Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - lego

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Dyskusje / Odp: Newsy (temat zbiorczy)
« dnia: Sierpień 08, 2013, 09:53:36 »
AdBlock to the rescue! ;)

Kiedyś faktycznie spamowali na potęgę, ale ostatnimi czasy przystopowali albo filtr antyspamowy mam dobry. Sam dawno nie korzystałem, ale info chyba nie wadzi nikomu?

hell yeah i z adblockiem wyskakuje info, że muszę go wyłączyć bo dzięki reklamom zarabiają i jak ja na nie nie patrze to nie pozwalają mi korzystać z serwisu.

Już od jakiegoś dłuższego czasu nie ma tego komunikatu dla używających adblocka.

Odnośnie reklam, wejdź na GT i porównaj to z główną Poly ;)

2
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Nowa Polygamia
« dnia: Grudzień 02, 2009, 11:44:18 »
Cytuj
Przesadzasz albo Ci goście z IT nagadali głupot :)
Wpadnij na kawę, pogadamy. BTW Jak tam model biznesowy Twojego serwisu?:)

W trakcie tworzenia, to nieco bardziej skomplikowana / delikatna sprawa niż taki abonament aby nie widzieć reklam :) No i jak dobrze wiesz to nie jest mój day job...

Tak. Filestube to serwis kontentowy - np. Dexter, Modern Warfare 2 i Dark Knight. Niestety, zrobienie tego kontentu kosztowało grupy medialne (jak np. ITI) więcej niż Filestube zarobi do końca świata. Also - głównym płatnikiem AdSensów, z których żyje Filestube są grupy medialne (jak np. Warner Bros). Co będzie z Filestubie jak nie będzie już czego ściągać i nie będzie komu płacić za łącza? Piękny wspaniały świat.

I nie zapominaj o wolumenie oraz grupie docelowej - Filestubie działa na rynku globalnym (dolary, nie złotówki) i jest skierowany m.in. do fanów takich treści jak to: http://video.filestube.com/1,3,category.html. To jakby zupełnie inaczej niż na Poly.

Łapiesz za słówka :)

3
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Nowa Polygamia
« dnia: Grudzień 02, 2009, 10:48:46 »
nie ten wolumen. koszt wdrożenia systemu płatności przekroczy potencjalne zyski.
Przesadzasz albo Ci goście z IT nagadali głupot :)

Co do Filestube - świetny model, który opiera się na ułatwianiu kradzieży. Może zrób wyszukiwarkę torrentów z grami na Xboksa, co? Wydaje się to być świetnym modelem.
Opacznie mnie zrozumiałeś - nie myślisz abstrakcyjnie :) Abstrahując od tego czym Filestube się zajmuje - zarabia z reklam i ludzi płacących aby tych reklam nie oglądać - bardzo prosty i łatwy do sklonowania model, zwłaszcza dla serwisów contentowych.

4
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Nowa Polygamia
« dnia: Grudzień 02, 2009, 08:02:42 »
@marvelous sorry man, ale prezentujesz postawę obruszonego małolata który dziwi się że musi za coś zapłacić i masz w dupie czy redaktor sajtu który czytasz codziennie ma co włożyć do garnka...

@radek
Mój darmowy (when you're good ad sth never do it for free!) hint jak szybko zacząć zarabiać na takiej Polygamii:
skoro jest tyle reklam, do tego sporo inwazyjnych tak że na monitorze 24" po wejściu na poly widzę pół ekranu reklamy - zróbcie konta pro które pozwolą wyłączyć te reklamy - that simple - slyszałeś pewnie o filestube ? (ta wyszukiwarka co ma więcej uu niż onet + nk :) - ich jedynym biznesowym modelem są reklamy i... konta pro wyłączające reklamy. Zanim napiszesz że konta wykupi 1% czytelników... konta pro na takiej fotce też ma 1% - i generują połowę przychodu. Ja chętnie wykupię i pewnie sporo innych osób też.

@DoubleR
Nie klikaj już w reklamy "tak z niczego" bo później ktoś sprawdza konwersje i wychodzi że klików od pyty, ale zrealizowanych celów mało i stwierdza że woli adwordsy albo reklame na innych serwisach gdzie klików mniej ale konwersja wyższa :)

5
Zdrowy rozsądek i wszelkie zasady designu nakazują aby pozytywna akcja była bardziej widoczna niż negatywna :)

Nie zgadzam się z Tobą. Ponieważ znam dwie osoby które się pomyliły klikając w pośpiechu, w wyniku czego mam dwa neutralne komentarze. To strona z wyborem więc powinna być neutralna.

