Autor Wątek: M2 - Podcast apostołów VR oraz gier dobrych i tematów technologicznych.  (Przeczytany 69446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline meatbag

• I Am Robot
Odp: M2 - Podcast apostołów VR oraz gier dobrych i tematów technologicznych.
« Odpowiedź #920 dnia: Marzec 05, 2018, 19:04:57 »
Jeśli Stwórca chciał, żebyś się nie dowiedział to się nie dowiesz. Inwestując część galaktyki w symulację o takie pierdoły chyba nietrudno zadbać.

Dodajmy, że żyjemy w zajebiście dobrej symulacji. Jeśli wy rzeczywiście jesteście ludźmi, a nie prostymi botami... ok, ten argument jest słaby ;) Point is, symulacje wymagają kosmicznej mocy obliczeniowej, dosłownie. Zapewne teoretycznie można się bawić w takie rzeczy, nie wiem tylko ilu współtowarzyszy tego Stwórcy zgodzi się na zużycie kilkuset okolicznych gwiazd na potrzeby jego zabawki, która właściwie do czego miała służyć, remind me, please? I w jaki sposób ma tę energię zgromadzić? Pamiętajmy, że nie ma magii, a stała c obowiązuje.

Online Funkorama

• Super Badass
  • Czasem lubię sobie zalać Chivasa oranżadą Hellena
« Odpowiedź #921 dnia: Marzec 05, 2018, 19:06:17 »
A co jeśli jesteśmy tak super zaprogramowani że się nie zorientujemy?
No to wtedy mamy przejebane i pamiętaj nie wchodź do basenu bo nie wyjdziesz już z niego :)

...był podpis, ale ktoś mi go zaj*&%ł :(

Online Funkorama

• Super Badass
M2 - Podcast apostołów VR oraz gier dobrych i tematów technologicznych.
« Odpowiedź #922 dnia: Marzec 05, 2018, 19:07:47 »
Jeśli Stwórca chciał, żebyś się nie dowiedział to się nie dowiesz. Inwestując część galaktyki w symulację o takie pierdoły chyba nietrudno zadbać.

Dodajmy, że żyjemy w zajebiście dobrej symulacji. Jeśli wy rzeczywiście jesteście ludźmi, a nie prostymi botami... ok, ten argument jest słaby Point is, symulacje wymagają kosmicznej mocy obliczeniowej, dosłownie. Zapewne teoretycznie można się bawić w takie rzeczy, nie wiem tylko ilu współtowarzyszy tego Stwórcy zgodzi się na zużycie kilkuset okolicznych gwiazd na potrzeby jego zabawki, która właściwie do czego miała służyć, remind me, please? I w jaki sposób ma tę energię zgromadzić? Pamiętajmy, że nie ma magii, a stała c obowiązuje.
A co jeśli świat jest ?renderowany? jak w Horizon zero ? O tym po części jest filmik wyżej, że kiedy na coś nie patrzysz podlega zasadom LowPoly a służyła by choćby aby stworzyć świadome programy lepsze wersje Siri itd czy choćby przewidywanie jakiś wydarzeń i przeciwdziałanie im itd, możliwości są nieograniczone :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2018, 19:09:56 wysłana przez Funkorama »

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #923 dnia: Marzec 05, 2018, 19:12:16 »

Dodajmy, że żyjemy w zajebiście dobrej symulacji. Jeśli wy rzeczywiście jesteście ludźmi, a nie prostymi botami... ok, ten argument jest słaby ;) Point is, symulacje wymagają kosmicznej mocy obliczeniowej, dosłownie. Zapewne teoretycznie można się bawić w takie rzeczy, nie wiem tylko ilu współtowarzyszy tego Stwórcy zgodzi się na zużycie kilkuset okolicznych gwiazd na potrzeby jego zabawki, która właściwie do czego miała służyć, remind me, please? I w jaki sposób ma tę energię zgromadzić? Pamiętajmy, że nie ma magii, a stała c obowiązuje.
twórcy gry chca by nie było w niej bugów, zdarzaja sie...

Online Funkorama

• Super Badass
« Odpowiedź #924 dnia: Marzec 05, 2018, 19:12:33 »
Jeszcze jedno :) Trafiliście z tematem idealnie w moje gusta, co ciekawe nasza Galaktyka wyglada i działa mniej więcej jak atomu i cząstki w powiększeniu, co jeśli my po prostu jesteśmy zwykłym atomem w czymś większym? :)

Online Funkorama

• Super Badass
« Odpowiedź #925 dnia: Marzec 05, 2018, 19:13:37 »

twórcy gry chca by nie było w niej bugów, zdarzaja sie...
Hahah true :) wiele spraw można pod to podciągnąć :)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #926 dnia: Marzec 05, 2018, 19:33:05 »
Jeśli dysponujesz technologią mogącą zjadać gwiazdy i chcesz symulować cały świat to i masz AI od szukania bugów, nie zwalasz tego na preorderowców.

