Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Czaju

Strony: [1] 2 3 ... 71
1
Dyskusje / Odp: Konsole dziewiętej generacji - spekulacje
« dnia: Czerwiec 21, 2019, 20:24:05 »
Nie ma powodu, by nie było jak za każdym razem do tej pory

A podobieństwo architektury obu generacji? Czy wydawanie crossgenów było kiedykolwiek łatwiejsze? Na przełomie poprzedniej i obecnej generacji wcale nie było tych crossgenów tak dużo. Teraz spodziewam się ich znacznie więcej.

2
Dyskusje / Odp: Konsole dziewiętej generacji - spekulacje
« dnia: Czerwiec 21, 2019, 18:25:44 »
S-ka do streamingu z chmury powinna starczyć. Day 1 microsoft może mieć 40+ mln graczy ?next boxa? ;)

Zastanawiam się czy to nam wyjdzie na dobre. Ciekawe czy, a raczej jak długo, te 40 mln + 100 mln PS4 będą kulą u nogi next genów. Jeszcze się okaże, że będziemy latami stać w rozkroku między generacjami, bo wydawcy będą chcieli pchać swoje gry na obie generacje sprzętu, a wiadomo, że wtedy najmniejszym wspólnym mianownikiem będą konsole przestarzałe, czyli S i noob. Zamiast lepszej fizyki, tłumów NPC-ów i niegłupiego AI będziemy dostawać tylko więcej klateczek, pikseli i efektów. A pierwszą grę next gen only dostaniemy w 2025. ;)

3
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Czerwiec 08, 2019, 12:50:36 »
Upgrade VR za 949 zł.

Wszystkie gry z wyjątkiem VR Worlds zbundlowane do jednego kodu. :(4
Dyskusje / Odp: Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy
« dnia: Czerwiec 07, 2019, 15:34:07 »
Na słuchawkach brandowanych PlayStation dźwięk przestrzenny jest świetny. Miałem poprzednie Goldy, teraz Platinum i polecam. Z drobiazgów to fajne jest też wyświetlanie na ekranie głośności, naładowania baterii, wyciszenia mikrofonu i coś tam jeszcze. Są też presety do konkretnych gier i gatunków, ale ja tam nie słyszę żadnej różnicy między nimi.

5
Dyskusje / Odp: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 20:23:49 »
Observera skończyłem. Od razu kliknęło, zaintrygowało i z chęcią ukończyłem.

Najbardziej podobała mi się przedstawiona wizja przyszłości - brud, smród i malaria w tym Krakowie. Historia ciekawa, taka kompaktowa, niezbyt rozbudowana, ale fajnie składała się w całość w wyniku powolnej eksploracji świata, ludzkich umysłów i komputerowych dysków. Podobał mi się Rutger Hauer - zmęczony życiem, wyprany z emocji, lekko cyniczny. Tylko raz odnotowałem zgrzyt, gdy sposób w jaki wypowiadał swoją kwestię nie pasował do wydarzeń na ekranie. Odrobinę męczyły mnie niektóre wycieczki w umysły NPC-ów, zbytnio się dłużyły, wprowadzały niepotrzebnie jakieś elementy skradankowe. Były za to ciekawe wizualnie, trochę jak bym zwiedzał muzeum sztuki współczesnej.

Dobre to, 7/10.

6
VR, AR, MR / Odp: PlayStation VR
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 19:51:34 »
Na pewno.

7
VR, AR, MR / Odp: PlayStation VR
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 16:38:22 »
Zestawy będą sprzedawane za 899 i 999. W obu kamerka, a w tym drugim dodatkowo zacny pakiet gier, wart zdecydowanie więcej niż 100 zł.

https://www.playstation.com/pl-pl/campaigns/days-of-play/

8
Dyskusje / Odp: PlayStation Plus - wątek ogólny
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 16:32:25 »
Czasami udaje mi się złapać taki fajny flow w tym Sonicu, ale nie opuszcza mnie poczucie, że ciągle coś mnie omija, nie daje mi to spokoju. Ogromne są te levele, nieliniowe, nie da się tego ogarnąć.