Spox, postaramy się żeby nikt już się nie mylił :)

6
Totalną pomyłką jest to że zaakceptuj transakcję jest lepiej widoczny niż odrzuć. Już raz się pomyliłem osobiście i raz pomylił się ktoś komu wysłałem propozycję. Zróbcie jakąś drugą stronę czy potwierdzasz że odrzucasz/akceptujesz propozycje bo jak się człowiek pomyli to tylko kłopot. Trzeba wszystkie gry znów wprowadzać.

Po kliknięciu na akceptuj / odrzuć jest przecież potwierdzenie. Zdrowy rozsądek i wszelkie zasady designu nakazują aby pozytywna akcja była bardziej widoczna niż negatywna :)

Inną sprawą jest że jak ktoś wysyła mi propozycję i w niej jest 10 gier z których mam sobie wybrać jedną, to po zakończeniu transakcji on musi wprowadzić 9 które mu pozostało do swojego profilu?

Przy składaniu oferty jest wyraźnie napisane że nie należy składać ofert z kilkoma grami w takim celu. Składasz ofertę 2 gry za jedną = system rozumie to że chcesz wymienić te dwie gry za jedną (logiczne?) a nie że ktoś ma sobie z nich wybrać które mu pasują. Złóż kilka ofert - po prostu.

7
Dyskusje / Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« dnia: Listopad 07, 2009, 08:54:19 »
Mi zajeło 7h na veteranie i potwierdzam słowa lego ,że jest o wiele prostsza niż część 1. Szkoda ,że nie ma osiągnięć związanych z multi:( (poza Special-Ops)
i bardzo dobrze ze ich nie ma, w ogole achievementy online to najwiekszy fail jaki wymyslono

zwłaszcza kiedy musisz kupić jakieś durne mapki (które powinny być na płycie) żeby je zdobyć...

8
Dyskusje / Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« dnia: Listopad 07, 2009, 00:09:43 »
5,5h na regular (wydał się dużo prostszy niż mw1)... hmm gra na pewno będzie budzić kontrowersje - nie tylko osławioną "misją" w Moskwie

9
Dyskusje / Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« dnia: Listopad 06, 2009, 12:24:27 »
Ha - właśnie sobie "zaklepałem" sztukę na X-a w Mad Games :) Ponoć już się kończą...

10
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Nowe forum
« dnia: Listopad 05, 2009, 17:25:48 »
Abstrahując od (miernego) poziomu technicznego, usability etc nowego forum - to jakoś nie widzę tam żadnej aktywności :)

11
Dyskusje / Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« dnia: Listopad 05, 2009, 17:22:16 »
Śmiać mi się chce co raz bardziej jak czytam o tej grze:

http://jalba.se/headz/files/text/bestbuymw2log.php

CIACH

lata "kupowania" gier na the pirate bay nauczyły wydawców olewać pc-ta...

Co nie zmienia faktu że Activision / IW zachowują się co najmniej nieelegancko...

12
Dyskusje / Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« dnia: Listopad 05, 2009, 13:42:01 »
Rzeczywiście w U2 arsenału jest w cholerę i nawet na najtrudniejszym poziomie możemy walić ile się podoba. W jedynce było tego mniej, ale też jakoś specjalnie mi ie brakowało.

W U1 był bug/feature że amunicja czasami znikała z ciał dawno zabitych wrogów wiec trzeba było szybko zbierać :)

Ogólnie w jedynce więcej strzelało się z pistoletów niż karabinów, a w  Among Thieves jest odwrotnie

13
Dyskusje / Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« dnia: Listopad 05, 2009, 13:10:46 »
Porównując poziom trudności między U1, a U2 wydaje mi się on zbliżony, jak nie taki sam. Trudniej było tylko zlokalizować wszystkie skarby, bo te pochowano tym razem znacznie staranniej i z większą fantazją. W każdym razie gra dla singla wymaksowana i jak czas pozwoli to sobie pogram z ludźmi w multi.

Głównym przeciwnikiem w U1 była amunicja, a właściwie jej brak, w U2 mamy jej pod dostatkiem ale za to ilościowo hordy wrogów również większe.