Low Poly czy nie to i tak są kosmiczne ilości obliczeń - musisz symulować mózgi non-stop. Chyba że again, jesteście boty ;)

The human brain has a huge number of synapses. Each of the 1011 (one hundred billion) neurons has on average 7,000 synaptic connections to other neurons. It has been estimated that the brain of a three-year-old child has about 1015 synapses (1 quadrillion). This number declines with age, stabilizing by adulthood. Estimates vary for an adult, ranging from 1014 to 5 x 1014 synapses (100 to 500 trillion).
A to tylko obudowa, doliczyć musisz latające tam neuroprzekaźniki i resztę imprezy. Nie możesz nagle włączyć low-poly na moich neuronach, bo z czego potem odtworzysz informację o ich stanie?

Tak że tego, GL.
Aha, no i: na co ci to?

Online Funkorama

• Super Badass
« Odpowiedź #927 dnia: Marzec 05, 2018, 19:44:42 »
Podobno ludzki mózg zyskał świadomość dzięki wirusowi którym dawno temu zaraził sie przodek człekokształtnych cY jakoś tak, czytałem gdzieś ostatnio i to tez wcale nie głupie No ale trzeba sie na coś zdecydować albo matrix albo to :p

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #928 dnia: Marzec 05, 2018, 19:46:57 »
Jedno jest pewne. Gdyby sie tak okazało to z 50 proc ludzi nagle uznało by swe zycie za bezsensowne, a czemu to trudno powiedziec.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #929 dnia: Marzec 05, 2018, 20:03:56 »
Czyli zyskaliby świadomość :D

@Funko
To jest głupie ;) Wirusów i innego ścierwa mamy w DNA na tony. Świadomość to grubszy temat, polecam. Wersja "ludzie mają świadomość, pozostałe zwierzęta - nie", nie ma wiele sensu. Można by się spierać, że większość ludzi nie ma świadomości ;) To co traktujesz jako świadomość, czyli twoje "ja", twoją opowieść FPP, well, mój kot też to ma. Różnica w budowie mózgu daje tylko miejsce na dodatkowe skile i lepsze ogarnięcie rzeczywistości. Nie zmienia żadnych fundamentalnych zasad. Przekazywanie wiedzy paszczowo i wyrastająca z tego cywilizacja jest oczywiście nową emergentną jakością, ale na poziomie "świadomości" nic się nie zmienia. Po prostu możesz być "świadomy" więcej rzeczy niż mój kot. Mózg ludzki rósł 2 miliony lat, btw.

Online Funkorama

• Super Badass
« Odpowiedź #930 dnia: Marzec 05, 2018, 20:16:22 »
Ja tylko mówię co widziałem na filmiku :)a jedno jest pewne, co musiało być przed wielkim wybuchem, może ktoś kliknął Enter i proceduralnie generowany wszechświat zaczął działać :)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #931 dnia: Marzec 05, 2018, 20:27:57 »
Możliwe, ale dużo sensowniejsze jest wyjaśnienie, że nikt nie klikał i nie było żadnego entera. Chyba że chcesz wyjaśniać skąd się tam wziął i kto kliknął. Przypisywanie "agency" (sprawcy) zdarzeniom jest ubocznym skutkiem ewolucji i warto uważać na nie, bo potem się jakieś religie z tego robią, pali się ludzi i takie tam.

Moja ulubiona przypowieść:
Idzie dwóch ludzi wąwozem i jebnął kamień. Jeden mówi, że to erozja, a drugi, że ktoś na pewno chciał go zabić. Zagadka - którego dziećmi jesteśmy?
Balansujemy na granicy między paranoją a jakotaką przytomnością umysłu, widzimy Jezusków w drzewie, smoki w chmurach, a pioruny ciska jakiś bóg szef. No same sie nie ciskajo przecie!

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #932 dnia: Marzec 06, 2018, 12:44:49 »
Pikacz montuje, więc nie wiadomo kiedy będzie ;)
Może być tak, że i dopiero w piątek, bo aktualnie siedzę po uszy w konfiguracji nowego programu do kadr i muszę ręcznie poprzenosić dane ze starego.
Tam i tak do montowania nie ma dużo, projekt mam zrobiony, ale Michał pewnie chce jakieś mambo dżambo z wyciszaniami tego co w tle (u mnie przyjechała dostawa jedzenia, a u Simpleksa żona tłukła garami). Ja bym dorzucił intro, wyciął początek i puścił.

