Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Bartek Stodolny

Strony: [1]
1
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Pomysły na ulepszenie forum
« dnia: Kwiecień 03, 2019, 12:25:35 »
Dostałem w ubiegły piątek listę od Acrida i puściłem ją dalej. Tematu pilnuję i jak tylko otrzymam odpowiedź, przekażę wam co dalej.

2
Ogłoszenia / Archiwum Polygadki
« dnia: Marzec 27, 2019, 02:56:14 »
Parę osób pytało o dostęp do odcinków, więc proszę bardzo, oto archiwum tych, które udało mi się odzyskać:

Polygadka - archiwum

3
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Stan zdrowia forum
« dnia: Marzec 27, 2019, 02:44:03 »
Cześć,

Faktycznie na Macu ALT+S wysyła post; ten sam problem mam w Google Docs i strasznie to irytujące ? W każdym razie sprawa wygląda następująco.

Nie mam tyle czasu, ile bym chciał poświecić temu forum, co wynika z prostego faktu: w odróżnieniu od moich poprzedników, ja mam na głowie całą spółkę, zatem nie tylko Polygamię i "przyległości", ale też inne serwisy przez nas wydawane. W tym takie, które właśnie powstają. To powoduje, że mam ściśle określony grafik i czasem tych 15 godzin mojego dnia pracy nie starczy na wszystko.

Tyle, jeśli chodzi o wymówki. Teraz do rzeczy.

Przede wszystkim, Acridzie, nieprawdą jest, jakoby nie dało skontaktować się z właścicielem. Nie skontaktujesz się z nim  co prawda bezpośrednio, natomiast bez problemu zrobisz to przeze mnie. A ponieważ jestem również pełnomocnikiem spółki, mam pełną zgodę zarządu i właścicieli do podejmowania samodzielnych decyzji.

Nie przypominam sobie, abym otrzymał od ciebie jakiegokolwiek maila w sprawie ostatnich problemów z forum, acz niewykluczone, iż mi to umknęło. Jeśli tak się stało, to przepraszam i proszę, aby po prostu bombardować mnie kolejnymi mailami. Simplex mi świadkiem, że spokojnie można się ze mną skontaktować i nawet sensownie porozmawiać.

Jeśli chodzi o samą modernizację forum, to staram się dotrzymywać słowa i ci z was, którzy zaglądają na Polygamię, widzą, że ciągle coś tam się dzieje, pojawiają się aktualizacje, zmiany itp. Poważniejsze prace przy forum mam rozpisane w budżecie na przełom trzeciego i czwartego kwartału bieżącego roku. Niewykluczone, że nastąpi to szybciej, ale na razie nie chcę składać obietnic. Prawda jest jednak taka, że na Polygamii określenie ?po świętach? jest już nieaktualne i mam nadzieję, że podobnie stanie się z nim tutaj.

W tym miejscu pragnę również podkreślić, że za mojej kadencji to forum nie zostanie zamknięte. Mam natomiast do was dwie prośby, które powinny przyczynić się do poprawy sytuacji.

Po pierwsze, przygotujcie mi proszę listę rzeczy, którymi należy zająć się jak najszybciej. Ten nieszczęsny ALT+S na Macach, problemy z TapaTalkiem, kiedyś chyba było też coś z obrazkami. Nie twórzcie tej listy tutaj, tylko zbierzcie to do kupy i niech Acrid wyśle mi maila z punktami. Adres znacie: bartosz.stodolny@polygamia.pl.

Chciałbym otrzymać ją od was do końca przyszłego tygodnia. Przekażę odpowiednim ludziom i zobaczymy, co da się zrobić w miarę od ręki. Nie mówię, że zajmiemy się wszystkim od razu, ale postaram się, żeby ułatwić wam życie na forum.

Po drugie, zróbcie dokładnie to samo, ale bardziej długofalowo. Zastanówcie się na spokojnie, co widzielibyście na nowym forum, czego potrzebujecie, bez czego możecie się obejść, co jest absolutnie wymagane. Zbierzcie to w jakimś miejscu, a kiedy będę miał konkretny termin rozpoczęcia prac modernizacyjnych, odezwę się i poproszę o zestawienie.

Wrócę jeszcze na chwilę do Polygamii, bo tam naprawdę dużo się zmieniło. Jesteśmy bardziej otwarci na społeczność, bierzemy pod uwagę jej zdanie, wypracowujemy kompromisy. Nie widzę powodu, dla którego tak samo nie miałoby być na forum.

4
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Problem z komentowaniem
« dnia: Luty 16, 2019, 00:31:45 »
Stodolny odpisał ci 6 minut po otrzymaniu maila. A że nic z tym dalej nie zrobiłeś, to już nie Stodolnego problem :)


5
Ogłoszenia / Aktualizacja Polygamii
« dnia: Sierpień 18, 2018, 13:02:19 »
Cześć, przeprowadziliśmy parę zmian na stronie. Między innymi PHP7, SSL z automatu, a nie po wpisaniu https:// przed adresem, poprawienie wyświetlania obrazków w mobilnej wersji strony i nowy system komentarzy. Więcej tutaj: https://polygamia.pl/dzien-dobry-polygamio-2-5/

Modernizacja czeka też forum, o czym poinformuję was w osobnej wiadomości, kiedy przyjdzie na to czas.

6
Cmentarz / Odp: A Ty jak nazwiesz Gówniaka?
« dnia: Grudzień 02, 2016, 11:58:48 »
Ja na swoje wołam "potworki". Pieszczotliwie. Czasem...

Zastanawiamy się też nad trzecim i próbuję przeforsować Wiedźmina, ale partnerka niespecjalnie entuzjastycznie do tego podchodzi. Nie wiem czemu.

Strony: [1]