9
Dyskusje / Odp: E3 2019
« dnia: Czerwiec 04, 2019, 20:07:41 »
Switch 2 Sony

10
Dyskusje / Odp: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?
« dnia: Czerwiec 04, 2019, 20:06:30 »
Podobało mi się, 6,5 ???

Dla mnie niezła gra to 6. Dobra to 7. A całkiem niezła, to 6.5. :)

Może by jakąś forumową skalę przyjąć w tym wątku? A najlepiej przysposobić filmwebową:

1 - nieporozumienie
2 - bardzo zła gra
3 - słaba gra
4 - ujdzie
5 - średniak
6 - niezła gra
7 - dobra gra
8 - bardzo dobra gra
9 - rewelacja
10 - arcydzieło


11
Dyskusje / Odp: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?
« dnia: Czerwiec 03, 2019, 21:39:12 »
W kilka wieczorów skończyłem The Council. Każdego wieczora zasiadałem do tej przygodówki z dużą chęcią. Gra z pewnością nie jest dla każdego, ba, podchodziłem do niej po raz pierwszy na premierze ponad rok temu i się odbiłem, ale teraz jakoś mi kliknęła i ostatecznie uważam, że jest całkiem niezła. Sporo rzeczy gra robi dobrze, sporo rzeczy mi się podobało i jakoś nie przeszkadzało mi, że prawie do wszystkich można mieć jakieś "ale".

  • Historia mnie wciągnęła, sprawnie pchałem ją naprzód, ale w pewnym momencie skręciła w tak nieprawdopodobne rejony, że zacząłem zastanawiać się czy w ogóle ma sens. Paradoksalnie jednak mam ochotę zagrać jeszcze raz, żeby to sprawdzić! ;D Zakończenie (jedno z kilku), które zobaczyłem było zaskakujące i w sumie przegrałem, ale niech będzie, nie narzekam.
  • Na pewno nie pożałowano budżetu na aktorów i tutaj akurat żadnych "ale" być nie może, bo voiceacting stoi na wysokim poziomie.
  • Podobały mi się dialogi, ale niestety niektóre były na czas, co przy wielu opcjach do wyboru kończyło się u mnie wyborem jakiejś przypadkowej kwestii, albo paraliżem. ;) Czasem ciężko też było przewidzieć jaką reakcję wywoła u rozmówcy taki a nie inny wybór, ale powiedzmy, że tak to już w życiu bywa.
  • Niektóre zagadki całkiem fajne, ale sporo cierpiało na tym, że do ich "obsługi" wykorzystano interfejs dialogowy. Czyli przykładowo wertowanie Pisma Świętego, skakanie między księgami, wyglądało jak rozmowa z niezliczoną liczbą opcji dialogowych - mało przejrzyste i niewygodne.
  • Ciekawy jest system umiejętności, które możemy rozwijać u naszej postaci. W niektórych sytuacjach jest to taki sprytnie zintegrowany w rozgrywce system podpowiedzi. Nie poznamy np. treści listu napisanego w obcym języku, jeśli nie mamy odpowiedniego skilla. Nie błyśniemy w rozmowie o polityce, jeśli gówno wiemy o polityce. Proste. I fajne, ale tych skillów jest zdecydowanie zbyt dużo, przez co zbyt mało jest okazji do wykorzystania niektórych z nich. Nie wiemy tego podczas gry, więc w rezultacie możemy łatwo zmarnować punkty rozwoju na skille, których nigdy nie wykorzystamy.
  • Graficznie jest całkiem przyzwoicie. Modele postaci fajne, bo lekko karykaturalne. Wnętrza bogate w szczegóły, klimat epoki udanie oddany. Ale te kulawe animacje, ten koszmarny aliasing...

6.5/10

13
Dyskusje / Odp: Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy
« dnia: Czerwiec 03, 2019, 13:36:48 »
7 czerwca zaczyna się Days of Play, więc takich promocji będzie pewnie więcej. Liczę na jakąś fajną zniżkę na PSVR, żeby zrobić upgrade do V2.

14
VR, AR, MR / Odp: PlayStation VR
« dnia: Maj 29, 2019, 14:00:18 »
Widziałem w filmiku na PlayStation Access, że można przeładować gnata podrzucając magazynek do góry czy zakręcić bronią na palcu wskazującym. Fajne smaczki. 8) Chyba się skuszę.