Ale (już) nie ja decyduję.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #933 dnia: Marzec 06, 2018, 12:53:00 »
Kiedys pytałem ludzi czy chcieli by jak Cypher zyc w Matrixie. Podjac teraz swiadomie decyzje, skomponowac zycie, po czym wymazac ten jedyny fakt  pamieci. Nie chca tak bo "to nie prawdziwe". Coz, ze nie beda o tym wiedziec.
Co ciekawe, gracze zapytani dosc chetnie by sie pisali

A w druga strone: gdyby sie okazało niezbicie ze jestesmy programami to dla wielu ludzi straciło by zycie sens. Dziwne troche...bo co sie zmienia?
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2018, 13:01:36 wysłana przez Orson. »

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #934 dnia: Marzec 06, 2018, 13:00:10 »
Pikacz montuje, więc nie wiadomo kiedy będzie ;)
Może być tak, że i dopiero w piątek, bo aktualnie siedzę po uszy w konfiguracji nowego programu do kadr i muszę ręcznie poprzenosić dane ze starego.
Tam i tak do montowania nie ma dużo, projekt mam zrobiony, ale Michał pewnie chce jakieś mambo dżambo z wyciszaniami tego co w tle (u mnie przyjechała dostawa jedzenia, a u Simpleksa żona tłukła garami). Ja bym dorzucił intro, wyciął początek i puścił.

Ale (już) nie ja decyduję.
U mnie naprawdę coś się tłukło, możliwe że mikrofon który trzymałem w ręku (albo pop-filter). Ja tego nie słyszalem bo miałem słuchawki na uszach, ale na odsłuchu jest to bardzo słyszalne.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #935 dnia: Marzec 07, 2018, 14:15:17 »

A w druga strone: gdyby sie okazało niezbicie ze jestesmy programami to dla wielu ludzi straciło by zycie sens. Dziwne troche...bo co sie zmienia?

Program to rzecz martwa, ludzie uważają się za coś więcej i że śmierć nie jest końcem. To jest największy strach, że nie ma nic po śmierci. Bycie programem wyklucza kontynuację raczej.
Ale wg teorii na temat tego, że jesteśmy w symulacji IMO prędzej jesteśmy "ludźmi" w tej symulacji bo chociażby rzeczywistość jest inna kiedy jesteśmy jej obserwatorami(tak jak gracz w grze). Z drugiej strony przy tak zaawansowanej technologii, która byłaby potrzebna do stworzenia tego typu symulacji nie można wykluczyć niczego.
A co do mocy obliczeniowej potrzebnej do stworzenia tego typu symulacji to tak, jest to dla nas ciężko wyobrażalne, ALE jeżeli to JEST symulacja to może oznaczać, że świat rzeczywisty rządzi się nieco innymi prawami fizyki/energii, nie możemy w takim wypadku mierzyć tego wszystkiego swoją miarą i zasadami, które obowiązują w naszym świecie.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #936 dnia: Marzec 07, 2018, 16:32:08 »
OK, niech będzie. Dlatego moimi pierwotnymi zarzutami były sensowność i etyka takiego przedsięwzięcia. To że można robić ciasta wielkości miasta nie oznacza, że wszechświat jest nimi upstrzony. Można bezpiecznie założyć, że ilość takich ciast jest bardzo bliska zera. Nie wiem co w nas takiego wyjątkowego, że trzeba budować symulacje, by poznać naszą skomplikowaną duszę. <emo.jpg> Oh wait, przecież musiałbyś ją już znać, żeby móc wiedzieć co i jak budujesz.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #937 dnia: Marzec 07, 2018, 16:41:48 »

Program to rzecz martwa, ludzie uważają się za coś więcej i że śmierć nie jest końcem. To jest największy strach, że nie ma nic po śmierci. Bycie programem wyklucza kontynuację raczej.
Ale wg teorii na temat tego, że jesteśmy w symulacji IMO prędzej jesteśmy "ludźmi" w tej symulacji bo chociażby rzeczywistość jest inna kiedy jesteśmy jej obserwatorami(tak jak gracz w grze). Z drugiej strony przy tak zaawansowanej technologii, która byłaby potrzebna do stworzenia tego typu symulacji nie można wykluczyć niczego.
A co do mocy obliczeniowej potrzebnej do stworzenia tego typu symulacji to tak, jest to dla nas ciężko wyobrażalne, ALE jeżeli to JEST symulacja to może oznaczać, że świat rzeczywisty rządzi się nieco innymi prawami fizyki/energii, nie możemy w takim wypadku mierzyć tego wszystkiego swoją miarą i zasadami, które obowiązują w naszym świecie.
przeciez bycie programem moglo by niesmiertelnosc gwarantowac.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #938 dnia: Marzec 07, 2018, 16:47:46 »
OK, niech będzie. Dlatego moimi pierwotnymi zarzutami były sensowność i etyka takiego przedsięwzięcia.