14
Dyskusje / Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« dnia: Listopad 05, 2009, 10:26:30 »
Launch trailer (sporo spoilerów)

http://www.youtube.com/watch?v=429l13dS6kQ

15
Ruszył właśnie pierwszy konkurs organizowany przez Gametrade :) Do wygrania bilety na koncerty Video Games Live - szczegóły pod adresem:

http://gametrade.pl/video_games_live_konkurs

Zachęcam do wzięcia udziału :)

16
Dyskusje / Odp: Halo 3: ODST
« dnia: Październik 05, 2009, 12:46:50 »
Czy moje odczucia, że poziom trudności ODST jest wyższy niż H3 są słuszne ?
H3 przeszedłem samodzielnie na heroic bez większych problemów, natomiast tutaj zaciąłem się już na początku, podczas walki z 2-ma hunterami, grając na normal. (nie mówiąc już, że grać zacząłem na heroic i po kilku potyczkach przeszedłem na normal).

Ewidentnie przydał by się co-operant w tym miejscu, aż tak jest ta gra ukierunkowana na co-op ?

EEeee tam, albo się tak wyrobiłem albo ODST jednak jest dużo łatwiejsze niż H3.
Na Normalu zginąłem może z dwa razy. Grając solo ofkorz

Huntery łatwo załatwić z "mostku" nad tym placem.

17
Dyskusje / Odp: Dragon Age
« dnia: Październik 03, 2009, 18:30:29 »
W nowym cda jest już recenzja i opinie innych z redakcji w skrócie jeśli Mass Effect to dla ciebie ideał rpg to ta gra nie jest dla ciebie, jeśli jednak kochasz bardzo trudne walki nawet na najniższym poziomie, bardzo długie ślęczenie nad rozwijanie postaci i ponoszenie skutków błędnych decyzji odnoszenie wydanych punktów doświadczenia wykonywanie zdań pobocznych, nieustanne kombinowanie,  długość grania ponad 120 h, ciągle brakujące mikstury czyli jesteś starym hardkorowym graczem rpg to jest gra na którą czekałeś a kampania reklamowa to jedna wielka zmyłka dla dzieci. Podsumowując gra czysto pecetowa taka jak była zapowiadana, taką dostaliśmy. Ocena: 8+.

I'm bought - pisali coś o fabule?

18
PlayStation 3 / Odp: PSN to crap
« dnia: Październik 03, 2009, 09:38:26 »
Hej chłopaki w piątkowy wieczór przed konsolą? :D

Też niestety miałem te same problemy, matchmaking po 30 min nie wyszukał mi żadnej gry i w końcu zrezygnowałem. Pewnie mieli jakieś problemy techniczne.

19
Spotkania / Odp: Uncharted 2: AT Co-op/Multi
« dnia: Październik 01, 2009, 16:26:46 »
Też oczywiście chętnie pogram, gra wymiata ;) Czy w demie są dostępne inne plansze do co-opa czy tylko ta w nepalu ?

PSN ID: LegoPL

20
Spotkania / Odp: Halo 3 ODST Firefight/coop
« dnia: Wrzesień 28, 2009, 17:24:25 »
Chętnie się również przyłącze, gt - lego86pl , gra oczywiście wieczorami :)

21
Dyskusje / Odp: Top 3 czwartego kwartalu?
« dnia: Wrzesień 26, 2009, 13:05:14 »
  • Uncharted 2
  • Modern Warfare 2
  • Dragon Age / Brutal Legend

22
Dyskusje / Odp: Halo 3: ODST
« dnia: Wrzesień 24, 2009, 08:30:27 »
Audio logi jakieś strasznie interesujące nie są. Grając jako Rookie lokacje są trochę monotonne, ale po za tym (i kiepską grafiką) gra się bardzo przyjemnie. Muzyka jest wyśmienita (jak w każdym Halo). Ogólnie gra przypomina Halo 1 (więcej samotnej eksploracji, pistolet, health).

23
Dyskusje / Odp: Ktora gre o samolotach wybrac?
« dnia: Wrzesień 22, 2009, 17:36:17 »
Ace Combat ;)

24
Dyskusje / Odp: Halo 3: ODST
« dnia: Wrzesień 22, 2009, 17:25:56 »
W Ultimie dzisiaj można odbierać edycję specjalną (z padem) a jutro zwykła.