15
Dyskusje / Odp: W co obecnie gracie?
« dnia: Maj 26, 2019, 18:30:12 »
The Council PS4
Chyba w końcu gra daje mi jasno do zrozumienia, że nie można cieszyć się z grania w każdy gatunek. Wygląda na to, że tytuł ten nie będzie mi sprawiał przyjemności. Sterowanie jest kulawe, a gra nastawiona jest w sumie na historię, która ponoć przyjmuje taktykę "im dalej tym gorzej". Liczyłem trochę na to, że właśnie sterowanie sprawi, że poczuję to coś od samego początku. Oczywiście mam za sobą może ze 20 minut i dam jej jeszcze szansę, ale jak nie zaskoczy to już będę wiedział, że ten gatunek i mechanika nie są dla mnie.

Trochę się dziwię, bo sterowanie w przypadku tak nieśpiesznego gatunku jak przygodówki to nie jest najistotniejsza sprawa. Tym bardziej, że w The Council nie jest ono jakoś specjalnie kulawe. Kamera się obraca, postać chodzi tam gdzie chcemy, UI obsługuje się sprawnie. W czym rzecz?

Też właśnie to ogrywam, a kupiłem na premierze, nie wiedząc o grze absolutnie nic - spodobał mi się trailer. 8) Kończę drugi epizod i póki co jestem daleki od zaszufladkowania tej gry jako crapa. Owszem, ma swoje bolączki, jak koszmarny aliasing czy drewniane animacje. Denerwują mnie też dialogi na czas, bo wybór spośród 5 opcji w ciągu 5 sekund rzadko jest wyborem świadomym. Ale poza tym... Historia mnie zaintrygowała, dialogi dobrze napisane, niegłupie, świetnie zagrane. Postacie ciekawe, fajnie przerysowane, XVIII-wieczne realia wydają się dobrze oddane* w wystroju wnętrz, ubiorach, wszędzie pełno dzieł sztuki, nawiązań do literatury. Nawet mnie ta gierka zainspirowała, żeby sobie odświeżyć trochę wiedzę ogólną w niektórych tematach, co zawsze jest u mnie dodatkowym plusem. :)

* Nie obyło się bez potknięć, bo w rezydencji wisi obraz Śmierć Marata, który nie mógł jeszcze powstać, bo gdy rozgrywa się akcja gry Marat jeszcze żył. Ciekawe czy jest tego więcej.

16
Dyskusje / Odp: Ace Combat 7: Skies Unknown
« dnia: Maj 02, 2019, 17:09:28 »
Symulatory to był taki gatunek, który do pewnego czasu ogrywałem głównie na screenshotach z gazet. ;D Nawet poradniki czytałem do simów, w które nigdy nie miałem okazji zagrać. Dopiero później przyszło mi spędzić setki godzin w Jane?s WW2 Fighters, Izraeli Air Force i Sturmoviku.

17
Dyskusje / Odp: Ace Combat 7: Skies Unknown
« dnia: Maj 02, 2019, 13:47:03 »
STRIKE Commander. Odpaliłem wczoraj na YouTube i w takiej oprawie jak ma AC7 grałbym do upadłego.

A jeśli chodzi o AC7, to czytam wczorajszego siebie i trochę mam pretensje do AC, że jest AC. Żałuję po prostu, że ta seria nie idzie trochę do przodu. Ale i tak dzisiaj polatam. :)

18
Dyskusje / Odp: Ace Combat 7: Skies Unknown
« dnia: Maj 01, 2019, 20:37:57 »
Za chwilę kończę kampanię. Liczba głupot, irytujących rozwiązań gameplay'owych i poziom wtórności przekroczyły w tej serii masę krytyczną, przynajmniej jeśli o mnie chodzi.

Fabuła jest niedorzeczna. Przedstawiona głównie za pomocą fatalnych i nudnych cutscenek, w których oglądamy kukły i wysłuchujemy ich żenujących monologów. Jest tak głupia, że aż rozśmiesza mnie disclaimer po odpaleniu gry, o przypadkowych wszelkich podobieństwach itd.

