Autor Wątek: Podcasty, podcasty, co się ostatnio pojawiło w eterze?  (Przeczytany 1219418 razy)

Offline Funkorama

• Super Badass
  • Czasem lubię sobie zalać Chivasa oranżadą Hellena

...był podpis, ale ktoś mi go zaj*&%ł :(

Offline Robi_007

• Stały bywalec
  • PADcast crew
Odp: Podcasty, podcasty, co się ostatnio pojawiło w eterze?
« Odpowiedź #15921 dnia: Marzec 15, 2017, 12:32:39 »
No jest lekkie zamieszanie, sam byłem za zachowaniem dotychczasowego porządku rzeczy, ale to przecież formumowicze zdecydowali. Dla mnie nie ma problemu. Tu wrzucę posty z odcinkiem, a tam krótki link i już. Jak komuś się temat osobny nie będzie podobać, będzie można zamknąć - nie ma sprawy.

Offline Funkorama

• Super Badass
« Odpowiedź #15922 dnia: Marzec 15, 2017, 12:45:50 »
Zrobił się piepsznik, zamiast mieć wszystko w jednym miejscu to się porobiły strony i się nie chce po prostu wszystkiego sprawdzać, ja np słucham wielu podcastów i nie chce mi się ogarniać gdzie co jest, powinno być po staremu wszystko w jednym miejscu

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #15923 dnia: Marzec 15, 2017, 13:03:12 »
No jak ktoś TYLKO słucha to spoko, ale jak ktoś chce podyskutować na forum to już jest wygodniej to robić w konkretnych tematach bo w głównym zacznie się dyskusja, za chwilę ktoś wrzuci nowy odcinek, ktoś inny jeszcze inny, zacznie się dyskusja o czymś innym i potem weź szukaj właściwych postów aby kontynuować dyskusję. :/

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #15924 dnia: Marzec 15, 2017, 13:10:59 »
No jest lekkie zamieszanie, sam byłem za zachowaniem dotychczasowego porządku rzeczy, ale to przecież formumowicze zdecydowali. Dla mnie nie ma problemu.

Z tego co ja widziałem to forumowicze zadecydowali, że miało zostać tak jak było, ale trzech krzykaczy zrobiło po swojemu.

Offline cooldan

• Badass
  • Lubię placki.
    • Strona firmowa
« Odpowiedź #15925 dnia: Marzec 15, 2017, 13:11:59 »
No jest lekkie zamieszanie, sam byłem za zachowaniem dotychczasowego porządku rzeczy, ale to przecież formumowicze zdecydowali. Dla mnie nie ma problemu.

Z tego co ja widziałem to forumowicze zadecydowali, że miało zostać tak jak było, ale trzech krzykaczy zrobiło po swojemu.

+9000

Więc ja bojkotuje nowe wątki i Rozgrywkowe rzeczy i tak będę tylko tu wrzucał :)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15926 dnia: Marzec 15, 2017, 13:17:00 »
Regularne gnojenie Forumogadki. No he he, usmiałem sie.

Ciekawe czy jakby na FB kilka  (nie bylo tego wiele przecie!) niemilych wypowiedzi dostali to by przestali nagrywac lub zostali tylko na swej stronie.

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #15927 dnia: Marzec 15, 2017, 13:20:34 »
Myślałem, że tutaj same info o nowych odcinkach a w tematach poszczególnych podcastów dyskusja na kwestie ich dotyczące.
(kliknij)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15928 dnia: Marzec 15, 2017, 13:21:25 »
No tak byc powinno.

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #15929 dnia: Marzec 15, 2017, 13:34:02 »
A wątek ten powinien być w głównym jak był. Kto by przewidział, że to będzie chujowe! Nikt!

Offline Karolu

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #15930 dnia: Marzec 15, 2017, 13:35:12 »
http://www.bezimienny.pl/2017/03/odcinek-81-nintendo-switch.html

Nowy Bezimienny :)

Nie słucham tego podcastu regularnie, ale dzisiaj włączyłem. Brawo! w końcu znalazł się tam człowiek (koleżanka Kali), której główny prowadzący boi się przerywać, czym mnie zawsze irytuje. Wreszcie trafiła kosa na kamień  :D
Na plus też wartość merytoryczna, skład się trochę zmienił i dyskusja poszła trochę na wyższy poziom, progres zawsze należy pochwalić. Nie wiem jak inne odcinki, ale ten PEGI18 ;)

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #15931 dnia: Marzec 15, 2017, 13:40:11 »

+9000

Więc ja bojkotuje nowe wątki i Rozgrywkowe rzeczy i tak będę tylko tu wrzucał :)

a wszystko na dobrą sprawę sam rozpocząłeś zakładając wątek dyskusyjny na ten temat.

pierwsza ankieta była przeciwko zakładaniu wątków ale w po godzinach, gdzie przez jakiś czas to funkcjonowało i był pierdolnik totalny. późniei Alexej i ja zaproponowaliśmy zmianę utworzenia podkategorii podkasty i to już pykło.

dla mnie wygodniejsza jest forma dedykowanych wątków do podcastów ale też nie sądziłem, że forumowicze będą zakładać tematy zamiast twórców. wszystko można zmienić byle jak najszybciej bo się zrobi pierdolnik już totalny.

« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2017, 13:42:24 wysłana przez SinfulScholar »

Offline Funkorama

• Super Badass
« Odpowiedź #15932 dnia: Marzec 15, 2017, 13:49:37 »
http://www.bezimienny.pl/2017/03/odcinek-81-nintendo-switch.html

Nowy Bezimienny :)

Nie słucham tego podcastu regularnie, ale dzisiaj włączyłem. Brawo! w końcu znalazł się tam człowiek (koleżanka Kali), której główny prowadzący boi się przerywać, czym mnie zawsze irytuje. Wreszcie trafiła kosa na kamień  :D
Na plus też wartość merytoryczna, skład się trochę zmienił i dyskusja poszła trochę na wyższy poziom, progres zawsze należy pochwalić. Nie wiem jak inne odcinki, ale ten PEGI18 ;)

No jest teraz tam "pozytywny pierdolnik" bo nie ma już tylko Playstaton 4 Team ( Mimo iż jak było trzeba to i o Xboxie coś miłego powiedziałem, o 3DS, nawet o WiiU było :P ) Tylko teraz jest różnorodnie, jest twardy Musztarda Rejs ale z otwartym umysłem na konsole za co KUDOSY dla Wojtka, jest Kaja, która jest Xbotem do szpiku, ale zna wady swojej konsoli ( Nie martw się kiedyś zrobią wam dobry sprzet...kiedyś ) no i multi Krystian co na Ps4 i Pc sobie pyka no i Rafał co z Transformersów przesiadł się na Wiedźmina :D Wydaje mi się, że takiej różnorodności to nie ma za dużo podcastów :)

btw jeśli odcinek był gorszy w odsłuchu to moja wina bo po prostu już spakowałem mikrofon i wszystko co miałem do szafy i nie chciało mi się montować :D Moja wina :D

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #15933 dnia: Marzec 15, 2017, 13:50:31 »
Przenieść ten wątek do po godzinach i gotowe. Pierdololo w tym dziale niech zostanie. I banany za offtopy w tym wątku.

Offline cooldan

• Badass
  • Lubię placki.
    • Strona firmowa
« Odpowiedź #15934 dnia: Marzec 15, 2017, 15:08:20 »

+9000

a wszystko na dobrą sprawę sam rozpocząłeś zakładając wątek dyskusyjny na ten temat.

pierwsza ankieta była przeciwko zakładaniu wątków ale w po godzinach, gdzie przez jakiś czas to funkcjonowało i był pierdolnik totalny. późniei Alexej i ja zaproponowaliśmy zmianę utworzenia podkategorii podkasty i to już pykło.

dla mnie wygodniejsza jest forma dedykowanych wątków do podcastów ale też nie sądziłem, że forumowicze będą zakładać tematy zamiast twórców. wszystko można zmienić byle jak najszybciej bo się zrobi pierdolnik już totalny.

wątek dyskusyjny który został zakończony:

"Nie. Linki w temacie podcastowym działają i nie ma sensu nic zmieniać" 34 głosy vs  "Tak. Każdy podcast powinien mieć swój wątek". 17 głosów
I ja się tego trzymam.

To że potem się ktoś tam uznał, że to bojkotuje, kolejna ankieta pojawiła, nowe działy coś tam - whatever. Ja zostaje przy starych zasadach.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #15935 dnia: Marzec 15, 2017, 15:10:39 »
Popieram. Wróćmy do po godzinach ten wątek jeszcze.

Offline Funkorama

• Super Badass
« Odpowiedź #15936 dnia: Marzec 15, 2017, 15:16:36 »
Jestem jak najbardziej za!

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #15937 dnia: Marzec 15, 2017, 22:11:43 »
Doskonale pokazujecie, że wątki osobne to rzecz potrzebna, ponieważ przez pierdololo o niczym zakryliście linki do podcastów ostatnich. W tym temacie wrzucacie linki do wszystkich podcastów, a w dedykowanych tematach prowadzicie pierdololo związane z odcinkiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby link zdublować w dedykowanym temacie, jeżeli jest to potrzebne. Forum nie padnie od jednego wpisu więcej.