Ale dlaczego zakładasz etyczność bytów tworzących symulacje?
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #939 dnia: Marzec 07, 2018, 16:51:53 »
Dla nas świadomość jest najwyższym dobrem, magicznym wręcz, obdarzonym duszą. Po odarciu z magii racjonalna analiza dalej wyznaje ten pogląd. Byty wyrosłe z nas nie miałyby powodów by odrzucać jej wartość. Byty nie wyrosłe z nas (życia) jak miały wyrosnąć?

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #940 dnia: Marzec 07, 2018, 16:57:59 »
Dla nas świadomość jest najwyższym dobrem, magicznym wręcz, obdarzonym duszą.

Dla kogo? Dla doktora Mengele? Dla siepaczy NKWD? Dla kłusujących za kością słoniową? Dla dzieci dręczących koty? Nie ma tak małej rzeczy, dla której jedna istota drugiej nie wyrządzi krzywdy. I będzie jeszcze czerpać z tego przyjemność. Nie widzę powodu, żeby teoretyczne byty wyższe miałyby jakoś się od nas różnić w tym względzie.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #941 dnia: Marzec 07, 2018, 17:07:43 »
Ale w star trek pokazali że ludzkość w przyszłosci umiłuje pokój!

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #942 dnia: Marzec 07, 2018, 17:16:31 »
A jednak postęp etyczny rośnie wraz z coraz większym skomplikowaniem świadomości. Wszystkie cywilizacje, jakkolwiek znaczny odsetek psychopatów wśród nich, zgadzają się, że życie jest najwyższą wartością i jego ochrona rośnie z rozwojem cywilizacyjnym. Nawet z punktu widzenia tępej maszyny ilość informacji zawartej w strukturze "człowiek" jest większa od struktury "kaszanka". Z jakiego punktu nie patrzysz, rzeczywistość to wzrost złożoności struktury i jako taka jest wartością w sobie. Budowanie symulacji zakłada pogoń za poznaniem tej złożoności, well, obviously musisz cenić coś za czym gonisz.

On the other hand, jeśli ludzie nie umieją się dogadać, by przezwyciężyć problemy przed jakimi stoi cywilizacja to i raczej nie mają szans na tworzenie symulacji.

EDIT: W ogóle to pytanie zadziwiająco przypomina pytanie o istnienie stwórcy, tylko w przebranku przyciętym do naszych czasów. No nie wiadomo, ale w świetle znanych faktów zdaje się to nieskończenie mało prawdopodobne, no i ciągle brakuje nam najważniejszej hipotezy - #nacocito.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2018, 17:31:49 wysłana przez meatbag »

• I Am Robot
« Odpowiedź #943 dnia: Marzec 07, 2018, 17:31:00 »
przeciez bycie programem moglo by niesmiertelnosc gwarantowac.
Matrix oglądałeś? :)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #944 dnia: Marzec 07, 2018, 17:54:41 »
Jeszcze jedna cegiełka. Czytacie książki sci-fi czy historyczne? <micdrop>
Ciekawe jest nie to co było, tylko co może być/będzie. Co było jest w miarę dobrze zrozumiane, zapakowane i ukrywa mało ścieżek pobocznych, a i te można "łatwo" wyliczyć, bo kluczowe dane już są.

Offline Biskup

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #945 dnia: Marzec 07, 2018, 20:04:24 »
Przesłuchałem najnowszy odcinek i jak zwykle super. Simplex tylko za szybko mówi ;)

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #946 dnia: Marzec 07, 2018, 20:16:38 »
Linka w ogóle ktoś wrzucał?
Teraz sobie uświadomiłem, że Simplex ma głos podobny do Mortiego, może podkładał jego głos w polskim dubbingu. To by wyjaśniało dlaczego tak lubi ten serial..

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #947 dnia: Marzec 07, 2018, 20:18:06 »
W którym dubbinu? Bo są dwa. Oglądałem kawałek netflixowego i nie zauważyłem.
On pewnie ma na myśli najnowszy dostępny - faktyczny najnowszy jest w montażu.