Wszystkie misje grałem już w poprzednich odsłonach, nic nowego nie wymyślono. Sporo misji jest teraz na czas i te są najbardziej wkurwiające. Latasz pół godziny, dwoisz się i troisz skacząc po całej mapie i zabraknie ci pół minuty żeby rozwalić ostatnią cysternę wroga uciekającą z paliwem, więc jeb, dostajesz komunikat z AWACS-a - Mission Failed, przez ciebie wróg będzie miał mnóstwo paliwa dla swoich dronów. Tak, jedną kuźwa cysternę. Serio, po natrzaskaniu tylu części mogliby się w końcu pokusić o jakąś namiastkę dynamicznej kampanii. Nie pamiętam żebym tak się irytował w poprzednich Ace Combatach.

Rany, niech ktoś w końcu zrobi coś w stylu Strike Commandera. Jakieś latadełko z fabułą nie obrażającą inteligencji gracza, z ciekawymi postaciami, z aspektem ekonomicznym, który każe mi się zastanowić dwa razy zanim wystrzelę rakietę za 600.000$...

19
Dyskusje / Odp: W co obecnie gracie?
« dnia: Kwiecień 28, 2019, 07:38:38 »
Zasiedliśmy wczoraj z kuzynem do cyklicznej sesji z horrorami, tym razem do Persistence na PSVR. Gierka okazała się być rewelacyjnym rogalikiem ze świetną grafiką, doskonałym sterowaniem i bardzo pomysłowym co-opem.

Drugi gracz może wcielić się w SI tytułowego statku kosmicznego Persistence i przy pomocy tabletu kontrolować jego niektóre systemy (np. obsługiwać drzwi czy oświetlenie), skanować pomieszczenia w poszukiwaniu lootu i przeciwników czy pomagać w likwidacji tych ostatnich (np. odwracając ich uwagę czy na chwilę zamrażając). Gra robi się wtedy dużo łatwiejsza dla gracza VR, ale taka współpraca daje sporo frajdy. A jeszcze zabawniej jest, gdy niby zupełnie przypadkiem 8) zgasisz światła w całym pomieszczeniu i zwabisz kilku mutantów w pobliże gracza VR, buhahaha. ;D

20
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Kwiecień 24, 2019, 13:58:15 »
50-60 zł jakoś. Jest sporo tytułów przecenionych teraz, a te moje zakupy to z Wiosennej wyprzedaży właśnie.

21
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Kwiecień 24, 2019, 13:37:31 »
Hehe, jak zwykle u mnie OK. Cholerne fotki z iPhone...

22
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Kwiecień 24, 2019, 13:07:49 »
PSVR wraca do łask. Zaskoczenie, że 3/4 tych gierek jest po polsku, a połowa nawet z dubbingiem. Razem wyszło trochę ponad 200 zł.
23
PlayStation 4 / Odp: Obrazki, filmiki
« dnia: Kwiecień 24, 2019, 12:58:55 »
Ace Combat 7 - zdaje się, że więcej czasu spędzam na oglądaniu powtórek, niź na samej grze. :D Piękna gierka...

https://youtu.be/6Ilgq15T4MQ

24
Dyskusje / Odp: Ace Combat 7: Skies Unknown
« dnia: Kwiecień 24, 2019, 12:44:16 »
W końcu polatałem w VR.

https://youtu.be/_AS0caKJmS8

Tylko perspektywa polatania w AC7 powstrzymywała mnie przed sprzedażą PSVR. I lata się zajebiście. Rewelacyjne poczucie przestrzeni i ciągła świadomość gdzie jest przeciwnik, jaki manewr trzeba wykonać, żeby wejść mu na ogon i się na nim utrzymać. Mam nadzieję, że doczekam się kiedyś pełnej kampanii w VR, np. na PS5.

25
Dyskusje / Odp: W co obecnie gracie?
« dnia: Kwiecień 23, 2019, 07:02:18 »
Wróciłem do Wiedźmina, do rozgrzebanego dodatku Krew i wino. Ostatni save był sprzed dwóch lat. I dopiero teraz doceniłem pracę, jaką ludki z CDP włożyły w opisy questów i postaci. Pół godziny lektury i mogę kontynuować przygodę - wszystko do mnie wróciło. Gdyby nie to, trzeba by od nowa zaczynać.