25
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Pytanie o ban
« dnia: Wrzesień 20, 2009, 16:52:56 »
CIACH

Wzruszyła nas Twoja historia ;)

26
Dyskusje / Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« dnia: Wrzesień 16, 2009, 21:50:09 »
obejrzałem trailer U2 z polskim dubbingiem
niestety mi się nie podoba :(
no i tyle, nie chce mi się rozpisywać, bo nie ma nad czym
szkoda

Mam to samo - nie oddali akcentów postaci, głos Drake'a kompletnie nie pasuje i niektóre kwestie brzmią po prostu dziwnie. Więc gram oczywiście tylko w wersję angielską :)

27
Dyskusje / Odp: Granie multi/co-op - koniec 2009
« dnia: Wrzesień 16, 2009, 17:54:14 »
ODST i MW2, szkoda że co-op w MW będzie oddzielny od reszty kampanii, ale liczę że special missions (czy jak to się tam będzie zwało) będą ciekawe. A Halo to Halo - lubię - zwłaszcza kiedy cena niska :)

28
Dyskusje / Odp: Halo 3: ODST
« dnia: Wrzesień 16, 2009, 00:07:51 »
DevDiary
http://www.youtube.com/watch?v=sGQezMl4Khg&feature=player_embedded

Cholera... już nie mogę się doczekać.Sporo marketingowej papki ale zapowiada się fajnie, zwłaszcza rozbudowanie miasta.

29
Dyskusje / Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« dnia: Wrzesień 15, 2009, 23:18:50 »
kurcze klucze juz sie wyczerpaly ;/ jest cos jeszcze gdzies? :)

Tylko dla IGN subscriberów, ja też sie nie załapałem :(

30
Dyskusje / Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« dnia: Wrzesień 15, 2009, 15:00:00 »
Jest już pierwsza recka Uncharted 2 w nowym francuzkojęzycznym PSM3, rekordowa ocena 21/20 :)

http://goonlinegames.net/2009/09/14/psm3-gives-uncharted-2-2120/

Po tym piśmie nie spodziewałem się niższej oceny niż max ;)

31
PlayStation 3 / Odp: Pomaluj swoje PS3
« dnia: Wrzesień 15, 2009, 14:47:13 »
Eee nie wygląda to za ładnie - i cena zabójcza - tylko dla hardkorów :)

32
Dyskusje / Odp: Halo 3: ODST
« dnia: Wrzesień 09, 2009, 12:43:31 »
wszystkie mapy do trybu multi (wszystkie mapy jakie tylko są) których Polacy pobrać nie mogą ze względu na blokadę regionalną (chyba, że się mylę).

Nie ma blokady regionalnej, kupujesz i grasz. Czyli wniosek jest taki, ze za te mapki zaplace drugi raz :P Trudno. Co do blokady regionalnej to chyba w GoW2 jest taka wtopa?

Tak - Dark Corners jak i All Fronts Collection są zablokowane...

130 złotych to naprawdę miłe zaskoczenie. Tym bardziej, że mieli jednak wołać za pełną cenę za grę. Jeszcze jakby te małe grunty tak nie piszczały to byłaby pełnia szczęścia:)

Uwielbiam piszczące, uciekające przede mną grunty ;)

33
Empik ma ponoć marżę 40% na cenie gry więc... więc mało osób tam kupuje :) Mamy kryzys - casuale bardziej zwracają uwagę na wydatki i po prostu kupują mniej gier, a to oni są większością robiącą zakupy w empikach / mm / saturnach. Bardziej obeznani z tematem kupują na allegro / w mniejszych sklepach gdzie ceny są konkurencyjne (bo sprzedawcy przywożą gry samochodem z UK ;) ).

W Wawie w większych sklepach też pustki i takiego Batmana w żadnym Empiku czy saturnie nigdzie nie widziałem.