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #948 dnia: Marzec 07, 2018, 20:20:49 »
W Netflixowym. ;)
No tak czytałem, że odcinek w montażu a tu nagle biskup już odsłuchał. :)

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #949 dnia: Marzec 09, 2018, 16:30:58 »
A jednak postęp etyczny rośnie wraz z coraz większym skomplikowaniem świadomości. Wszystkie cywilizacje, jakkolwiek znaczny odsetek psychopatów wśród nich, zgadzają się, że życie jest najwyższą wartością i jego ochrona rośnie z rozwojem cywilizacyjnym. Nawet z punktu widzenia tępej maszyny ilość informacji zawartej w strukturze "człowiek" jest większa od struktury "kaszanka". Z jakiego punktu nie patrzysz, rzeczywistość to wzrost złożoności struktury i jako taka jest wartością w sobie. Budowanie symulacji zakłada pogoń za poznaniem tej złożoności, well, obviously musisz cenić coś za czym gonisz.

On the other hand, jeśli ludzie nie umieją się dogadać, by przezwyciężyć problemy przed jakimi stoi cywilizacja to i raczej nie mają szans na tworzenie symulacji.

Dokładnie z tym się zgadzam, aczkolwiek postęp technologiczny chyba jednak zawsze będzie tylko znacznie ZNACZNIE wolniejszy niż mógłby być bez różnych bezsensowności, które ludzie robią sobie nawzajem. Temat symulacji i wirtualności świata właśnie dlatego jest świetny bo porusza przeróżne tematy na wielu płaszczyznach :)

Przesłuchałem najnowszy odcinek i jak zwykle super. Simplex tylko za szybko mówi ;)

Ja już się chyba przyzwyczaiłem bo nawet nie zwracam na to uwagi :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2018, 16:34:43 wysłana przez Michał Broda »

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #950 dnia: Marzec 13, 2018, 21:48:37 »
Wziąłem sprawy w swoje ręce i dostarczam:

M2 #47

Ten z Simplexem, Michałem i Marcinem. Królestwo Nadejszło TM po raz kolejny i parę innych tematów, tym razem dzięki pracy SImplexa wstawiam rozpiskę czasową na próbę, więc trochę dokładniej:
7:00 - samochody autonomiczne
12:00 - drony
14:42 - dongle USB - DS4 na Switchu
19:24 - Marcin Sz. poleca arcade stick Lioncast
30:57 - Vermintide 2
44:19 - temat odcinka Kingdom Come Deliverance
94:36 - kącik retro - Painkiller HaD i errata
W intrze: Rhapsody-Emerald Sword

http://mkwadratpodcast.pl/podcast/m2_odcinek47.mp3

Oficjalna strona
Grupa FB
Twitter
Youtube
iTunes
Patronite
eMail: mkwadratpodcast@gmail.com

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #951 dnia: Marzec 13, 2018, 22:29:22 »
Spoiler: nie ma nic o VR.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #952 dnia: Marzec 13, 2018, 23:03:37 »
Mi było wstyd dlatego nawet o tym nie napisałem ;)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #953 dnia: Marzec 13, 2018, 23:09:12 »
To widac po rozpisce. W następnym odcinku też prawie nic nie ma o VR. Podcast się kończy

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #954 dnia: Marzec 14, 2018, 07:11:28 »
W sumie to dobrze, bo swoje vr już pogoniłem. :D

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #955 dnia: Marzec 14, 2018, 08:08:09 »
Błąd Ci się wkradł, poprawiłem:

W następnym odcinku też prawie nic nie ma o VR. Podcast VR się kończy

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #956 dnia: Marzec 14, 2018, 09:14:01 »
Musicie jumpnąć sharka więc.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #957 dnia: Marzec 14, 2018, 18:05:31 »
Podcast z 3marca, a tu link 10 dni później. Pikacz jest gorszy od Magdy z ManaMana, która nigdy tego nie robiła.

Zabrakło Rudego dla równowagi, który powiedziałby 4 wyrazy przez cały podcast :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2018, 18:08:39 wysłana przez szpynda »
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #958 dnia: Marzec 14, 2018, 18:11:51 »
Gdyby nie Michał to do dziś by nie było podcastu zmontowanego.

• I Am Robot
« Odpowiedź #959 dnia: Marzec 14, 2018, 20:54:06 »
Pikacz jest gorszy od Magdy z ManaMana, która nigdy tego nie robiła.
Obiecuję, że następnym razem rzucę pracę i jak będę lądował na oddziale w szpitalu, to im powiem, że jeszcze muszę podcast obrobić. Będzie git.