26
Po godzinach... / Odp: Piłka nożna
« dnia: Październik 03, 2018, 10:42:22 »
A ja poległem, bo do remisu Bayernu dodałem Real za 1,5. Co mnie podkusiło, takich rzeczy się nie robi.

27
Dyskusje / Odp: Fifa 19
« dnia: Wrzesień 30, 2018, 09:23:05 »
Kwestia opanowania, po prostu trzeba strzelać po nowemu. Strzały z dystansu IMO są strasznie przegięte - "timed finesse" wchodzi z bezsensownych odległości.

Ja na razie zadowolony jestem, bo to opanowałem, ale jest to śmieszne jak przeciętni gracze (Parolo, Zieliński, Lautaro Martinez) ładują z miejsca w asyście obrońców okno z 25 metrów). Grałem mecz w eliminacjach "Division Rivals" z gościem o klasę lepszym, który mnie gniótł okrutnie i wygrałem 4-3 po trzech uderzenia w okienko z kilometra - raczej tak nie powinno być.

Mam nadzieję, że znerfią. Takie bramki są fajne, ale muszą padać rzadziej.

Z drugiej strony trzeba doskakiwać i nie dać szansy na strzał. Albo wylać beton w polu karnym. Właśnie zmontowałem skład Śląska (dwie gwiazdki) i wygrałem nim 1:0 w Rivals. 8) Oddałem dwa strzały i heroicznie broniłem się przez cały mecz. Koleś strzelał 20 razy, ale za każdym razem przez taki gąszcz nóg, że nie dał rady. FIFA 19 :-*

28
Dyskusje / Odp: Fifa 19
« dnia: Wrzesień 29, 2018, 10:49:19 »
To co, meczyk? :)

29
Dyskusje / Odp: Fifa 19
« dnia: Wrzesień 29, 2018, 09:13:25 »
Pykam sobie od wtorku i już od pierwszego meczu w FUT - przegranego 7:0 8) - gra mi wybitnie podpasowała.

Co mi się podoba:

- Niższe tempo, można budować bardziej przemyślane akcje.

- Mniej asyst sterowania. Nigdy nie grzebię w opcjach, gram na Zawodowcu i standardowych ustawieniach, pewnie jak większość graczy, i podoba mi się, że w standardzie asysty nie są takie nachalne. Jest więcej nieudanych zagrań, przypadkowych sytuacji, fajne scenariusze się kleją na boisku.

- Zachowanie piłki. W 18-tce miałem wrażenie, że piłka prawie nigdy nie jest bezpańska. Zawsze była przyklejona do czyjejś nogi albo zmierzała do kogoś z prędkością światła naprowadzana laserowo, albo ktoś biegł do stojącej piłki na pełnej asyście i było pewne, że ją przejmie. Teraz o każdą piłkę można powalczyć, bo ona ciągle odskakuje, gdzieś tam się odbija przypadkowo, toczy się po boisku. Żyje własnym życiem. ;)

- Nie wychodzą tzw. podania na pałę. Jeśli jakiś zawodnik stoi na linii podania, to prawie zawsze przejmie albo piłka gdzieś się odbije przypadkowo. Rzadko trafi do adresata. O wiele większe znaczenie mają przez to górne piłki.

- Ten nowy system strzelania podwójnym kółkiem. Fantastyczne kiksy wychodzą. ;D

- Gra w obronie. Bardzo lubię bronić, destrukcja sprawia mi nawet więcej frajdy niż strzelanie goli. I wreszcie mogę sobie strzelić na 1:0, a potem skutecznie bronić wyniku (robię tak, jak widzę, że przeciwnik jest wyraźnie lepszy, a jakimś cudem uda mi się wyjść na prowadzenie). W 18-tce szybko kończyło się stratą bramki, najlepszą obrona był atak. Teraz się udaje, być może dlatego, że...

- Trudniej jest strzelić bramkę, szczególnie z dystansu. Albo mało kto opanował ten nowy system strzelania. W każdym razie kuzyn wkurwia się, bo nie wchodzą mu już bramki z 20 metra, czym jego Dele Alli doprowadzał mnie do szału w 18-tce. W 10 meczach dostałem od niego raptem 3 bramki i chyba żadna nie wpadła z linii pola karnego.

