 »
Dla mnie beta to niestety porażka. Gra za bardzo odbiega od tego czym byl SOCOM, a kieruje się w strone call of duty. Zipper chciał stworzyć grę dla wszystkich, jednocześnie zapomniał o starych fanach. Tryb classic jest za mało klasyczny, a standard to straszny chaos i delikatne lagi.
"Jak dla mnie to lepszy byl multiplayer w Uncharted 2. Podejście taktyczne w ogóle nie zdaje egzaminu bo i tak jak jest 20 osób na mapie to każdy nap**** gdzie popadnie. Oby single dał radę."
Niestety strzela sie podobnie jak w Unacharted 2 co jest dla mnie wadą.Polecam Ci grać w classic, tam nie ma chaosu,jest wtedy bardzo taktycznie i trzeba myśleć,a nie lecieć na pałe jak na respach.

4
PlayStation 3 / Odp: Rycząca czterdziestka, czyli... [FOTKI!]
« dnia: Wrzesień 25, 2010, 11:55:32 »
Też miałem 40gb model i taki sam przypadek jak Ty. Konsola została kupiona w maju 2008 w Media Markt, zaczęła wchodzić na wyższe obroty juz w lipcu, gdy były dość wysokie temperatury w domu i na dworze, ale jak wychodziłem do XMB to wchodziła na niższe. W zimie 2008 jednak juz wyła nonstop, w XMB, w przeglądarce, nie "ryczała" tylko przy otwartym oknie, ale kto siedzi w zime w pokoju przy otwartym oknie... Konsola chodziła o dziwo aż do listopada 2009, wyjąc bez przerwy. Pewnego razu w sierpniu 2009 ją rozkręciłem, żeby sprawdzić ile kurzu jest w środku, była cała zapchana kurzem, ale odkurzenie jej nic nie dała,ryczała nadal. Teraz mam slima 250gb i praktycznie jej nie slychać po 7 miesiącach użytkowania.

5
PlayStation 2 / Odp: Top ~10 must-have gier na PS2
« dnia: Luty 05, 2010, 17:28:05 »
Warto zagrać w serie Silent Hill ze wzgledu na klimat i fabułę.Bardzo mnie się podobała trzecia część Project Zero,jedyna gra w której ciary co chwile mnie przechodziły,świetny horror,w którym naszą bronią jest aparat fotograficzny.Dla fanów japońszczyzny warto zagrać w Yakuze,pierwsza część jest świetna mimo ubogiego systemu walki.Z rpg poleciłbym również Dragon Quest 8.Z przygodówek warto zagrać w Fahrenheita,gre Davida Cage'a.Poleciłbym również killer7 ale zbyt dziwna jest ta gra:P

6
polecam do kolejnego juz bana oszpeconego21,
05.02.2010 11:31
Jak dorwać się do dema Heavy Rain już dziś?: lucyfer,Trollem to jestes ty sam.Nic dziwnego że jestes tak szanowany na polygamii .serwisie który banuje uczciwych uzytkowników a pozostawai smieci ,czyli chłopców SONY.
http://polygamia.pl/Polygamia/u,malinowy_iq66.html ,podrobka malinowego:Ale hit to bije wszystkie moje gry na xksboksie 350 , moze kiedys tata mi kupi ps2 i pogramse w ta super gre.

7
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Moderatorzy społeczni
« dnia: Luty 05, 2010, 12:44:28 »
ok,juz wysłałem

8
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Moderatorzy społeczni
« dnia: Luty 05, 2010, 12:32:28 »
jeśli tak to jak można nim zostać?ostatnio to co się dzieje na poly to niezły cyrk i chętnie pomoge w ogarnięciu tego,co się dzieje w komentarzach.

9
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Moderatorzy społeczni
« dnia: Luty 05, 2010, 12:20:16 »
mam pytanie,czy nadal można zgłaszać się na moderatora na stronie?

Strony: [1]