34
Dyskusje / Odp: Halo 3: ODST
« dnia: Wrzesień 07, 2009, 23:48:39 »
Trailer mnie przekonał i preorder w Ultimie zamówiony, zwłaszcza że cena bardzo przystępna ;)
Ah ten marketing MS

35
Po godzinach... / Odp: Mad Games - nasze opinie
« dnia: Wrzesień 06, 2009, 19:08:11 »
Kupiłem tam bodajże 2 gry - obydwie przez premierą - "importy" z UK... nie można płacić kartą i ogólnie silne skojarzenia z innym "profesjonalnym" sklepem - Swiat-Gier. Tylko w ostateczności (w Wawie jest wiele lepszych uczciwych sklepów), nie polecam

36
Pytania, propozycje i sugestie / Odp: Giermasz CDPROJEKT
« dnia: Wrzesień 06, 2009, 19:04:38 »
Byłem w Wawie i z gier na konsole były same crapy... Trochę lepiej na PC ale też bez rewelacji. Obkupiłem się tylko gadżetami i koszulkami :)

37
Zauważyłem pewien problem przed chwilą. Mianowicie po wyszukaniu jakiegoś tytułu zakładka "poszukiwane" nie działa. Po kliknięciu na "x wyniki wyszukiwania" nic nie wyświetla. Pojawia się jedynie pusta strona, bez żadnych ofert.
zostanie poprawione jak najszybciej

Zauważyłem też, że nie jestem w stanie dodać żadnej gry do poszukiwanych. Czy to przez opcję "dodaj grę" na moim profilu czy przez wyszukanie jej w bazie gier i kliknięcie "szukam tej gry"
j.w. tylko w tym wypadku akurat wina złego "zwodowania" kopii serwisu :)

Zastanawiam się też czy 5 gier widocznych na stronie każdego profilu to trochę nie za mało.
pojawi się dropdown z możliwością wyboru większej liczby

38
Serwis oficjalnie ruszył (poddany został też lekkiemu refreshowi + kilka nowych ficzerów), każdy może się rejestrować, większość zawartości dostępne bez potrzeby logowania - enjoy :)

39
Po godzinach... / Odp: www.zamianagier.pl
« dnia: Lipiec 28, 2009, 07:22:12 »
Skrypt jest trudniejszy do zmiany, pod tym względem jesteśmy w 99% gotowi.
(BETA za pewno w gt odnosi się do działania skryptu a nie wyglądu).

Beta odnosi się do tego że wolimy przeprowadzić testy (wydajnościowe, usability) na większej ilości osób, zebrać opinie, wprowadzić zmiany itd - no ale nieważne (słyszałeś o czymś takim jak scrum / agile?).

Natomiast taka moja rada dla Twojego znajomego co Ci robił ten serwis w RoR - nech łaskawie przełączy environment z development na production bo każdy sobie może teraz to debugować... I serwowanie aplikacji railsowej na mongrelu jest już passe, jeśli jest to jeden (omfg) - nie wytrzyma wydajnościowo, cluster - trudny w zarządzaniu.


Miałem już nie wspominać ale nie lubię ludzi rozpowiadających nieprawdę:

Cytuj
większość osób, które u nich "testowało" stwierdziło, ze strona jest marna
http://www.biznesforum.pl/zamiana-grami-serwis-vt52941.html

Pisała to osoba reprezentująca Twój serwis - teraz pytanie - skąd wiedza o zadowoleniu / niezadowoleniu użytkowników gametrade? Robiliście jakieś ankiety? :) Szczerze mówiąc feedback jest bardzo pozytywny... Ale jeśli chcesz uprawiać czarny pr - będziesz musiał się liczyć z konsekwencjami.

40
Po godzinach... / Odp: Recenzje, jakie lubicie?
« dnia: Lipiec 27, 2009, 19:48:43 »
Weekend z PSN jest bardzo fajny.

Też jestem leniwy i z braku czasu wolę sobie obejrzeć jakiś video review niż czytać tekst (dla niektórych gier robię wyjątek - np. seria MGS gdzie czytam każdy preview/review jaki tylko dostanie się przed moje oczodoły :)
Za to zauważyłem że kompletnie nie zwracam uwagi na screeny - w tym pewnie ma też swoją "zasługę" niezbyt wygodna przeglądarka zdjęć na Poly :)

Odnośnie kończenia tytułów - jeśli jest to gra single z fabułą - to obowiązkiem recenzenta jest skończyć dany tytuł przed wystawieniem oceny końcowej. Końcówka danej gry może diametralnie zmienić ocenę całego tytułu (vide wspominany już BioShock).

Fajnie jest też kiedy o jednej grze wypowiada się kilka osób, konfrontacja różnych opinii pozwala lepiej nakreślić obiektywny obraz danego tytułu. Żeby później nie było takich kwiatków jak oceny Kaliego z PE który sypał 9 na lewo i prawo dla gier które były ekhem średnie.

Strony: [1] 2 3 ... 5