Rzecz najważniejsza, można w dalszym ciągu nic nie zmieniać i wrzucać jeden link do tego wątku, można w dalszym ciągu spotykać się w jednym temacie, ba, można nawet sobie temat do spotkań założyć i tam płakać nad losem zepsucia forum. Dedykowane podforum bardzo boli niektórych, ale myślę, że jakoś przeżyjecie. Swoją drogą, twórcy podcastów dostają możliwość posiadania swojego miejsca na polskim Gafie i jęczą, że im źle i niedobrze.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2017, 22:13:55 wysłana przez Rolek »

Offline Karolu

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #15938 dnia: Marzec 16, 2017, 08:02:32 »
Ja jeszcze dodam, że można nawet sobie ubranie posolić. Nim dłużej czytam te wątki podcastowe na forum i dramy z nim związane, to ciesze się... bo to oznacza, że chyba wiele osób z tego forum nie ma większych problemów w życiu. ;)

Offline Wallhammer

• Stały bywalec
« Odpowiedź #15939 dnia: Marzec 16, 2017, 08:49:50 »
przez pierdololo o niczym zakryliście linki do podcastów ostatnich

Ludzie na forum w wątku o podcastach dyskutują o podcastach i to jest źle? Ogarnij się w końcu.

Tu masz linki, tam sobie siedź: podstacja.com

można nawet sobie temat do spotkań założyć i tam płakać nad losem zepsucia forum

To załóż i tam płacz, że - powtórzę - w wątku o podcastach ludzie dyskutują o podcastach.
Spieszcie się czytać moje komentarze, tak szybko mogą być kasowane.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #15940 dnia: Marzec 16, 2017, 09:03:31 »
To nie była dyskusja o podcastach tylko o wątkach to dyskusji o podcastach. Wyższy poziom abstrakcji, meta.

Offline Wallhammer

• Stały bywalec
« Odpowiedź #15941 dnia: Marzec 16, 2017, 09:45:54 »
Mimo wszystko jest to dyskusja o podcastach w wątku o podcastach na forum, nawet jeśli ona dotyczy miejsca tego tematu na tymże forum.

Biedny Rolek nie ma pojęcia, że sam robi dokładnie to samo, co zarzuca innym. Drzazga i belka w oku (pozdrowienia dla kumatych).

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #15942 dnia: Marzec 16, 2017, 11:47:35 »
Mimo wszystko jest to dyskusja o podcastach w wątku o podcastach na forum, nawet jeśli ona dotyczy miejsca tego tematu na tymże forum.

Niestety, ale mylisz się. Tutaj masz miejsce do dyskusji na ten temat.
http://forum.polygamia.pl/index.php?topic=17881.0

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #15943 dnia: Marzec 16, 2017, 12:14:45 »
Tu powinny być TYLKO linki do nowych odcinów. Dyskusja o każdym podcaście w temacie go dotyczącym plus link do odcinka. Pierdololo, które tu uprawiacie w "czy każdy podcast powinien miec swój watek". Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2017, 12:29:08 wysłana przez szpynda »
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #15944 dnia: Marzec 16, 2017, 12:22:06 »
Już czytałem z pięć wersji, więc będę robił po swojemu. Informację odnośnie nowego odcinka będę wrzucał w temacie ogólnym jak i dotyczącym tylko M2. Od skopiowania jednego posta dupa mi nie odpadnie.

Offline Wallhammer

• Stały bywalec
« Odpowiedź #15945 dnia: Marzec 16, 2017, 12:48:28 »

Wobec czego zabrałeś głos na ten temat w niniejszym wątku, wiedząc, że dyskutuje się o tym gdzie indziej. Szkoda słów.

Tu powinny być TYLKO linki do nowych odcinów.

W porządku. Ale ponawiam pytanie, czy nie lepiej w takim razie wchodzić po prostu na podstacja.com tam są chyba wszystkie podcasty z tych tutaj listowanych plus wiele innych. A jak nie ma, to daj znać, napiszę do autorów, żeby się dodali, bo ja wchodzę właśnie tam, żeby czegoś posłuchać i zależy mi, aby lista była możliwie kompleksowa.

Jakieś odgórne zakazy dyskutowania o podcastach na FORUM, czyli miejscu do dyskusji, w specjalnym temacie o podcastach wciąż wydają mi się nadzwyczaj absurdalne.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #15946 dnia: Marzec 16, 2017, 12:50:37 »

Wobec czego zabrałeś głos na ten temat w niniejszym wątku, wiedząc, że dyskutuje się o tym gdzie indziej. Szkoda słów.
Słów mi nie szkoda, aby zwróć uwagę komuś, kiedy robi coś źle.