30
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Sierpień 26, 2018, 20:16:37 »
LOL, chyba nawet 1,5 m nie ma od obiektywu do ekranu. :D

31
Po godzinach... / Odp: Piłka nożna
« dnia: Sierpień 26, 2018, 19:48:54 »
Hazard ma lewą słabszą. ;)

32
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Sierpień 26, 2018, 18:42:00 »
Kurczę, u mnie normalnie, WTF?!

33
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Sierpień 26, 2018, 18:24:58 »
Gierka aktualnie w promocji na PSN za ok. 60 zł. Zapowiada się perełka. Bardzo ładne, ręcznie malowane tła, dialogi świetnie napisane i zagrane, jeszcze lepiej przetłumaczone. Czuć, że gra ma literacki pierwowzór. Gameplay póki co nieskomplikowany, dzięki czemu historia płynnie się rozwija. Piwko nad morzem zakupione, słodkie, więc pasuje, bo opowieść gorzka, w mrokach średniowiecza osadzona.


34
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Sierpień 25, 2018, 16:00:23 »
Czyli prowokacja udana. 8)

35
Dyskusje / Odp: Co dzisiaj ciekawego nabyles/as?
« dnia: Sierpień 25, 2018, 15:37:09 »
Dawno obuwia męskiego nie było. Rodzima produkcja siakaś, 279 zł.


36
Dyskusje / Odp: NIOH
« dnia: Sierpień 21, 2018, 13:55:45 »
Pierwsze DLC dodaje do gry odachi, wielki miecz przypominqjący te z japońskich erpegów, jak dla mnie najlepszą broń w grze. Dodatek jest teraz chyba przeceniony, warto. Najfajniejsze combosy wychodzą mi tą bronią, bo ma skille pozwalające płynnie przechodzić pomiędzy postawami. Czyli np. zaczynam 2 ciosami w postawie niskiej (mam odachi które odzyskuje w ten sposób HP), mocny cios na koniec powodujący autoprzejście do postawy wysokiej i tu leci kolejne combo ciosów lekkich, zakończone mocnym, czyli jakimś skillem. Może nawet do 10 ciosów w jednej sekwencji. No i są odachi, które przez jakiś czas odzyskują HP za każdym razem jak zbierzesz amritę. Bardzo przydatna rzecz.

37
PlayStation 4 / Odp: PlayStation 4
« dnia: Lipiec 14, 2018, 08:09:43 »
Chcieliśmy pograć w Journey. Nie możemy.

Można w ogóle zaprosić znajomego w Journey?

38
Po godzinach... / Odp: World Cup - Rosja 2018
« dnia: Lipiec 03, 2018, 21:28:28 »
Ja także pamiętam 94 rok, pamiętam jaką Bułgaria miała fajną ekipę

Stoichkov, Penev, Kostadinov. Od tamtego turnieju i zwycięstwa nad Niemcami wszystkie turnieje w Sensibla grałem Bułgarią. :)

39
Po godzinach... / Odp: World Cup - Rosja 2018
« dnia: Lipiec 01, 2018, 19:39:18 »
Regulaminowy czas gry zawsze obstawialiśmy. 90 min. jest w każdym meczu, najprostsze i najbardziej eleganckie rozwiązanie.

40
Po godzinach... / Odp: World Cup - Rosja 2018
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 22:44:53 »
Polacy zawistni jak zawsze. Typowy lies ogrodnika. Wygrana nic nie daje, a Japończykom szkodzi, ok szkodzi. No i oczywiście Polacy musieli strzelić gola i teraz będą się czuć spełnieni i będą się z tego tytułu brandzlować. Dobrze, że wódkę aktualnie konsumuję z kolegami, bo by się wkurwił.  ;D
Turbo jak zwykle na propsie. :)

Jeszcze se razem przybijemy piątala siedząc na plaży gdzieś, gdzie nie ma umowy o ekstradycję i śmiejąc się z Januszków. ;D

Rozumiem, że Korea też powinna się Niemcom podłożyć?

Strony: [1] 2 3 ... 71