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #15947 dnia: Marzec 16, 2017, 12:53:49 »
Ale ponawiam pytanie, czy nie lepiej w takim razie wchodzić po prostu na podstacja.com tam są chyba wszystkie podcasty z tych tutaj listowanych plus wiele innych. A jak nie ma, to daj znać, napiszę do autorów, żeby się dodali, bo ja wchodzę właśnie tam, żeby czegoś posłuchać i zależy mi, aby lista była możliwie kompleksowa.
Podstacja nie pozwala mi przeglądać strony bez wyłączonego uBlocka, wiec kolokwialnie pisząc niech się walą na pyszczek - po to mam zainstalowane żeby oglądać treści które JA chcę oglądać. Wolałbym nawet żeby tam nie było M2, bo nie popieramy takiego chamskiego narzucania użytkownikom jakichś treści sponsorowanych.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #15948 dnia: Marzec 16, 2017, 12:57:25 »
Przecież jest możliwość dyskusji o podcastach w wątkach dedykowanych.

Offline Dahman

• Stały bywalec
  • www.fantasmagieria.net
    • http://www.fantasmagieria.net
« Odpowiedź #15949 dnia: Marzec 16, 2017, 15:17:03 »
Nie wiem, ile osob tutaj zaglada poza elytą 20 osób, aby dowiedzieć się, że jest nowy odcinek, ale jak Vuko pisał, każdy podcast ma tu swojego twórcę-ambasadora, więc klimat jest specyficzny. Problem jest też w tym, że fakt, linki szybko się przewijają w toku dyskusji offtopowych, które też lubię, ale takiej liczby postow dotyczacych Fantasmagierii jak w tym osobnym watku dawno tu nie widzialem.

Ergo, zaglądać tu będę nadal i wrzucać link też, ale ten ekstra wątek poświęcony najpodcastowi bardzo propsuję, mimo że stary porządek pre-frgxit, byl okay.
www.fantasmagieria.net - podcast o grach komputerowych i wideo

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #15950 dnia: Marzec 16, 2017, 15:19:41 »
+1. Nawet jak ktoś podejmie jakiś temat związany z odcinkiem to zostanie w dedykowanym temacie i twórca będzie mógł bez problemu odpowiedzieć. Nic nie zginie.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #15951 dnia: Marzec 16, 2017, 17:38:53 »

Niech ktoś założy temat Bezimiennemu, bo warto czy ja muszę? Gdyby ktoś linku Funkoramy nie zacytował to by przepadł w tej dramie. Nie dziwię się, że chłopaki z Forumogadki stąd odcięli się od tej dziecinady :P

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #15952 dnia: Marzec 16, 2017, 17:40:28 »
Odcięli się mimo, że mieli własny temat.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #15953 dnia: Marzec 16, 2017, 17:43:13 »
Co poradzisz jak dziecinada nawet wtedy dramy robiła o wszystko. Czekam aż "góra" wszystko oprócz linków wytnie i wrzuci do odpowiedniego watku czyli "Czy kazdy podcast....".
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2017, 17:44:46 wysłana przez szpynda »

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #15954 dnia: Marzec 16, 2017, 19:52:41 »
Sorry za post pod postem. Takie cos znalazłem jak podcast o grach VHS 120, to jakis powrót z nową formułą. 3h+ i dźwiek trochę jak z kasety ferrum.

! No longer available

https://soundcloud.com/vhs120

Offline bezimienny.pl

• Stały bywalec
    • Strona Podcastu Bezimienny
« Odpowiedź #15955 dnia: Marzec 16, 2017, 20:17:56 »
Bezimienny #81 - Nintendo Switch

(kliknij)

Strona - http://www.bezimienny.pl
Współpraca - http://www.saveproject.pl oraz http://blackwidowradio.eu/
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA

Offline bezimienny.pl

• Stały bywalec
    • Strona Podcastu Bezimienny
« Odpowiedź #15956 dnia: Marzec 16, 2017, 20:24:50 »

Niech ktoś założy temat Bezimiennemu, bo warto czy ja muszę? Gdyby ktoś linku Funkoramy nie zacytował to by przepadł w tej dramie. Nie dziwię się, że chłopaki z Forumogadki stąd odcięli się od tej dziecinady :P

Zastanawialiśmy się, czy faktycznie jest to potrzebne po ostatniej dramie, ale skoro warto, to nam miło. Jutro wstawię i jakoś ładnie opisze na stronie naszą historię i o co kaman.

PS Miałem nie wstawiać już tu odcinka, bo Tomek wrzucił linka, ale jak szpynda napisał, że mu umknał, to wrzuce tak jak zwykle.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2017, 20:36:23 wysłana przez bezimienny.pl »

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #15957 dnia: Marzec 16, 2017, 23:38:32 »
To może umówmy się, że podcasty z własnym tematem nie będą się już tutaj udzielać?

Offline pamPErSo

• Badass
« Odpowiedź #15958 dnia: Marzec 17, 2017, 00:00:22 »
To może umówmy się, że podcasty z własnym tematem nie będą się już tutaj udzielać?
+132

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #15959 dnia: Marzec 17, 2017, 00:26:24 »
Nie.